ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Microsoft
Microsoft Windows 7 Ultimate Tr Dvd GLC-00294

Microsoft Windows 7 Ultimate Tr Dvd GLC-00294

Microsoft
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/41/139

Microsoft Windows 7 Ultimate Tr Dvd GLC-00294

Windows 7 Ultimate

·                   Windows XP Modda; Windows XP’nin birçok üretken programını çalıştırın

·                   Programları daha hızlı ve kolay bir biçimde çalıştırın; çok sık kullandığınız dökümanları kolayca bulun,

·                   Internet Explorer 8 ile web deneyiminizi daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirin.

·                   PC’nizde TV izleyin, durdurun, geri alın ve kaydedin.

·                   Kolayca HomeNetwork oluşturun ve Pcnizler HomeGroup’ta printerlara kolayca ulaşın

Windows 7 Professional Windows 7'yi sizden gelen fikirler doğrultusunda tasarladık ve geliştirdik. Öncelikle daha hızlı, daha basit ve istediğiniz şekilde çalışan kullanımı kolay bir bilgisayar istediniz. Biz de yüzlerce temel geliştirmenin yanında hayal edemeyebileceğiniz birkaç geliştirme daha yaptık. Henüz tamamlanmadı, ancak isterseniz yayın öncesi yazılımı deneyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Görev Çubuğu

İyileştirilmiş görev çubuğu ve tam ekran önizlemeler Ekranınızın en alt kısmındaki görev çubuğu, programları başlatmak ve açık programlar arasında geçiş yapmak için kullanılır. Windows 7'de, herhangi bir programı erişilebilir kılmak için tek tıklama ile görev çubuğuna sabitleyebilir ve görev çubuğundaki simgeleri yalnızca tıklayıp sürükleyerek yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanımlarını kolaylaştırmak için simgelerin boyutları da büyütüldü. Simgelerin üzerine geldiğinizde söz konusu programda açık olan her dosya veya pencerenin küçük resmini, küçük resmin üzerine geldiğinizde ise aynı pencerenin tam ekran önizlemesini görebilirsiniz. İmleci küçük resmin dışına çıkardığınızda tam ekran önizleme kaybolur

Resimlere bakın: Önizlemelerle neyin açık olduğunu görün ve yeni Görev Çubuğu'yla Windows deneyiminizi kolayca denetleyin.Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Atlama Listeleri Windows 7'de, en çok kullandığınız özelliklerin hemen elinizin altında olmasına çalıştık. Örneğin, Yeni Atlama Listesi özelliği. Bu özellik, son zamanlarda üzerinde çalıştığınız dosyalara ulaşmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir yoldur. En son kullandığınız dosyaları görmek için, görev çubuğunuzdaki simgeyi sağ tıklamanız yeterlidir. Örneğin Word simgesini sağ tıklayarak, en son kullandığınız Word belgelerini görebilirsiniz. Ayrıca her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz başka dosyalar varsa, bu dosyaları görünmeleri için Atlama Listesi'ne sabitleyebilirsiniz. Böylece, kullanmak isteyebileceğiniz belgelere yalnızca birkaç tık ile ulaşabilirsiniz.

Windows Media Player gibi bazı programlar, kendi Atlama Listeleri'ni önceden ortak görevlerle doldurabilir. Örneğin, Windows Media Player Atlama Listesi'nde Tüm Müzikleri Yürüt seçeneğini veya son çalma listenizi sürdürme seçeneğini göreceksiniz. Internet Explorer Atlama Listesi'nde, en sık ve en son görüntülenen web sitelerini göreceksiniz. Bazı programlar söz konusu olduğunda, yeni bir e-posta iletisi oluşturma gibi geçmişte yalnızca programın içinden kullanılabilen görevlere dahi hızla erişebileceksiniz.

Verimlilik açısından önemli bir atılım: Atlama Listeleri ortak görevlere hızlı erişim sağlar. Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir

Masaüstü iyileştirmeleri

Windows 7, masaüstünüzde pencerelerle çalışma biçiminizi basitleştirir. Pencereleri açmak, kapatmak, yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek için daha fazla sezgisel yol sunar.

Windows 7 ile her zamanki işlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Örneğin, Snaps ile iki açık pencereyi karşılaştırmak artık daha da kolay. Bundan böyle karşılaştırma için açık pencerelerinizi el ile yeniden boyutlandırmanıza gerek kalmayacak; ekranın yarısını kaplaması için bir pencereyi tutup ekranın iki yan kenarından birine çekmeniz yeterli olacaktır. Pencereleri iki tarafa yaslayın ve pencereleri karşılaştırmanı en kolay yolunun keyfini çıkarın.

Masaüstünüzdeki tüm dosyalarınızı ve araçlarınızı görmek için, farenizi masaüstünüzün sağ alt köşesine getirmeniz yeterlidir. Böylece tüm açık pencereler şeffaflaşacak ve masaüstünüz ile üzerindeki araçlar görünür hâle gelecektir.

Şimdi görmüyorsunuz: Görünmez pencerelerle masaüstünü görün Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Windows Arama

Kişisel bilgisayarınızda bir şey mi arıyorsunuz? İlk olarak neyi denersiniz? Web'i sık kullanıyorsanız, büyük olasılıkla ilk olarak bir arama kutusu bulmaya çalışırsınız. Artık bilgisayarınızdaki içeriği de bu şekilde bulabilirsiniz. İlk olarak Windows Vista ile birlikte sunulan Windows Arama, neredeyse kişisel bilgisayarınızda bulunan her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Windows 7, arama sonuçlarını da daha sistemli ve anlaşılması kolay hâle getirir. Bir dosyayı, e-postayı veya uygulamayı mı arıyorsunuz? Klasörlere ve menülere kolayca göz atabilir veya daha hızlı bir yolu tercih edebilirsiniz. Başlat düğmesini tıklayın; Başlat menüsünün alt kısmında bir arama kutusu göreceksiniz. Aradığınız dosyanın adında bulunan bir sözcüğü veya birkaç harfi girdiğinizde, düzenlenmiş bir sonuç listesi elde edersiniz.

Windows 7, belirli bir türdeki içeriği tek bir noktada göstermek için kitaplıkları kullanır. Kişisel bilgisayarınızda birkaç konumda fotoğraflarınız olduğunu varsayalım. Birçok fotoğraf, Fotoğraflar klasörlerinizdedir. Ancak belgeler klasörlerinizde de bazı fotoğraflarınız olabilir. Fotoğraflar kitaplığınız, kişisel bilgisayarınızın neresinde olursa olsun tüm fotoğraflarınıza göz atmanızı ve bunları kullanmanızı kolaylaştırır.

İçeriği tek bir görünümde toplayan kitaplıklar, aradığınızı bulmanızı daha kolay hale getirir. Kitaplıklar, Windows Arama ile daha da güçlü hâle geldi. Aramanızı özelleştirmek için filtreler kullanarak kitaplıklarınızda arama yapabilirsiniz. Örneğin, müzik ararken albüme göre arama yapabilirsiniz. Veya fotoğrafları çekilme tarihlerine göre arayabilirsiniz. Belgeler kitaplığınıza gidebilir, yazarlar seçeneğini tıklatabilir ve bilgisayarınızdaki tüm belgeleri yazar adına göre sıralanmış biçimde görebilirsiniz.

Windows Arama Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Internet Explorer 8 Şimdi kullanılabilir durumdaki internet explorer 8, çevrimiçi işlerinizi daha hızlı yapmanıza yardımcı olur. Adres çubuğu, arama, sekmeler ve Sık Kullanılanlar çubuğundaki yenilikler sayesinde Internet Explorer 8, daha az çabayla daha fazla bilgi sağlar.

Hızlı Arama Başlamak için bir arama isteği yazdığınızda, seçtiğiniz arama sağlayıcısının varsa görüntüleriyle birlikte ilgili önerilerin listesini görmeye başlarsınız. Avantajı: Arama ayrıca önerileri daraltmak için göz atma geçmişinizi de kullanacaktır. Aradığınız şeyi listede görüyorsanız, isteği tamamlamadan doğrudan listeye gidebilirsiniz.

Yazmaya başladığınız anda arama sonuçları görünmeye başlar

Hızlandırıcılar Sürekli kullandığınız çevrimiçi hizmetler vardır. Bir konumu haritada bulma bunlara örnek olarak gösterilebilir. Hızlandırıcılar ile herhangi bir sayfadaki bilgilerin bir kısmını vurgulayabilir, mavi Hızlandırıcılar simgesini tıklatabilir ve ilgili hizmet seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bir adresi vurgulayıp sağ tıklatırsanız, Live Maps Hızlandırıcısı hemen sayfanın üzerinde bir harita önizlemesi görüntüler. Haritada bulmaya ek olarak, bilgiyi e-postayla gönderme, blog içeriği olarak gönderme, arama, çevirme ve paylaşmaya yönelik Hızlandırıcılar da kullanılabilir. eBay ve Facebook gibi popüler hizmetler, kendi siteleriyle kullanabileceğiniz özel Hızlandırıcılar sunar.

Hizmetinizde: Hızlandırıcılar, ulaşmak istediğiniz olanağa hızla ulaşmanızı sağlar

Web Slices Web Slice, bir web sitesindeki bilgileri izlemeniz gerektiğinde, ancak sürekli siteye gitmek istemediğinizde kullanacağınız bir araçtır. Açık artırmadaki ürünler, spor skor bilgileri, eğlence sütunları ve hava durumu bilgileri gibi bilgiler için bir web slice kullanabilirsiniz. İzlediğiniz içerikte bir değişiklik olduğunda, değişikliği Sık Kullanılanlar Çubuğunuzdaki Web Slice'da anında görebilirsiniz

.

Her zaman güncel: Sık Kullanılanlar çubuğundan Web Slice bilgilerini alın Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Daha etkin aygıt yönetimi Kişisel bilgisayarların önemli özelliklerinden biri, kullanmamızı mümkün kıldıkları aygıtların çok çeşitli olmasıdır. Geçmişte, farklı aygıt türlerini yönetmek için birkaç farklı ekran kullanmanız gerekirdi. Ancak Windows 7'de, herhangi bir yazıcıyı, telefonu veya elinizdeki diğer aygıtları bağlamak, yönetmek ve kullanmak için tek bir Aygıtlar ve Yazıcılar ekranı kullanırsınız.

Artık hepsi bir arada: Tüm aygıtlarınızı tek noktada görün Windows 7'deki Device Stage adlı yeni bir teknoloji, aygıt yönetimini bir adım ileri taşıyor. Device Stage, bilgisayara bağlı tüm uyumlu aygıtlarla etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur. Device Stage'de aygıt durumunu görebilir ve tek pencereden ortak görevleri çalıştırabilirsiniz. Mevcut aygıtları görmeyi büyük ölçüde kolaylaştırmak üzere aygıtların resimleri dahi sağlanır. Aygıt üreticileri, Device Stage'i özelleştirebilir. Örneğin fotoğraf makinesi üreticiniz Device Stage'in özel bir sürümünü sunuyorsa, fotoğraf makinenizi kişisel bilgisayarınıza taktığınızda, fotoğraf makinenizdeki fotoğrafların sayısı ve faydalı bilgilere bağlantılar gibi öğeler görebilirsiniz.

Device Stage, aygıt özelliklerini ön plana çıkarır Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Ev Grubu

Günümüzde Internet bağlantısını paylaşmak için evinizde bir ağdan faydalanabilirsiniz. Ancak dosya ve yazıcı paylaşımı gibi diğer paylaşımları gerçekleştirmek zor olabilir. Evinizde bir veya daha fazla bilgisayar ve yalnızca bir yazıcı mı var? Çoğu kullanıcı gibi siz de, yatak odanızdaki dizüstü bilgisayarınızda bulunan bir dosyayı çalışma odanızdaki yazıcıya göndermeniz gerektiğinde, dosyayı bir kişisel bilgisayardan diğerine e-postayla gönderiyor veya USB sürücüyle aktarıyor olabilirsiniz. Ayrıca, bulmanız gereken bir dosyanın hangi bilgisayarda olduğunu bilmiyorsanız, bir bilgisayardan diğerine mekik dokuyacağınız uzun bir arayış serüveni sizi bekliyor olabilir.

Windows 7'deki yeni bir özellik olan Ev Grubu, evinizdeki bilgisayarları bağlamayı sorunsuz bir işleme dönüştürüyor. Ev Grubu, Windows 7 çalıştıran ilk kişisel bilgisayarı ev ağınıza eklediğinizde otomatik olarak kurulur. Ev Grubu'na Windows 7 çalıştıran daha fazla kişisel bilgisayar eklemek zahmetsiz bir işlemdir. Ev Grubu'nda bulunan tüm kişisel bilgisayarlarla her bir kişisel bilgisayardan paylaşmak istediğiniz içeriği tam olarak belirtebilirsiniz. Böylece, evinizdeki çeşitli kişisel bilgisayarlar arasında dosyaları ve daha birçok aygıtı paylaşmak, tüm verileriniz tek sabit sürücüdeymiş gibi kolay hale gelir. Çalışma odanızdaki bilgisayarda dijital fotoğraflarınızı depolayabilir ve bunlara evinizin her yerinden dizüstü bilgisayarla kolayca erişebilirsiniz. Benzer şekilde, Ev Grubu'nda bulunduğu sürece, çalışma odanızdaki yazıcı da otomatik olarak evinizdeki tüm kişisel bilgisayarlarla paylaşılır

Varolan bir ağa katılıp katılmayacağınızı belirleyin

Ağdaki diğer aygıtların içeriğini kolayca araştırın Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Kullanılabilir Ağı Görüntüle (VAN) Windows 7 ile ağlarınızın tümöünü görüntülemek ve bunlara bağlanmak basit ve tutarlı hale geliyor. Ağların Wi-Fi, Mobil Geniş Bant, Çevirmeli veya kurumsal VPN tabanlı olmasından bağımsız olarak, kullanılabilir ağlara her zaman tek tıklatmayla erişebilirsiniz

Kullanılabilir Ağı Görüntüle (VAN) Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Daha hızlı, daha uyumlu performans Hiç kimse beklemekten hoşlanmaz; bu nedenle kişisel bilgisayarlarımızın iyi bir performans sergilemesini, hızlı yanıt vermesini isteriz. Windows 7 çalıştıran kişisel bilgisayarların performansını yükseltmek amacıyla bir dizi yöntemi inceledik ve işletim sistemini, kullanımı daha kolay ve daha uyumlu olacak şekilde tasarladık.

Windows 7, performansı geliştirmek için, kişisel bilgisayarları başlatacak, kapatacak, bekleme modundan çıkaracak ve daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca Windows 7’ye günlük işlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan ve işlerinizi

yapmak için gerekli adımların sayısını azaltan yeni özellikler ekledik. Zaman kazanmanıza yardımcı olacak bazı özellikler aşağıdadır:

 Windows görev çubuğu uygulamalarınız ve dosyalarınızla çalışmanızı kolaylaştırır

Atlama listeleri istediğiniz belgelerin elinizin altında olmasını ve en son kullandığınız belgelere birkaç tıkla ulaşmanızı sağlar  Ayrıca, işletim sistemiyle çalışmayı daha rahat hâle getirmeye odaklandık. Örneğin, İşlem Merkezi, işletim sisteminin, sistemdeki değişiklikler hakkında sizi nasıl uyaracağına ilişkin size daha fazla denetim sunar. Böylece sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda, Windows 7 bu sorunları düzeltmenize yardımcı olacağından, sistemi daha hızlı kurtarabilirsiniz.

Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Güç yönetiminde gelişmeler Kişisel bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınızda ekranı karartan uyarlamalı ekran parlaklığı gibi güç tasarrufunun geliştirilmesine yönelik özellikler ekleyerek, Windows 7'yi pil ömrünü geliştirecek şekilde tasarladık. DVD oynatmak için daha az güç kullanmak (bu özellik yolculuklarda kullanışlıdır) ve işlem gücünü daha etkili şekilde kullanmak, geliştirilen diğer özelliklere dahildir.

Parlak fikir: Otomatik olarak kararan ekran pil ömrünü uzatır Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Uyumluluk Şu anda kullandığınız donanım ve yazılımların Windows 7 ile uyumlu şekilde çalışmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle pek çok yardımcı özellik ekledik. Ortaklarımızın ürünlerinin Windows 7 ile çalışmasını sağlamak üzere ortak çalışma yürütüyoruz. Windows Vista ile çalışan ürünlerin çoğunun Windows 7 ile uyumlu şekilde çalışmasını bekleyebilirsiniz.

Yeni bir aygıt veya uygulama satın alırken, "Compatible with Windows 7" (Windows 7 ile Uyumlu) logosuna bakın. Bu ürünler, doğrudan yüklenerek Windows 7 ile güvenilir şekilde çalıştırılabilmeleri için Microsoft'un tasarladığı sınamalardan geçmiştir

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BY1155
Microsoft Windows 7 Ultimate Tr Dvd GLC-00294
Çok İyi
(23)
Çok İyi (23)
%72
İyi
(8)
İyi (8)
%25
Ne İyi / Ne Kötü
(1)
Ne İyi / Ne Kötü (1)
%3
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,7
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (0)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 32 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 32 değerlendirme var.
ÖŞ
ÖŞ
Windows 7 yi ilk beta sürümünden beri hem test ettim..Beta sürümlerinde bile gayet stabil ve istikrarlı sonuclar verdi.Vista da yasanan driver sorunlarını kesinlikle yaşatmadı.Hızı ve güvenilirliği oldukca iyi.Microsoft Sonunda kullanıcılarının isteklerini yerine getirmeyi başardı birde fiyat politikalarını Türkiye standartlarına göre ayarlasalar çok daha iyi olacak.Hepsiburada.com da piyasaya göre daha ucuz satılmasına rağmen ABD de asgari ücretin 5 te 1 fiyatına Ultimate alınırken bizim ülkemizde bu kadar yüksek fiyatla satılması ne yazıkki kopya yazılım sektörü için hala büyük bir avantaj.
(40)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AO
AO
Ürünü sipariş verdikten sonra iki hafta tedarik sürecinde bekledi ama bu gayet normaldi zaten piyasada da ultimatei bulmak çok zor. 2006da aldığım laptopuma kurdum ve tüm driverları kendi buldu. XPden daha hızlı, vistadan daha görsel ve sistem kaynaklarını sömürmüyor. Şu ana kadar kullandığım yazılımlarla ilgili de problem yaşamadım. Özellikle Denetim Masasındaki Sistem ve Güvenliğin altındaki Yedekleme ve Geri Yükleme merkezi çok hoşuma gitti sistem görüntüsü alabiliyorsunuz. Yani artık Norton Ghost veya Acronis True Image yazılımlarına gerek kalmadı. Windows 7de hepsi var. Tek hayal kırıklığımın olduğu nokta Ultimate de sürekli duyurulan XP Mode oldu. Windows 7 de XP modeu kullanabilmek için 1) İlk başta işlemcinizin sanallaştırma özelliği varmı yok mu diye kontrol edin. Intel işlemciler için http://www.intel.com/support/processors/tools/piu/sb/CS-014921.htm 2) http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/ adresinden Türkçe seçip gerekli XP Mode ve Virtual PC güncellemesini indirin. 3) XP Modeu kurun. 4) Güncellemeyi kurun. Benim işlemcimin sanallaştırma özelliği olmadığı için XP Modeu kullanamadım. Fakat Sun firmasının freeware olarak sunduğu VirtualBox yazılımı ile kendi XP Modeumu yarattım ve bu şekilde sorunumu giderdim. HepsiBurada.Coma mağaza mağaza dolaşıp bizleri ultimate arama derdinden kurtardığı ve çoğu yere göre çok daha ucuz olarak ürünü sunduğu için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
(32)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
İG
İG
Kesinlikle harika!Deneme versiyonunu 4 yaşını doldurmuş notebookumda kullanıyorum.Tüm donanımı tanıyor.Diller arasında geçiş yapmak çok kolay.Sisteme yük bindirip sömürmüyor.Vista kadar şık,XP kadar hızlı,98 kadar rahat kullanıma sahip.
(40)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HG
HG
kesinlikle xpden başka işletim sitemi tanımam diyordum taki windows se7eni kullanıncaya kadar.bilgisayarda hissedilir bir hızlanma oluyor. xpnin işletim sistemi vistanın görselliğini birleştirmişler ama bilgisayarda yavaşlamanın yerine dahada hızlanmış.Kısaca harika olmuş :)
(27)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
fiyatı biraz pahalı ama çok güzel bir işletim sistemi alıştığımız xpden çok farklı vista hayal kırıklığıydı ama windows 7 mükemmel kurulum çok basit sürücü yükleme derdi yok her sürücüyü kendisi yükleyebiliyor media center daha gelişmiş daha da mükemmel olmuş açılış ve kapanış xp den bile hızlı kulanımı çok kolay eğer benim gibi multi medya düşkünü biri iseniz hiç düşünmeden windows 7 ultımate diyorum pişman olmazsınız şiddetle tavsiye ederim
(50)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
Bu işletim sisteminin beta sürümü olan 7100 sürümü dahi o zamanlar kullanmakta olduğum Vista SP1den çok hızlı ve stabil idi... Şuan final sürümü 7600 ve Vaiom da 64-bit Ultimate versiyonu kurulu... Hybrit(Nvidia+Intel) ekran kartım olmasına rağmen Windows 7 bana driver sorunu yaşatmadı, kendisi yükledi kurulum esnasında... Windows 7de "Adobe Collection Master", "AutoCAD 2010 64-bit", "Visual Studio 2008 64-bit" gibi en ağır yazılımlar bile sorunsuzca kurulup, sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır... Windows 7 ayrıca "Windows XP Mode" yazılımı ile kendi içinde sanal olarak XPyi kullanmanıza imkan vermekte üstelik XP lisansı falan da yok... Bir kısayol butonu ile XP masaüstü karşınızda oluyor :) En güzel özelliği de bu olsa gerek :) Kısacası çok hızlı, görsel effetleri Vista ile kıyaslanamayacak derecede zengin ve inanılmaz stabil bir işletim sistemi olmuş...
(40)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AD
AD
ürünün kutusundan hem 32 hemde 64 bit cdsi çıkıyor.yazılım xp kadar kararlı, vista kadar görsel, çok iyi bir karışım.ben orjinal yazılım kullanmak istiyorum derseniz bu ürünü alın.
(46)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AG
AG
3 aydır kullanıyorum laptopumda tek sorun yaşamadım.xp den sonraki en iyi işletim sistemi bence. takılmadan gayet seri çalışıyor. win 95 ten beri her sistemde bir oynama yapmak zorunda kalırdım daha iyi çalışsın diye. yüklemeden bu yana hiç bir değişikliğe ihtiyaç duymadım. oyunlarda veya programlarda bir uyum sorunu bile yaşamadım. 20 dakikada kurdum sürücülerde bile sorun yaşamadım. şiddetle tavsiye ediyorum
(39)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HH
HH
YENI ALMIS OLDUGUM FREE DOS YUKLU MAKINAMA WIN7 ULTIMATE KURDUM. TUM DONANIMI KENDI TANIDI. SAAT VE EKRAN COZUNURLUGU AYARLARI BANA KALDI:) HIZ VE PERFORMANS BEKLENENIN UZERINDE.
(50)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ŞY
ŞY
Windows7 test aşamasında iken Windows7 7100 RCA kullandım ve beta halinde dahi Vista Ultimate SP2 den daha hızlı ve bütün sürücüleri tanıyor kuruyor sizden sürücü istemiyor . Türkiyede Satışa sunulduğunda Hepsiburada.com dan Kutulu Windows 7 Ultimate satın aldım ve bir hafta içinde elimde oldu Kendilerine Teşekkür ederim. Kargo ile Gelen kutu içerisinde 32 Bit ve 64 Bit 2 DVD çıktı ister 32 bit kur istersen 64 bit kur açılış ve kapanışlar tek kelimeyle harika. Tek kusuru benim gibi Başlat Menüsü Klasik kullanmaya alışkın olanlar yeni başlat menüsüne alışıncaya kadar biraz zorluk çekerler... Şükrü Yılmaz Antakya-HATAY
(67)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÜD
ÜD
İşletim sisteminde orjinallik çok önemli ama bu devirde sizin büyük miktarlar ödeyip aldığınız bu programa başkaları korsanlarını tek tık ile orjinal yapıp aynı işleve getirebiliyor.
(59)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ST
ST
Ocak 2009dan beri halka açık beta testinden bugüne kadar tüm Windows 7 deneme sürümlerini denedim, daha geliştirilme aşamasındayken bile kararlı çalışması, Vistadan çok daha performanslı olması önemli özelliklerinden birisi. Çıktığında mutlaka alınması gereken bir işletim sistemi. PClerini ilk aldığında XP ile tanışan insanların, 5-6 sene içerisinde çok alışmaları ve Vistaya geçmemeleri bu sürümle değişir umarım. Çok eski ve yavaş sistemlerle bile çalıştırılabildiği çeşitli incelemelerde gösterilmiş, bu yüzden XPye saplanıp kalmak mantıklı olmayacaktır.
(36)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HA
HA
ben windows 7ye hayran kaldım kullanıyorum xp wistaya on basar. bilgisayarıma kurdumsorunsuz çalışıyor almak isteyenlere tavsiye ederim.göreceksiniz farkı microsoft en güzel yazılımı
(43)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
03.04.2010 tarihinde, Yaş: 36 , GAZİEMİR/İzmir/Türkiye den yazan arkadaş "FARK YOK" demiş. en basit farkı XP de 4GB RAM görmezken , WIN 7 de bunun rahatlığını yaşıyorsun.
(48)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÇS
ÇS
Bu adamlar milyonlarca kişiye hitap ediyor yıllardır. Hala alternatif bir işletim sistemi yok. Kitlenmeler falan tamam da bu adamlar en iyisini yapana kadar en iyisi bu arkadaşlar. Alın orjinalini. 4-5 sene kullanın rahat rahat. Her kuruşuna değer bu adamların yaptıkları. Geliştirilmiş araçları ile harika görselliği bu pakette. saygılarımla...
(37)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CK
CK
rc1 ve rc2 surumlerini kullandım ve kullanıyorum hala ve windows vistadan daha stabil ve hatasız çalışıyor belli baslı ozellikleri klavye kısa yolları zebginleştirilmiş kendi uzerinde ekstra bi programa gerek duymadan bi,r cok ihtiyacınızı karsılayabiliyor mesela yedeğini alıp tekrardan geri yukleyebilme gibi ve gayet hızlı gorsellik cok tatminkar ultimate versiyonu olusu ayrıcalıklı tabiki kısacası kullanmanızı tavsiye ederim bir cok ozellik ve yenilikle basınızı dondureceği kesin....
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
UA
UA
bana sanki vista sevenın beta versiyonuymuş gibi geliyor. donmalar, kasılmalar, kararsız kalmalar, görseller falan vistada bazen insanı çıldırtıyordu. seven adama vay be dedirtiyor. gerçekten iyi iş çıkarmışlar. win95, win2000, winXP ve seven microsoftun bence en iyileri. almanızı kesinlikle tavsiye ederim. hele vista kullanıyorsanız hemen alın. ama dediğim gibi, sanki vistanın stabil versiyonu gibi. birkaç özellik dışında fark yok gibi ama çok daha güçlü.
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YT
YT
windows 7; windows xp kadar hafif fakat vista kadar kullanışlı ve gösterişli. bir aygıtı program olmadan tanıyor. yüklemesi çok çok basit. ilk çıktığında almıştım ama fiyatı şimdi daha düşük. en iyisini en hızlısını isteyenler hemen burdan sipariş verin.
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AM
AM
Sağolun, yüklenmesi ve kullanımı çok güzel. Programları daha hızlı ve kolay bir biçimde çalıştırdım, çok sık kullandığım dökümanları kolayca buldum.
(55)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AY
AY
evet gercekten microsoft başardı bizi xp gibi basit bi işletim sisteminden kurtardıgı için sonsuz tesekkürler...ama halen xp kullanan kullanıcılar bi an önce windows 7 ye geçmeliler çünkü yavaş yavaş microsoft xp den destegini çekmekte.. ama ben böyle harika bi işletim sistemide görmedim tesekkürler windows 7
(42)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön