Kahvaltıdan ara öğünlere kadar pek çok zaman diliminde tercih edilen tostları yapmak için kullanılan tost makineleri, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte farklı detaylara sahip olarak üretilir. Schafer, küçük ev aletleri üretimindeki tecrübesi ile üstün özellikli tost makineleri tasarlar. Şık tasarımsal detayları ile de dikkat çeken Schafer tost makinesi modelleri pratik kullanım sağlayan ürünlerdir. Kısa zaman içinde birbirinden lezzetli tostlar yapmanıza olanak verir. Özellikle kısıtlı zamanlarda hızlı öğünler hazırlamak isteyenler için ideal olan Schafer marka tost makinesi kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Izgara kısmında kullanılan farklı materyallerin ürünün hazırlanma aşamasına doğrudan etkisi bulunur. Son dönemlerde sağlıklı malzeme kullanmanın öneminin artışı ile birlikte Schafer granit tost makinesi gibi yenilikçi teknoloji ürünleri üretilmeye başlanır. Granit malzeme, ısının eşit dağıtılmasına yardımcı olurken aynı zamanda yiyeceklerle temasının hiçbir şekilde zarar oluşturmaması ile de popüler haldedir. Marka, makinedeki arıza durumlarında ürünün işlevsiz kalmasını engellemek için Schafer tost makinesi yedek parça üretiminde de bulunur. Ürünün ızgara kısmında zaman içinde kullanıma bağlı çizikler meydana gelebilir. Sağlıklı pişirme yapmaya devam etmek için Schafer tost makinesi plakasında değişiklik yapılması gerekir. Bu değişimler makine düğmeleri gibi farklı alanlarda da yapılabilir. Tost makinelerinde güç kapasiteleri de farklılık gösterebilir. Markanın, Schafer 1750 Watt tost makinesi gibi farklı güçte ürünleri bulunur. Schafer tost keyfi tost makinesi 1750 Watt kapasiteli üretilirken, farklı modellerde bu kapasitede değişim olabilir. Kendiniz için en uygun modeli farklı ürünleri karşılaştırarak kolayca bulabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Beğeni Toplayan Schafer Tost Makineleri

2004 yılından bu yana üretimde bulunan Schafer, tost makinesi üretimde farklı pek çok model bulundurur. Bu modellerin her birinde kendine has pratik özellikler bulunur. Schafer Grillhaus tost makinesi, 2000 Watt ısıtma gücü ile ızgara yapılmasına olanak tanır. Bu ürün Schafer blender modelleri ile birlikte Schafer tost makinesi seti olarak da temin edilebilir. Set içerikleri farklı sayıda ürünle zenginleştirilebilir. Böylece mutfaktaki yardımcılarınızı uyumlu bir şekilde temin etmiş olursunuz. Schafer Start tost makinesi, döküm plakaları ile yanmaz, yapışmaz bir yüzeye sahiptir. Üründe 5 kademeli ısıtma ayarı bulunur. Böylece tostunuzun pişme derecesini, içindeki malzemelere göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Schafer Contempo tost makinesi modeli, farklı renk seçeneklerinde Inox paslanmaz dış gövdeye sahiptir. Çıkarılabilir plakaları ile kullanıcılara kolay temizleme imkanı tanır. Schafer tost makineleri sadece tost ve ızgara yapmak için kullanılmaz. Schafer Nostalgie waffle tost makinesi ile birbirinden lezzetli waffle tarifleri denemenize de imkan tanır. Schafer Nostalgie tost makinesi, değiştirilebilir plakalara sahiptir. Böylece ister tost ve ızgara isterseniz waffle yapmanız tek bir ürünle mümkün hale gelir. Çoklu pişirme seçeneğine sahip bu ürünün tost ızgarası ile balık, et ve sebze gibi farklı lezzetleri pişirebilirsiniz. Plakalar alüminyum döküm ve granit kaplamadan oluşur. Schafer Concept grill tost makinesi gibi pek çok üründe 180 derece açılma özelliği bulunur. Bu da ızgara alanını genişleterek kolay ve pratik ızgara yapımına olanak verir. Ayrıca marka, elektrikli ürün tercih etmeyenleri de düşünür. Schafer ocak üstü tost makinesi, eski usul tost pişirmekten yana olanlar için idealdir. Bu ürünü de ızgara olarak fonksiyonel şekilde kullanmanız mümkün olur. Ergonomik kilitlenebilir sapı ile kolay kullanım sunar. Farklı modeller arasından kullanım tarzınıza en çok uyan ürünü seçerek mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Göz Alıcı Renklerdeki Schafer Tost Makinelerinin Özellikleri

Mutfaklarında tarz yaratmaya önem verenleri de düşünen marka, Schafer pembe tost makinesi gibi farklı renklere sahip tasarımlara imza eder. Markanın farklı modellerinde birden fazla renk seçeneği bulunabilir. Beyaz, siyah ve metalik olanlar her renge uyum sağlamaları nedeniyle en sık tercih edilenler arasında yer alır. Schafer inox tost makinesi modellerinin dış kaplamasında özel üretimli paslanmaz çelik kullanılır. Bu materyal ürün üzerinde su izi gibi lekelenmeler bırakmaması nedeni ile görsel olarak kolay kullanım imkanı verir. Schafer tost makinesi kullanımını kolaylaştıran farklı materyal seçenekleri de bulunur. Schafer grill tost makinesi, tostun yanı sıra farklı ürünleri ızgara yapabilmeye de olanak verir. Güç kapasitesi bu işlemi etkili şekilde yapmaya yarayacak şekilde ayarlanır. Schafer döküm tost makinesi, temizlik ve kullanım noktasında sağladığı pratiklik ile ağırlığına rağmen en sık tercih edilen ürünler arasında bulunur. Döküm ürünler, ısıyı uzun süre kaybetmeden kaldıkları için pek çok açıdan da avantajlı konumda bulunur. Döküm ürünlerde de Schafer siyah tost makinesi gibi farklı renk seçimleri yapmak mümkün olur. Marka, ürünlerinin geniş ve kullanışlı hacmi ile de dikkat çeker. Schafer 6 dilim tost makinesi, aynı anda 6 adet tostu pişirebilirken, 180 derece açıldığında 12 ekmeğin sığabileceği bir ızgara halini alır. Farklı modeller arasından kendi kullanımınız en için en doğru ürüne ulaşarak öğünlerinize pratiklik katabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Schafer Tost Makineleri

Hızlı öğünler hazırlamak isteyenlerin en büyük yardımcılarından biri olan Schafer tost keyfine ulaşmak için online alışverişin avantajlarından faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu yolla, Schafer tost makinesi ne kadar bilgisine ulaşmanız da mümkün olur. Marka, ürünlerinde kaliteden ödün vermezken aynı zamanda herkes tarafından ulaşılabilir olmayı da hedefler. Schafer tost makinesi fiyatları, almak istediğiniz ürünün detaylı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ürüne set halinde ulaşmak isterseniz, tek seferde farklı birçok mutfak gereci ihtiyacını da karşılamanız mümkün olur. Seçenekler arasından size en uygun olanı bulmak için Schafer tost makinesi yorumlarından yararlanabilirsiniz. Böylece ürün malzemesinin kalitesi ve kullanım şekli hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Markanın Nostalgie modeli gibi işlevsel ürünleri tek ürünle çok fonksiyonu bir arada sunarak bütçenizi ekstra ürün alımı için aşmamanızı sağlar. Bu pratik ve tarz ürünlerden birini mutfağınıza katmak isterseniz, Schafer tost makinesi en ucuz seçenekleri için Hepsiburada'ya göz atabilirsiniz.

Schafer Tost Makinesi Yüzeyi Nasıl Olmalı?

Tost makineleri, yiyecek ile doğrudan ısı yoluyla temas ettiği için üretiminde kullanılan malzemenin sağlıklı şekilde seçilmesi önemlidir. En sık önerilen plaka yüzeyi, sağlıklı yapısı ve ısıyı dengeli dağıtması ile demir dökümdür. Ürünü uzun yıllar kullanmak için dış kaplaması çelik ürünlerden tercih etmekte fayda bulunur.

Schafer Tost Makineleri Kaç Watt?

Tost makinelerinde Watt değeri ideal kullanım için belirli bir aralıkta olmalıdır. Schafer tost makineleri genellikle 1750 ile 2000 Watt arasında güç kapasitesine sahiptir. Bu da ısıyı optimum düzeyde kullanmak için ideal bir aralıktır. Bu değer, kullanım amacına göre seçilebilir. Izgara amaçlı kullanılacak ürünlerin 2000 Watt değerinde seçilmesi önerilir.

Schafer Tost Makinelerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Schafer tost makinelerinde kullanımı kolaylaştıran pek çok özellik bulunur. Birçok modelde kilitlenebilir kapak mandalı vardır. Bu da ürünün dik konumda saklanmasına olanak tanır. Çıkarılabilir pişirme plakaları ve özel yağ toplama haznesi temizliği çok daha pratik hale getirir. Bunun yanında ayarlanabilir ısı düğmesi ile sıcaklığı farklı gıdalara göre ayarlamanız da mümkün olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schafer Tost Makinesi

27 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 27 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22014/schafer