ARA
Loading interface...
Loading interface...

Süper Fiyat, Süper Teklif

Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Samsung
Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung
10.349,00 TL %8
9.521,08 TL
( / adet)
Satıcı: Yakalagelsin
Puan 9,7
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
529,00 TL 529,00 TL
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (11)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

9.659,08 TL
9.935,08 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/22154

Gıdalarınızın her daim taze ve lezzetli kalması için buzdolabı seçiminiz çok önemlidir. Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı ideal nem seviyesi sağlayarak uzun süren tazelik sunar. Yiyeceklerinizin lezzetini kaybetmesinin önüne geçen twin cooling ikili soğutma teknolojisi ile sıcaklığı ve nemi dengede tuttuğu için gıdalarınızı taptaze saklayabilirsiniz. Dondurucu kısmı altta olan model, daha sıklıkla kullanılan soğutucu bölümü eğilmeden kullanmanıza imkan tanır ve daha pratik bir kullanım sunar. Öne çıkan özellikleri ile yepyeni bir soğutma deneyimi yaşatan Samsung RB50RS334SA Twin Cooling Plus, gıda güvenliğini sağlayabilmeniz için geliştirilmiştir. 

İkili Soğutma Teknolojisi İle Uzun Süren Tazelik 

Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı birçok kullanışlı özelliğiyle ön plana çıkan ve mutfakta gıda saklama konusunda işinizi kolaylaştıran bir modeldir. Şık tasarımıyla mutfağınıza çok yakışacak bir görünüm sunar. 

Gıdaların saklanmasında nem seviyesinin dengeli olması oldukça önem taşır. Bu yüzden Samsung Twin Cooling Plus modelindeki  Nem Kontrol Klapesi sayesinde hava deliğini kolaylıkla açıp kapatarak istenilen nem seviyesini kontrol altında tutabilirsiniz. Nem seviyesini ayarlayarak meyve ve sebzelerin çok daha uzun süre buzdolabınızda taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Twin Cooling sistemiyle soğutma işlemi sırasında soğuk havayı eşit derecede dağıtır. Böylece sakladığınız her gıda eşit şekilde taze kalır. 

Ayarlanabilir rafları sayesinde saklama alanlarını kendinize en uygun şekilde ayarlayarak sık tükettiğiniz yiyeceklere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki şişeleri ve kapları istediğiniz şekilde raf ayarlaması yaparak düzenleyebilirsiniz. 

Tamperli cam raflara sahip olan Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı güvenli ve sağlam kullanım sağlar. Ağır tencerelerinizi ve karpuz gibi saklanması zor, ağır yiyeceklerinizi güvenle raflarınızda saklayabilirsiniz. 100 kg'a kadar ağırlık taşıyabilecek şekilde tasarlanan cam raflar oldukça kullanışlı ve güvenilir saklama alanı sağlar. 

Buzdolabındaki yiyeceklerin hiçbirini gözden kaçırmayacaksınız. Yer ve enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatmalar buzdolabının içindeki her yiyeceği rahatlıkla görmenizi sağlar. Klasik aydınlatmalara göre daha ince tasarımı ve verimli kullanım imkanı sunar. 

Enerji verimliliği sayesinde daha az enerjiyle daha uzun kullanım sunan Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı Dijital İnverter Kompresör ile soğutma ihtiyacınıza göre hızı otomatik ayarlar. Hem daha sessiz hem de daha verimli çalışma imkanı sunar. Dijital İnverter Kompresör 10 yıl garantilidir.

Değiştirilebilir kapı yönü sayesinde farklı tiplerdeki mutfakların hepsine uyum sağlar. Kullanacağınız alanı özgürce seçebilir ve istediğiniz yöne doğru kapı açılma seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. 

Mutfaktaki İdeal Yardımcınız 

Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı tamamen kendi tercihlerinize göre modifiye edebileceğiniz büyük bir mutfak yardımcısıdır. İçindeki rafları, çekmecelerdeki nem seviyesini, kapı yönünü ayarlayabildiğiniz ailenizin ve sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen kullanışlı bir modeldir. Ürünün tasarımı en kolay kullanım şekline göre geliştirildiği için ideal kullanım sağlar. Kahvaltılık bölmesi, yumurta bölmesi, kapı rafındaki 4 adet rafı ve dondurucudaki buz bölmesi gibi ek özellikleriyle de işinizi kolaylaştırır. 

Öne Çıkan Teknik Özelllikler 

 • Toplam Kapasite: 520 lt (Brüt)
 • Soğutma Özelliği: No Frost
 • Renk: Gümüş 
 • Raf Sayısı: 4 EA
 • Meyve Sebze Çekmecesi Sayısı: 2 EA
 • Raf Materyali: Tamperli Cam
 • Enerji Tüketimi: 326.00 kWh/yıl
 • Dondurucu Çekmece Sayısı: 4 EA

Teknoloji Sektörünün Lideri: Samsung 

Dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, 1 Mart 1938 yılında Kore'de Lee Byung-chul tarafından kurulmuştur. Elektronik konusundaki başarısıyla Samsung, tüm dünyada yıllardır teknoloji sektöründeki lider konumunu korumuştur. Dünyanın en önemli teknoloji devleri arasında yer alan marka sektördeki başarısı ile en çok tercih edilen markaların başında gelir.


Samsung RB50RS334SA/TR E 520 lt No-Frost Buzdolabı
Gıdalarınızın her daim taze ve lezzetli kalması için buzdolabı seçiminiz çok önemlidir. Samsung RB50RS334SA/TR E 543 lt No-Frost Buzdolabı ideal nem seviyesi sağlayarak uzun süren tazelik sunar. Yiyeceklerinizin lezzetini kaybetmesinin önüne geçen twin cooling ikili soğutma teknolojisi ile sıcaklığı ve nemi dengede tuttuğu için gıdalarınızı taptaze saklayabilirsiniz. Dondurucu kısmı altta olan model, daha sıklıkla kullanılan soğutucu bölümü eğilmeden kullanmanıza imkan tanır ve daha pratik bir kullanım sunar. Öne çıkan özellikleri ile yepyeni bir soğutma deneyimi yaşatan Samsung RB50RS334SA Twin Cooling Plus, gıda güvenliğini sağlayabilmeniz için geliştirilmiştir. 

İkili Soğutma Teknolojisi İle Uzun Süren Tazelik 

Samsung RB50RS334SA/TR E 543 lt No-Frost Buzdolabı birçok kullanışlı özelliğiyle ön plana çıkan ve mutfakta gıda saklama konusunda işinizi kolaylaştıran bir modeldir. Şık tasarımıyla mutfağınıza çok yakışacak bir görünüm sunar. 

Gıdaların saklanmasında nem seviyesinin dengeli olması oldukça önem taşır. Bu yüzden Samsung Twin Cooling Plus modelindeki Nem Kontrol Klapesi sayesinde hava deliğini kolaylıkla açıp kapatarak istenilen nem seviyesini kontrol altında tutabilirsiniz. Nem seviyesini ayarlayarak meyve ve sebzelerin çok daha uzun süre buzdolabınızda taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Twin Cooling sistemiyle soğutma işlemi sırasında soğuk havayı eşit derecede dağıtır. Böylece sakladığınız her gıda eşit şekilde taze kalır. 

Ayarlanabilir rafları sayesinde saklama alanlarını kendinize en uygun şekilde ayarlayarak sık tükettiğiniz yiyeceklere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki şişeleri ve kapları istediğiniz şekilde raf ayarlaması yaparak düzenleyebilirsiniz. 

Tamperli cam raflara sahip olan Samsung RB50RS334SA/TR E 520 lt No-Frost Buzdolabı güvenli ve sağlam kullanım sağlar. Ağır tencerelerinizi ve karpuz gibi saklanması zor, ağır yiyeceklerinizi güvenle raflarınızda saklayabilirsiniz. 100 kg'a kadar ağırlık taşıyabilecek şekilde tasarlanan cam raflar oldukça kullanışlı ve güvenilir saklama alanı sağlar. 

Buzdolabındaki yiyeceklerin hiçbirini gözden kaçırmayacaksınız. Yer ve enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatmalar buzdolabının içindeki her yiyeceği rahatlıkla görmenizi sağlar. Klasik aydınlatmalara göre daha ince tasarımı ve verimli kullanım imkanı sunar. 

Enerji verimliliği sayesinde daha az enerjiyle daha uzun kullanım sunan Samsung RB50RS334SA/TR E 543 lt No-Frost Buzdolabı Dijital İnverter Kompresör ile soğutma ihtiyacınıza göre hızı otomatik ayarlar. Hem daha sessiz hem de daha verimli çalışma imkanı sunar. Dijital İnverter Kompresör 10 yıl garantilidir.

Değiştirilebilir kapı yönü sayesinde farklı tiplerdeki mutfakların hepsine uyum sağlar. Kullanacağınız alanı özgürce seçebilir ve istediğiniz yöne doğru kapı açılma seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. 

Mutfaktaki İdeal Yardımcınız 

Samsung RB50RS334SA/TR E 543 lt No-Frost Buzdolabı tamamen kendi tercihlerinize göre modifiye edebileceğiniz büyük bir mutfak yardımcısıdır. İçindeki rafları, çekmecelerdeki nem seviyesini, kapı yönünü ayarlayabildiğiniz ailenizin ve sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen kullanışlı bir modeldir. Ürünün tasarımı en kolay kullanım şekline göre geliştirildiği için ideal kullanım sağlar. Kahvaltılık bölmesi, yumurta bölmesi, kapı rafındaki 4 adet rafı ve dondurucudaki buz bölmesi gibi ek özellikleriyle de işinizi kolaylaştırır. 

Öne Çıkan Teknik Özelllikler 

Toplam Kapasite: 520 lt (Brüt)
Soğutma Özelliği: No Frost
Renk: Gümüş 
Raf Sayısı: 4 EA
Meyve Sebze Çekmecesi Sayısı: 2 EA
Raf Materyali: Tamperli Cam
Enerji Tüketimi: 326.00 kWh/yıl
Dondurucu Çekmece Sayısı: 4 EA
Teknoloji Sektörünün Lideri: Samsung 

Dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, 1 Mart 1938 yılında Kore'de Lee Byung-chul tarafından kurulmuştur. Elektronik konusundaki başarısıyla Samsung, tüm dünyada yıllardır teknoloji sektöründeki lider konumunu korumuştur. Dünyanın en önemli teknoloji devleri arasında yer alan marka sektördeki başarısı ile en çok tercih edilen markaların başında gelir.


Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı E
Aydınlatma Var
Derinlik (cm) 73,7
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 112
Dondurucu Özelliği No Frost
Genişlik (cm) 76
Hacim (L) 520
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Gri
Ses Seviyesi (dB) 43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 388
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Samsung
Ürün Tipi Kombi Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 326
Yükseklik (cm) 186
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000TM65T
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 15 soru ve cevap var.
Soru
Ürünün garantisi hakkında bilgi alabilir miyim?
Cevaplar (7)
Ürünün garantisi 3 yıldır.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
31 Mayıs
2 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürün 36 ay resmi distribütör tarafından garantilidir.
İnce hesap satıcısı cevapladı
06 Ekim
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
24 ay Samsung Türkiye garantilidir.
Tektikla satıcısı cevapladı
18 Ekim
13 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün enerji sınıfı nedir?
Cevaplar (3)
Ürün Enerji sınıfı A++ olarak görülmektedir.
İnce hesap satıcısı cevapladı
18 Mart
10 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Ürün F enerji sınıfıdır.
BEYAZ EŞYA TV satıcısı cevapladı
17 Ocak
19 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürün F enerji sınıfındadır.
doludepo satıcısı cevapladı
21 Ocak
14 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün ölçüleri nedir?
Cevaplar (3)
Ürünümüzün genişliği 76 CM dir.
İnce hesap satıcısı cevapladı
23 Nisan
15 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Ürünün Genişliği 76 cm Uzunluğu 185 cm'dir.
Batıege Dayanıklı Tüketim Malları satıcısı cevapladı
29 Nisan
12 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Genişlik 76 cm'dir.
MakroReyon satıcısı cevapladı
21 Aralık
29 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün inox mu?
Cevaplar (3)
Doğrudur.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
03 Haziran
47 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
1
İnox pasalnmaz çeliktir.
ERDOĞAN AVM satıcısı cevapladı
07 Ekim
13 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürün inoxtur.
Teknofish satıcısı cevapladı
22 Kasım
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün boyutları nedir
Cevaplar (2)
Genişlik : 76 cm , Yükseklik : 186 cm , Derinlik :73.3 cm'dir.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
18 Ekim
10 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Net Boyut (GxYxD) (mm) 760x1860x737 mm
saypera satıcısı cevapladı
23 Aralık
13 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün kurulum zorunluluğu varmıdır?
Cevap
Ürünün kurulum zorunluluğu yoktur.
İnce hesap satıcısı cevapladı
26 Nisan
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Soru
Ürün sıfır mıdır?
Cevap
Ürün sıfırdır.
modatrend34 satıcısı cevapladı
29 Aralık
5 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Kapı yönü değiştirilebilir mi ?
Cevap
Evet.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
26 Eylül
11 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün boyutunu öğrenebilir miyim?
Cevap
760x1860x737 mm.
Avrupa satıcısı cevapladı
22 Aralık
20 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün özelliklerinde E yazıyor ama diğer bir tarafta F yazıyor ürün hangi enerji etiketine sahip?
Cevap
F sınıfıdır.
modatrend34 satıcısı cevapladı
29 Aralık
5 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Vestfrost VF 1268 300 lt Statik Buzdolabı
Profilo BD2155WFNN 453 L No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı
Samsung RB50RS334SA/TR 520 lt No-Frost Buzdolabı
Vestel NF48001 No-Frost Buzdolabı
3.398,01 TL
%7
6.199,00 TL 5.765,07 TL
%8
10.349,00 TL 9.521,08 TL
%7
5.771,00 TL 5.367,03 TL
Satıcı
Hepsiburada
ekoda 9,7
Yakalagelsin 9,7
Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi 9,6
Değerlendirmeler
(826)
(23)
(194)
(166)
Derinlik (cm) 57 74.5 73,7 70
Dondurucu Özelliği Statik No Frost No Frost No Frost
Genişlik (cm) 54 70 76 72
Hacim (L) 300 453 520 435
Kullanım Şekli Solo Solo Solo Solo
Ses Seviyesi (dB) 40 - 43 41
Ürün Tipi Çift Kapılı Çift Kapılı Kombi Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 230 336 326 310
Yükseklik (cm) 160 186 186 183
Başa dön