Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
UC Logic Lapazz H851S Çift Kalemli A5+ Profesyonel Hot Key Grafik Tablet (Siyah) (UCH851S)

UC Logic Lapazz H851S Çift Kalemli A5+ Profesyonel Hot Key Grafik Tablet (Siyah) (UCH851S)

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/217
UC Logic Lapazz H851S Çift Kalemli A5+ Profesyonel Hot Key Grafik Tablet (Siyah) (UCH851S)

UC Logic Lapazz H851S Çift Kalemli A5+ Profesyonel Hot Key Grafik Tablet (Siyah)
16:10 Çizim Alanı, Yüksek performansı ve kolay erişimli kısayol tuşları ile UC Logic'ten yepyeni bir Hotkey : H851S

Hayal Gücünüzü Ekrana Yansıtın!

Yüksek Fiyat/Performans oranına sahip ürünleri ile grafikerlerin, çizerlerin ve tasarımcıların tercih ettiği UC-Logic'ten gerçek profesyoneller için H851S grafik tablet! 250rps raporlama hızı ve 4000LPI çözünürlük ile en iyi çizimleriniz için Lapazz size yeter.

2048 Kademe Basınç Duyarlılığı

Çizim yaparken grafik tablet ile fare arasındaki en büyük fark tabletin basınç hassasiyetinin olmasıdır. Bu sayede tek bir hamlede fırça değiştirmeden inceden kalına değişen çizgiler çizmek, boyama yapmak mümkündür. H851S'in sunduğu 2048 kademe basınç hassasiyeti çizimlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde gerçek bir fırça kullanırcasına yapmanızı sağlar.


Ultra Yüksek 250RPS Raporlama Hızı

H851S tablet kalemden aldığı çizim sinyallerini saniyede 250 kere bilgisayara raporlar. Yüksek raporlama hızı sayesinde en hızlı dairesel çizimlerinizi anında ekranınıza taşır. 250 RPS raporlama hızına sahip H851S ile kaleminizden çıkan şaheserleri bilgisayarınızın ekranında eş zamanlı görebilir, tablet ile bilgisayarınızın ekranı arasında birebir çalışabilirsiniz.

16 Aktif Alan Kısayolu ve 4 Harici Tuş
Tamamen özelleştirilebilir 4 harici kısayol tuşu ile grafik programlarında sık kullandığınız fonksiyonlara kolayca erişebileceksiniz. Tableti kullanırken kopyala, yapıştır, grupla, yaklaştır/uzaklaştır gibi fonksiyonları kullanmak, silgi ve fırça arasında geçiş yapabilmek ister harici ister aktif alan kısayolları ile artık parmaklarınızın ucunda! Özellikle tasarım programlarının çoklu tuş kombinasyonlarını (Shift+CTRL+ALT+HARF) tek butona toplayabilen H851S ile maksimum işlevselliği yakalayacaksınız.

Geniş Çalışma Alanı ile Yüksek Hassasiyet

UC-Logic Lapazz serisi H851S grafik tablet sunduğu 25cm x 16cm A5+ aktif alanıyla rahat bir çalışma genişliği sağlar. 4000 LPI çözünürlük desteği ile keskin dönüşlerde dahi mükemmel çizimler yapabileceksiniz.

Profesyonel Hizmet Üstelik Bu Fiyata!

H851S grafik tablet teknik özellik olarak piyasada satışta olan farklı marka grafik tabletlere göre fiyat / performans olarak üstünlük sağlamaktadır. Uygun fiyatına karşılık yüksek raporlama hızı ve çözünürlüğü ile pahalı tabletleri dahi geçebilmektedir. Windows 8 de dahil olmak üzere işletim sistemi uyumluluğu, çift monitör desteği ve yedek parça bulabilme imkanı ile UC-Logic tüm grafiker ve tasarımcıların hep yanında yer alacaktır.

Windows 8'in Keyfini UCLogic Tablet ile Sürün

Yenilenen ve dokunmatik sistemler ile uyumlu hale getirilen Windows8'in yepyeni Metro arabirimini çok daha efektif kullanabilmenizin yolu UCLogic tabletlerde. Ekranları kapatmak, uygulamalar arası geçiş yapmak veya yakınlaştırıp uzaklaştırmak gibi ekranda fare ile yapılması desteklenmeyen dokunmatik kısayol hareketlerini kullanarak bütün bu işlemleri kolayca yapabileceksiniz. Ekranla bire bir eşlenen aktif alanınız ile sanki dokunmatik ekran kullanıyormuşcasına Windows 8'i kullanabileceksiniz.Yüksek Kaliteli İşler Oluşturmak Elinizde

Grafik tablet kullanarak fare ile yaptıklarınızın çok ötesinde çalışmalara kolayca imza atmak mümkün. Basınç hassasiyeti ile tek bir dokunuşla değişken kalınlıklarda çizgiler çizebilirsiniz. Dijital boyamada, kes/yapıştır işlemlerinde ve detay gerektiren çalışmalarda kalem hassasiyetini çok sevecek; tablet ile her türlü çizim işlerinizi daha hızlı yapabileceksiniz.


Özel X Tuşu Sayesinde 5 uygulamaya Hızlı Erişim Tek Tuş Ötede

Farklı uygulamalarda çalışırken özel X tuşu; dosyalarınıza kısa yoldan ulaşmanıza, internete girmenize, multimedya uygulamalarınıza bağlanmanıza ve yaptığınız çalışmanın üzerinde değişiklik yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca Word, Excel, Powerpoint gibi Office programlarınıza hızlı bir şekilde erişim imkanı sunuyor.

Hotkeys Özelliği ile Fonksiyonlara Kolayca Erişim İmkanı

H851S'in sahip olduğu 4 adet özel tuşu ile farklı komutlara kolayca erişebilirsiniz.

Kalem Eğim Algılama ile Hattat Keskinliğinde Çizimler

Kalem Eğim Algılama fonksiyonu UC-Logic Lapazz serisi grafik tabletlerde tam 60o'dir! Kullandığınız yazılımda uygun fırçalar seçip tabletinizi kesik uçlu bir kalem gibi kullanarak eşsiz çizimler ve benzersiz tasarımlar yaparken UC-Logic Lapazz grafik tabletler her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

��ift Siyah Pen23 Ergonomik Kalem ve Yedek Uçları ile Uzun Kullanım Ömrü
H851S ile birlikte gelen P23 çizim kalemi, kalemi yerleştirebileceğiniz tablet üzerindeki eğimli alan ile birlikte ergonomik kullanım imkanını size sunmaktadır. Kutudan çıkan yedek kalem, yedek uçla birlikte ortalama 1000 saatten fazla bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede sürekli olarak günde 3 saatlik bir kullanım ile 1 yıl boyunca yedek kalem ihtiyacınız olmadan ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alabileceğiniz P23 model yedek kalemler yanlarında 3 adet yedek uçla birlikte gelmektedir. Özel masaüstü kalemliği ile kullanmadığınız zamanlarda kaleminizi ister dikey ister yatay olarak şık bir şekilde saklayabilecekH851S ile birlikte gelen P23 çizim kalemi, kalemi yerleştirebileceğiniz tablet üzerindeki eğimli alan ile birlikte ergonomik kullanım imkanını size sunmaktadır. Kutudan çıkan yedek kalem, yedek uçla birlikte ortalama 1000 saatten fazla bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede sürekli olarak günde 3 saatlik bir kullanım ile 1 yıl boyunca yedek kalem ihtiyacınız olmadan ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alabileceğiniz P23 model yedek kalemler yanlarında 3 adet yedek uçla birlikte gelmektedir. Özel masaüstü kalemliği ile kullanmadığınız zamanlarda kaleminizi ister dikey ister yatay olarak şık bir şekilde saklayabileceksiniz.Windows 8 ve Office'de Tablet ile Kolay Kullanım

Windows 8'de grafik tableti sisteminize tanıttığınızda, PC'nize Tablet PC fonksiyonlarını kazandıracaksınız. Bu sayede ekran klavyesi, çizerek not alma, MSN'de el yazınız ile mesaj gönderme, tek bir kalem hareketi ile klavye kısayolları kullanma fonksiyonları işlevsel hale gelir. Sisteminize bir tablet bağlandığında aktif olan Office 2007'nin mürekkep fonksiyonları ile WORD, EXCEL, POWER POINT gibi uygulamalara dilediğiniz gibi çizim ekleyebilir, dokümanlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Pen Notice 1.05 ile Öğretmenlerin de Yanında

Pen Notice ile sunum veya projeksiyonda anlatım yapmak artık çok daha kolay. Her ekran üzerinde çizim yapabilir, bunları kaydedebilir ve aralarında gezinebilirsiniz. Bu sayede sunumlarınız çok daha interaktif bir hal alır. Ayrıca projeksiyon destekli ders anlatımında kullanabileceğiniz TAM EKRAN BEYAZ TAHTA fonksiyonu ile bütün ekranı yazı/çizimleriniz için kullanabilecek, yeni tahtalar arası geçiş yapabilecek, ders sonunda kaydedebilecek ve isterseniz yazıcıdan çıktı alarak öğrencileriniz ile paylaşabileceksiniz.


Çift Monitör Desteği ile Çalışma Ufkunuzu Genişletin

Güncellenen yazılımı ile Windows 7/8 altında mükemmel çift ekran desteği sunan UC-Logic ile ikili monitör konfigürasyonları kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız Ergotron çiftli monitör kolu gibi ürünlerle bir ekrana fırça ve paletleri diğer ekrana çizim alanınızı koyarak çok daha efektif bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.


H851S Kolayca Taş��manız için Geliştirildi!
UC-Logic H851S, çizim alanı tarafında kablosu çıkan Mini USB tasarıma sahiptir. Yolculuklarınız sırasında yada ofisteki işlerinizi eve taşımanız gerektiğinde tabletinizin kablosunu kırmak, eğmek, bükmek gibi sorunlarla karşılaşmadan kolayca taşıyabileceksiniz.


Süper İnce Yapısı ve Metal Tabanı ile Kolay Taşınabilirlik ve Dayanıklılık Bir Arada

4.7mm ultra ince yapısı ile H851S hafif ve kolay taşınabilirdir. Çantanızda taşıyabilir ve her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Pen 23 Kalem Uçlarınızı Kalem Ucu değiştiriciniz ile aşındığında Yenilemek Çok Kolay

UCH851S'in sahip olduğu kalem ucu değiştiricisi ile kalem uçlarınız aşındığında onları yenileme imkanına sahipsiniz.

Bileklerinizi Yormadan Çizim İçin Grafik Tablet Kullanın

Uzun fare kullanımı sebebiyle RSI, eklem ağrısı, karpal bağ sendromu gibi rahatsızlıklar ortaya çıkmakta ve dayanılması güç ağrılar oluşmaktadır. UC-Logic grafik tablet ile fare yerine kalem kullanarak zaman içerisinde ortaya çıkan sağlık sorunlarından etkilenmezsiniz.

Hem Windows Hem MacOS X'te En Yaygın Yazılımların Hepsiyle Mükemmel Çalışma!
Tüm Windows sürümleriyle uyumluluk sertifikasına sahip olan UC-Logic ürünleri aynı zamanda 32-bit ve 64-bit Windows XP/Vista sürümleriyle de uyumludur.

 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit ve 64-bit), Windows 8 (32-bit ve 64-bit)
 • MacOS 10.4.11 ve üzeri
 • Adobe Illustrator ve Photoshop CS2/CS3/CS4/CS5/CS6
 • Corel Draw, PaintShop ve Painter
 • Maya, 3D Studio Max


Sabitleyici Kauçuk Ayaklar ve Dayanıklı Metal Taban
4 noktadan kaydırmaz kauçuk ayakları sayesinde masanın üzerinde kıpırdamaz. Lapazz serisinden H851S grafik tablet, uzun yıllar hizmet etmesi için sağlam metal tabana ve dayanıklı kaliteli dış plastik malzemeye sahiptir.Teknik Özellikler

 • Boyut: 275 x 218 x 9mm (min. 4.7mm)
 • Aktif Alan: 20.32cm x 12.7cm A5+
 • Basınç Seviyesi: 2048
 • Rapor Hızı: 250 RPS
 • Çözünürlük: 4000 LPI
 • Max Algılama Yüksekliği:10mm
 • Kalem Eğim Algılama: Maksimum 60° - Dikey
 • Doğruluk: +/- 0.25 mm
 • Arayüz: USB
 • İşletim Sistemleri: Windows Xp /Vista / 7 / 8(32-64bit) / 8.1 / Mac OS
 • Çift Ekran Desteği: Var (XP 64bit Hariç)
 • Tablet Ağırlığı: 591 gr
 • Ürün Kodu : UCH851S

Aksesuarlar

 • 2 adet P23 kalem ve 3 adet yedek uç(Toplam 5 Uç) (1000+ saat kullanım)*Kerem Beyit tarafından UC PF1209 grafik tablet ile yapılmış örnek çalışma

UC-Logic Lapazz Hakkında

1996 yılından beri grafik tablet ve tablet LCD üretiminde yoğunlaşan UC-Logic, dijital ajanda ürünlerini içeren LaPazz ailesi ile grafik tablet ürünlerini içeren UC-Logic ailesini birleştirerek 2008 yılından itibaren tüm ürünlerini UC-Logic Lapazz etiketi ile sunmaktadır. Türkiye'de 2006 yılından beri uygun fiyatı yüksek kaliteli ürünlerle birleştiren UC-Logic amatör çizerlerin yanı sıra Kerem Beyit gibi profesyonel sanatçıların da tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön