Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
OCZ StealthXstream 2 600W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (OCZ600SXS2-EU)

OCZ StealthXstream 2 600W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (OCZ600SXS2-EU)

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1012
OCZ StealthXstream 2 600W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (OCZ600SXS2-EU)

OCZ StealthXtream 2 600 Watt 80Plus Sertifikalı Güç Kaynağı
%85 Max Verimliliği Ultra Sessizlikle ve Uygun Fiyatla Birleştiren OCZ StreamXtream PC Sisteminize Can Katacak!Yeni StealthXtream 2'nin Hedefi Sessizlik ve Yüksek Verimlilik Arayan  Kullanıcılar!
Oyun sistemlerinin göz bebeği OCZ StealthXtream son teknoloji ürünü bileşenleri ve yüksek kaliteli malzemesiyle bir üst kademeye yükseldi! OCZ StealthXtream 2 %85'i aşan verimliliği, üç kademeli şebeke koruması, ball-bearing tasarımıyla eskisinden daha sessiz çalışan 120mm fanı ve Aktif PFC özelliğiyle yine PC tutkunlarının bir numaralı PSU tercihi olacak! Bunca özelliği bir arada sunan OCZ StealthXtream 2 cebinizi de düşünüyor.

OCZ PowerWhisper Teknolojisiyle Ultra Sessizlik
OCZ StealthXtream 2'nin PowerWhisper teknolojisi sayesinde daha sessiz bir çalışma ortamına yelken açacaksınız. Ball-bearing tipi fan mili sürtünmeyi en aza indirgeyerek maksimum sessizlik sağlar. Ayrıca termal kontrollü olan özel fanı gerekmedikçe hızlanmaz. Özel petek hava kanalları ve dengeli iç dizaynı ile ısınan parçalar hızla soğutulur.

%85 Verimlilikle Faturalar Daha Hafif, Cebiniz Mutlu!
Sisteminizin maliyeti kadar harcadığı güç de cebinize yük bindirir. Makul fiyatlı OCZ StealthXtream 2 80Plus sertifikasına sahiptir ve %85'e varan verimlilik değeriyle uzun vadede fatura yükünüzü önemli ölçüde hafifletir. Üstelik bu yüksek verimlilik sayesinde güç kaynağı çok daha az ısı açığa çıkarır ve düşük verimli benzer ürünlere göre daha sessiz çalışır.

CrossFire ve SLI Yapılandırmaları İçin Uygun!
OCZ StealthXtream 2 600W'nin yüksek güç çıkışı sayesinde iki adet Radeon HD 5770 veya GeForce GTS 250 gibi orta seviye ekran kartlarını CrossFire ya da SLI yapılandırması ile bir araya getirip oyunlardan maksimum performans alabilirsiniz. 

Tamamen Kılıflı Kablolar, Derli Toplu PC Sistemleri
OCZ StealthXtream 2'den çıkan kablolar tepeden tırnağa kılıf yardımıyla yuvarlatılmıştır. Bu sayede kabloların kasanın veya anakartın herhangi bir parçasına takılması veya kabloların birbirine dolaşması gibi can sıkıcı durumlar oluşmaz. Ayrıca kılıflı yapı kabloları kesilme ve kopmaya karşı korur.

13 Adet Güç Bağlantısıyla Sisteminize Daha Çok Parça Ekleyebilirsiniz

OCZ StealthXtream 2 güç kaynağı bilgisayarınızda her türlü parçayı kullanabilmeniz için tam 13 adet güç bağlantısına sahiptir.

 • 1x 20+4 pin ATX anakart güç bağlantısı
 • 1x CPU 4+4 pin ATX12V güç bağlantısı
 • 5x Molex güç bağlantısı
 • 3x SATA güç bağlantısı
 • 1x PCI-Express 6+2 pin ve 1x PCI Express 6-pin güç bağlantıları
 • 1x Floppy güç bağlantısı

Aktif PFC ve 3 Kademeli Akım/Gerilim Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan OCZ StealthXtream 2, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir. Üstelik tüm gerilim akım dengesizlikleri için aşırı gerilim, aşırı akım ve kısa devre korumaları içeren OCZ StealthXtream 2, bu sayede güç problemlerinin PC'nizin içerisindeki anakart, işlemci gibi bileşenlerini bozmadan güç kaynağının içinde yok edilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

 • Nominal Güç Değeri: 600W (sürekli)

 • Verimlilik: %85 (ortalama), 80Plus Sertifikalı

 • Boyutlar: 150x140x86mm

 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 120mm değişken hızlı fan (ball-bearing)
 • Aktif PFC: Var (max. %99)
 • Renk: Siyah
 • Tahmini Kullanım Ömrü: 100.000 saat
 • Yüksek Gerilim/Akım/ ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 18A , 12V2: 18A , 12V3: 18A , 12V4: 18A , +5V: 25A, +3.3V: 24A
 • Ürün Kodu: OCZ600SXS2

Voltaj ve Amper Değerleri

OCZ Hakkında
OCZ, Amerika merkezli dünyanın en prestijli performans bellekleri üreticisidir. OCZ, açılımı olan "OverClockerZ"a uygun şekilde EVP voltaj garantisi gibi overclock tutkunlarına yönelik garantiler ve özel petek yapılı XTC soğutma, ısı-borulu soğutma, XLC sıvı soğutma gibi tekniklerle performans belleklerinde liderliğini sürdürmektedir.

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön