64 GB USB bellek farklı boyutlardaki dosyalarınızı yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz ve istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Flash bellek 64 GB her boyut ve formatta dosyalarınızı taşımanıza imkan vererek, ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılayabilir. USB Bellek 64 GB tasarım şekli, hafif ve ergonomik yapısıyla kullanıcıların beğenisini toplar. İş hayatında büyük boyutlu dosyalarla çalışmak zorunda kalan kullanıcılar için 64 GB USB bellek uygun bir seçim olabilir. Her geçen gün daha da fazla dijitalleşen dünyada, gerek iş sektörleri gerek eğitim sektöründe USB flash bellek 64 GB çeşitleri, vazgeçilemez elektronik malzemeler arasında bulunur. Flash bellek 64 GB fiyatı avantajlarıyla kullanıcıların hem bütçesine hem de ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilir. USB sürücülerin 64 GB flash bellek Type C modeli gibi çeşitleri, yüksek dosya aktarma hızıyla kullanıcılar için vazgeçilmez bir teknolojik araç olabilir. Bellekler hayatınızda önemli yer tutan dosyalarınızı çantanızda veya cebinizde taşıma imkanı sunmasının yanında, hem android telefon hem de bilgisayarlarınızın hafızasını hafifletme fırsatı da sunar. Bu yönüyle fonksiyonel ve ergonomik bir ürün modelidir. Ayrıca parola koyma uygulamasıyla dosyalarınızı kişiselleştirebileceğiniz 64 GB flash bellekler, ayrılmaz bir parçanız olabilir.

64 GB USB Bellek Özellikleri

64 GB bellek özellikleri, kullanıcı ihtiyaçları ve tercihlerine uygun şekilde farklılık gösterebilir. 64 GB 3.0 flash bellek şık tasarımı ve fonksiyonel yapısıyla geniş boyutlu dosyaların kullanımında hızlı işlemlere imkan verdiği için büyük ilgi görür. 64 GB flaş belleklerin dış kaplama malzemesi olarak dayanıklı metal kullanılmış olup, şık tasarımıyla fazlasıyla ilgi görür. 64 GB'a kadar geniş bir kapasite sunan bu güvenli flash sürücüler sayesinde, yüksek çözünürlüklü resimler ve videolar gibi büyük dosyaları rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. USB flash bellek 64 GB farklı donanımlara sahip şekilde kullanıcıların ihtiyaçları ön planda tutularak imal edilir. 64 GB USB 3.0 flash bellek parola korumalı dosya oluşturmanıza imkan veren SanDisk SecureAccess yazılımı ile güvenliğinizi üst seviyede tutabilmenize imkan verir. Bu özellik sayesinde istediğiniz dosyaları paylaşırken, hassas dosyalarınızı gizleme şansına sahip olabilirsiniz. 64 GB flash bellek 3.0 modeli sağlam olmasının yanında, estetik tasarımıyla da dikkat çeker. USB 3.0 64 GB flash bellekler geniş boyutlu müzik dosyalarınızı da rahatlıkla saklayabileceğiniz bir hafızaya sahiptir. Günlük hayatında zengin müzik koleksiyonuna sahip kullanıcılar için bu model flash bellekler uygun bir tercih olabilir. 64 GB OTG flash bellek 3.0 veri aktarım hızına sahip olup, tek bir noktadan komut vererek telefonunuzdan dosya aktarma imkanı sunar. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek hem 64 GB USB 3.0 flash bellek en ucuz seçenekleri hakkında bilgi edinebilir, hem de bellek donanımlarının kullanım fonksiyonlarını kavrayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda size pratiklik kazandıracak olan 64 GB flash bellekler birçok yazılımla uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanır.

64 GB USB Bellek Çeşitleri

64 GB flash bellekler, farklı özellik ve tasarımlarda kullanıcının ihtiyaç ve beğenisi ön planda tutularak imal edilir. 64 GB USB bellek fiyatları ürünlerin modellerine, ek donanımına ve üretiminde kullanılan malzeme türüne göre her beğeniye hitap edecek şekilde çeşitliliğe sahiptir. USB flash belleklerde çeşitliliği ortaya çıkaran özellikler arasında, sürücünün boyutları, ağırlığı, uyumluluk modu, çalışma sıcaklığı ve depolama sıcaklığı sıralanabilir. 64 GB USB 2.0 flash bellek 0° ila 45° çalışma sıcaklığına sahip olup, uzun süreli kullanımlarda yüksek performans sunması sayesinde kullanıcının ihtiyacını büyük ölçüde karşılayabilir. Ayrıca yaz mevsiminde rahat kullanım imkanı sağlar. Isınmaya bağlı performans kaybını engelleyerek, çalışmalarınıza kesintisiz devam etmenizi sağlayabilir. 64 GB çift taraflı flash bellek fonksiyonel kullanım imkanı vermesinin yanı sıra çantanıza veya cebinize rahatlıkla sığabilecek şekilde tasarlanır. 64 GB metal flash bellek sağlam dış gövdesi ile çizilmelere çarpmalara ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. 64 GB 3.1 flash bellek 128 AES şifreleme donanımına sahiptir. Böylece arzu ettiğiniz dosyaları kişiselleştirme imkanını sunar. 64 GB Type C flash bellek modeli, android cihazlara uyumlu bir modeldir. Bu model çift yönlü konnektöre sahip olup, cihaza takılması oldukça kolaydır. Type C flash bellek 64 GB 150MB/sn veri aktarım hızı sayesinde, bilgisayar ve akıllı telefonlarınızın hafızasını kolayca hafifletmenize yardımcı olabilir. Type C USB bellek 64 GB dosya işlemlerinize ayıracağınız vakti kısaltarak, yaşam standardınızı yükseltmeye yardımcı olabilir. 64 GB flash bellek 3.0 modeli, sunduğu bu dosya aktarma hızıyla kullanıcıların büyük beğenisini toplar. Ayrıca 64 GB flash bellek USB 3.0 çok büyük boyutlu HD videolarınızı da rahatlıkla muhafaza etme imkanı sunar. Böylece sinema keyfinizi veya izlemeyi planladığınız dizi seyrinizi, internetsiz ortamlarda da rahatlıkla devam ettirebilme şansını 64 GB USB belleklerle yakalayabilirsiniz. Özellikle doğayla başbaşa kalıp dinlenmeyi amaçlayan izole tatil tutkunları için bu bellekler ideal bir seçim olabilir.

64 GB USB Bellek Fiyatları

64 GB flash bellek fiyatı çeşitli nedenlerle farklılık gösterebilir. Bu nedenler arasında flash belleğin boyutları, donanımları ve veri aktarım hızı etkili olabilir. 64 GB flash bellek fiyatları her bütçeye hitap edecek aralıklarda bulunur. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun 64 GB USB bellek en ucuz fiyatlarla nasıl satın alınabilir sorusuna kolayca cevap bulabilirsiniz. Böylece flash bellek 64 GB en ucuz seçeneklerini değerlendirilirken, ürünlerin çeşitli fonksiyonları hakkında da detaylı bilgi sahibi olunabilir. En ucuz flash bellek 64 GB fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak, bilinçli alışveriş yapmanın keyfini de yaşama imkanı bulabilirsiniz. Özellikle öğrenciler tarafından en ucuz 64 GB USB bellek seçenekleri büyük ilgi görür. Yapılan yorumlar kullanıcıların, 64 GB USB flash bellek en ucuz çeşitlerini, kampanyaları takip ederek rahatlıkla satın alabileceği yönündedir. Yoğun iş temposu içinde büyük dosyalarla meşgul olmak zorunda kalan kullanıcılar için 64 GB flash disk modelleri, avantajlı fiyatlarıyla uygun bir tercih olabilir. Flaş bellek 64 GB çeşitleri ve donanımlarıyla vazgeçemeyeceğiniz teknolojik aletlerden birisi olabilir. USB bellek 64 GB fiyat yelpazesi her kullanıcıya hitap eden seçenekler sunar ve yoğun iş temponuzda yükünüzü hafifletebilir. 64 GB flash bellek en ucuz fiyatlarını inceleyerek, Hepsiburada üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

64 GB USB Bellek Nasıl Seçilir?

64 GB USB bellek seçme sürecinde kullanıcının ihtiyacı, kullanım amac ve zevki öncelikli unsurdur. Bununla beraber USB bellek kullanımında dosya aktarımının hızı ve güvenlik ön planda hedeflenir. Bu nedenlerle 64 GB Type C bellek modelleri tavsiye edilir.

64 GB USB Bellek Dosya Aktarım Hızını Ne Belirler?

64 GB USB belleklerde dosya aktarım hızı farklılık gösterebilir. 64 GB 3.0 bellekler USB 2.0 olan modellerden, on kat daha hızlı dosya aktarımı imkanı sunar.

64 GB USB Belleklerde Parola Koruması Nasıl Yapılır?

64 GB USB belleklerde parola koruması 128 bit AES şifreleme programı kullanılarak yapılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

64 GB USB Bellek Fiyatları

280 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Marka
Toplam 24 / 280 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/970