Mutfakların çehresini değiştirmeyi başaran zarafetleriyle dikkat çeken Oscar Ankastre Set ürünleri daha modern ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmanıza da yardım eder. Turbo fan desteği bulunan fırınlarıyla hızlı bir şekilde ısınarak hamur işi ürünleri kısa sürede pişirebilmenizi sağlayan ankastre setler mutfağınıza uygun boyutlarıyla kolayca yerleştirilerek kullanılmaya başlanabilir. Parlak yüzeyleri şıklık yaratan ankastreler çizilmeye karşı dayanıklıdır. Butonlar üzerinden düşük ya da yüksek emiş gücüyle çalıştırabileceğiniz davlumbazlar sayesinde pişirdiğiniz yemeklerin kokusunu ve dumanını ortadan kaldırarak mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Oscar Ankastre Setlerinin Işıklı göstergeleri sayesinde sıcaklık ayarını pratik bir şekilde yapabileceğiniz fırınlar mıknatıslı kapaklarıyla ısı kaybı yaşanmasının önüne geçer. Rahatça açabileceğiniz tutamaklarıyla kolaylık yaratan fırın kapakları belirli bir açıdan sonra kendi kendilerine kapanarak aralık kalma sorunu yaşatmaz. Oscar Ankastre Set gazlı ocaklarıyla yemek ve sıcak içecek hazırlarken güvenli bir kullanım yaşatır. Ocaklarda yer alan farklı boyutlardaki gözler ihtiyaç duyduğunuz ısınma seviyesine göre ayarlanabilir. Cam yüzeyli ocaklar uygun bezlerle silinerek pratik bir şekilde lekelerden arındırılabilir.

Oscar Ankastre Setlerle Mutfağınızı Daha Kullanışlı Kılın

  • Enerji sınıfı bakımından olumlu puanlar alan fırın ve ocaklarla hem yüksek performanstan yararlanır hem de düşük elektrik tüketimi gerçekleştirirsiniz.
  • Geniş davlumbazlar mutfağınızda oluşan kokuyu ve dumanı atarken bu işlemi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir.
  • Düşük ses seviyesiyle çalışarak gürültü problemini önleyen davlumbazları Oscar Ankastre Setleri içerisinden inceleyebilirsiniz.
  • Mutfağınızdaki dolapların renklerine uygun modeller arasından satın alabileceğiniz ankastre setleri dokunmatik ekranlı fırınlara da yer vererek yiyecek pişirmeyi daha zevkli hale getirir.
  • Hem tutamakları hem de davlumbaz, fırın ve ocak yüzeylerinde bulunan düğmeler ergonomik şekilde dizayn edildiği için Oscar marka ankastre setinizi yüksek konforla kullanabilirsiniz.

Mutfaktaki Modern Yardımcınız

Dijital saate sahip modern fırınlar programlanabilir yapıda oldukları için pişirme süresine göre ayar yapabilmenizi sağlar. Çok sayıda pişirme fonksiyonuna sahip olan ankastre fırınlar yiyeceklerinizin türüne uygun pişirme modlarını değerlendirebilmenizi mod seçimi düğmesiyle yapabilmenizi sağlar. Düğmenin etrafında hangi modun hangi işlevi yerine getirdiğini anlatan yazılar bulunması işlerinizi kolaylaştırır. İnce ve dayanıklı fırın camları saydam yapılarıyla pişme işlemini gözle takip etmenizi de sağlar. LED lamba desteğine sahip davlumbazlar aracılığıyla mutfağınızda ekstra ışık desteği elde edebilirsiniz. Davlumbaz yüzeyinde şık bir şekilde yan yana konumlandırılmış tuşları kullanarak yemek kokularının çekilmeye başlanmasını sağlayabilirsiniz. Düşük, orta ve yüksek emiş gücünde kullanım sağlayan Oscar Ankastre davlumbaz modelleri mutfağınızı daha kullanışlı bir alan haline getirerek ev sakinlerine yardım eder.

Güvenli Kullanım Yaşatan Zarif Ankastre Setler

Gaz kesme emniyeti özelliğiyle beğeni toplayan ocaklar Oscar Ankastre Set modellerinin önemli üyelerinden biridir. Otomatik ateşleme desteği yaratan ocaklar aracılığıyla kibrit ve çakmak gibi yanıcı maddelerden yardım almanıza gerek kalmadan ateşleme gerçekleştirebilirsiniz. Düğmelerini ve dijital ekranını nemli bezlerle silip parlatabileceğiniz fırınlar kısa sürede temizleme işlemini tamamlamanızı mümkün kılar. Üst profilleri çıkarılabilir yapıda olan fırınlar cam yüzeyini silerken işlerinizi kolaylaştırır. Fırın içi lambası aracılığıyla içeride pişmekte olan yiyecekleri daha net görebilirsiniz. Izgara bölümüne de sahip olan Oscar Ankastre ocak çeşitleri leziz etler pişirebilmenize yardımcı olur. Yan tel rafların takıp çıkarılabilir yapısı fırınınızı kullanırken pratik bir konfor yaratır. Havanızı temizleyen davlumbazların bulaşık makinesinde yıkanabilmeye uygun filtreleri kısa sürede ve kolay bir şekilde temizlenebildiği için hijyenik bir kullanım yaşamanızı sağlar. Hava temizleme fonksiyonu aracılığıyla yemeklerinizi pişirdikten sonra kısa bir zamanda mutfağınızı başarılı şekilde havalandırıp ferahlatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oscar Ankastre Set Fiyatları

DSACategoryId/2147483637/235604/234329/oscar