Arçelik Halı Yıkama Makinası

Halılar, kullanım sonucu zaman içerisinde doğal olarak kirlenir. Böylesi durumlarda da halıların yıkanması gerekir. İnsanların bu durumda halılarını profesyonel halı yıkama firmalarına göndermeleri bir seçenek. Ama bunun dışında Arçelik halı yıkama makinesi kullanarak da evde halılarınızı kendiniz kolayca yıkayabilirsiniz.

Ürünün Kolaylık Sunan Temel Özellikleri

Arçelik halı yıkama makinesi genel özellikleri şu şekildedir:

 • 85 dB düzeyinde ses seviyesi vardır. Bu ses seviyesi, çevreyi rahatsız etmeyen ve insan sağlığına zarar vermeyen düzeyde olan bir ses seviyesidir.
 • 6 metre olan kablo uzunluğu ile büyük halılarda da rahatlıkla yıkama yapılabilir
 • Arçelik halı yıkama makinesi motoru gücü 2400 Watt değerindedir.
 • Toz kapasitesi 6 litre olan ve su çekme özelliği olan bir halı yıkama makinesidir.
 • Arçelik halı yıkama makinesi aksesuarları ise şunlardır: Dar ağızlı ayrıca bir ucu vardır. Halı ve parke fırçası mevcuttur. Koltuk ve döşeme için özel aksesuarlar mevcuttur. İki parça uzatma amaçlı plastik borusu bulunur. Gerekli durumlarda kullanılabilmektedir.
 • Arçelik halı yıkama makinesi toplam ağırlığı 9,4 kg değerindedir.

Üstte yer alan bu temel bilgileri verdikten sonra Arçelik halı yıkama makinesi fiyatları hakkında söylenebilecek olan en temel şey, ürünün zengin özelliklerine göre benzerlerine oranla son derece uygun bir rakama sahip olduğudur. Bu yüzden de alanında en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Arçelik Halı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

Her üründe olduğu gibi bu ürünün de kendisine ait bir kullanım özelliği vardır. Arçelik halı yıkama makinesi nasıl kullanılır sorusuna verilebilecek olan yanıt ise şu şekildedir: Halı yıkama yapılacağı zaman su tankına kullanma kılavuzunda belirtildiği miktarda şampuanlı su ilave edilir. Bunun için önce tankın kapacağı açılır. Doldurma işlemi tamamlanınca, tankın kapağı iyice kapatılır. Akabinde Arçelik halı yıkama makinesi üzerinde yer alan düğmeden ilgili seçme yapılır. Ayarlar da tamam olduktan sonra cihazın fişi prize takılarak kullanıma geçilir. İşlem bittiği zaman da fiş prizden çekilir. Tankın içi boşaltılır. Cihazın temizliği yapıldıktan sonra yerine kaldırılır.

Ürünü Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her türlü ürünün kullanımında olduğu gibi Arçelik halı yıkama makinesi kullanılırken de bu ürünün hassas ve elektronik bir ürün olduğu göz önüne alınarak kullanımı yapılmalıdır. Kullanılmadığı zaman mutlaka fişten çekilmelidir.

Hangi alanda yıkama yapılacak ise o amaç için olan aksesuar kullanımı yapılmalıdır. Örneğin Arçelik halı yıkama makinesi ucu sadece halı yıkama işlemi sırasında kullanılmalıdır. Yine ürünün kullanma kılavuzunda olmayan hiçbir amaç için kullanılmaması gerektiği göz ardı edilmemelidir.

Neden Bu Ürünü Tercih Etmeli?

Arçelik halı yıkama makinesi gerek ülkemizde gerek dünyanın değişik yerlerinde birçok insanın ev tipi elektrikli cihazlar grubunda sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Nitekim Arçelik halı yıkama makinesi kullananlar kullandıkları ürünlerden oldukça memnunlar ve bu memnuniyetlerini farklı forum sitelerinde ve anketlerde ifade ediyorlar. Arçelik halı yıkama makinesinin yedek parça ve teknik servis açısından zengin olması, tercih edilmesinin ana nedenleri arasındadır.

Ürünün tercih edilmesindeki nedenler arasında, fiyatının uygun olması, Koç Holding güvencesi ile üretilmesi, CE işaretini üzerinde taşıması, ergonomik tasarımı başlı başına bir sebep. Ayrıca sadece halı yıkama amaçlı olarak değil, mobilya temizliği için de kullanılabilmesi, her yere rahatlıkla taşınması bu ürünü cazip kılan temel faktörler. Arçelik halı yıkama makinesi modelleri, her evde olması gereken ürünlerdir. İnsanlar Arçelik halı yıkama makinesi kullandığı zaman, halılarını dışarıya göndererek ekstra para ödeme külfetinden de kurtuluyorlar. Ürünün kullanımı oldukça basit ve pratik.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Halı Yıkama Makinası Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Arnica
  3. Fakir
  4. Karcher
  5. Beko
  6. Fantom
  7. Numatic
  8. T.M.T
  9. Thomas
  10. Blue House
  11. Power Wash
  12. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Toz Haznesi
 5. Toz Torbası
 6. Ürün Puanı
 7. Ürün Rengi
 8. Kablo Uzunluğu
 9. Satıcı
 • Marka Arçelik
  
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17793/arcelik
Başa dön