ARA
Loading interface...
Loading interface...
Asus
Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX Anakart

Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX Anakart

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/152
Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX Anakart

ASUS – EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI

EN Kolay Kurulum / İ tibarlı / Y üksek Satış / İ stikrarlı

M.2 Isı Bloğu, DDR4 4000MHz, Çift M.2, Intel Optane belleklere hazır, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 2 ile Intel LGA 1151 ATX anakart

  • En yeni Intel işlemcilere hazır: 8. Nesil Intel Core masaüstü CPU’lar için LGA 1151 soket
  • 5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla, sistem bütününde ayar ile iyileştirilmiş hız aşırtma ve CPU/GPU’nın yoğun kullanıldığı işlemler için akıllı soğutma
  • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için sinyal bütünlüğünü koruyan, devre yollarının dikkatli şekilde rotalanması
  • Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fan Xpert 4 yazılımı veya ödüllü ASUS UEFI ile fanlar ve sıvı pompaları için geniş kontroller
  • Yeni nesil bağlanılabilirlik: Intel Optane belleklere hazır ve çift M.2 desteği ile üstün esneklik
  • ASUS Aura Sync: Giderek büyümekte olan Aura özellikli donanımlarla kolayca kontrol edilebilen yerleşik RGB aydınlatma

PRIME Z370-P Ürününe Yakın Bakış

Product Image

ASUS PRIME

ASUS Prime Z370 Serisi anakartlar, ilk bilgisayarınız için gereken sağlam temeli sağlarken, beklentilerinizle artan tonlarca ekstrayla sunulur. En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere yerleştirilmiş iyiliklerle ASUS tasarım ve mühendisliğini birleştirdik, böylece içerisinde otomatik sistem ayarlama, geniş soğutma kontrolleri, sizi saran yerleşik ses ve ASUS Fan Genişleme Kartı için destek gibi endüstri lideri teknolojilerden yararlanabilirsiniz. ASUS Prime Z370 ile akıllıca ve basit şekilde kurun.

cer

Bütünüyle enerji tasarrufu

EPU

Energy Processing Unit (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tamamında güç tasarrufu deneyimleyeceksiniz. EPU, PC'nizin ihtiyaçlarını belirleyerek güç tüketimini buna göre ayarlar - otomatik olarak. Aynı şekilde CPU watt tüketimini de ayarlayarak, siz PC'nizin başında değilken güç tasarrufu sağlar. Bu şekilde kullanılmayan ekstra giriş çıkış kontrolörlerini kapatır ve grafik kartınızın güç seviyesini düşürür. Böylelikle PC sadece gerektiği kadar güç harcar.

cer

Üstün soğutma ve sessizlik için gelişmiş fan kontrolleri

Fan Xpert 4

ASUS Prime Z370-P, Fan Xpert 4 ve UEFI BIOS tarafından ayarlanabilen en kapsamlı fan kontrollerine sahiptir.

  • En iyi su soğutma verimliliği için su pompasına özel giriş.
  • Otomatik Ayar Modu: Tek tıkla kişiselleştirme için fan karakteristiklerini tarar ve belirler
  • Ultra Sessiz Mod: CPU fan hızını en düşük seviyenin de altına düşürür, böylelikle düşük yük durumunda ekstra sessiz çalışma ve güç tasarrufu sağlar.
  • RPM Sabit Mod: Gürültü seviyelerini 0dB sessizliğe yaklaştırır, fan hızını sabitlemenize imkan tanır.
cer

Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

cer

DDR4 hız aşırtma gücü

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, bellek yollarını en iyi PCB katmanına yönlendirerek korur, T-Topoloji düzenimiz, zamanla eşleşmiş sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarını dengeleyerek sağlar. Bu geliştirmeler hız aşırtma ve gelişmiş kararlılık için daha fazla alan sunar, böylece DDR4-4000 ve ötesine tüm yuvalar doluyken bellek hızlarını mümkün tanır.

cer

Güvenli Kararlılık ve Uyumlulukcer

PRIME serisi anakartlar, en iyi malzemeler, mükemmel devre tasarımı, anakartınızın kalite ve uzun ömürlülüğünü garantilemek için standartlara kesin uyum için endüstri lideri 5X Protection III teknolojisini barındırır. Bu da bilgisayarınız için sıradışı kararlılık ve koruma demektir - dünyanın lider anakart markasının on yıllarca mühendislik tecrübesi sayesinde.


SLI HB köprüsü (2-WAY-M)

Yeni ASUS SLI HB köprüsü, akıcı oyun için mümkün olan aktarım bant genişliğini iki katına çıkarır. NVIDIA® Titan X, GeForce GTX 1080 ve GeForce GTX 1070 grafik kartlarıyla uyumlu olan SLI HB köprüsü, oyunda muhteşemliğe giden en hızlı yoldur.

cer

Intel Optane Belleklere Hazır

Intel® Optane™ Bellek*, Prime 200 serisi anakartlar tarafından desteklenen, devrimsel bir teknolojidir. Intel Optane Bellek modülleri, bağlı depolamayı hızlandırır ve böylece başlatma ve yükleme sürelerini kısaltır, yani her şey daha hızlıdır.
*7. Nesil Intel® işlemcileri destekler. Sürücü ve BIOS güncellemesi gerektirir.

cer

Dahili M.2 ile 32Gbps'ye kadar hızlanın

Tek depolama cihazının yazma/okuma hızından memnun değil misiniz? O halde hızlı şerite geçin ve iki PCIe depolama cihazı kullanarak bir RAID 0 oluşturun, ışık hızında transfer hızlarına erişin!

cer

USB 3.1 Gen 1 ön panel bağlantısı

Ön paneldeki dört süper hızlı başlık ile USB 3.1 Gen 1'i ihtiyacınız olan yere doğru koyduk. Anında tak ve çalıştır bağlantısı olan USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı veri aktarım hızını yaşayın ve ulaşılması zor arkadaki bağlantı noktalarının aranmasında geriye dönük gerilimlerden kaçının.

cer

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı

Crystal Sound 3

ASUS Prime Z270-A, Realtek ile yakın iş birliği içerisinde tasarlanmış benzersiz bir ses kodek'i kullanıyor -Realtek S1220A. Ayrıca stereo line-out için benzeri görülmemiş 120dB sinyal / gürültü oranı ve line-in için 113dB SNR ile bozulmamış ses kalitesi sunar. Ek olarak, yeni bir empedans algılama devresi, kulaklıklar için optimum ses aralığını sağlamak için kazancı otomatik olarak ayarlar.

Product Image

Intel Ethernet

Daha fazla veri, daha az CPU kulanımı ve muhteşem oyun deneyimleri

Prime Z370-P, en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının CPU yükünü azaltmak ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sağlamak gibi avantajları vardır.

Product Image

SafeSlot Core

Güçlendirilmiş PCIe yuvası hasarı engeller

Güçlendirilmiş PCIe yuvası hasarı engeller SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe yuvasıdır. Özel bir kanca ile ana karta sabitlenmiş, güçlendirilmiş bir tasarıma sahip Safeslot Core standart genişleme yuvalarına göre 1.6 kat daha güçlü tutma ve 1.3 kat daha fazla kesme direnci sunuyor. .

Product Image

8000+ Çalışma süresi ve 1000+ Uyumlu cihaz ve parça

Prime Z370-P serisinin üstün uyumluluğu, binlerce uyumlu bileşeni içeren geniş desteklenen cihaz listemiz ve bellek uyumluluğunu tanımlayan Onaylı Satıcı Listesi ile kanıtlanmaktadır. Bu, endişesiz PC oluşturma deneyimleri için daha fazla seçenek anlamına gelir. .

Product ImageDâhili donanım bileşenleri alanında rekabet giderek kızışırken, sektörün önde gelen markaları, geliştirdikleri ürünlere farklı nitelikler kazandırarak teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Ortaya koyduğu güçlü donanım bileşenleri ve çevre birimleriyle adından söz ettiren Asus, Prime serisi anakartlarına bir yenisini ekliyor ve Intel’in 8. nesil Core işlemcileriyle uyumlu yapıdaki Prime Z370-P ile kullanıcıların radarına giriyor. Z370 yonga setinin temel özelliklerini, ulaşılabilir fiyat aralıklarıyla teknoloji ve oyun meraklılarıyla buluşturmayı başaran marka, edindiği donanım bileşenlerinden yüksek performans bekleyen kullanıcıları memnun ediyor.

İstikrar ve ileri seviye başarım konusunda, ürettiği birçok modelle çıtayı oldukça yukarı taşıyan Asus, üründe dayanıklılığı ön plana çıkarıyor. Markanın sayısız anakartında boy gösteren 5X Protection III mekaniklerinin yer aldığı Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX anakart, çok yönlü koruma sunuyor. Ethernet portundan PCIe slotlarına kadar pek çok noktanın hem fiziksel hem de elektriksel açıdan korunduğu model, on bin saate yaklaşan çalışma süresi vadediyor. Asus mühendisleri tarafından gerçekleştirilen; şok, yaşlanma, sıcaklık, nem, güç tüketimi, yerleştirme ve düşme testlerinden başarıyla ayrılan anakart, yoğun yük altında bile stabilitesinden ve performansından ödün vermiyor. Edindiği bilgisayar bileşenlerini günlük yaşamda, oyun süreçlerinde, dijital içerik üretiminde ve kripto para üretimi gibi işlemlerde değerlendirecek olanların yönelebilecekleri ürün, Fan Xpert 4 ile soğutma konusunda da dikkat çekiyor. Hava ya da sıvı soğutma olması fark etmeksizin, anakarta takılan fanların ve ekran kartı fanlarının, hem kullanıcı kontrolüyle hem de otomatik olarak devir hızlarının ayarlanabilmesine fırsat tanıyan yazılım, anakartın kapsamlı özelliklerinden biri oluyor. Ayrıca Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX anakart üzerinde bulunan pasif soğutma blokları, devre bileşenlerinin serin çalışmasına yardım ediyor.

İşlevsellik noktasında yeni nesil kullanım senaryolarının üstesinden rahatlıkla gelen modele toplam 64 GB bellek takılabiliyor. DDR4 yapısında belleklerin takılabildiği dört adet slotla zenginleştirilen ürün, XMP ve çift kanal bellek mimarisini desteklemekle birlikte, belleklere hız aşırtma yapılabilmesine de olanak veriyor. Bellek uyumluluğu konusunda memnuniyet yaratan anakart, birçok markanın geliştirdiği belleklerle sorunsuz çalışıyor. Üzerine konumlandırılan belleklerin 1 GB büyüklüğündeki bölümünü, Intel işlemcilerin üzerinde bulunan grafik yongasının hizmetine sunabilen anakart, ilgili birimin oluşturduğu görüntüleri, arka paneline yerleştirilen HDMI ve DVI-D portundan monitör ya da televizyon gibi cihazlara aktarabiliyor.

Intel işlemcilerdeki grafik birimlerini yetersiz bulan ve edindiği anakarta, dilediği ekran kartlarını takmayı hedefleyenlere, AMD CrossFireX destekli iki adet PCIe 3.0 x16 slotlarıyla yanıt veren Asus Prime Z370-P, kullanıcılarına esneklik kazandırıyor. SSD, ses kartı, Ethernet kartı ve benzeri donanım bileşenlerinin değerlendirilebilmesi için dört adet PCIe 3.0 x1 slotunu da beraberinde getiren model, yeni nesil M.2 soketleriyle beğeni topluyor. Intel Optane belleklerinin takılabildiği iki adet M.2 soketiyle güçlendirilen üründe, RAID 0, 1, 5, 10 uyumlu dört adet SATA 3 portu bulunuyor. Toplam on dört adet USB portuyla teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm getiren anakart, yüksek hızını slot ve portlarının yanı sıra ağ bağdaştırıcısıyla da gösteriyor. İnternet üzerinden oynanan oyunların ya da LAN partilerinde gerçekleştirilen turnuvaların en iyi şekilde sürdürülebilmesi, Asus LAN Guard ile korunan Realtek RTL8111H Gigabit LAN kontrolcüsü ile sağlanıyor.

Dijital içeriklere ait seslerin eksiksiz işitilebilmesi için Realtek ALC 887 ses yongasıyla desteklenen Asus Prime Z370-P Intel Z370 2133MHz DDR4 LGA1151 USB 3.0 ATX anakart, gelişmiş yazılım imkânlarıyla da oyuncuların ilgi odağı oluyor.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön