Yeni nesil teknolojiler ile donatılarak kullanıcıların beğenisine sunulan Philips süpürge modelleri, teknik özellikleri ve görsel tasarımları ile fark yaratır. Yaşam alanı temizliğini son derece pratik bir hale getiren ve kullanıcıları zahmetsiz temizlik ile tanıştıran başarılı marka, tıpkı diğer ürünleri gibi elektrikli süpürgelerde de farklı beklentilere yönelik çözümler sunar. Yataydan dikeye, kabloludan şarjlıya, toz torbalıdan toz hazneliye kadar pek çok alternatif süpürge modeli üreten Philips, kullanıcıların tamamen farklı olan beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirir. Bu sayede, Philips süpürgeler arasında tek hareket ile el süpürgesine dönüşebilen ikisi bir arada tasarımlardan geleneksel yatay süpürgelere kadar pek çok ürün alternatifi bulmak mümkündür. Yeni nesil teknolojiler ile donatılan şarjlı kablosuz süpürgelerin yanı sıra HEPA filtreli yatay süpürgeler de üreten başarılı marka, yaşam alanlarındaki ince tozlardan dahi kısa sürede kurtulma avantajı sunar. Hafif yapıları ve özel tekerlek tasarımları sayesinde yüksek manevra ve hareket kabiliyetine sahip olan Philips yatay süpürgeler, ideal kablo uzunlukları ve düşük çalışma sesleri ile öne çıkarken şarjlı süpürgeler ise ideal kullanım süreleri ile fark yaratır. Hemen her beklenti ve ihtiyaca yönelik süpürge modelleri üreten başarılı marka, fiyat açısından da ulaşılabilir seçenekler sunar. Başka bir ifadeyle Philips elektrikli süpürge fiyatları, yeni nesil teknolojiler ile desteklenen süpürge modelleri de dahil olmak üzere genel olarak uygun seviyelerdedir.

Philips Süpürge Özellikleri

Kullanıcıların değişen ihtiyaç, beklenti ve kullanım alışkanlıklarına yönelik üretim yapan Philips markası, elektrikli süpürgelerde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Modelden modele değişen özelliklere sahip olan söz konusu elektrikli süpürgelerde pratik kullanım süreci, yüksek emiş gücü, kolay depolama ve uzun kullanım ömrü, ortak özellik olarak öne çıkar. Bununla birlikte filtre türleri, filtre sayısı, süpürme başlığı tasarımı, ek aksesuarlar, toz haznesi kapasitesi, toz haznesi teknolojisi, süpürge torbası türü, emiş gücü, kablo uzunluğu, batarya kapasitesi, çalışma süresi, motor gücü, çalışma sesi ve yıkanabilir aksam sayısı ise modele göre farklılık gösterebilir. Örneğin, yeni nesil teknolojiler ile donatılan yatay ve dikey kullanımlı Philips süpürgeler, sahip oldukları EPA ve HEPA filtreler, özel toz haznesi tasarımları ve modern görünümleri ile dikkat çeker. Söz konusu filtreler, ince tozlar ve kalın partikülleri ayrıştırmaya yararken özellikle ince tozların havaya karışmasını engeller. Bunun sonucunda da hem yaşam alanında havada süzülen tozlar ortadan kalkar hem de astım ve polen alerjisi gibi solunum ile ilgili rahatsızlıkları olan kullanıcılar için daha solunabilir bir hava sağlanır.

Kablolu modellerde kablo uzunluğu ile birlikte süpürge erişim mesafesi 12 metreye ulaşırken tek priz ile oldukça geniş bir alanın süpürülebilmesi mümkün olur. Kablosuz modeller ise dahili bataryaları sayesinde tek bir şarj ile ortalama 65 dakika boyunca kesintisiz kullanım sunar. Bu da ortalama büyüklükteki bir yaşam alanını derinlemesine süpürme olanağı tanır. Philips süpürge özellikleri arasında öne çıkan bir başka unsur ise PowerCyclone 8 teknolojisidir. Geleneksel yatay süpürgelerin toz haznelerinde yer verilen bu teknoloji sayesinde süpürülen tozlar % 99,99 oranında toz haznesi içinde kalır ve yeniden ortam havasına karışmaz. Hem havada süzülen tozların ortadan kalkmasına yardımcı olan hem de alerjisi olan kullanıcılara daha solunabilir bir hava sağlayan bu teknoloji, yaşam alanındaki mobilya ve eşyaların da daha geç tozlanmasına da yardımcı olur. Öte yandan yine toz haznelerinde yer verilen NanoClean teknolojisi sayesinde ince tozlar ve büyük partiküllerin birbirinden ayrışır ve toz haznesi boşaltılırken ince tozların yeniden ortam havasına karışması önlenir. Kullanıcıların Philips süpürge önerileri ve değerlendirmelerinde öne çıkan bu iki teknoloji, yaşam alanındaki havayı da tozlardan arındırmak isteyenlere alternatif bir çözüm sunar.

Philips Süpürge Çeşitleri

Geleneksel yatay kablolu süpürgelerden tamamen kablosuz olan şarjlı süpürgelere kadar pek çok tasarıma hayat veren Philips, tasarımı ne olursa olsun çok yönlü kullanım sunan ürünleri ile dikkat çeker. Direkt elektrik enerjisi ile çalıştığı için kesintisiz bir kullanım süreci vadeden kablolu süpürge tasarımları ile yoğun ilgi gören başarılı marka, bunun yanı sıra dikey kullanım sunan kablolu süpürgeler de üretir. Kablolu Philips süpürge makinesi tasarımları arasında park ve kullanım yönü ne olursa olsun kablo uzunluğu 5 metre ile 8 metre arasında değişir. Bu sayede sık sık priz değiştirmek zorunda kalmadan yaşam alanını süpürme ayrıcalığı sunar. Kullanıcılara kuru ve sulu süpürme olarak iki farklı seçenek sunan başarılı marka, farklı kullanım alışkanlıklarına uygun süpürge çeşitleri ile dikkat çeker. En az Philips kuru süpürge modelleri kadar ilgi gören su hazneli elektrik süpürgeleri, toz ve diğer partiküllerin su içinde toplanmasını sağlayarak hijyenik bir kullanım sağlar. Toz torbası veya toz haznesi yerine su haznesi bulunan söz konusu süpürge türlerinde, süpürgeye çekilen tozlar suyun içinde hapsedilir ve yeniden ortam havasına karışması önlenmiş olur.

Dikey park ve kullanım avantajı sunan Philips süpürge çeşitleri ise kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı alternatifler sunar. Kablosuz süpürgelerde dahili batarya bulunur ve bu bataryanın düzenli olarak şarj edilmesi gerekir. Şarj süresi ve kullanım süresi ise modelden modele farklılık gösterir. Dikey kullanımlı kablolu elektrik süpürgelerde ise kullanım süresi sınırsızdır. Ancak şarjlı süpürgelerin aksine etki alanın da kablo uzunluğu ile belirlenen bir etki alanı söz konusudur. Başarılı markanın tüm dikey süpürgeleri, çift yönlü bir kullanım sunar. Başka bir ifadeyle ana süpürme başlığı çıkarılıp teleskopik boru kısaltıldığında veya tamamen çıkarıldığında el süpürgesine dönüşen söz konusu süpürgeler, koltuk, yemek masası, araç içi gibi alanları pratik bir şekilde süpürme avantajı sunar. Ayrıca ekstra bir el süpürgesi satın alma ihtiyacını da ortadan kaldırır. Bununla birlikte Philips küçük süpürge olarak adlandırılan ve tamamen el süpürgesi olarak tasarlanan ürünler de vardır.

Philips Süpürge Modelleri

Filtreleme teknolojisi, toz haznesi kapasitesi, motor gücü, emiş gücü, torba türü, kablo uzunluğu, kullanım süresi, ağırlığı, bakım aşamaları, çalışma sesi, kontrol paneli ve süpürme başlığı açısından farklı seçenekler sunan Philips süpürge modelleri, kullanıcıların tamamen farklı olan beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt vermesi için tasarlanmıştır. Örneğin, Philips 2500 Watt süpürge olarak bilinen elektrikli süpürgeler yüksek motor gücü nedeniyle maksimum emiş gücü vadeder. Bu sayede yüksek havlı halıların dibine kadar inen tozların dahi süpürülmesine yardımcı olur. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Philips sessiz süpürge modelleri ise günlük konuşma sesi seviyesindeki bir çalışma sesine sahiptir. Ortalama 66 dBa sese sahip olan bu modeller, yaşam alanının süpürürken çevredekilere rahatsızlık vermek istemeyen kullanıcılara hitap eder.

Toz haznesi ve filtre teknolojileri ile fark yaratan Philips elektrikli süpürge modelleri arasında EPA ve HEPA filtrelerine sahip olan, NanoClean ve PowerCyclone 8 teknolojilerini destekleyen ürünler yer alır. Philips anti alerjik süpürge olarak da bilinen bu modellerde ince toz ve büyük partiküller filtrelenerek ayrıştırılır. İnce tozlar HEPA filtrede birikirken büyük partiküller ise toz haznesinde zemine çöker. Bu sayede toz haznesi boşaltılırken ince tozların yeniden havaya karışması engellenmiş olur. Tüm bu süreci sağlayan HEPA filtreli süpürge Philips markasının geliştirdiği PowerCyclone teknolojisi ile desteklendiği için ortam havasının temizlenmesine de katı sağlar. Görsel açıdan da farklı tasarımları ile dikkat çeken başarılı marka, renk seçenekleri ile kullanıcılara pek çok alternatif sunar. Öte yandan Philips süpürge modelleri ve fiyatları arasında bir bağlantı söz konusudur. Başka bir ifadeyle, yeni nesil teknolojiler ile donatılmış olan ve kullanıcılara çok fazla ayrıcalık sunan yeni model süpürgeler ile daha az güncel teknolojilere sahip süpürgeler arasında fiyat farkları bulunur. Bununla birlikte başarılı markanın ulaşılabilir fiyat politikası gereği Philips son çıkan süpürge modelleri de uygu fiyatlı elektrik süpürgeleri arasındadır.

Philips Toz Torbasız Süpürgeler

Toz torbasının yerini toz haznesine bıraktığı Philips marka süpürge modelleri, başarılı markanın yeni nesil ürünleri arasında yer alır. Kullan-at toz torbası satın alma veya toz torbasını boşaltıp yıkama sorununu tamamen ortadan kaldıran bu süpürgelerin özel toz haznesi tasarımları sayesinde hem havada uçuşan tozlardan kurtulmak hem de tozlara temas etmeden hazneyi boşaltmak mümkündür. Başarılı markanın hem yatay hem de dikey süpürge tasarımlarında yer verdiği toz hazneleri, modelden modele değişen farklı kapasitelere sahiptir. Örneğin, kablosuz şarjlı süpürgelerde toz haznesi kapasitesi ortalama 0,6 litre iken, geleneksel yatay modellerse ise ortalama 1,5 litredir. Öte yandan modern teknolojiler ile desteklenen Philips süpürge yeni model ürünlerde toz haznesi kapasitesi 2,2 metreye kadar ulaşır. Philips süpürge kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde övgüyle söz edilen geniş toz haznesi kapasitesi, sık sık toz haznesini boşaltmak ile zaman kaybetmek istemeyen kullanıcılara uzun süre kesintisiz bir kullanım sağlar.

Toz torbalı süpürge kullanmayı tercih etmeyen deneyimli kullanıcıların Philips süpürge önerisi olan toz torbasız süpürge modelleri, yeni nesil motor koruma filtreleri ile desteklenir. Bazıları yıkanabilir olan bu filtreler sayesinde yaşam alanında farklı yüzeylerdeki tozlar derinlemesine süpürülürken havada asılı kalan tozların da önemli ölçüde ortadan kalkması sağlanır. Böylece toz alma ihtiyacı da yavaş yavaş azalır. Hem hijyenik hem de masrafsız bir kullanım süreci vadeden toz torbasız Philips elektrikli süpürgeler, hemen herkese hitap eden pratik bakım ve kullanım süreçleri ile temizliği daha keyifli bir hale getirir.

Philips Süpürge Yedek Parça ve Aksesuarları

Deneyimli kullanıcıların Philips süpürge tavsiye ve değerlendirmelerinde vurgulanan bir başka avantaj ise yedek parça ve aksesuar bulma kolaylığıdır. Dolayısıyla hangi Philips süpürge modeli olursa olsun toz torbasından süpürme başlığına, ek süpürme aparatlarından süpürme hortumuna kadar pek çok yedek parça ve aksesuara zahmetsizce ulaşmak mümkündür. Örneğin, başarılı markanın hem yatay hem de dikey süpürge modellerinde yer verilen toz hazneleri, kullanım ömrünü yitirdiğinde zahmetsiz bir şekilde yenisi ile değiştirilebilir. Aynı pratik süreç HEPA filtreler, süpürme başlıkları, teleskopik borular ve toz haznesi kapakları için de geçerlidir. Bununla birlikte markanın pek çok süpürge modeli ile uyumlu olan aksesuarları da vardır. Çeşitli süpürme başlıklarından oluşan bu aksesuarlar sayesinde sahip olunan Philips markalı süpürgeyi çok daha fonksiyonel hale getirmek mümkündür. Philips süpürge yorumları ve değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanan, yedek parça bulma kolaylığı ve aksesuar çeşitliliği, herkesin faydalanabilmesi için bütçe dostu fiyatlar ile desteklenir.

Philips Kablosuz Süpürge Avantajları

Yeni nesil teknolojiler ve tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan kablosuz/şarjlı Philips süpürge modelleri, birbirinden özel avantajlar ile temizlik sürecini çok daha pratik ve etkili olmasını sağlar. Philips son model süpürge ürünleri arasında yer alan şarjlı süpürgelerin tamamı pratik bir şekilde el süpürgesine de dönüşebilmektedir. Dolayısıyla hem dikey süpürgeye hem de el süpürgesine sahip olma ayrıcalığı sunar. Kablosuz Philips süpürge kullananlar tarafından da sık sık dile getirilen avantajlar arasında öne çıkanlar şunlardır:

  • Dahili batarya sayesinde kısa sürede şarj olur ve uzun süre kullanım avantajı sunar. Şarj süreci ise tamamen zahmetsizdir.
  • Kablosuz olduğu için kullanıcılara sınırsız hareket özgürlüğü sağlar. Priz değiştirme zahmetini ortadan kaldırır.
  • Işıklı süpürme başlıkları ile süpürülen alanı görebilme ayrıcalığı sunar. Bu da daha etkili bir temizliğe yardımcı olur.
  • Hafif yapıları ve manevra kabiliyeti yüksek tekerlekleri ile kullanıcıların yorulmasını önler.
  • HEPA 13 başta olmak üzere pek çok yeni nesil filtre sayesinde hijyenik bir kullanım sunar.
  • Toz haznesi teknolojileri ile tozun havaya karışmasını önlerken özel tasarımları sayesinde toza temas etmeden hazneyi boşaltma olanağı tanır.

Philips Süpürge Fiyatları

Geliştirdiği elektrikli ev aletleri ile tanınan Philips markası, farklı kullanım alanlarına ve kullanıcı alışkanlıkların hitap eden süpürge modelleri ve dikkat çeker. Yeni nesil şarjlı modellerden geleneksel elektrikli süpürgelere kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan başarılı marka, ev, ofis, araç içi gibi farklı alanları daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde temizleme ayrıcalığı sunar. Tüm Philips ürünlerinde olduğu gibi elektrikli süpürgelerde de ulaşılabilir fiyat politikası söz konusudur. Bununla birlikte Philips süpürge modelleri ve özellikleri fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasındadır. Başka bir ifadeyle Philips süpürge makinesi fiyatları, modelden modele farklılık gösterir. Bunun nedeni ise süpürgenin sahip olduğu tasarım ve teknoloji özellikleridir. Örneğin, Philips HEPA filtreli süpürge fiyatları ile EPA 10 olarak bilinen motor koruma filtreli Philips süpürge fiyatları arasında ufak da olsa bir farklılık söz konusudur. Genel olarak uygun fiyatlı olan Philips elektrikli süpürgeler zaman zaman Philips süpürge kampanyaları ile desteklenerek daha bütçe dostu hale gelir. Siz de yeni bir elektrikli süpürge satın almak istiyorsanız, Philips tarafından üretilen yeni nesil şarjlı ve kablolu süpürge modellerine göz atabilir, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, dönemsel kampanyaları takip ederek indirimli Philips süpürge satın alma avantajı ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Philips elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Philips markalı elektrikli süpürge modelleri arasında uygun ürünü bulmak için süpürgelerin motor gücü, emiş gücü, emiş gücü ayarı, kablo uzunluğu, kontrol düğmeleri, süpürme başlıkları, toz torbası/toz haznesi hacmi, batarya kapasitesi, süpürme programları, çalışma sesi seviyesi, ağırlık, tekerlek yapısı, filtreleri ve ek aksesuarları incelenerek ihtiyaç ve beklentilere uygun olan modeller arasında seçim yapılması tavsiye edilir.

Toz torbasız Philips elektrikli süpürge nasıl temizlenir?

Toz haznesi pratik bir şekilde çöpe boşaltılır, süpürme ucuna dolanan toz ve saç gibi partiküller var ise temizlenir. Ardından yıkanmaması gereken alerji filtresi, EPA ve HEPA filtre çöpe çırpılır. Yıkanabilir olan köpük filtre ise akan su altında tozlarından arındırılır ve yeniden kullanmadan önce tamamen kuruması beklenir.

Philips kablosuz şarjlı süpürge nasıl şarj edilir?

Genellikle dahili bataryaya sahip olan Philips şarjlı süpürgeler, takıp-çıkarılabilir olan kablo ile doğrudan prize takılarak şarj edilir. Şarj süreci başladığı andan itibaren yüzde kaç şarj olduğunu süpürge ekranından takip etmek mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Süpürge Fiyatları

2160 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 2160 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/philips