Her mutfakta mutlaka olması gereken elektronik aletlerinin başında gelen buzdolapları, farklı formatları ve özellikleriyle ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Sağlıklı bir beslenme için gıdaların doğru koşullarda saklanması ve bakteri üremesine engel olan ortam sağlanması gerekiyor. Tüm gün boyunca çalışmayı sürdürerek yiyecek ve içecekleri taze tutan buzdolapları; soğutma kapasiteleri, iç hacmi ve dış görünümü gibi konularda tüketicileri farklı seçeneklerle buluşturuyor. Mutfak elektroniğinde profesyonel ürün grupları geliştiren dünya markaları tarafından tasarlanan tek ya da çift kapılı, ankastre ya da büro tipi buzdolabı çeşitleri, işlevsel ve modern dizaynlarıyla dikkat çekiyor. Genellikle ofislerde, 1+1 tarzındaki küçük evlerde ya da tek buzdolabının yetmediği geniş evlerin farklı katlarında kullanılması tercih edilen büro tipi buzdolabı modelleri; rahat kullanımları, kompakt boyutları ve güçlü performanslarıyla mantıklı bir alternatif oluşturuyor.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Büro Tipi Buzdolabı

Kullanılan alanlarda boyutundan büyük avantajlar sağlayan büro tipi buzdolapları, özellikle küçük metrekareli mutfakların yanı sıra içecek ve meyve gibi hemen tüketilebilecek ürünlerin temini için toplantı odaları, çok katlı evler, oteller ya da ofis odalarında da rahatlıkla kullanılıyor. Küçük boyutlarıyla mekandan kazandıran büro tipi buzdolapları, tezgah seviyesinde kullanılmasının yanı sıra üst bölümlerinde bulunan tezgah platformunun kaldırılarak masaların altında kullanılması da mümkün oluyor. Büro tipi küçük buzdolapları kolay taşınabilen boyutları ve ağırlıkları sayesinde balkonlarda, çalışma ya da yatak odalarında bile rahatlıkla kullanılıyor.

Modern Tarzlarıyla Fark Yaratan Şık Büro Tipi Buzdolapları

 • Soğuk tüketilebilen yiyecekler, içecekler ve atıştırmalıklar için mutfağa gitme zahmetinden kurtaran büro tipi buzdolapları, zarif ve teknolojik tasarımlarıyla bulunduğu ortama daha modern bir görünüm katıyor.
 • İç bölümünde genellikle 2 veya 3 raf bulunan buzdolaplarının bazılarında ayrıca soğutucu ya da şişelerin daha kolay konumlandırılabileceği özel bölmeler de yer alıyor.
 • Yaşam alanlarına daha geniş hacimler sağlayan ufak buzdolapları, pratik kullanımları ve sağlıklı yiyeceklere her an ulaşabilme imkanı vermesiyle hayatı daha kolay hale getiriyor.
 • Kapılarının çift yönlü olarak kullanılabilme seçeneği ve güçlü dondurucu bölümlerinde rahatça et, balık gibi besinlerinde saklanabilmesi hem ev hem de iş yeri ortamlarına uygun bir kullanım sağlanıyor.
 • Marka ve modellerine göre değişen bazı büro tipi buzdolaplarının öne çıkan özellikleri arasında aynı büyük boyutlu buzdolapları gibi -18 dereceye kadar dondurabilme, dondurucu ısısını otomatik olarak ayarlayabilme, şeffaf sebze kapları, yumurta, kavanoz ya da kahvaltılık rafları, LED ışıklandırma gibi önemli detaylar yer alıyor.
 • Büro tipi buzdolaplarının yerleştirileceği zeminin eğimine göre ayak kısımlarından dengesi ayarlanabiliyor. 

Enerji Tasarrufu Sağlayan Ekonomik Büro Tipi Buzdolapları

 • Buzdolabı seçiminde kullanılacağı yerin nitelikleri ve tüketici sayısının göz önünde bulundurulması önem taşıyor. Gereksiz yere büyük ölçekli buzdolabı almak yerine büro tipi olanların tercih edilmesi hem ekonomik hem de enerji tüketimi açısından büyük avantaj sağlıyor.
 • Kalitesi ispatlamış teknoloji markaları tarafından geliştirilen sağlam donanımlı ve yüksek performanslı buzdolapları, geleneksel modellere nazaran çevreye çok daha düşük desibelde ses yayıyor.
 • Rahatsız edici bir sesi olmadığı için huzurlu ortamlar yaratan küçük boyutlu buzdolapları, sebze ve meyvelerin tazeliğini ve besin değerlerini uzun süre koruyabiliyor.
 • Sahip olduğu ölçülere göre mümkün olan maksimum verimlilik ve genişlik hesap edilerek tasarlanan büro tipi buzdolapları iç dizaynlarıyla da aranılan içecek ve yiyeceklere hızlıca ulaşmayı mümkün kılıyor.
 • Yıllık enerji tüketimi minimum düzeyde geliştirilen buzdolapları, her yaştan tüketici için konforlu bir kullanım sunuyor. 
 • Elektrik kesilmesi gibi durumlarda dahi gıdaların bu durumdan etkilenmeden uzun bir süre bekleyebilmesine olanak veren buzdolapları, fiyat ve kalite dengeleriyle kullanıcılarını memnun ediyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Büro Tipi Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

36 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Genişlik (cm)
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22154/22154