İhtiyaca göre ekran boyutları değişen tabletler birçok alanda kullanılır. Farklı markalar tarafından üretilen 11 inç tablet 28 cm boyutuyla dikkatleri üzerine çeker. 4, 6, 8, 64, 128 GB gibi farklı kapasitelere sahip olan tabletler iş hayatında sıklıkla kullanılır. Gümüş, gri, beyaz gibi farklı renklerde üretilen bu tabletler farklı kamera özelliklerine sahiptir. 11 inç Android tablet ekranı sayesinde yolculuklarda film izleme imkanı sunar. Modellerine göre farklı ekran çözünürlüklerine sahip bu tabletlerle çizim yapılabilir. Ağırlıkları ve kalınlıkları marka ve modellere göre değişiklik gösteren 11 inç tabletler gidilen her yere rahatlıkla taşınabilir. Seyahatlerde maillere cevap vermek için kullanılan tablet 11 inç ekran boyutuyla birçok çalışan tarafından tercih edilir.

11 Inç Tablet Modelleri

11 inç ekran boyutuna sahip tabletler markalara göre farklı modellerde üretilir. 11 inç geniş ekran boyutuyla bu tabletler iş hayatında kolaylıklar sağlar. 11 inç tablet bilgisayar modelleri katlanabilen ve dizüstü bilgisayar şekli alabilen yapılarıyla her yerde rahat not alma imkanı sunar. Eğitim, iş, eğlence amaçlı kullanılan 11 inç bilgisayar tabletler ağır olmayan özelliğiyle konforlu bir kullanım sağlar. Öğrencilerin, tasarımcıların ve mimarların vazgeçilmezi 11 inç çizim tableti geniş ekran boyutuyla kolay çizim yapma olanağı tanır. Not tutmaktan çizim yapmaya kadar birçok işe yarayan bu tabletler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alır. Günlük hayat, eğlence dışında eğitim ve iş alanlarında kullanılan 11 inç tablet dokunmatik ekranıyla pratik bir kullanım olanağı tanır.

11 Inç Tablet Özellikleri

Birçok marka tarafından üretilen 11 inç tablet özelliklere modellerine göre değişiklik gösterir. WİFİ bağlantısı, ön ve arka kamerası olan 11 inç tabletler görüntülü toplantılara katılma imkanı sunar. Müşteriler 11 inç tablet en ucuz modellerine bakmak yerine ihtiyaçlarını karşılayacak ürünü tercih ederler. Birçok marka tarafından üretilen 11 inç tabletler farklı ihtiyaçları karşılayacak çeşitlikte üretilir. Farklı alanlarda kullanılan 11 inç tablet ne kadar sorusunun cevabı model özelliklerine göre değişebilir. SİM kart uyumu özelliğiyle akıllı telefon gibi kullanılan tabletler ilgi görür. 7500, 8000 gibi farklı pil gücüne sahip özellikleriyle 11 inç tablet modellerinin kalemle uyumluluğu da değişebilir. İlk defa tablet alanlar 11 inç tablet tavsiyelerini dikkate alıp kararlarını verirler.

11 Inç Tablet Fiyatları

Birçok alanda kullanılan 11 inç tablet fiyatları markalara göre değişiklik gösterir. Farklı işlemci hızlarına sahip bu tabletler eğitim, eğlence iş gibi alanlarda önemli bir yer tutar. İş ve eğitim hayatında kullananların sıklıkla tercih ettiği yüksek GB kapasiteli 11 inç tablet birçok materyali depolar. Tablet fiyatları 11 inç model özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Çizim yapanların vazgeçilmezi haline dönüşen kalemle uyumlu 11 inç tablet geniş ekran ile göz doldurur. 6 ve 8 gibi farklı çekirdek işlemci sayısına sahip olan 11 inç tabletler birçok müşteri tarafından beğeni kazanır. Tabletten sürekli film ve dizi izleyenlerin tercih noktasını ekran boyutu ve ekran çözünürlüğü oluşturur. Ekran çözünürlüğü yüksek 11 inç tabletler güzel bir görüntü kalitesi sunarak keyifli vakitler geçirmeye katkıda bulunur. Tabletten oyun oynayanların da dikkat ettiği ekran çözünürlük seviyesi birçok müşterinin dikkat ettiği detaylardandır. İş, eğitim, eğlence gibi birçok alanda kullanılan 11 inç tablet satın almak için Hepsiburada’yı inceleyebilirsiniz.

11 Inç Tablet Pil Seviyesi Nasıldır?

Birçok marka tarafından farklı modellerde üretilen 11 inç tabletlerin pil seviyeleri modellerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilir.

11 Inç Tablet Modelleri Nelerdir?

İş, eğlence, eğitim gibi birçok amaç için kullanılan 11 inç modellere ihtiyaca göre şekillenir. İş hayatında kullanılan 11 inç tablet bilgisayar idealken tasarımcılar için 11 inç çizim tablet özel üretilir.

11 Inç Tablet Disk Kapasiteleri Nelerdir?

11 inç tablet disk kapasitesi 64, 128, 256 GB olarak farklılıklar gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

11 inç Tablet Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Marka
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/2147483646/3008012/3008012