Farklı özelliklere sahip Lenovo tabletler özgürlük alanınızı genişletiyor ve mobil erişim olanaklarınızı artırıyor. İş, eğitim ve kişisel kullanım özellikli seriler çeşitli kullanıcı profillerinin gereksinimlerini iyi derecede karşılıyor. Markanın Android ve Windows tablet serileri pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Ürünlerin teknik özellikleri de tasarımları da modelden modele değişkenlik gösteriyor. Ekran tipleri, bellek kapasiteleri, depolama alanları, işlemci yapıları, bağlantı nitelikleri ve kamera donanımlarına göre modeller farklılaşıyor. Üstelik, tabletler Lenovo marka teknolojilerinden de besleniyor. Markaya özgü yazılımsal ve donanımsal birimler, kendi segmenti içerisindeki ürünlere kıyasla, tabletleri bir adım öne geçiriyor. Kaliteli ve ergonomik kasa mimarisi ise hem uzun süre kullanım imkânı sunuyor hem de cihazı farklı koşullarda etkili şekilde kullanma avantajı sağlıyor. İnsan anatomisine uygun dizayn, cihazların tek elle dahi rahatça kavranmasını mümkün kılıyor. Böylece tabletin elden kayıp düşmesi riski de azalıyor. Ürünlerin tüm bu özellikleri dikkate alındığında Lenovo tablet fiyatlarının uygun bir çerçeve çizdiğini söylemek de mümkün oluyor.

Lenovo Tablet Çeşitleri

Lenovo tablet çeşitleri bir yandan işlerinizi tamamlamanızı sağlarken diğer yandan sizlere eğlenceli bir alan sunuyor. İnce, hafif ve sağlam yapıları dolayısı ile dilediğiniz yere rahatlıkla götürebileceğiniz cihazların Windows ve Android işletim sistemli olan versiyonları satışa sunuluyor. Lenovo tablet PC tasarımları ile öğrenciler ödevlerini, araştırmalarını ve projelerini kolaylıkla yapabiliyor. Çalışanlar ise kendi sektörleri için gerekli uygulamaları indirerek her daim işlerinin başında olabiliyor. Kameralı tabletler ile online derslere katılma, konferans görüşmeleri yapma ve yakınlarınızda görüntülü konuşma fırsatınız da bulunuyor. Windows tabletler ile oyun oynamak, video izlemek, müzik dinlemek ve sosyal medya uygulamalarını kullanmak da son derece keyifli oluyor.

Android Lenovo tabletler ise keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilgisini özellikle çekiyor. Cep telefonlarında da kullanılmakta olan Android sistem üzerinden kitap okuyabilir, desteklenen tüm oyunları oynayabilir, online alışverişler yapabilir, internette gezinebilir, çevirim içi platformları kullanabilir ve hatta buralarda paylaşımlar yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları ve kaydettiğiniz videoları sosyal medya platformlarında anlık paylaşma seçeneği ile online kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. İş için gerekli uygulamaları ve ofis programlarını da destekleyen modeller en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Pek çok PC ve laptop ile yapılan işi hızlı ve kolay şekilde yapabilme imkanına sahip olan tabletler farklı model ve fiyat seçenekleri ile sizlere ulaşıyor. Gereksinimlerinize en iyi şekilde hitap eden ürünü tercih ederek gündelik hayatınızı daha verimli ve keyifli hâle getirebilirsiniz.

Lenovo Convertible Tabletler

Windows ve Android tabletlerin yanı sıra, Lenovo’nun fonksiyonel Convertible tablet çeşitleri de bulunuyor. İkisi bir arada tabletler hem klasik dizüstü bilgisayar hem de tablet özelliklerini bir arada bünyesinde barındırıyor. Çoklu kullanım olanağına sahip ürünleri hem profesyonel işlerini gerçekleştirmek hem de eğlence amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Büro işleri için kullandığınız dizüstü bilgisayarınız ile oyun oynayıp sosyal medya paylaşımları yaptığınız tabletin özelliklerini birleştiren Lenovo Convertible tabletler sayesinde iki farklı süreç için ayrı elektronik cihazlar almanıza gerek kalmıyor. Çoklu kullanım özelliği bulunan bu ürünlerde klavye donanımı çıkarılabiliyor ve katlanabiliyor. Akıllı kalemi bulunan modeller çizim ve dijital tasarım yapmak istediğinizde sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Çizim için tablet arayışı olanlar, görsel tasarımcılar, mimarlar ve yazım işi ile uğraşanlar, Convertible modelleri özellikle ilgi çekici buluyor. Çift ekranlı ve markaya özgü E-Ink ya da Halo klavyeli seçkiler fiziksel klavye kullanım hissiyatı sağlıyor. Özel tasarım Halo klavye, kalem kullanmanız gerektiğinde devreye giriyor ve tıpkı gerçek klavye ile yazı yazıyormuşsunuz hissiyatı yaratıyor. Bu bakımdan, üretkenliğinizi ve çalışma verimliliğinizi artırmanıza da yardımcı oluyor.

Esnek ve şık tasarımı ile fark yaratan özel ürünler kaliteli görüntü ve ses aktarım anlamında da son derece iyi sonuçlar veriyor. Farklı özellikleri tek bir üründe buluşturan işlevsel bir tablet arayışınız varsa Yogabook, Ideapad ve Thinkpad serilerini inceleyebilirsiniz. Tablet serilerinin farklı özellikleri olabileceği için, seçim aşamasında ürünün 2’si 1 Arada teknolojili olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor.

Fonksiyonel Ekran Mimarisi

Farklı kullanıcı profillerinin ekran ve tablet büyüklük beklentileri çeşitlilik gösterdiğinden, Lenovo tabletler farklı ekran boyutları ile üretiliyor. Ekran boyutu büyüdükçe daha geniş ekranda çalışma olanağınız bulunuyor. Bilanço hazırlamak, görsel düzenlemeler yapmak, video izlemek ya da akademik okumalar yapmak gibi planı olan kişiler geniş ekranlı tablet serilerini tercih ediyor. Daha klasik kullanım için tablet almak isteyenler ise minimal tasarımlı ürünlere yönelebiliyor. Ürünlerin boyutları gibi, ekran çözünürlükleri de farklılaşıyor. Yüksek çözünürlüklü tabletler, HD ve üzeri görsel içerikleri donma, takılma gibi sorunlar yaşamaksızın çalıştırmanızı sağlıyor. Tabletlerdeki mevcut ekran teknolojileri de farklılık gösterebiliyor. TDDI ve IPS ekranlı Lenovo tabletler en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. IPS teknolojisi, ekrana farklı açılardan baktığınızda renk kaybı ve kararma gibi sorunlar oluşmasını önlüyor. IPS panel, izleme performansının maksimum seviyede olması için ekrana tam karşıdan bakma gerekliliğini ortadan kaldırarak konforunuzu doğrudan artırıyor. Çoklu dokunmatik özelliği de kullanıcıların konforunu maksimize etmeye odaklanıyor. Multi Touch çoklu dokunma teknolojisi, ekranı birden fazla parmakla kullanmanıza imkân tanıyor ve hemen herkes bu komut stilini yaygın biçimde kullanıyor. Yüksek hassasiyetli Lenovo ekran sensörleri sayesinde çoklu dokunma ile verdiğiniz komutlar anlık algılanıyor. Böylece, multi touch kullanımı süresince iş ve işlemleriniz sırasında beklemeniz gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ekrana dair önem arz eden bir diğer özellik de görüntü kalitesi oluyor. Parlaklık, renk doygunluğu ve keskinlik oranı sayesinde imajlar gerçekçi biçimde ekrandan yansıyor. Maksimum renk doğruluğu ve netlik sizin için önemliyse, görüntü iyileştirme teknolojilerine de yer veren üst segment Lenovo tabletleri inceleyebilirsiniz.

Lenovo Tabletlerin Teknik Özellikleri

Tabletlerin bellek, işlemci ve depolama nitelikleri ve işletim sistemlerinin versiyonları farklılık gösteriyor. Gerekli bilgilerin ve sistem dosyalarının toplandığı RAM, cihazın hızlı ve etkili çalışmasını sağlayan birim olarak öne çıkıyor. Güncel uygulamaları ve oyunları donma, takılma, yavaşlama olmaksızın çalıştırmak istiyorsanız yüksek bellek kapasiteli Lenovo tabletleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Depolama alanı ise verileri verilerin kayıt altına alındığı donanım parçası görevi görüyor. Depolama alanı arttıkça cihazın veri saklama kapasitesi de artıyor. Hafıza kartı desteği ise mevcut dahili alanı genişletmeye yarıyor. Harici kart desteği bulunan Lenovo tabletler ve yüksek kapasiteli depolama alanı bulunan modeller kısa sürede dolmadığından sisteme yük olmuyor ve cihaz yavaşlamıyor. İşletim sistemi ise tüm bu donanım kaynaklarını yönetmeye, servis ve uygulamaları kullanmaya olanak tanıyor. Farklı işletim sistemi özelliklerine sahip Lenovo tabletler bu anlamda sizlere geniş bir seçenek sunuyor. Telefondaki gibi bir sistem tercihi olanlar İçin Android işletim sistemli seriler son derece iyi bir seçenek görevi görüyor. İşlemci çekirdeği donanım ögelerinin, yazılım ve uygulamaların sorunsuz çalışmasında etkili oluyor. Çekirdek sayısı fazla olan serilerde çoklu işlemler gerçekleştirebilir, uygulamalar arasında hızlı geçişler yapabilir ve internet sekmeleri arasında rahatlıkla gezinebilirsiniz. Farklı teknolojik ve tasarımsal niteliklere sahip ürünleri inceleyebilir, Lenovo tablet fiyatları ve modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Şık, Ergonomik ve Dayanıklı Gövde Tasarımı

Mobilite sınırlarınızı genişleten kaliteli Lenovo tabletler dayanıklılığı estetik görünüm ile birleştiriyor. Ekran boyutları, çerçeve dizaynları, ekran tipleri, kasa malzemeleri ve gövde dokuları değişkenlik gösterse de ürünler konforlu kullanım beklentilerinizi iyi derecede karşılamayı önceliyor. Vücut anatomisine uygunluk sayesinde tableti tek elde kullanarak iş ve işlemler gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Algılama kabiliyeti yüksek olan dokunmatik sensörlü ekranı kullanırken çoklu dokunmada zorlanma ya da kolayca kaymama türevi sıkıntılar yaşanmıyor. Bağlantı birimleri ve butonlar kullanıcının kolayca erişebileceği bölgelerde konumlandırılıyor. Lenovo tabletlerin özelliklerine göre dizayn edilen kasalardaki kablo ve kulaklık girişi gibi birimler birbirinin kullanımını etkilemiyor. Bağlantı özellikleri, kamera donanımı, boyut ve ağırlık gibi hususlar da tabletleri tasarımsal anlamda öne çıkarıyor. Kaliteli ve sağlam ürünlerin ince ve hafif bir genel görünüm sergilemesi kullanıcıları memnun ediyor. Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantılara sahip ürünler özgürlük alanınızı genişletirken, 3G ve 4G gibi servislere yer veren modeller cihazların fonksiyonelliğini artırıyor. Kaliteli lenslere sahip kameralı Lenovo tabletler, anlık video kayıtları almanıza ve fotoğraf çekimleri yapmanıza imkân tanıyor. Sensörler, tablet kullanım konforunuzu düşürmeyecek konumlarda yer alıyor. Çözünürlük kaliteleri ve ek özellikleri de çeşitli serilerde farklılık gösteriyor. Ana kamera ile görsel bilgileri kayıt altına alabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Ön kamera ile selfieler çekebilir, arkadaşlarınızla görüntülü konuşmalar yapabilir, çevrimiçi derslere ve görüntülü iş görüşmelerine katılabilirsiniz.

Tablet Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Tablet satın alırken kişisel beklentiler ve kullanım amacı gibi belirleyenler devreye giriyor. Eğlence amaçlı kullanım düşünenler açısından yüksek çözünürlüklü, yeni nesil grafik işlemci ve belleğe sahip ürünler iyi bir seçenek oluyor. Hem iş hem de eğlence amaçlı kullanımda Android ve Windows tabletler ön plana çıkıyor. Çizer, illüstratör ve yazarlar için ise Android ve Windows işletim sistemlerinin ikisini birden içeren 2’si 1 Arada seriler hayli avantajlı oluyor. Satın alımda işlemci ve kullanım amacının yanı sıra, ekran boyutu da önem arz ediyor. Büyük ekran kullanmayı tercih edenlerdenseniz işiniz ve çalışmalarınız gereği büyük bir alana ihtiyaç duyuyorsanız geniş ekranlı Lenovo tabletleri incelemek isteyebilirsiniz. Ek olarak, ürün modellerine uyumlu Lenovo tablet aksesuarlarının da sizlere sunulduğunu eklemek gerekiyor.

Lenovo Tablet Kullanım Önerileri

Mobil gereksinimlerinizi iyi derecede karşılayan tabletler fiziksel etkilere belli oranda direnç gösterse de önerilen şekilde kullanmaya özen göstermek önemli oluyor. En iyi tablet modeller dahi belirli bir dayanım seviyesinde üretiliyor. Lenovo tabletinizi kullanırken aşağıda yer alan hususlara dikkat edebilirsiniz.

  • Çevresel ve iklimsel faktörlerin sebep olabileceği tahribatlara karşı tabletinizi koruma altına almanız önem arz ediyor.
  • Toza ve su sıçramalarına dayanıklılık sertifikası olmayan ürünleri yoğun ıslanmaya ve kirlenmeye karşı korumanız tavsiye ediliyor.
  • Lenovo tablet kılıfları cihazları ekstra koruma altına almanıza yardımcı oluyor. Lenovo ekran jelatinleri ise ekranda kullanıma ve darbelere bağlı çizilme, aşınma oluşmasını engelliyor.
  • Ekran filmleri ve kılıfların işlevsellikleri, kaliteleri, koruma bölgeleri, koruyuculuk dereceleri, ana materyalleri ve sağlamlıkları farklılık gösteriyor. Seçim aşamasında bu hususlara dikkat etmeniz fayda sağlıyor.
  • Hem kılıf seçiminde hem de tablet kalemi, şarj birimi ve kulaklık gibi aksesuarlar ile birlikte kullanımda ekipmanların marka ve model ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor.
  • Masa ve benzeri düz zeminde tablet kullanmak isteyenler için Lenovo tablet standları imal ediliyor. Cihazın yatay ve dikey konumda dengede durmasını sağlayan aksesuarların 360 derece dönebilen modelleri işlevsel bir kullanım alanı sağlıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lenovo Tablet Fiyatları ve Modelleri

50 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Disk Kapasitesi