Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Prıme A320M-C R2.0 Amd A320 Am4 DDR4 3200 Hdmı Dvı Vga M2 Usb3.1 Com Pcı Matx (Prıme A320M-C R2.0) Anakart

Asus
2.799,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

3.185,24 TL
3.433,00 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152
Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 3200MHz DDR4 AM4 mATX Anakart

PRIME A320M-C R2.0
5X Protection II, DDR4 3200MHz, NVMe PCIe Gen3 32Gb/s M.2, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 1'e sahip AMD AM4 uATX anakart

  • Yeni nesil Ryzen™ İşlemciler ile uyumlu (Ryzen 3ncü, 2nci ve 1nci nesil işlemci desteği)
  • 5X Protection II — Kapsamlı güvenlik önemleriyle gelişmiş donanım koruma
  • Yerleşik M.2: Işık hızında depolama
  • Tek yerden kontrol: Ödüllü UEFI BIOS ile EZ Flash 3
Product Image

TEKNİK ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ

mars

ASUS Prime, 1989'a kadar uzanan bir soy ağacına sahip ASUS anakartlarının evrimindeki bir sonraki aşama oluyor. Birinci sınıf mühendislerden meydana gelen ekibimiz, isteyen herkesin kişiselleştirme ve ayar yapabilmenin avantajlarından yararlanabilmesini sağlamak için tutkulu bir şekilde çalışıyor. Prime'ın geliştirilme hikyesinin ardında, en iyi PC toplama deneyimi için performansı, kararlılığı ve uyumluluğu en üst düzeye getirirken en gelişmiş kontrollere de kolay erişim sunma isteği yatıyor. Kısacası: Şimdi Prime zamanı.

mars

Dayanması için Üretildi

Dünyanın en önde gelen anakart üreticisi olan ASUS, benzersiz Tasarım Fikri yaklaşımıyla tanınır. Gerçek kullanım esnasında sıradışı bir koruma sunmak için endüstri standartlarının ötesinde zorlu testler uygulanır ve üretimde yüksek kaliteli bileşenler tercih edilir. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla kesin olarak uyumludur ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı bir denetimden geçer. ASUS size, anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğunun güvencesini verir. ASUS'u tercih ettiğinizde, sorunsuz bir PC toplama deneyimi için isterseniz rakiplerin öne çıkan bileşen seçeneklerini tercih etme özgürlüğüne de sahip olursunuz.

mars

Sektör lideri 5X Protection II; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını, güvenliğini ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

mars

LANGuard

Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

mars

Yüksek Voltaj Koruması

Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

mars

DIGI+ VRM
ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

DRAM YÜKSEK AKIM KORUMASI
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

PASLANMAZ ÇELİK ARKA PANEL GİRİŞ ÇIKIŞLARI
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.


ESD Koruyucuları

Elektrostatik deşarj koruması

ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- 6 kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.

mars

Kanıtlanmış Uyumluluk

1000'den fazla işlemci, DDR4 bellek modülü, ekran kartı ve daha fazlaıyla uyumluluğu test edilmiştir

Bilgisayar toplamanın özünde sisteminize ekleyeceğiniz parçaları seçip alma özgürlüğü yatar. Kapsamlı sertifika programımız en geniş bileşen ve cihaz seçenekleriyle en iyi uyumu sunmaya odaklıdır ve size sorunsuz bir şekilde sistem kurma ve yükseltme özgürlüğü sunar. Hem bugün hem de gelecekte uyumlu. İşte ASUS'un tarzı bu.

mars

Desteklenen Cihazların Kapsamlı Listesi

Desteklenen cihazları ve uyumlu bellekler için Onaylı Satıcı Listesini görüntüleyin

Prime A320 serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğuna, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.

mars

ASUS Ürünleriyle Mükemmel Uyum

ASUS, ekran kartlarından ses kartlarına ve optik sürücülere kadar, Prime A320 serisiyle mükemmel bir şekilde uyum sağlayan kendine ait geniş bir bileşen seçeneği sunar. Bu sayede, anakartınızla kendinize özel sisteminizi güvenle tamamlayabilirsiniz!

mars

Tepeden Tırnağa Güvenilirlik

ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.

mars

DDR4 Desteği

DDR4 ile bellek frekanslarını inanılmaz bir şekilde 3200 MHz'e kadar çıkarabilirsiniz! Neredeyse tüm DDR4 bellek markasıyla birlikte çalışan ASUS, size en iyi uyumun güvencesini verir.

mars

Fan Xpert

İşlemci ve kasa fanları için özel kontrol

ASUS'a özel Fan Xpert özelliği, her bir fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesini yakalamasını sağlar. Prime A320 serisi kartlar ve kasa fanları için donanım düzeyindeki 4-pin/3-pin PWM/DC ile basit bir BIOS ayarı yaparak kasa fanınızı PWM/DC'de çalıştırabilirsiniz. Fan Xpert'te bulunan Otomatik Ayarlama modu ise tüm fanların karakteristik özelliklerini tarayıp tespit ederek tek tıklamayla kişiselleştirme imkanu sunar!

mars

Dahili M.2 ile 32 Gb/s'ye Kadar Hızlanın

x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gb/s'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile tüm bilgisayarınızı veya profesyonel uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.

mars

Ön panelden anında USB 3.1 Gen 1 Deneyimi

USB 3.1 Gen 1'i tam da ihtiyacınız olan yere, süper hızlı dört girişle birlikte ön panele yerleştirdik. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız!

mars

Güvenli Anakart Montajı

Hasar riskini en aza indirmek için bileşen bulunmayan alanlar

ASUS anakartınızı yerleştirmek şimdi eskisinden de kolay. Kasaya montaj deliklerinin çevresindeki bileşen bulunmayan ‘güvenli alanlar' temas nedeniyle oluşabilecek hasar ve kısa devre riskini en aza indirir. Bilgisayarınızı güvenle kurabilirsiniz!

mars

Q-Slot

PCI Express bileşenleri kolayca çıkarabilme

Geniş kanatlı klipse ulaşmak ve kullanmak çok kolay. Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve ekran kartınız çıksın. En büyük ekran kartlarını bile takıp çıkarmak artık sorun değil!

mars

Q-DIMM

Bellekleri kolayca çıkarabilme

Küçük bir kasayla çalışsanız bile, tek taraflı klipse basarak RAM modüllerini çıkarıp takabilirsiniz. Bellekleri çıkarmak işte bu kadar basit!

mars

Ödüllü UEFI BIOS

Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

EZ Flash 3

BIOS güncellemenizi, BIOS arayüzünü terk etmeden internet üzerinden yapın.

S.M.A.R.T

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.

Q-Fan Kontrol

Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz!

Sık Kullanılanlar

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.


AI Suite 3

Yenilikçi ASUS özelliklerine tek yerden erişim

ASUS AI Suite 3, daha büyük monitörlere destek veren sade ve etkileyici arayüzüyle yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özgü tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette sunan AI Suite 3; hız aşırtmayı, enerji sarfiyatını, fan hızlarını, voltajları ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. Her şeyi bir arada sunan bu uygulama çok yönlü ve kolay kullanım imkanı sunarken, farklı araçlar arasında geçiş yapmanızı da gerektirmez.

mars

Asus Prıme A320M-C R2.0 Amd A320 Am4 DDR4 3200 Hdmı Dvı Vga M2 Usb3.1 Com Pcı Matx (Prıme A320M-C R2.0) Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Yok
USB 3.1 6 Adet
PCI Slot 1 Adet
PS/2 Girişi Var
M.2 Slotu 1 Adet
İşlemci Soket Tipi AM4
USB C Yok
PCI-E x16 Slot 2 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Yok
Ram Slotu 4 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
Ram Tipi DDR4
Bluetooth Yok
PCI-E x1 Slot 2 Adet
USB 2.0 6 Adet
Ram Kapasitesi 32 GB
SATA 2 Yok
SATA Express Yok
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı Yok
Anakart Boyutu Micro ATX
DVI Çıkışı Var
VGA Yok
RAM Frekansı 3200 MHz
Chipset AMD A320
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000FC5TI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

MSI A320M-A PRO AM4 DDR4 3200(OC) DVI HDMI USB3.2 mATX Anakart MSI B450M-A PRO MAX AM4 DDR4 3466(OC) DVI HDMI M.2 USB3.2 mATX Anakart MSI PRO B660M-E DDR4 DDR4 3200 MHz  DPx1 HDMIx1 USB3.2 mATX Anakart MSI PRO B660M-B DDR4 DDR4 3200 MHz  DPx1 HDMIx1 USB3.2 mATX Anakart Asus Prime B450-Plus AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATX Anakart Asus Prime A520M-E Amd A520 DDR4 4400 (OC) MHz Am4 mAtx Anakart Gigabyte B760M DS3H 5333 MHz (O.C.) DDR4 LGA1700 mAtx Anakart Msı B560M Pro Soket 1200 Ddr4 5200 (Oc) Pcı-E Gen 4 ,m.2 Usb3.2 1x 2.5g Lan Matx Asus TUF GAMING A520M-PLUS WIFI DDR4 mAtx Anakart ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 DDR4 3200 Matx Anakart Msı H510M-A Pro Soket 1200 Ddr4 3200 Pcı-E Gen 4 ,m.2 Usb3.2 1x 1g Lan Matx Asus Prime B560M-A B560 5000MHz (OC) DDR4 LGA1200 mATX Anakart Asus Pro B550M-C/CSM Amd B550 DDR4 4600 MHz (OC) Am4 mAtx Anakart Asus Prime A520M-K Amd A520 (OC) DDR4 4400 MHz (OC) Am4 mAtx Anakart Asus Prime A320M-K Amd A320 DDR4 3200 MHz S+GL (OC) AM4 mATX Anakart Gigabyte GA-A520M-S2H AMD A520 5100MHz (O.C.) Nvme 3.0 DDR4 Soket  AM4 mATX Anakart Asus Prime H310M-R R2.0 Intel H310 DDR4 2666 MHz Lga1151 mAtx Anakart MSI A520M-A PRO AM4 DDR4 4600(OC) DVI HDMI M.2 USB3.2 mATX Anakart Gigabyte A620M H Amd Am5 DDR5 6400Mhz Matx Anakart A620M H Gıgabyte A520M K V2 Ddr4 5100MHZ 1xhdmı 1xm.2 4xusb 3.2 Matx Am4 MSI B450 Gaming Plus MAX AM4 DDR4 3466(OC)DVI HDMI USB3.2 ATX Anakart Asus Prime A320M-A Motherboard DDR4 3200MHz mATX Socket AM4 Anakart Msı Pro B760M-P Ddr4 Soket 1700 Ddr4 4800(OC) Pcı-E ,m.2 Usb3.2 Hdmı,dp,vga 1x 1g Lan Matx Asus Prime A520M-E D-Subi HDMI DVI M.2 Usb2,0 Am4 Gıgabyte B650M S2H Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Asrock B550M-HDV AMD B550M AM4 DDR4 HDMI DVI VGA mATX 90-MXBDJ0-A0UAYZ Gigabyte B450M K 3600 MHz (O.C.) DDR4 AM4 mAtx Anakart
Başa dön