Miele markası 1899 yılından beridir var olan bir Alman markasıdır. Uzun zamandır sektörde olduğu için kendini sürekli olarak geliştirmiş ve her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmıştır. Çamaşır makineleri de kaliteleriyle ön plana çıkan ürünleri arasında yer alır. Beyaz eşya konusunda öncü markalar arasında yer alan Miele özellikle dayanıklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Miele çamaşır makinesi modellerini uzun yıllar boyunca kullansanız dahi arızalarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Ürünler sağlam yapıları sayesinde çamaşırlarınızın özenle temizlenmesini sağlar. Markanın kalite standartları arasında yer alan dayanıklılıktan ödün vermeme çamaşır makinelerinin de bu kadar tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alır. Günlük hayatta çok sık kullanılan makineler temel ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olur. Bu nedenle ani arızalanmalar günlük işlerin aksamasına neden olabilir. Miele profesyonel çamaşır makinesi çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır, kıyafetlerinizin tertemiz olmasına yardımcı olur. Klasik ya da kurutmalı makineler çamaşırlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı alabilmesini sağlar. Ayrıca her ürün kilogram kapasitesi, devir sayısı, renk, motor gücü ve ebat bakımından da değişiklik gösterebilir. Miele marka çamaşır makinesi kaç kişilik aile için kullanılacaksa o doğrultuda kilogram kapasitesi belirlenebilir. Kalabalık ailelere özel ya da halı, yorgan gibi ağır eşyaları yıkamak için kapasitesi yüksek olan modeller incelenebilir. Devir sayısı da oldukça önemli bir faktördür. Makinenin sıkma işlemi esnasında ne kadar döndüğünü belirten miktar Miele çamaşır makinesi modelleri arasında değişiklik gösterebilir.

Birbirinden Kaliteli Miele Çamaşır Makinesi Modelleri

Ev eşyaları arasında ilk alınması gereken, temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan çamaşır makinelerine Miele markası kalitesiyle sahip olmak mümkündür. Alman markası uzun zamandır sektörde olduğu için kalitesini her daim korur. Özellikle gelişen teknolojiyle beraber büyümesi ve ürünlerinin de gelişmesi ön plana çıkan özellikler arasında yer alır. Miele mini çamaşır makinesi çeşitleri ebatlarından büyük kaliteye ve teknolojik donanımlara sahiptir. Özellikle enerji tasarrufunda bulunması dikkat çeken faktörlerden biridir. Çamaşırlarınız yıkanırken minimum enerji kullanılır ve maksimum temizlik ortaya çıkar. Bu sayede elektrik faturasından tasarruf edilebilir. Kalabalık ailelerde, makinenin günde birkaç kez çalıştığı evlerde elektrikten tasarruf etmek oldukça önemlidir. Markanın makine modelleri yenilikçi teknolojik donanımları sayesinde maksimum verimlilikten yararlanmanızı sağlayabilir. Ürünlerin diğer dikkat çeken teknolojik özelliği otomatik deterjan dozajlamalı olmalarıdır. Bu sistem deterjan ve yumuşatıcı miktarlarını da doğru ayarlamanızı ve tasarruf etmenizi sağlayabilir. Miele küçük çamaşır makinesi çeşitleri makineye konulan ağırlık doğrultusunda deterjan miktarının belirlenmesini sağlar. Üstelik belirleme otomatik olarak gerçekleşir ve yıkama işleminin maksimum temizlikle sonuçlanmasını sağlar. Ağırlık doğrultusunda çamaşırlar için uygun olan deterjan ve yumuşatıcı miktarı makine tarafından belirlenir. Dozajlama sistemi sayesinde hem elektrikten hem sudan hem de deterjandan tasarruf etmek mümkündür. Miele çamaşır makinesi sıvı deterjanlar seçenek olarak size uzun kullanımı da sunar. Tüm bunlarla beraber sonuç olarak ortaya tertemiz çamaşırlar çıkar. Modellerin diğer dikkat çeken özelliği farklı enerji sınıfına sahip olmalarıdır. A ve B enerji sınıfına sahip olan Miele 9 kg çamaşır makinesi çeşitleri enerji tüketimi bakımından değişiklik gösterebilir. A sınıfı B’ye nazaran düşük enerji tüketir, bu sayede enerjiden tasarruf edilebilir. Özellikle kurutmalı modeller kaliteleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. Her bir makine çeşidinin kısa yıkama programı bulunabilir, ancak kurutma programı zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve çamaşır asmakla uğraşmanızı engeller.

Miele Çamaşır Makinesi Çeşitlerinin Özellikleri

Ürünler teknik özellikleri ve teknolojik donanımlarıyla ön plana çıkar. Miele çamaşır makinesi özellikleri itibariyle hayatı kolaylaştırır. Özellikle çok sayıda kilogram kapasites, seçeneğine sahip olmaları dikkat çeken özelliklerinin başında gelir. Yıkadığınız çamaşırların sayısını ve yıkama sıklığını göz önünde bulundurarak farklı kapasiteler arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin diğer dikkat çeken özellikleri şu şekildedir:

 • Miele kurutmalı çamaşır makinesi çeşitlerinin yıkama ve kurutma kapasiteleri birbirlerinden farklı olabilir.
 • Eğer özel çamaşırlar yıkayacaksanız kapsül kullanımını olan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Kurutma makineli modellerde %50’ye varan kırışıklık azaltma özellikleri de bulunur.
 • Modellerin genişlikleri, yükseklikleri ve derinlikleri değişiklik gösterebilir. Satın alırken makineyi koyacağınız yeri hesaba katmanız gerekebilir.
 • Ürünlerde pin kodu kilidi ve su kontrol sistemi gibi özellikler de bulunabilir.
 • Otomatik dozajlı ürünlerde ön ütü özelliği de bulunur. Bu sayede kıyafetlerin ütülenmesi kolaylaşır.
 • Otomatik dozaj sayesinde mükemmel sıvı deterjan sistemine sahip olmak mümkündür. Ayrıca otomatik manuele nazaran enerjiden de tasarruf etmenizi sağlayabilir.
 • Yüksek teknolojik özelliklere sahip olan Miele 10 kg çamaşır makinesi modelleri comfort sensor ekranları sayesinde tüm programların kolayca ayarlanmasına yardımcı olur.
 • Çamaşır yıkarken eklemeyi unuttuğunuz kıyafetleriniz olursa addload özelliği sayesinde programın herhangi bir dakikasında makineyi durdurabilirsiniz. Ürünlerde yer alan başlat ve çamaşır ekle butonları yıkama işlemlerini esnek bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Üstelik addload özelliğini markanın uygulaması üzerinden aktif hale getirmek de mümkündür.
 • Dikkat çeken programların başında gecikme başlatma özelliği yer alır. Evde değilseniz ya da makineyi gece çalıştırmak isterseniz 24 saat öncesine kadar programlama yapabilir ve dilediğiniz saatte yıkamanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ürünlerde yer alan petek dokulu kazanlar çamaşırların yıkanma esnasında korunmasını sağlar. Kıyafetlerde çekme ya da soyulma gibi problemler de meydana gelmez.
Yüksek Teknolojik Donanımlı Miele Çamaşır Makineleri

Miele çamaşır makineleri günümüz şartlarına uygun, yüksek teknolojik özellikleriyle ön plana çıkar. Üretimlerinde kullanılan sistemler ve programlar sayesinde hem deterjandan hem de sudan tasarruf etmeniz sağlanır. Ayrıca çamaşırlarınızın renkleri korunur, bedenlerinde herhangi bir değişiklik olmadan ilk günkü kaliteleri korunur. Her yıkama sonrasında, Miele 8 kg çamaşır makinesi sayesinde kıyafetlerinin dokularının korunduğu görülebilir. Özellikle petek dokulu kazanlar narin kumaşların zarar görmeden, nazikçe yıkanmasına yardımcı olur. Kazan yüzeyiyle kıyafetler arasında yer alan petek kazan sütyen askısı gibi ufak parçaların su tahliye pompasına kaçmasını da engeller.Bu özellik makinenin uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Ürünlerin bir diğer dikkat çekici teknolojik özellikleri, su kontrol sistemine sahip olmalarıdır. Miele çamaşır makinesi 7 kg modelleri ilave sensörler sayesinde güvenliğin maksimum seviyede tutulmasına yardımcı olur. Sensörler su girişlerini kontrol altında tutar ve belirli seviyenin üzerine çıkan suyun geçişinin engellenmesi sağlanır. Bu özellik sayesinde giriş vanası otomatik olarak kapanır ve olası kazaların önüne geçilir. Kaliteli modeller su koruma garantisine de sahiptir. Özellikle kurutmalı makine modellerinde yer alan garanti 20 yıl boyunca geçerlidir. Bu sayede sistem bozulduğu zaman herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Miele çamaşır makinesi kullananlar ürünlerin miktar otomatiği özelliğinden de sıklıkla bahseder. Bu özellik akıllı yıkama sistemi üzerine kurulur ve tüm modellerde akıllı yıkama yer alır. Makineye attığınız çamaşır miktarı otomatik olarak belirlenir ve yıkama, durulama programlarında kullanılacak su, enerji miktarları dengeli bir şekilde ayarlanır. Bu sayede yeterli miktarda su ve enerji kullanılır. Akıllı yıkama teknolojileri Miele markasının teknolojideki gelişmişlik seviyesini ortaya koyar. Özellikle A sınıfı enerjili ürünler yaklaşık %40 oranında verimlilikle çalışır.

Miele Çamaşır Makineleriyle Tertemiz Çamaşırlar

Ürünlerin kaliteli tasarımları tertemiz çamaşırlara sahip olmanızı sağlar. Farklı ebatlardaki ürünlere kapasiteleri doğrultusunda çamaşır koyabilir ve güvenle yıkayabilirsiniz. Özellikle kazan deliklerinin ufak olması kıyafetlerinizin temizlenirken aynı zamanda korunmasına da yardımcı olur. Sıkma esnasında kıyafetler zarar görmez, çekme ya da delinme gibi problemler meydana gelmez. Miele çamaşır makinesi ölçüleri ile pek çok kişinin beğenisini toplar. Modeller farklı büyüklüklerdeki banyolara uyabilecek şekilde tasarlanır. Ayrıca ölçüleri doğrultusunda yıkama kapasiteleri de değişebilir. Kalabalık aileler çok sayıda çamaşırı Miele ürünlerinin gelişmiş kapasiteleri sayesinde yıkayabilir. Ürünlerin ölçüleri doğrultusunda değişebilen kapasiteler sıkma devirlerini, yıkama ve kurulama sürelerini de etkileyebilir. Farklı programlar arasından size uygun olanı seçerek yıkama ve kurulama işlemlerini kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir makineye kolayca ulaşabilirsiniz. Miele endüstriyel çamaşır makinesi modelleri de tertemiz çamaşırlara sahip olmanızı sağlayacak modeller arasında yer alır. Özellikle serbest programlanabilir kumanda sistemleriyle ve elektrikli ısıtmalı deterjan çekmeceleriyle ön plana çıkan modeller endüstriyel makinelerde aranan pek çok özelliği bünyesinde barındırır. Farklı kazan hacimlerine ve maksimum dolum ağırlıklarına sahip olan ürünler diğer modeller gibi düşük su tüketimine göre ayarlanabilir. Özellikle kazan yapıları ise maksimum verimlilikte temizlik yapılmasına yardımcı olur. Ürünlerde bulunan otomatik kapak kilitleri ise oldukça konforlu ve güvenilir bir kullanım sunar. Ayrıca çalışırken gürültüyle etrafı rahatsız etmemesi açısından özel yay sistemi bulunur. Endüstriyel modellerle beraber Miele sanayi tipi çamaşır makinesi çeşitleri de dikkat çeker. Profesyonel makine kategorisinde yer alan ürünler tambur çapları, tambur derinlikleri, tambur hacimleri, sıkma devirleri, yıkama devirleri ve dağıtma devirleri bakımından bulundukları ortama uyum sağlayabilir. Genellikle ev dışında, profesyonel çalışma ortamlarında tercih edilen modeller çamaşırların tertemiz olmasına yardımcı olur.

Estetik Tasarımlı Miele Çamaşır Makineleri

Çamaşır makineleri kaliteleri, verimlilikleri ve tasarruflu yapıları dışında tasarımlarıyla da dikkat çeker. Evin temel beyaz eşyaları arasında yer alan ürünler şık tasarımlarıyla her zevke hitap edebilir. Genellikle beyaz renklerinin hakim olduğu modeller farklı dekorasyonlar içinde de uyumlu gözükebilir. Miele çelik kazan çamaşır makinesi gibi profesyonel çeşitler de kullanılacakları ortama uygun tasarımlara sahiplerdir. Bu sayede ortamdaki düzen bozulmamış olur, tüm makineler benzer renk ve tasarımda bulunabilir. Ürünlerin tasarımlarına ek olarak ses düzeyleri de dikkat çeker. Oldukça sessiz çalışan modeller etrafı rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanan programda çalışabilir. Bu özellik gece makine çalıştıran kişiler için de bir artı olabilir. Ürünlerin tasarımlarıyla alakalı ön plana çıkan bir diğer özellik ölçüleridir. Makineyi evinizin neresine yerleştirecekseniz oraya uygun ölçülerde bir model kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca en ucuz Miele çamaşır makinesi modellerine sahip olarak kurutma makinesi masrafı ve yerinden de kurtulabilirsiniz. Hem yıkama hem de kurutma yapan modeller evinizde fazladan yer kalmasını sağlar. Şık tasarımlı ürünler dekorasyonu engellemeden ve hantal bir görünüme neden olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle yeterli alana sahip olmayan ancak kurutma makinesine de sahip olmak isteyen kişiler yıkama, kurutma programlarına sahip olan modellere göz atabilir. Ayrıca Miele çamaşır makinesi tavsiye istiyorsanız yorum bölümünü de inceleyebilirsiniz. Yorum bölümünde ürünleri kullanan kişiler deneyimlerinden bahseder. Modeller arasında kararsız kalırsanız yorumlardan destek alabilirsiniz. Özellikle evde yaşayan kişi sayısını dikkate alarak ölçüler arasında seçim yapılabilir. Genellikle tüm modeller geniş tambur ölçüleriyle ön plana çıkar. Ufak delikli kazanları hem çamaşırların dokularını korur hem de çok sayıda çamaşırın aynı anda yıkanmasını sağlar. Tüm bu verimli özellikleri kullanıcıların memnun kalmasına yardımcı olur. Ürünler farklı yıkama programlarıyla ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker.

Miele Çamaşır Makinelerinin Fiyatları

Farklı ölçüleriyle, şık tasarımlarıyla ve kaliteleriyle dikkat çeken ürünler fiyatlarıyla da farklı bütçelere sahip kişiler tarafından tercih edilebilir. Miele çamaşır makinesi fiyatı genellikle teknik özellikleri doğrultusunda belirlenir. Alman kökenli markanın ürünlerinde çok sayıda farklı yıkama programları bulunur. Bu programlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda yıkama yapabilmenizi sağlar. Özellikle kurutma programlarına sahip olan modeller ise hem yerden tasarruf etmenizi sağlar hem de çamaşır asma derdine son bulur. Hayatı kolaylaştıran, oldukça konforlu kullanımlara sahip olan modeller elektrikten, deterjandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar. Otomatik dozaj özelliği sayesinde yıkadığınız çamaşır miktarı doğrultusunda yeterli miktarlar belirlenir. Ürünlerin üstün teknolojik özelliklere sahip olması fiyatlarını etkileyen unsurların başında gelir. Özellikle LCD ekranlı modeller ise programları, yıkama ve kurutma sürelerini detaylı bir şekilde görebilmenizi sağlar. Özellikle farklı kumaş yapılarına göre program belirlemek ve ekran üzerinden detaylarını inceleyebilmek yıkama işleminin kalitesini arttırır. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan bir diğer kırışıklık azaltıcı özelliğine sahip olmalarıdır. Özellikle kurutma programında kullanılan modeller kıyafetlerin minimum kırışıklıkla kurumasını sağlar. Bu sayede ütüyle uğraşmaktan da kurtulabilirsiniz. Yoğun ve tempolu günlerde Miele marka makinelerin hayatı kolaylaştıran teknolojik donanımlarından yararlanabilirsiniz. Kısa programlarda yoğun kişilerin tercih edebileceği özellikler arasında yer alır. Saatlerce süren yıkamaları bir kenara bırakabilir ve Quick Power Wash özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ön ütü sistemi dışında zorlu lekeleri çıkarmak için geliştirilen özel teknolojiler de bulunur. Kan, yağ gibi çıkması zor olan lekeleri kaliteli makinelerde yıkayarak ultra hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Özel yıkama programları hem çamaşırların dokularını korur hem de lekesiz bir şekilde tertemiz çıkmalarını sağlar. Ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve Miele çamaşır makinesi en ucuz modellerine sahip olmak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Miele Çamaşır Makinesi Seçerken En Çok Nelere Dikkat Edilir?

Uzun süredir sektörde olan marka her geçen gün kendini geliştirmeyi başarır. Bu nedenle Miele çamaşır makinesi yorum bölümü büyük çoğunlukla olumlu cümlelerle doludur. Kullanıcılar genellikle program çeşitleri, ufak delikli kazanları, farklı kilogram kapasiteleri, devir sayıları, güçlü motorları, otomatik dozajlama sistemi ve kırışık azaltma özellikleri hakkında olumlu yorumlarda bulunur. Markanın modelleri dayanıklı ve sağlam oldukları için müşterilere uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Miele Çamaşır Makineleri Teknolojik Özellikleri Nelerdir?

Ürünler teknolojik donanım bakımından da oldukça gelişmiştir. Özellikle Wi-Fi Connact özelliğine sahip olmaları kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Markanın uygulamasını indirebilir ve programları telefonlarınız, tabletleriniz, bilgisayarlarınız üzerinden kontrol altında tutabilirsiniz. Miele çamaşır makinesi nasıl uzaktan kullanılır diye merak ederseniz tek yapmanız gereken, internete bağlanmak ve kumanda özelliğini kullanmaktır. Üstelik evde olmasanız dahi çalışma süresini, programların başlama ve bitiş saatlerini inceleyebilirsiniz.

Miele Çamaşır Makinesi Yedek Parçaları Var mıdır?

Ürünler sağlamlıkları ve dayanıklı malzemeleri doğrultusunda kaliteleri her zaman korur. Bu nedenle arızalanma riskleri oldukça düşüktür. Ancak herhangi bir sorun anında Miele çamaşır makinesi yedek parça ürünlerinden yararlanmak da mümkündür. Yedek parçaları servis sayesinde değiştirebilir ve makinenizin ilk günkü kalitesinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde yer alan su koruma garantisinden de seneler boyunca yararlanabilirsiniz.

Miele Çamaşır Makinesi Sessiz Çalışır mı?

Özellikle bebekli ailelerin tercih ettiği sessiz modeller konforlu tasarımlarıyla ön plana çıkar. ProfiEco motoruna sahip olan ürünler minimum sesle çalışır. Özellikle bulunduğu ortamda sesin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca gece saatlerinde çamaşır yıkamak isteyen kişiler de bu açıdan gelişmiş motor teknolojisini tercih edebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miele Çamaşır Makinesi

4 ürün listeleniyor
Premium Fırsatları
Yıkama Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?