Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kursoft E-Arşiv & Fatura Programı

Kursoft
750,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208

Kursoft e-Dönüşüm Çözümleridüşük maliyet sunmakla kalmaz, tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğindeneski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz, basım, postalama, arşivlemegibi basamaklara zaman ayırmaz bu işlemlere ayırdığınız vakit size kalır ve zaman kazanırsınız.


Kursoft e-Arşiv & Fatura çözümlerinde %99,97 kesintisiz çalışırlık oranıyla kesmiş olduğunuz e-Fatura veya e-Arşiv belgeleriniz anında müşterinize gönderilir. Faturam ulaşmadı, kargoda kayboldu, gibi problemlerle uğraşmazsınız.


Kursoft e-Arşiv & Fatura anında müşterinizin portalına veya e-posta kutusuna gönderildiğinden, faturanın ulaştırılması için geçen süreyi beklemezsiniz tahsilat sürecini hemen başlatır, alacaklarınıza daha kısa sürede dönüş sağlamış olursunuz.


Kursoft e-Fatura Programısize gelişmiş bir e-Fatura programını sunar , KRS Serisi Yazılımlarda bulunan e-Arşiv Fatura modülü ile yasal mevzuata uygun tüm fatura türlerini KRS üzerinden gönderebilirsiniz. KRS üzerinden göndereceğiniz fatura türlerinden bazıları;

  • Satış e-Fatura türleri(Hizmet Verme e-Faturası, İade e-Faturası, Fiyat Farkı e-Faturası vb)
  • İstisna e-Faturası
  • Sosyal Güvenlik Kurumu SGK e-Faturası
  • Tevkifatlı e-Fatura
  • Kamu e-Faturası

KRS Serisi Yazılımlarda bulunan e-Arşiv Fatura modülü sadece e-Fatura göndermekle kalmaz, gelen e-Faturaları da destekler.


Program fiyatına e-dönüşüm kontörü ve mali mühür /e-imza dahil değil değildir. e-Fatura başvuruları program kurulumu ve eğitimi Kursoft Yazılım tarafından verilmektedir.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Y4VJ0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön