Mutfakların vazgeçilmez olan elektronik eşyalarından birisi de tost makineleridir. Özellikle kahvaltılarda sıkça kullanılan bu ev aletleri pratik kullanımlarıyla mükemmel sunumlar hazırlamanıza imkan tanır. Alüminyum ve teflon kaplamalı çeşitler arasında kullanım açısından birçok farklılık bulunduğu için alınan verimde buna göre artacaktır. Günümüzde genellikle teflon yapışmaz özellikli üretilen tost makineleri ile sizde kısa sürede damak tadınıza uygun, dumanı üzerinde leziz tostlar hazırlayabilirsiniz.

Blue House Tost Makinesi

Elektronik küçük ev aletleri alanında yaratıcı ve profesyonel sonuçlar üreten Blue House, tost makinesi denildiğinde farklı ürün alternatiflerini karşınıza çıkartır. Birbirinden farklı değişik modellerle her ihtiyaca, zevke göre üretilen tost makineleri hızlı ve etkili verimliliklerinin yanında estetik tasarımlarıyla göze de hitap eder. Teknik donanımlar bakımından farklı özellikleri bünyesinde barındırdıkları için her ürün çeşidi değişiklik göstermektedir. Genellikle termostat özelliklerine ve teflon kaplama türüne göre daha modern sonuçlara ulaştıran tost makineleri, renk yelpazesi açısından oldukça zengindir. Mavi, pembe, kırmızı, bordo, fuşya ve turuncu gibi birçok modelde satışa sunulan makineler daha çok aynı ürün çeşidinin farklı renkteki versiyonlarıdır.

Granit kaplamalı olan renk serisi granitost ismiyle de bilinir. Bu seri tüm yenilikleri aynı çatı altında birleştirdiği için daha fazla avantaja sahiptir. Yüksek kalınlığa göre ayarlanabilen üst gövde sistemi, ekmek her ne kadar kalınlıkta olursa olsun kısa sürede birleşmeyi sağlar. Ön kısmında tostun sıcaklığını ayarlamanıza imkan tanıyan üç kademeli ısı ayar düğmesi mevcuttur. Böylelikle bu düğme sayesinde siz de dilediğiniz ısı kademesinde damak tadınıza uygun tostlar hazırlayabilirsiniz. Bu özellik tostun içerisinde yer alan malzemelerin tost ekmeğiyle daha fazla özdeşleşerek leziz bir hale dönüşmesine yardım eder.

Ön kısmında yer alan tutma sapı ısıya dayanıklı olduğu için yüksek sıcaklıkta dahi rahatlıkla kullanılabilir. Bu tost makinesi çeşitleri ayrıca 180 derece açılabilen ızgara konumlu pişirme alanına sahiptir. Bu bakımdan ekmeğinizin büyüklüğüne göre bir, iki veya üç tane tostu aynı anda pişirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bluehouse Tost Makineleri kapasite bakımından da farklılık gösterirler. Çift taraflı kullanılabilen döküm teflon özellikli modeller altı adet tost kapasitesine sahiptir. Çıkarılabilir plaklar, yağ damlama kanalı, taşıma sapı, dik konumda muhafaza özelliği ve kablo sarma bölümü ise diğer teknik özellikler arasında yer alır.

Blue House Tost Makinesi Fiyatları

Blue House markasında birbirinden farklı özellik gösteren tost makineleri mevcuttur. Her biri kaliteye ve kullanılan teknik donanımlara göre verimlilik sunmaktadır. Modern ve estetik duruşlarıyla dikkati çeken teknoloji harikası çeşitler genellikle markanın ürün türüne göre farklı isimlerdedir. Bu ürün serisine sahip olan ve harika sonuçlara ulaştıran isimlerden granitost, özellikleriyle müşterilerine kolay imkanlar sağlar.

Tost kapasitesi ve ısı kontrol göstergeleriyle pratik kullanımlar sunan modern serinin bu farklı ve harika özellikleri, fiyat aralıklarına da yansımıştır. Markanın bir diğer tost makinesi serisi Tostano’dur. Alt ve üst pişirme plakalarıyla ideal sıcaklıkta kızartma sağlayan bu modeller çift taraflı kullanılabilir. Gövde kilitleme mandalı ise dikey kullanımda dahi düşmeyi engeller. Büyük farklar yaratan tost makineleri aynı zamanda ızgara pozisyonuna uygundur. Bu ızgara pozisyonu sayesinde sadece tost değil kuru ekmek, sandviç, balık, kırmızı et, tavuk ve sosis gibi birbirinden farklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

Tostano serisi tost makinelerinde bulunan bir diğer özellik ise barbekü pozisyonudur. Bu pozisyon ile yine barbekü, balık, kırmızı et ve sosis gibi ızgara yemeklerini daha geniş alanlarda pişirebilirsiniz. Ayrıca kullanım esnasında püf nokta olarak yiyecekleri alt ve üst pişirme plakası alanının dışına taşmayacak şekilde yerleştirmeniz daha iyi pişmesini sağlayacaktır.

Blue House Tost Makinesi Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Blue House
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Vestel
  6. Sinbo
  7. Korkmaz
  8. Delonghi
  9. Homend
  10. Fakir
  11. Siemens
  12. Arçelik
  13. Arnica
  14. Kenwood
  15. Hotpoint Ariston
  16. King
  17. Bosch
  18. Schafer
  19. Goldmaster
  20. Conti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Blue House
DSACategoryId/2147483637/22001/22014
BAŞA DÖN