Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
ClearClick
Clearclick 20 Mp Quack Fotoğrafı Dönüştür Scanner

Clearclick 20 Mp Quack Fotoğrafı Dönüştür Scanner

ClearClick
8.237,37 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013118/37

ClearClick 20 MP QuickConvert Photo, Slide, and 35mm Negatives to Digital Converter with PhotoPad Software & 8 GB Memory Card

  • Eski Fotoğraflarınızı, Slaytlarınızı ve Negatif Öğelerinizi Hızlı ve Kolayca 20 MegaPikselde Dijital Fotoğraflara Dönüştürün (Eklenmiş)
  • 35 mm Negatifler, Slaytlar ve Fotoğraflar (3x5, 4x6 ve 5x7 Boyutları) ile Çalışır - Bağımsız Çalışır, Bilgisayar Gerektirmez
  • Süper Hızlı Dönüştürme - Bir Fotoğrafı, Slaydı veya Negatifi Dijitale Dönüştürmek Yalnızca 2-3 Saniye Alır
  • Bonus 8 GB SD Hafıza Kartı (2.000'den Fazla Fotoğraf Tutar) ve PhotoPad Görüntü Rötuş Yazılımı (Profesyonel Sürüm) Dahildir

Bir yığın aile fotoğraf albümünüz veya bir kutu eski slayt ve negatifleriniz mi var? Fotoğraflarınızı korumak ve arkadaşlarınıza ve ailenize aktarmak için dijital formata dönüştürün!

ClearClick QuickConvert ile fotoğraflarınızı dijital resimlere dönüştürmek her zamankinden daha kolay. QuickConvert bir bilgisayar gerektirmez, bu da kurulumunun hızlı, kullanımı kolay ve son derece taşınabilir olduğu anlamına gelir . Dönüştürücüyü birkaç dakika içinde fotoğraflarınızı, slaytlarınızı ve negatiflerinizi dijitalleştirmeye hazır hale getirebilirsiniz.

QuickConvert'ın 2,4 "ekranı, dönüştürmeden önce her fotoğrafı önizlemenize olanak tanır. Dönüştürme son derece hızlıdır: fotoğrafınızı, slaydınızı veya negatifi yükleyin ve dönüştürme düğmelerine basın. Yalnızca 2-3 saniye içinde fotoğrafınız kaydedilecektir. dahili hafıza kartına dijital format!

Dönüştürücü, 3x5, 4x6 ve 5x7 fotoğrafların yanı sıra 35mm slayt ve negatiflerle çalışır. Dönüştürücü, fotoğraflarınızı, slaytlarınızı ve negatiflerinizi 20 megapiksellik yüksek kaliteli bir çözünürlükte (enterpolasyonlu) dijital hale getirir.

Dahil: 8 GB Bellek Kartı ve PhotoPad Pro Görüntü Düzenleme Yazılımı

ClearClick QuickConvert, 8 GB bellek kartıyla birlikte gelir (2.000'den fazla fotoğraf tutabilir). Fotoğraflarınızı düzenlemek, rötuşlamak, yeniden boyutlandırmak ve kırpmanın yanı sıra fotoğraflarınızdan güzel kolajlar oluşturmak için kullanılabilen PhotoPad Pro resim düzenleme yazılımı da dahildir.

Kutuda ne var:

- ClearClick QuickConvert Fotoğraf, Slayt ve Negatif Dönüştürücü
- 8 GB Hafıza Kartı
- Slayt ve Negatif Tutucular
- 3x5, 4x6 ve 5x7 Fotoğraflar için Hizalayıcılar
- USB Kablosu ve Güç Adaptörü
- TV Çıkış Kablosu
- PhotoPad Professional Edition Yazılım CD'si
- Kullanım Kılavuzu w / Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu (uygun İngilizce ile yazılmış ve anlaşılması kolay)


Clearclick 20 Mp Quack Fotoğrafı Dönüştür Scanner Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000M0AMX
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön