Teknik imkansızlıklar ve altyapı yetersizliği nedeniyle Türkiye’deki pek çok yerde ADSL bağlantı türü kullanılmaya devam ediyor. Ev ve iş yerlerinin internetten mahrum kalmaması için hayati önem arz eden ADSL modemler, iletişim olanaklarının sürecinin en iyi şekilde sürdürülebilmesine olanak veriyor. Teknoloji ürünleri ile öne çıkan AirTies ADSL modem çeşitleri ile her türlü gereksinime çözüm sunuyor.

Farklı volt değerlerine sahip adaptörlerden aldığı güçle çalışan AirTies ADSL modem modelleri; ADSL, ADSL2+ ve VDSL hizmetlerinin değerlendirilebilmesini sağlıyor. Tercih edilen ürüne göre 802.11n ve 802.11ac Wi-Fi bağlantı modellerini destekleyen aygıtlar, Dual-Band olanakları ve 5 GHz frekanslarında yayın yapabiliyor. 802.11ac Wi-Fi imkanı bulunmayan bilgisayar ve akıllı aygıt sahiplerinin de geleceğe dönük bir yatırım olarak edinebilecekleri ürünler, geriye uyumlu çalıştıkları için 2.4 GHz frekansında yayın gerçekleştirebiliyor. Antensiz, tek antenli ve birden fazla antenli modellere hayat veren marka, cihazların üzerine konumlandırdığı LED aydınlatmalar aracılığıyla kullanıcıları bağlantı durumu hakkında bilgilendiriyor. Bağlantının sağlığına göre sabit ya da kesintili olarak yanan LED aydınlatmalar, kimi modellerde renk değiştirerek işlevsellik noktasında öne çıkabiliyor.

Sehpa ve masa gibi zeminlere yerleştirilebilen modemler, alt kısımlarında bulunabilen duvar askı bölümleri sayesinde duvara monte edilerek de değerlendirilebiliyor. Tak-çalıştır yapılarıyla ek bir işlem olmaksızın kurulumu tamamlanabilen ürünler; WPA, WEP, MAC filtreleme ve SSID (Yayın kimliği-adı) gizleme gibi özellikleri ile güvenlik konusundaki beklentileri karşılıyor. Modern binalarda sıklıkla karşılaşılan zayıf sinyal sorununa AirTies Mesh teknolojisiyle çözüm getiren AirTies ADSL modem çeşitleri, yine AirTies tarafından üretilen kablosuz ağ genişleticileri ile uyumlu çalışıyor. Markanın özel olarak geliştirdiği ağ asistanı uygulamasıyla ağa katılan kullanıcıların bilgisayarlarının ağ ayarlarının takip edilebilmesine de olanak veren modemler, yaşanabilecek aksaklıkların kısa sürede giderilmesini mümkün kılıyor.

AirTies ADSL Modem Fiyatları

Ağa katılan bilgisayar ve akıllı aygıtların internet imkanlarından yararlanabilmesini WPS tuşuyla temin eden ürünler; kablosuz erişim noktası, Firewall (Güvenlik duvarı), Ethernet portu, Gigabit WAN, ve VoIP gibi özellikleri aynı anda sunabiliyor. Farklı kullanım senaryolarında profesyonellerin değerlendirebilecekleri uzaktan erişim protokollerini de destekleyen kimi modeller, çalışma yaşantısına daha elverişli koşullarda devam edilebilmesine kapı aralıyor. En popüler TV izleme mekanizmalarından IPTV’lerle sorunsuz şekilde değerlendirilebilen ürünler, veri paketlerini ve IPTV sinyallerini başarıyla ayrıştırarak herhangi bir sorun olmadan internet ve IPTV kullanımının sürdürülebilmesine imkan tanıyor. Gereksinim duyulduğu takdirde doğrudan kablosuz yönlendiriciye dönüştürülebilen bazı aygıtlar, değiştirilebilir anten özellikleri sayesinde yaptıkları yayını daha geniş alanlara yayabiliyor.

Sahip olduğu dijital içerikleri bilgisayar üzerinden ek bir işlem yapmadan kablolu ya da kablosuz ağ üzerinden paylaşmak isteyen teknoloji tutkunları için de USB portlu modemler de bulunuyor. USB bellek ve harici sabit disklerdeki verileri ağa bağlanan kullanıcılara açan AirTies ADSL modem, ev sinema sistemlerinin ve Wi-Fi destekli televizyonların da ilgili çoklu ortam içeriklerini çalıştırabilmelerine izin veriyor. Markanın Web sitesi üzerinden indirilebilecek yazılımlarla ekstra özelliklere kavuşabilen ürünler, evde keyifli zaman geçirilebilmesine zemin hazırlıyor.

Misafir ağı, ADSL kullanım sayacı ve daha sayısız özellikle donatılan AirTies ADSL modem modelleri, aygıtların beraberinde getirdiği özelliklere göre farklı fiyatlar üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor. Temel işlevleri bulunan ürünler, son derece erişilebilir fiyat aralıklarında yer alırken, kapsamlı özellikler sunan ve evlerin yanı sıra iş yerlerinde de güvenle kullanılabilecek modeller, daha farklı fiyatlarla alıcı buluyor. AirTies’ın özenle geliştirdiği ve günceli yakalayan birbirinden başarılı modemleri, AirTies ADSL modem fiyatları üzerinden kolayca edinilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Airties ADSL Modem Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kablosuz Bağlantı Hızı
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/3009801/airties