1954 yılında kurulan Alarko, günümüzde enerjiden turizme, sanayi ürünleri üretiminden ticarete kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Türkiye'nin en önemli holdingleri arasında yer alıyor. Alarko Holding'in faaliyet alanlarından birisi olan sanayi ürünlerinin ana grubunu ısıtma, soğutma ve havalandırma teknolojileri oluşturuyor. Bu kapsamda Alarko Holding'in en önemli ürün grupları arasında kombi çeşitleri geliyor. Alarko Holding faaliyet gösterdiği tüm alanlarda olduğu gibi kombi üretiminde de araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyor. AR-GE faaliyetleri kapsamında teknolojileri her geçen gün yenilenen Alarko kombiler daha az enerji ile daha az gaz kullanarak yüksek ısı verimliliği sağlıyor. Kombi teknolojisinde öne çıkan yeni nesil teknolojilerle üretilen Alarko kombiler hem oldukça fonksiyonel hem de oldukça şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Klasik kombilere göre çok daha ideal boyutlarda olan Alarko kombiler evin istenilen herhangi bir yerine rahatlıkla monte edilebiliyor. Tasarımlarındaki ince çizgiler sayesinde oldukça estetik bir görünüm kazanan Alarko kombiler özellikle mutfak dekorasyonunda tamamlayıcı bir unsura dönüşüyor. 

Alarko mühendisleri tarafından geliştirilen Alarko kombi modellerinde bulunan ana elektronik entegre devre sistemi, cihazların fonksiyonel özelliklerini kontrol ederken gaz kesilmesi, alevin sönmesi gibi güvenli olmayan durumlara karşı önlem alabiliyor. Bu sistem aynı zamanda 24 saat ısınma ihtiyacı olmadığında pompayı 30 saniye çalıştırarak oluşabilecek sıkışmanın önüne geçiyor. Tüm Alarko kombi modellerinde yakıcının ateşlenmesi elektronik ateşleme sistemi ile sağlanıyor. Üstün güvenlik sistemleri ile donatılan Alarko kombiler yaşam alanlarını insan sağlığı için daha güvenli bir hale getiriyor. Bunun yanı sıra Alarko kombiler kullanım panellerinin şıklığı ve kullanışlılığı ile de oldukça dikkat çekiyor. Mavi veya beyaz aydınlatmalı LCD ekranlara sahip olan Alarko kombilerin programlama modülleri de oldukça basit ve kullanışlı olması ile ön plana çıkıyor. Alarko kombi çeşitleri donmaya karşı geliştirilen özel güvenlik sistemleri ile de kullanıcılardan tam not alıyor. Bu özel koruma sisteminde ısıtma suyu 6 derecenin altına düştüğünde sistem çalışmaya başlıyor ve su sıcaklığı 15 dereceye ulaştığında ise otomatik olarak duruyor. Kullanım suyu devresindeyse su sıcaklığı 5 derecenin altına düştüğünde sistem devreye giriyor ve 8 dereceye ulaştığında otomatik olarak duruyor.

Alarko Kombi Fiyatları

Alarko kombiler üstün teknolojilerinin yanı sıra son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları ile de ön plana çıkıyor. Yoğuşma suyuna karşı yüksek mukavemet gösteren paslanmaz çelik eşanjörleri polimer ile kaplandığı için kir tutmayı da büyük oranda engelliyor. Böylece eşanjörlerin kullanım ömrü de arttırılmış oluyor. Türkiye'de hem ısıtma suyunda hem de kullanım suyunda yoğuşma sağlayan çift yoğuşma teknolojisi ile üretilen Alarko kombi modelleri yüzde yüze varan ısı ve enerji verimliliği sağlıyor. Hava ve gaz karışımını olabilecek en ideal şekilde sağlayan premiks sistem ile donatılan Alarko kombiler elde edilen yüksek verime karşın oldukça sessiz bir şekilde çalışabiliyor. Yoğuşma teknolojisi ile birlikte klasik kombilere göre baca gazı sıcaklıkları büyük oranda düşürülen Alarko kombiler düşük emisyon oranlarıyla da çevre dostu bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Yenilikçi teknolojilerle üretilen tüm Alarko kombi çeşitleri yaşam alanlarının ısıtılmasında önemli bir rol oynarken, yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla oluşturulan fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor. Her evin ihtiyacına uygun farklı çözümler üreten Alarko kombi fiyatları ile de herkes için farklı çözümler sunabiliyor. Bu yüzden Alarko markalı kombiler tüm Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen kombi çeşitleri arasında yer almayı başarıyor. 

Alarko Kombi Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Alarko
  2. Baymak
  3. Vaillant
  4. Demirdöküm
  5. Bosch
  6. Buderus
  7. ECA
  8. MAKTEK
  9. Termodinamik
  10. Daikin
  11. Viessmann
  12. Protherm
  13. Airfel
  14. Arçelik
  15. DEMİR DÖKÜM
  16. Hotpoint Ariston
  17. Daylux
  18. Ferroli
  19. Süpürge Market
  20. TERMOTEKNİK
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Alarko
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/alarko
BAŞA DÖN