Siemens Ütüler

Herkes, özenle yıkadığı kıyafetlerinin muntazam ve pürüzsüz olmasını diler. Ancak bu göz alıcı kıyafetler, uzun ve yorucu bir ütü aşaması gerektirir. Siemens, bilinen ütü özelliklerine yeni fonksiyonlar ekleyerek, artık ütü yaparken daha zevkli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Dilerseniz buharlı, dilerseniz buhar kazanlı bir ütü ile, bilinen ütü alışkanlıklarına yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Siemens Ütü

Ütüler, buhar basıncı ile kıyafet ve diğer çamaşırlardaki kırışıklıkları gideren elektrikli ev aletleridir. Ayarlanabilir ısı seviyeleri sayesinde, ipekten pamuğa kadar her çeşit kumaşı ütülemeye elverişlidirler. Etkin buhar güçleri sayesinde, en zor kırışıklıkları bile açmakta başarılı bu ürünler, yalnızca kıyafet değil ev ürünlerinde de kullanışlıdır. Dilerseniz masa örtülerini, perdeleri ya da nevresim takımlarını kolayca ütüleyebilirsiniz. Farklı özellik ve donanımlarla kullanıcıya sunulan Siemens ütülerden, ihtiyaç ve tercihlerinize uygun bir ütü seçerek, daha kolay ve daha zevkli ütü yapma şansına erişebilirsiniz.

Ütü yapmayı kolaylaştıran özellikler, farklı modellerle gelen farklı taban ve buhar seçenekleridir. Ütüleme alışkanlıklarınız ve yoğunluğunuza göre, farklı avantajlar sunan bir ürün seçebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunan bir ürün ile, daha güvenli ütü yaparken, herhangi bir kazayı da önlemiş olursunuz. Değişik taban seçenekli ürünlerden tercih ettiğiniz bir model ile, daha verimli ütü yaparken aynı zaman zarfında daha fazla parça ütüleyebilirsiniz. Yenilikçi ürünler tercih ederek, işinizi kolaylaştıran, teknolojiyle bütünleşmiş bir ütü kullanabilirsiniz.

Siemens Ütü Fiyatları

Siemens ütü fiyatları, ütünün verebileceği maksimum buhar seviyesi, ütü tipi ve diğer teknolojik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Maksimum buhar seviyesi, ütünün verdiği anlık ısıyla doğrudan ilişkilidir ve yüksek buhar gücündeki modeller daha yüksek ısı kapasitesine sahiptir. Bu ürünler ile daha kolay ütü yapabilir, en zor kırışıklıkları bile kısa sürede açabilirsiniz. Ütünün buharlı ya da buhar kazanlı olması da ürün fiyatlarını değiştiren diğer bir etmendir. Ütü alışkanlıklarınız ve kullanım tercihlerinize bağlı olarak, her iki tür ütü de farklı avantajlar ile birlikte gelir.

Ütü fiyatlarının değişmesinde etkili bir diğer nokta, ütünün sahip olduğu teknolojik yeniliklerdir. Bu yenilikler; tabanın üretildiği madde, ekstra buhar seçenekleri ya da ütünün çalışma prensiplerinden biri ile ilgili olabilir. Ortalama özelliklere sahip bir ütü, bilinen ütüleme ve ısı özellikleri ile karşınıza çıkarken, daha gelişmiş modellerde işinizi kolaylaştıracak birçok avantajlı özellik ile karşılaşabilirsiniz. Son teknolojik özelliklere sahip bir ütü ile, ütüleme periyotlarınızı daha zevkli ve pratik hale getirmeniz mümkündür.

Siemens Ütü Modelleri

Bir ütüden beklentiniz verdiği ısı ve buhar gücü dışında, kolay kullanımı ve rahatlığı olmalıdır. Haftanın en az bir gününü ütüye ayırdığınız düşünüldüğünde, ergonomik açıdan kullanıcısını düşünen ürünler tercih edilmelidir. Bu kapsamda, ütü kablosunun her yöne dönebilir olması ya da ütünün güvenli bir şekilde ütü masasında durabiliyor olması gibi küçük ama önemli konular göz önüne alınmalıdır. Çok sık ütü yapanlar ya da ütülediği parça sayısı çok olan kullanıcılar için, buhar kazanlı ütüler tercih edilmelidir. Bu modeller geniş su hazneleri sayesinde, sık sık su eklemeyi gerektirmez ve diğer türlere oranla daha hafiftir.

Ütü tercihlerinde taban seçimi de en az ütünün rahat kullanımı kadar önemlidir. İdeal buhar dağılımı ve ekstra kayganlık sağlayan titanium-glesee tabanlı modeller ütüleme süresini azaltır. Titanyum tabanlar çizilmeye karşı son derece dayanıklı olmaları ile en zorlu işlemde bile hasar görmez. Ütüye dokunulduğunda buhar verip, diğer zamanlar duran ütüler ile, daha az elektrik ve su harcayarak ütü yapabilirsiniz.

Siemens Ütü Fiyatları

16 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Tefal
  5. Arnica
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Vestel
  10. Grundig
  11. Homend
  12. Sinbo
  13. Arçelik
  14. Bosch
  15. Singer
  16. Goldmaster
  17. Beko
  18. Braun
  19. King
  20. Hotpoint Ariston
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Buhar Kazanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN