Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung ML-4510ND Dublex Network Mono Laser Yazıcı

Samsung ML-4510ND Dublex Network Mono Laser Yazıcı

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013118/6
Samsung ML-4510ND Dublex Network Mono Laser Yazıcı

SAMSUNG ML-4510ND NETWORK LAZER YAZICI

 

Samsung'un kullanımı kolay ML-4510ND yazıcısı ile iş verimliliğinizi artırın. Sıkışmayı önleyici teknoloji, 1 Gigabit Ağ ve 600 MHz Çift çekirdekli işlemci gibi özellikler, belge iş akışınızın sorunsuz olmasını ve her zaman ofis verimliliğini artırmasını sağlayacaktır. OP paneli ve tek dokunuşla kolaylık (eko düğme), Kolay Yazdırma Yöneticisi ve Güvenli Yazdırma gibi kullanıcı dostu özellikleri, modern bir ofis ortamı için uygundur. Ağır taşıma özellikleriyle (geniş kağıt giriş / çıkış seçenekleri ile) daha yoğun zamanlar çok stresli görünmüyor. Gerçekten, ofis ihtiyaçlarınız için tasarlanmış bir yazıcı. Basit ve profesyonel Samsung ML-4510ND yazıcıyla zahmetsizce yükseltin.

Hızlı Baskı Performansı İle Daha İyi Çalışın

Samsung Hızlı Baskı ve üstün çift CPU paralel işleme teknolojisi sayesinde, belgeleri çeşitli boyut ve düzenlerde olağanüstü bir hızda yazdırabilir. Bu teknoloji, önceki tek işlemcili aygıtlardan 1.5 kat daha hızlı çalışır, acil işlerin profesyonel bir kalite standardına taşınması için ideal bir seçenek haline gelir. İşletmenizin verimliliği, kuruluşunuzun iş akışının talepleri ne olursa olsun bu güvenilir, çalışkan yazıcıdan yararlanacaktır.

 

Güvenli baskı ile kendinizi özgür hissedin.

Samsung'un sıkışma önleme teknolojisi ile iş gününüzü zaman alıcı ve strese neden olan yazıcı bloklarından arındırın. Kağıt alma işlemi sırasında geriye dönük bir sürtünme sağlayan bir geciktirme silindiri kullanmak suretiyle, operasyonunuzda verimliliğinizi arttıracak ve hayal kırıklığınızı azaltacaktır. Hatalı besleme ve kaset tablasından çoklu kağıt besleme gibi sıklıkla stres seviyelerine katkıda bulunan yaygın sorunlar geçmişte kaldı. Etkileyici yüksek aylık görev, sıkışma önleme teknolojisi ile bulunan net ve ölçülebilir avantajlardan biridir ve daha akıcı ve güvenilir bir iş akışına katkıda bulunur. Böylece, Samsung sıkışma önleme teknolojisi ile baskı işlemleriniz verimli ve güvenilir olacaktır.

 

Düşük sayfa başı maliyetiyle, bütçenizi korur.

 

ML-4510ND yazıcı, etkileyici maliyet düşüklüğü ile etkin biçimde profesyonel kalitede baskı yapmanızı sağlar. Ayrı polimerize toner ve tambur, ekonomiktir ve güç tüketimini azaltır. İnce, düzgün bir toner tabakası ile daha az toner boşa gider ve çalışması için gerekli olan ısının düşüklüğü ile enerji tasarrufu sağlayarak kuruluşunuzun ek yükünü azaltır. ML-4510ND ile işinizin baskı gereksinimleri için akıllı, ekonomik bir seçim yapın.

Kullanım Kolaylığı İle İş Akışınızı Hızlandırın

Tek dokunuşla zahmetsizce mükemmel baskılar alın. Yeni nesil, 2 satırlı LCD ekrana sahip olan basit OP paneli, yazdırma işleminizi tam kontrol altına almanın basit ve kolay bir yolunu sunar. Ön panelden kolayca bulunabilen ve bir kez açıldığında varsayılan ayar olarak işlev gören yeni tek dokunuşla kolaylık sağlayan eko düğmesi bulunan iki sayfayı tek bir belgeye ekleyebilirsiniz. Bu, kağıt ve toner kullanımını azaltarak maliyetleri düşürmenize ve çevre üzerindeki etkinizi azaltmanıza yardımcı olur. OP paneli iş akışınızı basitleştirir ve daha az düğme ile şaşırtıcı, sorunsuz sonuçlar üretebilirsiniz

Çevre Dostu Olmak Çok Kolay

Samsung'un yeni Eco modu ile çevresel hedeflerinizi çok daha kolay bir şekilde yerine getirin. Eco modu, etkinleştirildikten sonra varsayılan ayar olarak kolaylıkla hizmet veren ve çift taraflı baskı, 2'li baskı ve toner tasarruf ayarı ile kağıt tüketimini azaltan tek dokunuşlu Eco düğmesi'ne sahiptir. Sonuç simülatörü sayesinde, ne kadar iyi iş yaptığınızı gerçekten takdir edebilirsiniz. Simülasyon, karbondioksit emisyonları, elektrik ve kağıt kullanımı düzeylerini göstermektedir. Eco modu, yazıcı tüketiminizi takip etmenin kolay ve etkili bir yoludur - bu sizin ve gezegenin için daha uygundur!Daha düşük gürültü

Samsung ML-4510ND yazıcı, neredeyse hiç ses çıkarmadan yüksek performans sağlar. 30 dBBA'lık ve 54 dBBA'lık bir bekleme hacmiyle, ofisinizde gürültünün seviyelerinin düşük kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu, dikkati dağıtmadan işinize yoğunlaşmanızı sağlar. Bu kullanışlı özelliğin yanı sıra, yazıcı diğer önde gelen yazıcılardan daha iyi performans gösteren kalite veya performansdan ödün vermez. Artık işiniz için daha huzurlu bir ortamda aliteli baskıların keyfini çıkarabilirsiniz.

Güvenli Yazdırma İle Ofiste Kontrol Sizde

Önemli belgeler, özellikle iş yazıcıları birçok kullanıcı arasında paylaşıldığında yanlış ellere ulaşabilir. Güvenli yazdırma ile, dokümanlarınızın girilmeden yazdırılmasını önleyen bir pin kodu kullanarak belgelerinizi meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. İşi yazıcıya gönderdikten sonra, yalnızca yazıcınıza gidin, belirli dosyanızı bulmak için kullanıcı arayüzünü aşağıya kaydırın ve ardından pin kodunu girerek baskıyı yetkilendirebilirsiniz. Bu, önemli belgelerin dolaşımını kontrol altında tutmanın basit ve etkili bir yoludur ve gereksiz yazdırmayı da en aza indirir.

Çift taraflı baskı, işinizin yazdırma iş akışını daha hızlı ve daha ekonomik hale getiren önemli bir özelliktir. ML-4510ND'nin esnek seçenek yelpazesi, çift taraflı kitapçık formatı da dahil olmak üzere geleneksel dubleks veya daha yaratıcı yollarla baskı yapmanızı sağlar. Bu, zamandan, maliyetlerden ve atıklardan kurtararak yazdırma işleminizi daha uygun maliyetli hale getirirken çevre üzerindeki etkisini de azaltır. Ayrıca, sezgisel kullanıcı arabirimiyle çift yönlü seçenekleri seçmek daha kolaylaşır.

 

Ağır Yükleri Hafifletin

 

 

Günlük dokümanlardan önemli sunumlara kadar her zaman, baskınıza hakettiğini vermeniz gerekir. Ana Kaset (163gsm'yi destekler) ve Çok Amaçlı Kaset (220gsm * değerini destekler) birleştirdiğinizde, yazdırma işlemi en ağır işleri bile kolayca gerçekleştirecektir. Özel kağıt ve kalın stoktan, artık kendi özel besleyicisine ihtiyaç duymayan ve şimdi Ana Kaset üzerinden beslenen zarflara kadar, sorunsuz yazdırma, uygun maliyetli ve saf bir esinti olacak.

 

* Metrekare başına gram.

 

 

Barkod Yazdırma

Samsung Barkod Çözümleri ile işlerinizi takip edin. Stok seviyelerinden ve ürün hareketlerinden üyelik kartlarına ve dosyalama sistemlerine kadar verimliliği artıracak ve masraflı hataları azaltacaktır.

 

CounThru ™ 2.5 Pro / Enterprise

 

Üstün CounThru ™ 2.5 Pro / Enterprise arayüzü ile organizasyon zamanınızı kaydedin. Bu özellik, ticari kullanıcıların masalarını terk etmeden işlem yapabilmelerini sağlar. Yazıcı durum raporları, düşük toner uyarıları, hata bildirimleri ve hatta kullanım ve müşteri faturalandırma özetleri bile masaüstünüze gönderir.

 

 

SyncThru™ Admin 6

SyncThru ™ Admin 6'nın erişilebilir arabirimi, işletmelerin ağa bağlı tüm dijital yazıcıları uygun merkezi bir konumdan kolayca kurmalarına, yönetmelerine ve izlemelerine olanak tanır ve böylece kuruluşunuz için değerli zamanı size kazandırır. Okunması kolay raporlarımız, işletme kullanıcılarının veriyi daha ayrıntılı analiz etmesini sağlar.

 

SyncThru™ Web Service

Yenilikçi SyncThru ™ Web Service, ekstra yazılım yüklemek ve yönetmek zorunda olduğunuz zamandan ve zorluktan kurtarır. Yazıcı ayarlarını değiştirmenize ve yazıcınızın durumunu hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır.

 

 

Easy Print Manager

Samsung'un Kolay Baskı Yöneticisi ile pürüzsüz bir yazdırma işlemi yapın. Toner düzeyleri ve iş hesaplamasından cihaz ayarları ve çevrimiçi sipariş vermeye kadar her ayrıntı, kullanımı kolay bir programa yönlendirilir.

 

Universal Print Driver

Samsung Universal Print Driver ile zaman ve paradan tasarruf edin. Tüm Samsung yazıcılarınızı yöneten bir yazıcı sürücüsü, gereksiz yüklemeleri ortadan kaldırır ve yazdırma işleminizi bütünleştirir.

Ürün Yapılandırması

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön