İnternet ile yapılan veri paylaşımı, yükleme ve indirme gibi fonksiyonlarla günlük çalışma ve işlerimiz kolay bir hale geliyor. Belkin modemler, güçlü arayüz ve yüksek performansla İnternet dağıtım hızıyla herkes tarafından tercih ediliyor. Bütçe dostu fiyat avantajlarıyla satılan Belkin modemler, güvenli kullanım avantajlıyla korsan yazılım ve siber saldırı gibi etmenlere karşı maksimum koruma sağlıyor. Belkin modem fiyatları, anten gücü, kablo iletim yapısı ve menzil çeşitliliklerine göre farklılık gösteriyor. Kullanım alanı oldukça geniş olan Belkin modemlerle kablolu ve kablosuz olarak İnternet sinyali sağlayabilir, teknolojiyi bir adım önde yaşayabilirsiniz. 

Bütçe Dostu Fiyat Avantajıyla Belkin Modemler 

Belkin modemleri İnterneti daha iyi ve yüksek performansla kullanmanız için özel olarak tasarlandı. Anten teknolojisinde Multibeam kullanan Belkin modemler ölü nokta diye tabir edilen sinyalin çekmediği veya ulaşamadığı noktaları menzili içerisinde minimuma indirgiyor. Kullandığınız alanın ortalama 300 metre genişliğindeki bölümüne İnterneti en iyi şekilde sağlıyor. Veri iletmek ve almak için kullanılan antenler ortalama 5 dBi gücüyle modem ile entegre olan kablosuz akıllı cihazlara yüksek performansta bağlantı sağlıyor. İnternetin kopması veya ara bölgelerde yavaşlaması gibi durumları ortadan kaldıran Multibeam antenlerle kusursuz bir İnternet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Yüksel Kalite: Belkin Modemleri 

  • Ev, iş yeri ve ofislerde yüksek menzil ile güçlü İnternet sinyali sunuyor. 
  • Wi-Fi desteğiyle kablosuz olarak telefon, oyun konsolu, tablet ve bilgisayarlarınıza İnternet sinyali sağlıyor.
  • 1.3Gbps değerine ulaşan İnternet indirme hızı ile maksimum performans sağlıyor. 
  •  WPS / WPA2 şifreleme desteği ve ebeveyn kontrol sistemiyle siber saldırı gibi kötü amaçlı yazılımları engelliyor.
  • Windows, Mac OS gibi işletim sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışıyor. 

Online Platformlarda Kesintisiz Film ve Oyun 

Belkin modemler online platformlarda kullandığınız İnterneti yüksek Mbps ile sağlıyor. Çift bant yönlendirici ile Wi-Fi ile bağladığınız akıllı cihazlarınızda 600 Mbps + 1.3Gbps arasında değişen performansla yükleme ve indirme hızı sunuyor. Belkin modemler uygun fiyat avantajlarıyla yaklaşık 5GHz'e kadar medya paylaşım desteği için ortam bandı sunuyor. Belkin modemler arayüzünde kullandığı Dahili IntelliStream QoS teknolojisi sayesinde film ve oyun indirmelerinde İnterneti normal kullanımlara göre daha yüksek performans ile çalıştırır. Etkinlik boyutu ve yoğunluğuna göre İnternetin kullanımını belirleyen Belkin modem teknolojisi indirme ve yükleme hızlarını maksimuma çıkartıyor. 

Düşük Fiyat ve Etkin Güvenlik Performansı: Belkin Modemler 

İnternet teknolojilerinde karşımıza çıkan korsan yazılım, trojan ve zombi diye adlandırılan zararlı verilerin İnternet üzerinden akıllı cihazlara sızmasının önüne geçen Belkin modemler, kullandığı güçlü şifreleme destekleriyle maksimum güvenlikte koruma desteği sunuyor. WPS / WPA2 şifreleme sistemi ile güvenilir İnternet deneyimini yaşayabilirsiniz. Wi-Fi korumalı kurulum desteği sunan Belkin modemler ağ üzerinden kablosuz olarak bağlanan akıllı teknolojilere güvenlik desteği sağlıyor. Bu sayede kişisel verileriniz, banka bilgileriniz gibi oldukça önemli olan belgeler koruma altına alınıyor. Belkin modemler çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan ebeveyn kontrolü programını modemlerinde etkin bir şekilde kullanıyor. Bu sayede çocukların girmesini istemediğiniz zararlı sitelere erişim engeli oluşturup, güvenli bir İnternet kullanım ortamı yaratabilirsiniz. 

Kolay Kurulum ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Belkin modemler kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kurulum özelliğiyle büyük beğeni topluyor. Düşük fiyat avantajlarıyla satılan modemler, kısa bir sürede kurulup kullanıma hazır hale getiriliyor. Arka kısmında bulunan tek, çift ve dörtlü Ethernet portlarıyla akıllı cihazlarınızı kablolu olarak İnternete bağlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan led göstergeleri, başta güç olmak üzere Wi-Fi açma-kapama ve operatör sinyali gibi temel sistem göstergelerini yansıtıyor. Kutu içerisinden çıkan kılavuz ile kolay bir kurulum gerçekleştirebilir, uygun fiyat avantajlarıyla yüksek performansta İnternet kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Belkin Modem Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Modemler
Modemler
Adsl Modemler
Adsl Modemler
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/belkin