ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bosch
Bosch SMS46JI02T Serie 4 Solo A+++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS46JI02T Serie 4 Solo A+++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Bosch SMS46JI02T Serie 4 Solo A+++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Günlük hayatın zorlaşan koşullarının karşısında yapılması gereken işleri kolaylaştıran pek çok teknolojik alet bulunuyor. Bunlar arasında en çok talep görenlerden biri olan bulaşık makinesi modelleri, gelişen teknolojilerle birlikte her geçen gün daha kullanışlı özellikler kazanıyor. Bu özelliklerin hayata geçirilmesinde öncü olan markalardan biri de Bosch. Ürettiği ürünlerin kalitesi ile kendini kanıtlayan ve geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaran Bosch firması, bulaşık makinesi modellerinin üretiminde kullanıcıların isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Bunu kanıtlar nitelikte bir ürün olan Bosch SMS46JI02T Serie 4 Solo A+++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi tasarımından sahip olduğu teknolojik özelliklere kadar her şeyiyle size daha konforlu bir yaşam sunmayı vadediyor. Ürün, sahip olduğu kullanıcı dostu özelliklerle bunu sağlarken bir yandan da israfın önüne geçebilmenizde size yardımcı oluyor.

Bosch SMS46JI02T ile Tüm Beklentilerinizi Karşılayın

 • Bu üründe yer verilen zaman erteleme fonksiyonu, bulaşıkların istediğiniz zamanda yıkanmasını sağlıyor. Bu sayede siz işteyken veya uyurken makineniz sizi rahatsız etmeden her şeyi yıkayıp kullanılabilir hâle getiriyor.
 • Bosch'un bu yüksek standartlara sahip ürünü HygienePlus teknolojisi ile size antibakteriyel bir temizlik vadediyor. Bu teknoloji normal yıkama programları ile birlikte çalışırken durulama sıcaklığını 10 dakika boyunca 70 °C'ye yükseltiyor. Bu sayede yıkama esnasında giderilememiş olma ihtimali olan bakteri gibi zararlı organizmalar bu esnada tamamen arındırılıyor. Böylelikle çok daha sağlıklı bir ortama kavuşmanız sağlanıyor.
 • Cam Koruma Teknolojisine sahip bu bulaşık makinesi, suyun sertliğini ayarlayarak mutfak araç gereçlerinizin zarar görmesini engelliyor. Suyun sertliği özellikle camdan yapılan materyalleri etkilediği için parlaklıklarını kaybetmelerine ve korozyona neden olabiliyor. Ancak bu makinenin sağladığı hassas yıkama ile böyle problemlerle karşı karşıya kalmazsınız.
 • Bu üründe bulunan 6 farklı program tipi, bulaşıklarınızı maksimum verimle en üst seviye hijyen standartlarında yıkayabilmenize imkan sağlıyor. Ancak yanlış seçilen yıkama ayarları zaman ve enerji israfına sebep olabiliyor. Bunun önüne geçmek isteyen Bosch, bu üründe yer verdiği Automatic programlar ile kirlilik seviyesine ve yük hacmine uygun bir şekilde su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeniz sağlanıyor.
 • Enerji verimliliği Bosch markasının en çok önem verdiği unsurlardan birini oluşturuyor. Bu doğrultuda geliştirilmiş bir teknoloji olan LoadSensor, yük ağırlığını ve su seviyesini tespit ederek yıkama esnasında gereksiz su kullanılmasının önüne geçiyor. Elektrik harcamalarında da oldukça verimli olan bu ürün A+++ enerji sınıfıyla da bunu gözler önüne seriyor.

Teknik Özellikler

 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Kapasite: 12 Kişilik
 • Program Sayısı: 6
 • Ses Seviyesi (dB): 48
 • Su Tüketimi (lt/program): 9.5
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 230
 • Ürün Boyutları (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 84.5 cm x 60 cm x 60 cm

Bosch Hakkında

Teknolojik ev aletleri sektöründe önemli bir yere sahip olan Bosch, 1886 yılında Stuttgart'ta Robert Bosch tarafından kuruldu. Ürettiği birbirinden kaliteli ürünlerle bu alandaki uzmanlığını kanıtlayan firma, kullanıcı odaklı hizmetleri ile kısa sürede onlarca ülkeye ihracat gerçekleştiren global bir marka hâline geldi. Bunu sürdürmeyi hedefleyen Bosch, bunu sağlayabilmek adına araştırma ve geliştirme faaliyetleri için oldukça yüksek miktarlarda bütçeler ayırıyor. Bunun sağladığı avantajlar da çıkarılan her yeni üründe kendini gösteriyor.

Bosch SMS46JI02T Kullanımı

Her bir detayıyla kullanıcılara ayrı bir hizmet sunan bu bulaşık makinesi, rahatlıkla anlaşılabilen dijital ekranıyla oldukça kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. Bununla birlikte merak ettiğiniz herhangi bir şey olması durumunda da kullanım kılavuzunu incelemeniz öneriliyor. Uzmanların bir diğer önerisi de makinenizden maksimum verim alabilmek için cihazı kaliteli deterjanlarla kullanmanız gerektiği konusunda geliyor. Tüm bunları uyguladıktan sonra geriye sadece tertemiz ve parlak mutfak gereçlerini sevdiklerinizle sağlıklı bir şekilde kullanmak kalıyor.


3’lü Hijyen Teknolojisi: 3’lü Hijyen teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin Ekstra Durulama, Ekstra Hijyen ve Machine Care opsiyonları ile bulaşıklarınızda ultra hijyen.
Silence Plus
Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.
VarioFlex baskets: enhanced flexibility in basket re-adjusting creates more space for your dishes.
Vario sepeti alt sepete kolayca yerleştirilebilir ve çatal için ek depolama alanı sağlar. VarioDrawer olmayan tüm ActiveWater modellerinde bir standart olarak bulunur.
Rackmatic yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet .
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Ürünün enerji sınıfı nedir?
Cevaplar (2)
Ürün inox A+++ 6 programlı bulaşık makinesidir.
turkiyeninheryerine satıcısı cevapladı
11 Eylül
11 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürün enerji sınıfı A+++ dır.
UZUNLAR satıcısı cevapladı
11 Mayıs
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön