Siemens Şarjlı Süpürge

Elektrikli ev aletleri üretiminde Avrupa'da lider durumda olan Siemens, hayata geçirdiği yenilikçi ürünlerle ev işi yapma tarzınızı sil baştan değiştiriyor. Siemens, yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiren, kullanmaktan keyif aldığınız ürün serilerine şarjlı süpürge modelleri ile yeni bir halka ekliyor. Kablolardan arındırılan, akıllı sistemlerle donatılan yeni nesil şarjlı süpürgeler, yaşam alanlarının temizlenmesinde kullanıcılarına dahiyane çözümler sunuyor. Yüksek performanslı ürün serileri ile günlük yaşamınızı basitleştiren, temizliği zahmetsiz hale getiren şarjlı süpürge koleksiyonlarıyla gerçek temizliği keşfedebilirsiniz.

Tek Cihazda İki Farklı Ürüne Sahip Olmanın Keyfi

Değişen yaşam alanlarına uygun ürün seçenekleri ile kullanıcılarına pratik çözümler sunan Siemens, minimalist çizgilere sahip ergonomik süpürgelere yüksek performansı sığdırıyor. Handstaubsauger ve IQ koleksiyonlarında kullanılan ikisi bir arada tasarımı, dikey olarak kullanılan cihazların, aynı zamanda el süpürgesi şeklinde kullanımına imkan tanıyor. Dikey modda zeminleri temizleyen cihaz, el süpürgesi ile mobilya ve perde gibi daha hassas noktaların temizlenmesine yardımcı oluyor. Lityum İyon pilden aldığı güçle her iki kullanımda da aynı performansı gerçekleştiren ikisi bir arada ürünler, esnek ve portatif yapıları sayesinde saklama sorununu ortadan kaldırıyor. Teknoloji çağına uygun olarak kablosuz tasarıma sahip olan Siemens şarjlı süpürgeler, hareket ve manevra özgürlüğüne kavuşmanızı sağlıyor. Kısa sürelerde şarj olan cihazlar, 45 dakikaya kadar kullanıma elverişli olarak geliştiriliyor. Güçlü emiş özellikleri ile temizlik işlemini kolaylaştıran ikisi bir arada ürünler, 0.4 litreye kapasiteli toz hazneleriyle çekiş sorununu ortadan kaldırıyor. Pil göstergeleri ile enerjiyi ayarlamanızı sağlayan cihazlar, zemine ya da duvara takılabilen şarj üniteleri sayesinde konumlandırma işlemini yaşam alanınıza göre ayarlamanızı sağlıyor.

Minimum Bakım ile Kesintisiz Temizlik

Ev işlerinize yardımcı cihazlara yeni standartlar kazandıran Siemens, kullandığı sistemlerle süpürme işlemine pratik yöntemler ekliyor. Şarjlı süpürgelerin yeni tasarımlarından Extreme serisi, tüm yüzey türlerine uygun süpürge başlığını toz torbasız haznenin gücüyle birleştiriyor. Üç farklı güç ayarı bulunan süpürgeler, zeminin türüne ve kirlilik seviyesine göre pil kullanımını ayarlamanızı sağlıyor. Lityum iyon bataryadan aldığı güçle 60 dakika boyunca kesintisiz temizlik yapmanıza katkıda bulunan ürünler, maksimum gücün keyfini yaşatıyor. Akıllı teknolojiyi her parçasında kullanan Siemens şarjlı süpürge, filtre bölümünde yer alan LED gösterge paneli ile filtre bakımı için kullanıcılarına uyarı sinyali veriyor. Siemens, Extreme serisinde toz haznesini bir önceki dikey süpürge modellerine göre iki katına çıkarıyor. Yaklaşık bir litre kapasiteli hazne, maksimum çalışma anlarında dahi tüm kir ve tozun sorunsuzca saklanmasını sağlıyor. Süpürme işlemlerinde havayı arındırarak ortama temiz havayı kazandıran filtreler, geliştirilen LED gösterge sayesinde daima yüksek performanslı kullanıma imkan tanıyor. HighPower süpürge başlığının güçlü ve esnek yapısı, kablosuz kullanımdan gelen hareket kabiliyeti ile birleşerek; ulaşılmazı en zorlu yüzeylerde mükemmel temizliği elde etmenize destek oluyor. Performans, güç, estetik ve teknolojiyi bir arada sunan yeni nesil Extreme serisi, özel yapılı Soft Touch tutma bölmesi ile ergonomik bir kullanıma sahip olmanıza da katkıda bulunuyor. 

Yaşam Alanlarınızın Temizliğine Pratik Çözümler

  • Siemens, yaşam alanlarına değer katmak adına şarjlı süpürge modellerinde; SensorBagless ve Easy Clean gibi yenilikçi teknolojileri kullanıyor. 
  • Minimum batarya kapasiteleri ile maksimum temizlik süreleri gerçekleştiren Siemens şarjlı süpürge modelleri, kablosuz kullanıma elverişli tasarımlarıyla da temizlik işlemlerine özgürlük katıyor.
  • Tüm modellerinde toz torbasız tasarıma yer veren marka, temizlik sonrası işlemlerinin daha hijyenik ve pratik olmasında kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. 
  • Minimal ölçüleriyle dikkat çeken şarjlı süpürge koleksiyonları, kısıtlı yaşam alanlarında dahi saklama ve kullanımı kolaylaştıran boyutlara sahiptir.
  • Tek gövde üzerine iki cihaz yerleştiren ikisi bir arada ürünler, hem dikey süpürge şeklinde hem de el süpürgesi şeklinde kullanıma imkan tanıyan yenilikçi tasarımları ortaya çıkarıyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siemens Şarjlı Süpürge Fiyatları

İndirimli Ürünler
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/siemens