ARA
Loading interface...
Loading interface...
Vestel
Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Vestel
9.399,00 TL %27
6.899,00 TL
( / adet)
seçenek
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
779,00 TL 779,00 TL
%0
649,00 TL 649,00 TL
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

7.008,00 TL
6.998,40 TL
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Ürettiği teknolojik ürünler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vestel, televizyon modelleri ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Televizyonları üretirken pek çok tasarımcı ve mühendis ile birlikte çalışan firma bu sayede ürünlerinin yeni teknolojik geliştirmeleri bulundurmasını sağlarken şık ve sade bir görünüme de kavuşmasını sağlamış oluyor. Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV bu alandaki uzun süren ve titizlikle yönetilen bir sürecin sonucu olarak karşınıza çıkıyor. Seyir zevkinizi artırarak zamanınızı daha keyifli geçirmenizi sağlamayı hedefleyen bu televizyon bulundurduğu görüntü ve ses sistemleri ile buna ulaşıyor. Özellikle sinema kalitesini evinde deneyimlemek, stadyum atmosferini evinde yaşamak isteyenler için üretilen bu ürün pek çok özelliği ile birlikte kendinizi izlediklerinizin içerisindeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor.

Teknolojiyi Kullanın Konforu Yaşayın

Vestel ürettiği televizyonlarla kullanıcılarının ev konforunda zevkli vakit geçirebilmesine olanak sağlıyor. Bulundurduğu teknolojiler sayesinde bunu sağlayan marka Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ile pek çok avantajı beraberinde getiriyor.

 • Vestel'in Digital Theatre Systems adını verdiği teknoloji tıpkı sinema salonlarındaki gibi bir ses deneyimini evinizde yaşayabilmenize olanak sağlıyor. Seslerin tüm detaylarıyla size ulaşmasını sağlayan bu sistem aynı zamanda bulundurduğu teknoloji sayesinde sesin ortamı çepeçevre sararak size  her yönden geliyormuş gibi hissettirmesinde rol oynuyor. Bu sayede ambiyans gerçeğe çok daha yakın oluyor ve izlediklerinizin keyfi çok daha iyi çıkıyor.
 • Dahili Wi-Fi bulunduran bu televizyon başka cihazlara ihtiyaç duymadan İnternete erişebilmenizi sağlıyor. İnternetin yüzyılımızın en önemli teknolojilerinden bir tanesi olarak televizyonunuzda yer alması size bambaşka olanaklar sağlıyor. İnternet üzerinden işlerinizi hallederken farklı platformlarda istediğiniz müzikleri dinleyebiliyorsunuz.
 •  Vestel tarafından geliştirilen Pixellence teknolojisi, görüntü işleme konusundaki başarısı sayesinde görüntülerin çok daha gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılmasını sağlıyor.Bu özellik renkleri en doğru şekilde işlemesi ve görüntü netliğini en doğru şekilde ayarlaması ile seyir zevkinizi bir üst seviyeye taşıyor. Bu sayede görüntüler görsel bir şölene dönüşüyor.
 • Vestel 55U9500 LED TV akıllı bir televizyon olmasıyla size pek çok avantaj sunuyor. Bulundurduğu film ve dizi izleme platformları ile sinema keyfini evinizde yaşamanızı sağlarken kullanımı kolaylaştırılan arayüzü sayesinde her şeye kolaylıkla erişebilmenizi sağlıyor. Bulundurduğu daha farklı pek çok platform ile zamanınızı daha eğlenceli geçirebilmenizi sağlıyor.
 • Vestel 55U9500 LED TV  bulundurduğu bluetooth teknolojisi sayesinde kablolardan kurtulmanızı sağlıyor. Özellikli harici olarak televizyonlarla kullanılabilen hoparlör gibi cihazlar kabloların birbirine karışmasına ve kötü bir görüntü oluşmasına sebep oluyor. Fakat Vestel'in televizyonunda kullandığı bu teknoloji sayesinde kablolara gerek kalmıyor. Bluetooh uyumlu cihazlarınızla televizyonuna rahatlıkla bağlanarak ikisinin bir arada çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Teknik Özellikler

 • Ekran: 55” 139 Ekran
 • Ses: Dolby Atmos
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD – 3840 x 2160 px
 • Bağlantı Noktaları : 3 x HDMI – 2 x USB – Ethernet
 • Enerji Sınıfı: A+

Ürün Kutu İçeriği

Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV kurulumu ve kullanımı için gerekli olan tüm parçalar ile size gönderiliyor. Kutuda ayrıca kullanım kılavuzu da bulunuyor. Televizyonunuzu en verimli ve doğru şekilde kullanabilmenizde kullanım kılavuzunu incelemek size yardımcı oluyor.

Kullanım

Ürünün kurulumu için destek almanız öneriliyor. Kurulumun yapılmasının ardından ürününüzü kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Ürün kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla oldukça kolay bir arayüze sahip olduğu için kullanmak da zor olmuyor. Detaylı özellikler için kullanım kılavuzuna bakmanız yeterli oluyor.55" Smart 4K Ultra HD TV 55U9500

Netflix

Dizi ve film platformları sayesinde seyir keyfi, günümüzde televizyonları aşarak bambaşka bir noktaya geldi. Öyle ki önceden uydu alıcıları ile yalnızca televizyon kanallarında karşılaşılan on binlerce program; artık internet bağlantısı ile cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden her an her yerde izlenebiliyor. Bu dizi ve film platformları arasında tüm dünyada en çok dikkat çekeni ise şüphesiz Netflix! Onun sayesinde dizi ve filmleri yüksek kalitede izleyebilirken, yeni nesil ve yaratıcı birçok yapım da milyonlara ulaşıyor. Ancak evinizin koltuğunda, karşınızda televizyon varken yapılan seyir keyfinin yeri başka! Akıllı TV’nizde yer alan Netflix uygulaması sayesinde, ilgiyle takip ettiğiniz tüm yapımlar artık koltuğunuzun karşısında sizi bekliyor.

DTS

Digital Theatre Systems’ın kısaltması olan ve dijital sinema sistemleri anlamına gelen DTS, sinema salonlarındaki profesyonel ses deneyimini evinize taşınıyor. 48 Hertz’lik ses hızına kadar destekleyen yüksek tanımlamalı ses kodeki DTS, birçok surround ses kanalını gerçekçi şekilde duymanıza imkan tanıyor. Farklı ses kanallarını 5.1’e kadar karıştırabilen ve iki kanallı sesleri de destekleyen bu sistem sayesinde tüm sesler, yüksek bit hızında ve tüm tınılarıyla size ulaşıyor. DTS sistemini kullanan çeşitli filmleri ve programları televizyonunuz aracılığıyla izlemek istediğinizde artık “desteklenmeyen ses” gibi uyarılar tarihe gömülüyor. İşte şimdi odanızı bir sinema salonuna çevirmenin tadını çıkarma vakti!

Dolby Vision

İki statik ve üç dinamik olmak üzere ayrılan HDR sınıflandırması içinde yer alan Dolby Vision dinamik formatı, görüntü kalitesi anlamında en yüksek deneyimi sunuyor. Sinema kalitesini televizyon ekranına sığdıran Dolby Vision formatı sayesinde, genel resim kalitesinde gözle görülür bir nitelik artışı oluyor. Dolby Labs tarafından geliştirilen bu format ile izlediğiniz her kare, detayları daha iyi görebilmeniz adına farklı bir ayara sahip oluyor. Sürekli farklı renk ve ışık ayarlamaları ile her sahneyi en çarpıcı şekliyle izlemenizi sağlayan Dolby Vision; 12 bit’lik renk tanımlaması ve 10000 nit seviyesinde parlaklık sunması sayesinde, size TV seyrinden daha fazlasını yaşatıyor.

Dahili Wi-Fi

Kablosuz internet çıktığı günden bu yana hayatımızdaki teknolojiler büyük bir değişim geçirdi. Öyle ki ev veya iş yerlerine internet bağlanması için bir zamanlar gerekli olan sabit telefonlar da geride kaldı. Tüm teknolojilerin mobilize olmaya başladığı günümüzde, kablosuz internete herhangi bir aparat kullanmadan bağlanmak artık yalnızca akıllı telefonlara mahsus değil. Artık televizyonlar da bu ayrıcalığa dahil oluyor. Üstelik ekstra kabloları ve adaptörleri unutmanın zamanı çoktan geldi! Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde televizyonunuz, harici başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kablosuz ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Size de yalnızca televizyonunuzun ayarlar kısmından Wi-Fi şifresini girerek, internette dilediğiniz gibi sörf yapmak kalıyor

Bluetooth

Radyo frekansı aracılığıyla cihazların ve çevresindeki birimlerin birbiriyle iletişimini sağlayan bluetooth, icadından bugüne teknolojinin insan yaşamına kattığı en önemli artılardan biri olmayı sürdürüyor. Kablo bağlantısını ortadan kaldıran bluetooth ile cihazlardaki tüm veriler, herhangi bir somut kanal gerekmeksizin paylaşılabiliyor. Ancak bu teknoloji, artık telefonlar ve bilgisayarlarla sınırlı kalmayıp televizyonunuzda da hayat buluyor. Bluetooth özelliği bulunan ses cihazlarını ve uzaktan kumandaları da televizyonunuzla eşleştirerek, TV keyfinizi ikiye katlamak mümkün oluyor. Ayrıca farklı cihazlarda yer alan içerikler, bluetooth ile televizyon ekranına yansıtılabiliyor.

Pixellence

Televizyonunuzdaki görüntüleri gerçekle ayırt edemeyeceğiniz yepyeni bir TV deneyimine ne dersiniz? Yerli üretimin gururu Vestel tarafından geliştirilen Pixellence teknolojisiyle tanışmaya hazır olun! Vestel’in patentli görüntü işleme teknolojisi Pixellence, televizyonunuzdaki görüntüleri çok daha yüksek kalitede izlemenize olanak sağlıyor. “Pixel” ve “excellence” (mükemmellik) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan Pixellence, teknolojinin sunduğu kusursuz görüntüleme imkanlarının en somut örneklerinden birini teşkil ediyor. Renk İyileştirme Algoritması'yla görüntüdeki renk bilgisini algılayıp en üst seviyeye ulaştıran Pixellence, çok daha canlı ve doğal renklerle seyir keyfinizi taçlandırıyor. Bu teknoloji, renk yoğunluğunun yanı sıra Kontrast İyileştirme Algoritması sayesinde de görüntülerin kalitesini üst düzeye yükseltiyor.

SMART TV

Akıllı, Keyifli, Zengin

Standart bir televizyon ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ


PC Girişi

PC girişi sayesinde televizyonunuzu aynı zamanda bilgisayar monitörü olarak da kullanabilirsiniz.

Dahili Wi-Fi

Başka bir cihaz bağlantısına ihtiyaç duymadan, televizyonunuzdan internete kablosuz olarak kolayca bağlanabilirsiniz.

İnternet Tarayıcısı

Vestel Smart TV’niz üzerinden internet tarayıcısı ile istediğiniz websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vestel Smart Center

Vestel Smart Center, Vestel Smart TV’lerle uyumlu bir tablet ve akıllı telefon uygulamasıdır. Bu uygulama ile, fotoğraf, müzik veya videolarınızı televizyondan mobil cihazınıza ya da mobil cihazınızdan televizyonunuza aktarabilir, mobil cihazınızı kumanda gibi kullanarak tüm televizyon fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Vestel Smart Center’ın akıllı Rehber fonksiyonu size TV deneyiminizi bir üst seviyeye taşırsınız.

Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Özellikleri

Ambilight Yok
Askı Aparatı Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160
Çözünürlük 4K Ultra HD
Dahili Uydu Alıcı Var
Ekran Ebatı 55 inç / 139 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi Vestel Garantili
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI 2.1 Yok
HDMI Girişleri 3
HDR Var
Model Yılı 2019
Renk Siyah
Scart Yok
Smart TV Var
Wi-Fi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000PGV80
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 60 soru ve cevap var.
Soru
Vestel tvlerde kurulum ücreti var mıdır?
Cevaplar (6)
kutunun üzerinde ki turuncu etikette yazılı telefon numarasını arayarak ücretsiz servis kaydı açtırabilirsiniz.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
11 Mart
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
2
0
Vestel tv ürün kurulumu ücretsizdir.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
10 Mart
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
2
0
Ücretsiz montaj yetkili servis tarafından yapılmaktadır.
A+ Beyaz satıcısı cevapladı
26 Mart
12 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Soru
Kurulum ile ilgili bilgi verir misiniz?
Cevaplar (5)
Kurulum Vestel Yetkili Servisi tarafından yapılır ve ücretsizdir.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
26 Mart
21 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
3
0
Ürün servisle geliyor. Aynı gün kurulumu yapılır.
A+ Beyaz satıcısı cevapladı
24 Mart
13 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
0850 811 14 14 İletişim numarasından ücretsiz montaj desteği alabilirsiniz.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
26 Nisan
12 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Kutu içerisinde duvar askı aparatı var mı?
Cevaplar (5)
Duvar askı aparatı kutudan çıkmamaktadır. Fakat Vestel servisi ilk kuruluma geldiği zaman ücretsiz şekilde yanlarında getirip duvara kurulum sağlamakt...
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
24 Mart
2 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Askı aparatı servisten temin edilebilmektedir.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
19 Nisan
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Ürün içinden askı aparatı çıkmamaktadır.
GÜRSOYDTM satıcısı cevapladı
21 Nisan
12 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün garantisi hakkında bilgi alabilir miyim?
Cevaplar (5)
3 yıl garantilidir.
İkigrup-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
23 Haziran
16 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürün 3 yıl garantilidir.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
05 Nisan
2 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
3 yıl garantilidir.
Zoroğlu-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
21 Eylül
3 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün kapalı kutu olarak mı gönderilmektedir?
Cevaplar (4)
Ürün sıfır kapalı kutu adınıza faturalı garantili şekilde gönderilmektedir.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
27 Nisan
18 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
2
1
Ürün sıfır, kapalı kutudur.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
03 Mayıs
2 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Kapalı kutudur.
Electronikpazar satıcısı cevapladı
14 Eylül
20 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün Vestel bayisi tarafından mı satılıyor? Ücretsiz kurulum var mı? Ücretsiz askı aparatı var mı? ücretsiz askı aparatı ile beraber ücretsiz duvara montaj var mı?
Cevaplar (3)
Kurulum Vestel Yetkili Servisi tarafından yapılır ve ücretsizdir. Duvar askı aparatı kutudan çıkmamaktadır. Fakat Vestel servisi ilk kuruluma geldiği ...
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
20 Mart
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
3
0
Kurulumunu bize yaptırdıktan sonra 3 yıl Vestel garantisi altında olacaktır.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
09 Mart
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
2
1
Kurulum Vestel yetkili servisi tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Askı aparatı kutu içinde yoktur.
Çapkınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
10 Kasım
13 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Enerji sınıfı nedir?
Cevaplar (4)
Enerji sınıfı A+'dır.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
11 Mart
22 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Enerji sınıfı E'dir.
Çapkınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
22 Kasım
9 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
G Sınıfıdır.
Akın-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
08 Aralık
16 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün android mi?
Cevaplar (4)
Ürün android değildir.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
05 Temmuz
22 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Hayır değildir.
Yns-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
13 Ağustos
7 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Android değildir.
Zoroğlu-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
02 Ekim
3 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Üründe ücretsiz kurulum desteği olacak mı?
Cevaplar (3)
Üründe ücretsiz kurulum sağlanmaktadır.
Yakalagelsin satıcısı cevapladı
26 Nisan
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
2
0
Ücretsiz kurulum sağlamaktadır.
OrhanMob-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
05 Haziran
14 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Kurulum ücretsizdir.
Yns-Vestel Yetkili Online Bayi satıcısı cevapladı
11 Ağustos
8 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Duvara asma aparatı içinde mi?
Cevaplar (3)
Duvar askı aparatı kutudan çıkmamaktadır.
ENİYİFİYAT satıcısı cevapladı
23 Mayıs
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Aparatı içinde gelmektedir.
Çiçek Ev satıcısı cevapladı
11 Ekim
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Askı aparatı içinde mevcut değildir.
Electronikpazar satıcısı cevapladı
16 Ekim
1 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Awox B205800S 58" 147 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV
Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
LG 43LM6370PLA 43" 110 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart DLED TV
LG 43UP77006LB 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
%4
4.999,00 TL 4.799,04 TL
%27
9.399,00 TL 6.899,00 TL
%16
6.550,99 TL 5.498,99 TL
%21
7.999,00 TL 6.299,01 TL
Satıcı
EVKOLİK 9,6
Hepsiburada
CarrefourSA 9,4
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(88)
(4065)
(15)
(61)
Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160 3840 x 2160 1920 x 1080 3840 x 2160
Çözünürlük 4K Ultra HD 4K Ultra HD Full HD 4K Ultra HD
Dahili Uydu Alıcı Var Var Var Var
Ekran Ebatı 58 inç / 147 cm 55 inç / 139 cm 43 inç / 110 cm 43 inç / 108 cm
Görüntü Teknolojisi LED LED DLED LED
İşletim Sistemi Android - webOS webOS
Renk Siyah Siyah Siyah Siyah
Smart TV Var Var Var Var
Wi-Fi Var Var Var Var
Başa dön