Liectroux Robot Süpürge

Temizlik sürecini pratik bir hale getirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan robot süpürge, koşullara kolayca uyum sağlayarak kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Liectroux robot süpürge şarjlı bir süpürge olup, otomatik robot temizleme ve akıllı robot vakumu ile telefon üzerinden ayarlanarak hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Her türlü düz zemin için kullanıma uygun olan cihaz, özellikle evcil hayvan tüylerini, tozu ve kiri toplamakta büyük kolaylık sağlıyor. Temizlik için harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Liectroux robot süpürge yüksek emmiş gücü, geniş atık kapasitesi ve maksimum temizleme alanı ile geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Geniş Temizleme Alanı Kapsamıyla Tertemiz Mekânlar

Kullanıcılarına mümkün olan en pratik kullanım sürecini yaşatmak üzere tasarlanan Liectroux robot süpürgeler, kendi kendine programlanmış temizleme yolu navigasyonu ile akıllı kullanım sistemi sağlıyor. U şeklindeki özel tasarımı sayesinde köşelere kadar ulaşıp, her alanı en ince ayrıntısına kadar temizliyor. Ayrıca mobilya altı gibi alanlarda süper ince düşük profil konut slaytları sunarak temizliği maksimum düzeyde sağlıyor.

Sensörleri sayesinde oldukça profesyonel kullanım alanı yaratan cihaz, bu özelliği ile düşme önleyici ve çarpma karşıtı etkilere karşı kullanıcılarına güvenli bir deneyim yaşatıyor. Hem toz hem de sıvı temizliği yapan  Liectroux, 120 dakika çalışma süresi ve kablosuz kullanımı ile tatmin edici bir performans sunuyor. 3 farklı çalışma modu sayesinde her mekan için ayrı temizleme süreci planlıyor.

Liectroux ile Çok Yönlü Zemin Temizliği

120 metrekare temizleme alanı kapsamı, 0.35 lt geniş toz kapasite kutusu ve 50 dB gürültü seviyesi ile çok yönlü detaylara sahip Liectroux robot süpürge bu özellikleri ile geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor. EPA / HEPA filtre özelliği bulunan cihaz, kuru emme modu sayesinde çok yönlü zemin temizliği sağlıyor. İdeal ölçüleri ile azami düzeyde alan kaplaması, 3.5 kg ağırlığı ile kolay taşınabilme imkânı ürünün diğer artıları arasında yer alıyor.

Akıllı robot vakum, 0.37 lt geniş su tankı kapasitesi, 2 saat şarj süresi, çıkarılabilir toz çöp kovası, süpürge fırçaları, mikrofiber paspas pedleri ve akıllı navigasyon özellikleri ile maksimum performans geliştiriyor. Kolay çıkarılabilir ve şeffaf temizlik kapasitesi ile hem şık hem de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Liectroux robot süpürgeleri nasıl kullanabilirim?

Liectroux robot süpürge şarjlı bir süpürgedir. Şarj edilebilir Li-On pil ve tek bir tuş ile kolayca çalışır. Ayrıca otomatik başlatma aktivasyonu ile zahmetsiz bir kullanım deneyimi yaşatır. Son derece kolay ve pratik kullanım sunmasının yanında görsel lokalizasyon özelliği ile temizlik sürecini keyifli bir hale getirir. Derinlemesine temizlik arayanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır.

Liectroux robot süpürge her zeminde kullanılır mı?

Liectroux robot süpürgeler düz olan her zeminde kullanıma uygundur. Ahşap, mermer, taş, doğal taş, tik, parke, fayans, granit ve halı gibi tüm yüzey malzemelerindeki tozu, kiri ve tüyü hızlıca temizler. Evlerde ve ofislerde her alanda kullanım için uygun cihazlardır.

Robot süpürgeler nasıl temizlenir?

Robot süpürgeleri temizlemeye başlamadan önce toz kutusunun boşaltılması ve temizlenmesi önerilir. Robot süpürgeyi ve güç kaynağını fırça yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca silindir kısmı da fırça ile temizleyebilir ve yapışan iplik, saçak gibi kirleri makas ucuyla çıkartabilirsiniz. Ürünün dış yüzeyini temizlemek için ıslak ya da nemli bir bez ile sildikten sonra kurutmanız gerekli hijyeni ve bakımı sağlamak için yeterli olur. Temizlenen toz kutusu son olarak yerine koyarak cihazı tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Liectroux Robot Süpürge

4 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/liectroux