Vestel Termosifon Fiyatları

Evlerde veya ofislerde geniş bir kullanım alanına sahip olan termosifonlar günümüzde hayli yaygın bir şekilde tercih edilir. Özellikle de ani sıcak su ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen suyun depolanmasında etkin bir rol oynar. Kolayca sıcak suya ulaşım sağlanabilmesi açısından termosifonlar kullanılabilecek seçenekler arasında yerini alır. Vestel termosifon bu bağlamda değerlendirilen başarılı termosifon modellerini bünyesinde bulundurur. Pek çok farklı Vestel marka termosifon bulabilmek mümkündür. Çeşitli amaçlara ve ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmış, farklı fonksiyonları bulunan termosifonlar değerlendirilebilir. Oldukça uygun bir meblağda bulunan termosifonlar aynı zamanda birçok farklı musluğa bağlı olarak kullanma özelliğine de sahiptir. Böylelikle tek bir ev içerisinde bulunan tüm musluklar için bir adet termosifon yeterli olur. Sahip olduğu hacim bakımından da değişiklik gösteren termosifonlar uygun kriterlerde üretilerek çeşitli ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan sıcak su miktarına göre farklı kapasitede ve hacimde Vestel termosifonlar alınabilir. 

Vestel Termosifon Modelleri ve Özellikleri 

Markanın üretimini gerçekleştirdiği onlarca farklı model termosifon bulunur. Vestel termosifon modelleri sahip oldukları hacimlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Vestel termosifon fiyatları bakımından da uygundur. 50 litrelik minimum hacim kapasitesine sahip olan termosifonlar maksimum oranda 100 litrelik sıcak su hacmine sahiptir. Led ekran sayesinde depolanan suyun miktarı ve ısı derecesi de görüntülenebilir. Mevcut suyun sıcaklığının ayarlanması için de basit sistemlere sahip tuşlar yer alır. Böylelikle Vestel termosifonların ayarlanabilir ve kolayca kullanılabilir olması çeşitli avantajları da beraberinde getirir. Uzun yıllar boyu kullanıma uygun olan bu termosifonun kurulumu kolayca gerçekleşir. İstenilen musluklara bağlanarak sıcak su geçişi ve depolaması hazırlanır. 50 litrelik, 65 litrelik ya da 80 litrelik hacimlere sahip Vestel termosifon bulmak da mümkündür. Vestel trm 65 ek termosifon modeli ile evlerde ihtiyaç duyulan termosifon için alternatif bir ürün sunmaktadır. İstenildiği anda sıcak suya ulaşılabilmesi bakımından da termosifonlar dikkat çekmeyi başarır. Sürekli olarak sıcak su ihtiyacı bulunan alanlarda da kullanılmak üzere değerlendirilebilecek alternatif ürünler arasında bulunur. Hem uygun fiyatlı ve kolay bir kullanıma sahip olması hem de ihtiyaca yönelik tasarımı ile Vestel termosifonları beğeni toplar. 

En iyi Vestel Termosifon Modeli

Vestel markasına ait olan termosifonlar genel anlamda kullanışlı fonksiyonlara sahip bir şekilde üretilir. Bu bağlamda markanın tüm termosifon modelleri nitelikli ürünler olmasıyla birlikte sıklıkla tercih edilen termosifonlar arasında yerini alır. Direkt olarak sıcak suyun iletilmesinde etkin bir rol oynayan termosifonlar gün boyu sıcak suya erişim sağlanabilmesi açısından alternatif de oluşturur. Hastanelerde, evlerde, ofislerde ve benzeri yerlerde şofben yerine de kullanılarak değerlendirilebilir. Her anlamda termosifonlar sıcak suyun anlık olarak ulaştırılması için etkin bir çalışma performansı gösterir. Sahip oldukları hacim değerleri bakımından da istenilen miktarda sıcak suya erişim konusunda avantaj sağlar. Teknik özellikleri olarak 430 mm x 891 mm x 456 mm ebatlarında termosifon modelleri bulunur. Otomatik termostat kontrol sistemlerine sahip olan termosifonlar elektronik olduklarından yeni nesil modeller olarak da nitelendirilir. Akıllı temizleme sistemi, aşırı ısınmaya karşı koruma ve donma kontrolü gibi özellikleri de termosifonların hepsinde bulunur. Böylece termosifonlar akıllı sistemleri sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanım sağlar. 

Vestel Termosifon Teknik Özellikleri 

Vestel trm 80 ek termosifon ve diğer Vestel marka termosifon modelleri teknik özellikleri birbirine benzerlik göster. C enerji sınıfından olan termosifonlar aynı zamanda yüksek su basıncına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üstelik verimli ısı izolasyonları ile de uzun süre termosifon içerisinde bekleyen suyun sıcaklığının dengede kalmasını sağlar. Bunun yanı sıra titanyum özelliği ve susuz çalışma emniyeti de termosifonlarda bulunan nitelikler arasında yer alır. Herhangi bir su kesintisi esnasında da termosifon içerisinde bulunan su bitene kadar termosifonu kullanmaya devam etmek mümkündür. Bu açıdan değerlendirildiğinde de termosifonlar su kesintilerinde ihtiyaç duyulan su gereksinimini de başarıyla karşılar. 25 dereceden 75 dereceye kadar su sıcaklığının led ekran üzerinden ayarlanabilmesi mümkündür. İstenilen su sıcaklık ayarı sağlandığında direkt olarak musluklardan termosifonda depolanan ve belirlenen ısıda sıcaklığa sahip suya erişim gerçekleşir. Paslanmaz çelik rezistans ve korozyon önleyici sistem nitelikleri ile dikkat çeker. Termosifonlar sahip oldukları hacimlere bağlı olarak değerlendirilebilir. 

Vestel trm 65 ms termosifon da markanın üretimini gerçekleştirdiği modeller arasında yer alır. 100 litrelik kapasiteye kadar termosifon bulabilmeniz mümkündür. Tüm termosifonlarda ısıtma gücü watt olarak 1800 + 1200 şeklinde ifade edilir. Kare bir gövde tipi bulunduran termosifonlar ayrıca emniyet ventilli bir şekilde çalışma gerçekleştirir. Üstelik düşük voltaj durumunda da kendini koruyabilen bir sistem bulundurur. Donma kontrolü veya aşırı ısınmaya karşı da koruma gerçekleştirir. Akıllı temizleme sistemi sayesinde suyun sürekli olarak temiz kalması ve termosifon içerisinde herhangi bir birikintinin oluşmasının da önüne geçilmiş olur. Yeni nesil otomatik termostat modelleri ile Vestel markası bu bağlamda dikkat çekmeyi başarır. Sahip oldukları nitelikleri ve teknik özellikleri ile de termosifonlar oldukça portatif ürünler olarak değerlendirilebilir. 

Vestel Termosifon Fiyatları

İçerdikleri fonksiyonel özellikler açısından vestel trm 100 ms termosifon fiyatı değişiklik gösterebilir. Mekanik olabileceği gibi elektronik modelde de termosifonlar vardır. Aynı zamanda 100 litrelik hacimden 50 litrelik hacme kadar pek çok farklı Vestel termosifon da bulunur. Bu kapsamda incelendiğinde termosifonlar arasında değişiklikler ve fiyat farklılıkları söz konusudur. Genel anlamda değerlendirildiğinde markanın termosifon modelleri fiyat açısından uygun gösterir. Makul bir meblağ üzerinden yeni nesil teknoloji ile üretilmiş olan vestel trm 50 ms termosifon rahatlıkla alınabilir. Kulanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanıldığı takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir çalışma performansına şahit olmak da mümkündür. 

Çeşitlilik gösteren termosifonlar arasında vestel tls 80 mekanik termosifon da sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. 80 litrelik hacmi ile üçten fazla musluğa bağlanarak kullanılabilmeye imkan tanır. Sıcaklık ayarlamasının ardından gelecek olan suyun ısısı direkt istenilen sıcaklık ayarında olur. Bu sayede suyun ısınmasını beklemek gibi bir süreç olmadan rahatlıkla termosifonda depolanan sıcak su kullanılabilir. Tüm fonksiyonel özellikleri ile Vestel termosifonları fiyat açısından da makul olması bakımından tercih edilir. Kolay bir kurulum ihtiyacı olan termosifonun montajının ardından direkt olarak su sıcaklık ayarlaması yapılarak kullanılmaya başlanabilir. 

Vestel Termosifon Kullanımı 

İlk defa termosifon kullanacaklar açısından Vestel trm 80 ms termosifon kullanımı merak edilen noktalardan biridir. Kurulum işlemi tamamlandıktan ve termosifon musluklara bağlandıktan sonra termosifon üzerindeki led ekrandan sıcaklık ayarı yapılmalıdır. Sıcaklık ayarları 25 dereceden 75 dereceye kadar ayarlanabilir özelliktedir. İstenilen sıcaklık ayarı tamamlandıktan sonra susuz çalışma emniyeti ve donmaya karşı koruma ayarlarının da açılması önemlidir. Böylelikle musluklardan gelecek olan su depolaması gerçekleştirildiği gibi ısı ayarı da sağlanmış olur. Termosifonlar belirlenen sıcaklığı koruma konusunda da etkin bir performans sergilediklerinden dolayı suyun ısınması konusunda herhangi bir sorun ile de karşılaşılmamış olur. Kolay bir kullanımı olan Vestel termosifonların sıcaklık ayarı sonradan da değiştirilerek istenildiği gibi ayarlanabilir özelliktedir. Vestel trm 65 ekh termosifon modeli de belirtildiği şekilde kullanıma uygun bir sisteme sahiptir. Rahat ve lüks bir kullanıma olanak sağlayan Vestel marka termosifonlar ile suyun ısınmasını beklemeden ve herhangi bir su kesintisinden etkilenmeden sıcak su kullanımı mümkündür. 

Vestel Termosifon Avantajları ve Kullanım Alanları 

Banyo ve mutfak gibi sıcak suya ihtiyaç duyulan alanlarda geniş bir kullanıma sahip olan termosifonlar günümüzde daha farklı bölgelerde de tercih edilir. Genellikle hastanelerde veya restoranlarda sıcak su ihtiyacı söz konusu olduğundan acil sıcak su ihtiyacının karşılanabilmesi açısından tercih edilebilecek bir niteliğe sahiptir. Aynı zamanda sürekli olarak sıcak su ihtiyacı oluşan alanlarda da kurulumu gerçekleştirilerek rahatlıkla kullanılmaya başlanabilir. Bunun yanı sıra termosifon kullanımının yaygın bir şekilde görülmesinin başlıca nedeni sahip olduğu avantajlardan da kaynaklıdır. Termosifonlar direkt olarak istenilen sıcaklıkta suyun beklenmeden iletilmesini sağlar. Aynı zamanda bir musluk girişi değil birden fazla musluk girişine bağlı olacak şekilde kullanıma da uygundur. Bu sayede tek bir termosifonun bir eve ya da birkaç adet musluğa bağlı olarak kullanımı mümkün hale gelir. Sorunsuz bir şekilde çalışma gerçekleştiren termosifonlar ısıtma gücü açısından da beğeni toplar. 

Sürekli olarak içerisinde sıcak su bulunduran ve istenilen sıcaklık ayarında su depolayan termosifonlar sıcak suya ulaşım konusunda zamandan tasarruf edilmesini de sağlar. Bu açıdan değerlendirildiğinde Vestel termosifonları ile 25 derece – 75 derece arasında sürekli olarak ihtiyaç duyulan sıcak su depolama işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Suya anında erişim sağlanabilmesi bakımından da termosifonlar başlıca tercih edilebilecek ısıtma sistemleri arasında yerini alır. Uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan termosifonlar model bakımından da farklılık oluşturur. Üstelik su depolama tankında da sürekli olarak kullanılacak olan sıcak suyun saklanması sağlanır. Böylece termosifona bağlı olarak musluk açıldığında direkt olarak su tankında bulunan sıcak su erişimi gerçekleşmiş olur. Her alanda sıcak su ihtiyacı olduğu bölgelerde rahatlıkla termosifonlardan yararlanılabilir. Dış mekanlarda dahi donmaya karşı etkin bir koruma özelliği bulundurmaları sayesinde sıcak suyun depolanmasını da mümkün hale getirir. Doğalgaz bulunmayan evlerde de alternatif bir seçenek olarak Vestel termosifonlar değerlendirilebilir. 

Termosifon Nedir ve Ne için Kullanılır?

Termosifon 1900’lü yılların başında kullanılmaya başlamış bir cihazdır. Termosifon basitçe bir su ısıtıcı ve sıcak su depolama cihazıdır. Su şebekesinden gelen su termosifonun elektrikle çalışan borularında ısınır. Daha sonra ise şebekenden gelen ve ısıtılmış olan bu sıcak su termosifonun kazanında kullanılmak üzere depolanır. Kısacası termosifon bir sıcak su sağlayıcısıdır. 

Termosifonların Kullanım Ömürleri Uzun mudur?

Termosifonlar elektrikle çalışan karmaşık bir sisteme sahiptir. Sıcak su sağlayan bu ısıtıcı cihaz şebekeden gelen suları ısıtır. Zamanla şebekeden gelen sular termosifonlarda kireçlenme gibi problemler doğurabilir. Dolayısıyla her yıl bir defa yapılması gereken termosifon yıllık bakımları yapıldığında kaliteli bir termosifonun ömrü ortalama olarak 5 ile 6 yıl arasında değişmektedir. 5 ile 6. yıldan sonra termosifonlar ilk baştaki yüksek verimliğini kaybedebilir. 

Şofben ile Termosifon Arasındaki Farklar Nelerdir?

Şofben ve termosifon cihazlarının ikisi de su ısıtma amacıyla kullanılan makinalardır. Bu makinalar arasındaki tek fark termosifonun sahip olduğu kazan sayesinde ısıttığı suyu bu kazan içinde depolayabilmesidir. Bu sayede istediğiniz her an sıcak suya erişim sağlayabilirsiniz. Fakat diğer bir su ısıtıcısı olan şofben kazana sahip değildir. Dolayısıyla şofben kullanılan bölgelerde her an çok miktarda sıcak su bulmanız mümkün değildir. Sıcak suya sahip olmadan önce bir müddet şofbenin suyu ısıtmasını beklemeniz gerekecektir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Termosifon Fiyatları

18 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17769/vestel