Temizlik yaparken en büyük yardımcılarınızdan olan halı yıkama makineleri, evlerde veya iş yerlerinde kullanılan halıları yerinden kaldırmadan kolayca temizlemenizi sağlayan makinelerdir. Sadece halılar değil, her türlü yüzeyler, yataklar, koltuk, çekyat gibi ev eşyalarınızı da bulundukları yerde temizleminize yardımcı olur. Ev aletlerinde Türkiye'de ve dünyada en güçlü markalardan biri olan Beko halı yıkama makinesi modelleri ile zahmetsizce mekanlarınızın hijyen seviyesini artırabilirsiniz.

Islak Ya Da Kuru Temizlik

Halı yıkama makineleri, elektrikli süpürgelere benzer bir mekanizma ile çalışır. Fakat elektrikli süpürgelerden farklı olarak suyla ve deterjanla temizlik yapmanızı sağlar. Bu sayede halılarınızı, koltuklarınızın yüzeylerini yıkamak için her defasında yerinden kaldırma sürecinden kurtulursunuz. Dilediğinizde de su kullanmadan kuru olarak temizler ve elektrikli süpürge görevi görür. Makine içerisinde su haznelerini toz torbaları ile değiştirerek güvenle kuru temizlik yapabilirsiniz. Beko Halı Yıkama Makinesi modelleri yüksek emiş gücü ve fonksiyonel özellikleri ile temizlik işlerinizi kolaylaştırırken; güçlü motor kapasiteleri sayesinde üst düzey çekiş gücü ve üstün temizlik sağlar. Ürünlerin güçlü motorları minimum ses düzeyine sahiptir ve fitreler sayesinde makinelerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

En Zorlu Yüzeylerde Bile Yüksek Performans

Beko Ekova serisi halı yıkama makinesi modellerinin her biri farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Dikey park özelliği veya yatay park özelliği sayesinde halılarınızı ya da diğer yüzeylerinizi yıkarken kullanım kolaylığı sağlar. Ergonomik tasarımlara sahip olan boruları ve her yöne hareket eden başlıkları ile en zorlu açılarda bile yıkama yapabilirsiniz. Ayrıca halı yıkama makinelerinin en kilit noktası olan ve yıkanacak yüzeylerle temas eden farklı yapılarda uçlar bulunur. Farklı formlardaki halılarınızı temizlemek için fırçalar, dar ağızlı uçlar, döşeme ve koltuk uçları gibi aksesuarlar ile etkili temizlik yapabilirsiniz. Öte yandan eklenebilir çok parçalı borular da halı yıkama makinelerini kullanırken her boya göre ayarlanabilir yükseklik sunar. Beko halı yıkama makineleri, sahip olduğu özellikler ile her türlü zeminde ve yüzeyde temizlik yapmayı adeta bir keyfe dönüştürür. 

Küçük Ebatları ve Ergonomik Tasarımla Kolay Kullanım

Halı yıkama makineleri gibi ev aletlerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik ise minimal tasarımlardır. Beko halı yıkama makineleri; hafifliği, küçük ebatları ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla dikkat çeker. Tekerlekli tasarımı ile eviniz ya da iş yerinizde temizlik yaparken peşinizde sürükleyebilir ve kolayca taşıyabilirsiniz. Küçük boyutları, sadece temizlik aşamasında kullanırken değil; kullanmadığınız anlarda da evinizin bir köşesinde muhafaza etmenizi kolaylaştırır. Ayrıca şık ve renkli modelleriyle Beko Halı Yıkama Makineleri, evinizin tarzıyla kolayca uyum sağlar.

Bako Halı Yıkama Makinelerinin Dikkat Çeken Özellikleri

  • Beko Halı Yıkama Makineleri içerisinde yer alan kirli ve temiz su hazneleri kolay takılabilir ve sökülebilir özelliktedir. Kullanım esnasında ya da kullanımlarınızın ardından saniyeler içerisinde makinenin bakımını yapabilir haznelerin içerisindeki suyu değiştirebilirsiniz.
  • Makinelerde modüler aksesuarlar ve aparatlar dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Kolay kırılmaz ve deforme olmaz. Defalarca sökülüp takılmaya uygundur.
  • Halı yıkama makinelerinin tarak ve fırçaları başta olmak üzere tüm aksesuarlarının temizliğini ve bakımını yapabilirsiniz.
  • Halı yıkama makineleri suyla temizlik yaptığı için üst düzey su püskürtme ve su çekiş gücüne sahiptir. Halı ve yüzeylerinizi ıslak bırakmaz ve maksimum düzeyde kuruluk sağlar.
  • Kuru temizleme özelliği de bulunan Beko halı yıkama makinelerinde, ıslak temizlikten kuru temizliğe geçişi birkaç dokunuş ve aparat değişikliği ile sağlayabilirsiniz..
  • Beko Halı Yıkama Makinesi modellerinin aksesuar ve aparatlarını üretici firmadan kolaylıkla temin edebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Halı Yıkama Makinası Fiyatları

2 ürün listeleniyor
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17793/beko