Atlanta marka ürünler, ev elektroniği alanında sundukları pratik çözümlerle ev sakinlerine konfor ve zaman kazandırıyor. Televizyon teknolojileri alanında ürettiği kullanışlı ürünlerle dikkat çeken firma, uydu bölücü splitter modelleriyle aynı uydudan gelen sinyal kablolarını bölerek daha fazla televizyon üzerinden yayın izleyebilmeye olanak tanıyor. Birden fazla televizyona sahip evlerde ya da komşularla ortak kullanılan uydularda splitter desteği sayesinde verimli bir uydu yayınına kavuşuluyor. Uydu ile televizyon arasında kesintisiz ve pürüzsüz sese sahip bir bağlantı gerçekleştirebilmeye yardımcı olan Atlanta konnektörler yardımıyla yayın kalitesinde düşüş yaşanmıyor. Uydu bağlantıları gerçekleştirmeyi kolaylaştıran konnektörler, aynı zamanda daha iyi bir iletici olma niteliği taşıyor.

Dijital uydu yönü bulucusu ürünleri üreterek evlerinde yüksek sinyal seviyesini doğru bir şekilde yakalamak isteyen kullanıcıların yardımcısı olan Atlanta, sesli uyarı vererek optimum seviyeye ulaşıldığını anlatan bu ürünüyle çok sayıda kanalın yüksek görüntü kalitesiyle izlenmesini mümkün kılıyor. Televizyonlarını güvenli bir şekilde asarak düşme, devrilme gibi problemlerin önüne geçmek ve alan kazanmak isteyen tüketiciler için son derece uygun olan Atlanta televizyon askı aparatları yardımıyla daha güvenli bir izleme deneyimi yaşanıyor. Üzerinde yer alan su terazisi desteğiyle düz bir şekilde monte edilip edilemediği kolayca anlaşılıyor ve göz kararıyla montaj problemini ortadan kaldırıyor. Evlerin farklı noktalarına rahatlıkla monte edilebilen bu askılıklar, düşük ağırlıklarıyla da beğeni kazanıyor.

Atlanta sinyal güçlendirici ürünler, uyduların sinyal seviyesini geliştirerek daha çok kanala ulaşmayı kolaylaştırıyor. Hareketli askı aparatlarıyla televizyonların konumunu askı üzerinde değiştirebilmeye imkan tanıyan Atlanta, efektif bir televizyon kullanımını mümkün hâle getiriyor. Atlanta koleksiyel kablolar, uydudan televizyona uzanan bağlantı kablosu olarak kullanılabilmeleri sayesinde ve dayanıklı yapılarıyla yaz ve kış aylarında verimli bir kullanım yaratıyor. Uzun ömürlü kullanım alanı oluşturan güvenlikli kaplamaları ile sinyal iletimini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren bu kablolar, kolayca kesilebilir olmalarıyla bağlantı gerçekleştirirken fazla kablo harcamayı önlüyor. Uzun ölçüleri ile birden fazla uydu bağlantısı gerçekleştirebilmeye ve uydu ile televizyon arasındaki mesafe uzak olsa dahi bağlantıyı oluşturabilmeye imkan tanıyor. Çok sayıda çıkışa sahip olan LNB ürünleri, birden fazla televizyona uydu yayını ulaştırılabiliyor. 

Atlanta, gelişmiş teknoloji ve harici bağlantıları bir araya getiren akıllı uydu alıcılarıyla televizyon izleme zevkini katlıyor. Android işletim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışan uydu alıcılar, çok sayıda kanalı aynı anda hafızalarında tutabilme yetenekleriyle göz dolduruyor. Klavye özelliğine sahip olan ergonomik kumandalarıyla kanal geçişlerini ve kanal ayarlarını yapabilmek, oldukça kolay bir hâl alıyor. Mini klavye aparatına da sahip olan uydu alıcılarla yazı yazma işlemleri, daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ethernet girişine ve Wi-Fi desteğine sahip olan Atlanta uydu alıcısı modelleriyle dijital dünyayla bağlantı hâlinde kalınabiliyor. 

Tüplü televizyon modellerine de uyum sağlayarak verimli bir çalışma performansı ortaya koyan Atlanta uydu alıcısı, Türkçe menü desteğine sahip olmasıyla hem çocuklar hem de yaşlılar için kolay kullanım olanağı oluşturuyor. USB bağlantısını mümkün kılan giriş yuvası sayesinde USB içerisinde yer alan dosyaların televizyon aracılığıyla görüntülenebilmesi için uygun koşullar oluşturuluyor. Youtube gibi video paylaşım sitelerinde vakit geçirebilmeye imkan tanıyarak İnternet üzerinden de canlı yayınlar izlenebiliyor. Yazılım ve kanal güncellemesi gibi konularda tüketicilere sunduğu pratik çözümlerle güncel teknolojilerden yararlanma imkanı oluşturuyor. Zaman ayarı yaparak kayıt gerçekleştirebilme yeteneğini, geniş hafıza alanının sunduğu avantajla birleştiren Atlanta uydu alıcısı, küçük boyutlarıyla evlerde şık ve dekoratif bir görünüm de oluşturuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Atlanta

97 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Başa dön