Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge

360
9.799,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

11.835,29 TL
11.423,97 TL
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033


KUTU AÇILIŞI, KONTROL VE İLK ŞARJ

~ Robotunuzu kutusundan çıkartın ve kutu içeriğini kontrol edin. 

~ Şarj ünitesinin önü ve yanları açık olacak şekilde (en az 50cm sağ, 5cm sol, 1.5m ön) mutlaka sağlam bir yere dayayarak yerleştirin ve prize takın. Robotun voltaj düzensizliklerinden etkilenmemesi için korumalı priz kullanmanızı öneririz. Uzatma kablosu kullanmanızda bir sakınca yoktur ancak kablo robotun yaklaşım ekseninde durmamalıdır.

~ Robotu ve şarj ünitesini herhangi bir dolabın veya sehpanın altına da yerleştirebilirsiniz.

~ Robot süpürgenizi kurarken ilk yapacağınız şey önce cihazınızı en az 3 saat şarj etmektir.  


İNTERNET VE UYGULAMA

~ Robotunuz şarj olurken kullanma kılavuzunu veya ilgili videoları inceleyip uygulamanızı indirin ve internete bağlantı yapınız. Tüm robotlar 2.4GHz bant genişliğine bağlanırlar. Modem şifrenizde Türkçe karakter olmamasına özen gösteriniz. Robotlar, rakamlardan oluşan şifreleri çok daha çabuk kabul etmektedirler ancak bu şart değildir.

~ Eğer rooter, acces point gibi cihazlar kullanıyorsanız, aynı SSID (modem ismi) ve şifreyi kullandıklarına dikkat ediniz.

~ Şarj ünitesinin internet ile bir işi yoktur, sadece robotunuz haberleşme yapar. Ancak tüm güncellemeler robot şarj ünitesindeyken alındığı için şarj istasyonunun internete net ulaşan bir noktada olmasını tercih ediniz.


HARİTALAMA

Robot süpürge kurarken ilk haritanın çıkartılması çok önemlidir ve bunu robotunuz kendi başına yapacaktır. İlk haritalama sırasında robotunuza kesinlikle müdahale etmeyin, şarj istasyonunun yerini değiştirmeyin ve durdurup başka bir yerden başlatmayın. Robotunuz şarj istasyonundan ayrıldıktan sonra geri dönünceye kadar mümkün olduğunca az engelle karşılaşması optimum haritalama için çok önemlidir.

İlk seferinde kusursuz bir haritalama için;

~ Sandalyeleri kaldırın, mümkün olduğunca az mobilya ayağı olsun. Unutmayın, haritalama sırasında bu ayakların çevresinde dolaşarak vakit ve enerji kaybedecektir. 

~ Yere yapışık puflar, sehpalar, yuvarlak metal ayaklı mobilyalar gibi olası engelleri kaldırın.

~ Mama kaplarını ve çarpınca dökülüp saçılabilecek içeriğe sahip kapları kaldırın.

~ Yerdeki kabloları toplayın.

~ Robotun ana fırçasını, yan fırçasını, mop haznesini çıkartın. (Opsiyoneldir)

~ Fan ayarını en düşüğe getirin. (Sessiz mod)

~ Temizlenmesini istediğiniz tüm oda kapılarını açık bırakın.

~ Eğer kameralı robot kullanıyorsanız mümkünse haritalama işini aydınlık saatlerde yapınız.

~ Yere kadar inen aynalarınız var ise zeminden 15cm yüksekliğe kadar olan bir kısmını bantlamanızı öneririz. Bu yöntem lidar ışınının hatalı yansımasını hayalet harita oluşmasını engeller. 

~ Perdeleriniz yere kadar ise veya yerde de gevşek olarak serili olan kısımları varsa, bunları toplayınız. Bir çok robot perdeleri duvar olarak görecek ve arkasına geçemeyecektir, haritanız düzgün çıkmayacaktır.  Haritalama sırasında;

~ Robot süpürge İşi bitip de yerine dönünceye kadar kesinlikle müdahale etmeyin. Robotunuz haritalama sırasında bir yere takıldı ve hareketsiz kaldı ise o bölgeyi düzeltin ve yeniden şarjına koyun. Tam şarj olduktan sonra haritalamaya yeniden başlayın.

~ Evinizin haritasını çıkarmak için şarjı yetmez ise kendi başına yuvasına dönecek ve yeniden kaldığı yerden devam edecektir.

~ Yine de haritalama sırasında şarjınız yetmiyor ise şarj istasyonunu evin merkezine yerleştirin ve bazı odaları kapatın. İlk harita çıktıktan sonra o odaları da açıp haritaya otomatik olarak dahil edebilirsiniz.

~ Haritalama tam olarak bitmeden ek komutlar ve harita üzerinde yapabileceğiniz işlemler açılmayacaktır. Sabırlı olun, bitmesini bekleyin, müdahale etmeyin.




360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Renk Siyah, Siyah
Teknoloji Akıllı Telefon ile Kontrol
Su Tankı Kapasitesi (L) 0.55 lt
En 350 mm
Kullanım Alanı Düz Zemin
Derinlik 350 mm
Siklon Filtre Var
Emiş Gücü 3300 Pa
EPA/HEPA Filtre Var
Boy 350 mm
Çalışma Süresi 180 dk
Aşılabilir Engel 20 mm
Ağırlık (kg) 3.8
Çalışma Modu Sayısı 4
Pil Tipi Li-ion
Toz Kapasitesi 0.5 lt
Şarj Süresi 5 Saat
Ses Seviyesi (dB) 55
Çöp Boşaltma İstasyonlu Hayır
Haritalandırma Evet
Yer Silme Özelliği Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000AHHEU
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Robot Süpürge Ttec Navi LaserIQ Teknolojili Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Neabot Nomo Q11 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge Ve Paspas (Neabot Türkiye Garantili ) TCL Sweeva 6000 Siyah Mop Robot Süpürge (Türkiye Garantili) Samsung VR5000RM VR05R5050WG İnce Tasarımlı Robot Süpürge Gri Xiaomi Robot Vacuum S10+ Robot Süpürge Beyaz Grundig Vcr 4230 Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2c Robot Süpürge Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge -Beyaz Realme Techlife Robot Vacuum Dreame Bot L10S Pro Robot Süpürge+Mop (RL56L) Lydsto G1 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/02 Beyaz Akıllı Robot Süpürge 360 Botslab 360 S8 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Homend Alex Laser Pro 1283H Moplu ve Haritalamalı Akıllı Robot Süpürge Philips 3000 Serisi Islak Kuru Moplu İstasyonlu Robot Süpürge,4000 PA, Sert Zemin ve Halıya Uygun,Beyaz XU3110/02 Dreame Vacuum Mop F9 Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge - Siyah Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge Beyaz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz Şımart Türkiye Garantili Katya Z Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge Viomi V5 Pro Vakum Cleaner Akıllı Robot Süpürge 360 S9 Vacuum Mop Cleaner Akıllı Robot Süpürge Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Robot Süpürge Beyaz Homend Alex Laser 1282H Moplu ve Haritalamalı Akıllı Robot Süpürge Siyah Lydsto R1 Pro Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge Siyah - ( Lydsto Türkiye Garantili )
Başa dön