Dijital verilerin pratik şekilde taşınabilmesini sağlarken, bilgisayar ve akıllı telefonlar arasındaki veri alışverişinin de hızlıca gerçekleştirilebilmesine yardım eden USB bellekler, bellek teknolojilerinin gelişim göstermesiyle kapasite ve hız konusunda ileriye gidiyor. Elektronik dosyaların, içerikleri doğrultusunda boyutlarının arttığı dikkate alındığında, yüksek kapasiteli USB bellek kullanımı günlük yaşamda ve iş hayatında gereklilik halini alıyor. Dünyanın önde gelen teknoloji markalarının, kullanıcıların gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ürettiği 64 GB USB bellek modelleri, hem taşınabilirlik hem de işlevsellik noktasında, teknoloji tutkunlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Tasarım açısından büyük çeşitlilik gösteren ürünler; USB 2.0, USB 3.0 ve USB 3.1 hızlarında veri aktarımının önünü açarken, büyük boyutlu verilerin aktarım sürelerinin kısalmasını sağlıyor. Geleneksel tasarımları üzerinde bulunduran cihazların yanında; mikro boyutlu, sürgülü, çift yönlü ve katlanabilir formda olan 64 GB USB bellek çeşitleri de kullanıcılarla buluşuyor. Yüksek aktarım hızı ve geniş depolama alanıyla birlikte birtakım ekstralara da ihtiyaç duyan teknoloji meraklılarının tercih edebilecekleri kimi cihazlar; şifreleme, veri yedekleme ve benzeri özelliklerle gelebiliyor. Edindiği USB belleği, OTG destekli akıllı cep telefonu ya da tabletiyle değerlendirmeyi hedefleyenler ise Micro-USB veya USB-C çıkışına sahip ürünlere yönelebiliyorlar. Depolama alanı kısıtlı akıllı cihaz kullanıcılarının, video ve ses dosyalarını aktararak keyifli zaman geçirmelerine zemin hazırlayan 64 GB USB bellek modelleri, haricen veri aktarımı kısıtlanmış kimi akıllı cihazlar için de çözüm sunuyor. Yazılımsal olarak bazı farklılıklar barındıran USB bellekler, ilgili cihazlar üzerinden multimedya içeriklerinin takibini mümkün hale getiriyor.

Verilerini optik disklerin yanı sıra elektronik ortamlarda da depolamak isteyenlerin alışveriş listelerine giren 64 GB USB bellek çeşitleri, sıklıkla seyahate çıkan ve akıllı telefonuyla fotoğraf ya da video çekenlerin de yardımcısı oluyor. Kaydedilen dijital içeriklerin telefonun depolama alanını doldurması neticesinde yaşanabilecek yetersiz depolama alanı sorununu ortadan kaldırabilen çift çıkışlı modeller, küçük boyutlarıyla kolayca taşınabiliyor.

64 GB USB Bellek Fiyatları

Windows, Android ve tercih edilen modele bağlı olarak Apple tarafından hazırlanan işletim sistemleriyle uyumlu olan ürünler, dış yapıları sayesinde yaşanabilecek aksaklıklara karşı koruma sunuyor. Ortaya konan kimi USB bellekler ise suya ve darbelere karşı özel dayanıklılık mekanizmalarını beraberinde getiriyor. Özellikle saha çalışmalarına katılan, zorlu doğa koşullarında bulunan ve edindiği taşınabilir belleğin üst düzey dayanıklılık göstermesini bekleyen teknoloji tutkunlarının beklentilerini karşılayan modeller, güçlü yapılarına karşın performans konusunda taviz vermiyor. Saniyede 100 MB ve üzerinde veri aktarımı yapabilen 64 GB USB bellek modelleri, hem okuma hem de yazma hızlarıyla günceli yakalıyor.

Kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan teknoloji markaları, 64 GB USB bellek fiyatları ile her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Ürünlerini yapısal açıdan ve performans durumu bakımından sınıflandıran markalar, erişilebilir fiyat aralıklarına, düşük hızda ve klasik tasarıma sahip modelleri konumlandırıyor. Belleklerin aktarım hızları ve taşıdığı ekstralar arttıkça, fiyatlarda da değişiklik kolayca gözlemlenebiliyor. Ancak USB belleklerin oldukça dayanıklı elektronik ürünler olduğu ve edinildikten sonra, yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabileceği düşünüldüğünde, cihazların, ödenen meblağın karşılığını verdiği rahatlıkla söylenebiliyor.

İşi ya da hobileri gereği dijital verilerle sıklıkla ilgilenen ve aktarım sürecinde USB belleklere gereksinim duyan teknoloji meraklılarının 64 GB USB bellek fiyatları üzerinden edinebilecekleri modeller, farklı kullanım senaryolarına uygunluk gösteriyor. Aktarılan dosyanın formatı ne olursa olsun, seçilen ürüne göre yüksek hızlarda aktarımını gerçekleştiren bellekler, modern yaşamın vazgeçilmez elektronik ürünlerinden birine dönüşüyor.

Kullandığınız USB belleğin hızından ve kapasitesinden memnun değilseniz teknoloji markalarının birbirinden başarılı modellerini seçebilir, çalışmalarınızı keyifle sürdürebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

64 GB USB Bellek Fiyatları

362 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 362 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?