ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Asus
Asus Z170 PRO Gaming Intel Z170 3400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

Asus Z170 PRO Gaming Intel Z170 3400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • Karşılaştır
DSACategoryId/2147483646/8/152

Asus Z170 PRO Gaming Intel Z170 3400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

   

 

ASUS – EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI

EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı

Değerli, Özellik Dolu, Optimize Performanslı Z170 ATX Anakart

 • 6. nesil Intel® Core™ Masaüstü İşlemciler için LGA1151 soket
 • Çift DDR4 3400 (OC) desteği
 • PRO Clock teknolojisi, 5-Yönlü Optimizasyon ve 2 nesil T-Topoloji: Kolay ve kararlı hız aşırtma
 • Intel Gigabit Ethernet, LANGuard & GameFirst III: En üst hızda güvenli ağ
 • RAMCache: Oyunların yükleme sürelerini hızlandırın
 • USB 3.1 Tip A/C & M.2: Daha hızlı oyun için ultra hızlı aktarımlar
 • Gamer's Guardian: Uzun ömürlü parçalar ve akıllı DIY özellikleri
 • SupremeFX: Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses
 • Sonic Radar ll: Kazanmak için düşmanlarınızı tarayıp belirleyin

Z170 PRO GAMING Ürününe Yakın Bakış


SİZİ OYUNUN BİR PARÇASI HALİNE GETİREN KUSURSUZ SES PERFORMANSI!

SupremeFX ses teknolojisi, neredeyse kayıpsız ses kalitesi ve çoklu ışık efektlerinin yanısıra, savaş alanında düşmanlarınızın yerini belirlemenize yardımcı olan Sonic Radar II teknolojisini barındırır.

SupremeFX

Korunan ses, süper kalite

ASUS'a özel teknolojiyla kayıpsıza yakın ses kalitesi ve 115dB sinyal gürültü oranıyla her ses detayını duyacaksınız.


Sonic Radar II

Kazanmak için tarayın ve belirleyin!

Sonic Radar II, kişiselleştirilebilir bir oyun listesi ve basit bir kontrol paneliyle birlikte düşmanlarınızın ve takım arkadaşlarınızın savaş alanında nerede olduğunu gösteren gizli bir arayüzdür. Önemli seslerin nereden geldiğini yönüyle görün ve düşman belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Ayrıca Ses Geliştirme teknolojisi de her patlamayı daha net duymanızı sağlar.


YÜKSEK HIZLI KORUNMUŞ AĞ

Intel® Gigabit Ethernet ve ASUS'a özgü LANGuard ve GameFirst III gibi en iyi ağ teknolojileriyle bağlantılarınız daha hızlı ve daha güvenli.

Intel Gigabit Ethernet

Daha fazla çıkış, daha az CPU kullanımı ve muhteşem oyun deneyimleri

Daha hızlı ve akıcı oyun için en yeni Intel Ethernet (I-219V). Intel'in LAN'ının CPU kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama gibi avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalır ve oyununuza daha çok güç sağlanır.


LANGuard

Arttırılmış çıkış. En iyi akım koruması

Sinyal çiftleme teknolojisi ve üst kalite yüzeye monte ile daha kararlı bağlantılar ve daha iyi çıkışla birlikte, elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı parçalar (ESD Guards) ile 1.9 kat daha fazla statik elektrik toleransı ve 2.5 kat (15 kV'ye kadar) daha fazla akım koruması.


GameFirst III

Gecikmeyi yok edin, akıcı oynayın

ASUS'a özgü GameFirst III, oyunla ilgili veri paketlerine öncelik verir ve oyunlara daha fazla bant genişliği sağlar. Böylece gecikmeli oynanışı, akıştaki takılmaları ve dosya paylaşımındaki yavaşlamayı engeller - böylelikle her zaman en önde olursunuz. Optimizasyon, Oyun, Medya Yayını ya da Dosya Paylaşımı ayarlarından birini seçin ve ağınızın hızını izleyin!

 
 
 

 

PERFORMANSTA SEVİYE ARTIŞI

Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.

  ASUS Pro Clock'ın Avantajları

 • Düşük açılma süresi
 • Yüksek hız aşırtmalardaki aşırı durumlarda daha düşük jitter
 • Ağır yüklü hız aşırtmalarda arttırılmış kararlılık

 

 
 
 

 

Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

 
 
 

 

DDR4 hız aşırtma gücü

İkinci nesil ASUS T-Topolojisi, DDR4 bellek hız aşırtmasında yeni rekorlara ulaşıyor: DDR4-3400MHz'nin üstünde, hem de tüm bellek yuvaları doluyken. Düşük crosstalk ve çiftleme gürültüsü için özelleştirilmiş bir tasarıma sahip olan ikinci nesil T-Topolojisi, sinyal iletiminin zamanla örtüştüğünü garantiler ve gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumluluk sağlar.


 

Tek tıkla peformans optimizasyon paneli

AI Suite 3, Z170 Pro Gaming tabanlı sisteminizi performans, kararlılık, etkinlik ve estetik gibi özellikler arasında en iyi dengeyi kurmak için ince ayarlamanızı sağlayan, ASUS'a özel bir kontrol panelidir.

 

5-yönlü optimizasyon

Dinamik olarak ASUS TPU (Turbo V İşlemci Ünitesi), EPU (Enerji İşleme Ünitesi) ve Digi+ voltaj düzenleyici modülünü (VRM) ayarlar, Fan Xpert 3 ve Turbo App teknolojileriyle tek tıkla performansı ve etkinliği arttıracaksınız.

LED Kontrolü

Ses ve logo LED'ini kişiselleştirmek çok kolay: anahtarları açın ve tarzınız ve oyun modunuza göre ayarlayın.

 

Fan Xpert 3

Termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod tespiti ile Fan Xpert 3, her fanın en iyi soğutma-düşük gürültü dengesini sağlamasını garantiler! Z170 Pro Gaming'in hızlı ve kolay fan yükseltmeleri için fan genişletme çıkışı (EXT) vardır.

USB 3.1 Boost

USB3.1'i ardışık 854.6/863.9MB/sn hızlarına kadar okuma/yazma ile otomatik olarak güçlendirir. * USB 3.1 Boost'u 1.08.02'ye yükseltme gerektirir.


 

Ödüllü BIOS Tasarımı

En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz..

 

CrashFree BIOS 3

CrashFree BIOS 3 ile başlamayan bilgisayarınızı bile geri alabileceksiniz. Artık bozuk BIOS'tan endişe etmeye gerek yok.

EZ Flash 3

En son BIOS sürümünü internet üzerinden güncelleyin, hem de BIOS üzerinden.


RAMCache

Oyun yüklemelerinizi hızlandırın

Benzersiz şekilde akıllı olan bu teknolojiyle birlikte favori oyunlarınız ve uygulamalarınız inanılmaz yüksek hızlarda başlar. RAMCache milisaniyeleri mikro saniyelere çevirerek oyun yükleme süresini inanılmaz seviyelere taşır!


 

GERÇEK DÜNYADAN KORUNMA İÇİN GAMER'S GUARDIAN

Benzersiz akıllı PC kurulum özellikleri de dahil, anakart üzerinde dış etkenlere karşı korumalar. Bireysel olarak dayanıklı, bir aradayken durdurulamaz.


ESD Korumaları

Uzatılmış malzeme ömrü için 2 kat daha iyi ESD koruması

ASUS ESD Korumaları, aktif bir şekilde ani elektrostatik boşalmalara (ESD) karşı koruma sağlayarak, parçaların daha uzun ömürlü olmasını sağlar - böylelikle korumanız endüstri standartlarının iki katında olur.
Asus Z170 Pro Gamıng, oyuna özel tasarımıyla her oyuncuyu mükemmel deneyime davet ediyor. Kusursuz ses performansıyla kullanıcıları oyunun adeta içine alan anakart, Supreme FX ses teknolojisi ile beğeni topluyor. Çoklu ışık efektleri veren ürün, savaş oyunlarında düşmanların ve yardımcılarınızın yerini belirlemenizi kolaylaştıran Sonic Radar 2 ile güç kazanıyor. ASUS'A özel 115 dB sinyal gürültü oranına sahip olan sistem, her detayı duymanızı; oradaymış gibi oyunu yaşamanızı mümkün kılıyor.

Asus Z170 Pro Gaming özellikleri arasında uyumluluk, üst sıralarda yer alıyor. Ürün, 6. nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekliyor. Intel Z170 Express yonga seti, artırılmış bant genişliği ve stabiliteyi garantiliyor. Üstün grafik performansla benzerlerine fark atan sistem, 10 USB 3.0 yuvası, 6 SATA 6Gbit/s yuvası, 32Gbit/s M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sağlıyor. ESD korumaları ile boşalmalara karşı korunan ürün, endüstri standartlarının iki katı kadar koruma ile kullanıcıların güvenini kazanıyor. Q-shield teknolojisi ile ellerde kesik veya yaralanma olmadan montajı mümkün kılan ana karta, grafik kartı kolaylıkla takılabiliyor. Klipsli sistem sayesinde bellek modüller rahatlıkla sökülüp yeniden yerleştirilebiliyor. İyi kalitede imal edilen malzemeler, dayanıklı kapasitörlerle dikkat çekiyor. -55 ve 105 derece sıcaklıklara bile dayanabilen malzemeler, endüstri standartlarından %110 daha iyi kabul ediliyor.

Asus Z170 Pro Gaming modelleri sigortaları ile de güven veriyor. Kart üzerinde yer alan sigorta sistemi, kısa devre durumunda oluşacak zararı engelliyor. Giriş ve çıkış portlarından DRAM'A kadar tüm sistemi ve bağlı cihazları koruyan ürün, aşırı akım problemine son veriyor. Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül, voltaj dengesizliği nedeniyle cihazın zarar görmesine engel oluyor. Temiz enerji vadeden VRM özelliği ile CPU'ya sürekli akıcı voltaj ulaşıyor. Akıllı PC kurulumu ile kolaylıkla kullanıma hazır hâle gelen tasarım, favori oyun ve uygulamaları hızla başlatıyor. RAMCache sistemi sayesinde oyun yüklemek saniyeler sürüyor. Hızınıza hız katacak olan Asus Z170 Pro Gaming fiyatı ile de oyuncuları memnun ediyor. Teknik artıları ve dayanıklılığı ile uzun kullanım ömrü vadeden ürün, uygun fiyatı ile benzerlerini geride bırakıyor.

EZ ve advanced modları sayesinde amatör ve profesyonel kullanıcılar için de uygun olan ürün, ödüllü BİOS tasarımı ile fare kontrolü sayesinde akıcı kullanım özelliği kazanıyor. Fan Xpert 3 ile donatılan kart, fanlara en iyi soğutma desteğini verirken ses çıkarmıyor. Hızlı ve kolay fan yükseltmelerine imkan tanıyan ürün sayesinde fan performansı da rahatlıkla yükseliyor. LED ışıkları kişiselleştirilebilen ana kart, ses ve logo ledini kişiye göre özel kılmaya olanak tanıyor. Ürün, taban saat frekansı 400 MHz'e çıkan işlemcilere özel tasarlanan taban frekans jeneratörü ile çözüm yaratıyor. ASUS Pro Clock sayesinde kısa sürede açılan, yüksek hız aşırtmalarında daha düşük jitter; ağır yüklü aşırtmalarda artan kararlılık sağlayan anakart, kullanıcılarının memnuniyeti için çalışıyor.

Yüksek performanslı, hızlı, oyun tutkunlarını memnun edecek donanımıyla Asus ana kart, oyunu kazanmanız için size destek oluyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunlara performans desteği sunan kart, oyunlara sağladığı yüksek bant genişliği ile de tercih ediliyor. Dosya paylaşımında hız artıran tasarım, sizi her zaman diğer kullanıcılardan bir adım öne geçirmek için zamanla yarışıyor. 1.9 kat daha statik elektrik toleransı bulunan araç, 2.5 kat daha fazla akım koruması ile kasayı güvenlik altına alıyor. Siz de daha fazla çıkış, daha az CPU kullanımı, yüksek kalitede oyun deneyimi için ana kartı tercih edebilirsiniz.

Anakart Boyutu ATX
Bluetooth Yok
Chipset Intel Z170
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Var
DisplayPort Var
DVI Çıkışı Var
Geliştirilmiş Teknolojiler Crossfire, Intel Smart Response, SLI, XMP Desteği
HDMI Çıkışı Var
İşlemci Soket Tipi 1151 Pin
M.2 Slotu 1 Adet
Optik Ses Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
Paralel Port Yok
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
PCI Slot Yok
PCI-E x1 Slot 3 Adet
PCI-E x16 Slot 3 Adet
PS/2 Girişi Var
RAM Frekansı 2133 MHz
Ram Kapasitesi 64 GB
Ram Slotu 4 Adet
Ram Tipi DDR4
SATA 2 Yok
SATA 3 4 Adet
SATA Express 1 Adet
Ses Çıkışı 7+1
USB 2.0 2 Adet
USB 3.0 4 Adet
USB 3.1 1 Adet
USB C 1 Adet
VGA Çıkışı Var
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD803824
Asus Z170 PRO Gaming Intel Z170 3400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart YorumlarıTüm yorumları gör (6)
Asus Z170 PRO Gaming Intel Z170 3400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart
Çok İyi
(6)
Çok İyi (6)
%100
İyi
(0)
İyi (0)
%0
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
5,0
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (0)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 6 yorum var.
Sırala
FT
FT
güzel anakartyaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Özellikle üzerindeki ışıklandırmalar çok hoş modlarını ara sıra değiştiriryorum farklılık oluyor. Üzerinde sata vs gibi birişler gayet yeterli genel olarakda gayet memnunum.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
JF
JF
Z170 Gaming anakartların en iyisiAnakartı yaklaşık 2 aydır kullanmakta olup oldukça memnunum. Kaliteli malzeme yapısı, oyuncular için özel ses ve ethernet kartı ve kullanışlı biosu ile bu fiyat segmentindeki en iyi oyuncu anakartı bence. OC performansı ve killer değil de Gamer First IIIün bulunması ile bu anakartı seçtim, 3 yıl garantisi de diğer bir artısı.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AD
AD
skylake sistemskylake sistem topluycaksanız bu anakart önerimdir.;) kesinlikle başka anakarta yönelmeyin bunu alın tabi ddr4 sistem topluyacak arkadaşlara s0yluyorum
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BK
BK
F/P ürünüÜrün tam bir F/P ürünü. Bu fiyatlarda bu tarz kaliteli bir board bulmak zor. Muadillerine kıyasla hem ses kartı hemde üzerinde barındırdığı kapasitörleri,mosfetleri ve soğutması ilk düşünülmesi gereken bir kart olduğunu gösteriyor.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
DG
DG
Oyun Performansı.Uygun fiyata oyuncu sistemi toplayacaksanız kesinlikle bu bordu öneririm. Kullanılan materyaller, ses kartı ve network kartı ön plana çıkan bazı özellikleri.
(31)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AT
AT
Kesinlikle Pro Gaming .Anakartın oyuncular için geliştirilmiş yüksek ses kalitesi ve hızlı ethernet desteği var .Ayrıcı Asus kalitesi ve yazılım desteği uygun fiyata sunulmuş.Tavsiye edilir.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön