Söz konusu oyun bilgisayarları ve oyuncular olduğunda tüm ekipmanların ve donanımların belirli amaçlar doğrultusunda üretilmiş olması gerekiyor. Mousepadler, bilgisayarını günlük işler için kullanan kişiler tarafından pek önemsenmese de oyuncular açısından oldukça önemli oluyor. Mouseun engelsiz ve hızlı bir şekilde kayması mousepadin yapısına bağlı oluyor. Corsair, ürettiği mousepadlere yalnızca bir kumaş parçası olarak bakmıyor ve bunları oyuncuların talepleri doğrultusunda geliştiriyor. Böylece oyuncular, Corsair sayesinde güncel yöntemlerle üretilen ve üstün performansa sahip bir mousepad sahibi olabiliyor.

Corsair Mousepad Modelleri ile Rekabetçi Oyunların Zirvesine Yerleşin

Corsair tarafından üretilen mousepad modelleri çeşitli e spor takımları tarafından aktif olarak kullanılıyor. Bunun sebebi mousepadlerin özellikle rekabetçi oyunlarda hayati bir öneme sahip olması oluyor. Tek oyunculu oyunlarda aşırı bir rekabet söz konusu olmadığından ufak hatalar affedilebilir düzeyde oluyor ancak LOL, DOTA ve CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda en ufak hatalar ya da en ufak gecikmeler telafi edilemeyen hatalara yol açabiliyor. Bu sebepten profesyoneller ve rekabetçi oyun türlerini seven kullanıcılar, mousepadlere de aynı klavye ve mouselara gösterdiği ilgiyi gösteriyor. Corsair mousepad modellerinin kullanıcılara sağladığı birçok fayda bulunuyor.

 • Boyut: En basit parametrelerden biri olan boyut, mousepadin etkili bir şekilde kullanılmasında oldukça önemli oluyor. Mouseu özgürce oynatabilmek ve refleks sonucu oluşan hareketlerde dahi mousepad sınırının dışına çıkmamak oyun deneyimini direkt olarak etkileyen hususlardan. Corsair, ürettiği mousepad modellerinde çeşitli boyutlara yer veriyor. Metal plakası bulunmayan mousepad modellerinin genişliği neredeyse tüm masayı kaplayabilen boyutlara ulaşıyor. Metal plakası bulunan üst seviye modellerde ise boyutlar rahat kullanım sunan standart ölçülere sahip oluyor.
 • Mikrofiber yüzey: Corsair mousepad modellerinin yüzeyinde üst düzey kalitede mikro dokulu malzeme kullanılıyor. Bu yüzey tipi mouseun hızlı bir şekilde kaymasına olanak sağlarken herhangi bir izleme kaybına ya da takılmaya yol açmıyor. Mousepadin bu yapısı, onu optik ya da lazer destekli mouselar için ideal bir yüzey haline getiriyor. Corsair mousepadler sayesinde özellikle rekabetçi oyunlarda ortaya çıkan anlık refleks hareketlerinizi dahi herhangi bir engele maruz kalmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Metal Plaka: Üst seviye mousepad modellerinde ürün metal bir plakanın üzerinde oluşturuluyor. Bu metal plaka ürünün dayanımını ve kullanım ömrünü artırırken kullanıcıya da çeşitli faydalar sağlıyor. Mousepadin alt kısmında bulunan yapılar ise ürünün masaya tutunmasını sağlarken kaymasını önlüyor.
 • USB Girişi: Metal plakanın kullanıcılara sunduğu faydalardan birisi de USB girişi oluyor. Metal plakalı Corsair mousepad modelleri genellikle USB yardımıyla bilgisayara bağlanıyor ve kendi üzerinde de bir USB girişi bulunduruyor. Mouseun bu girişe takılması hem veri hızını artırıyor hem de oyuncuya daha özgür bir kablo uzunluğu sağlıyor.
 • RGB Işıklandırma: Corsair, ürettiği oyuncu ekipmanlarında RGB’yi en iyi şekilde kullanan markalar arasında yer alıyor. Özelleştirilebilir RGB ışıklandırmaya mousepad modellerinde de yer veren Corsair, oyunculara estetik bir ekipman sunuyor.

Yüksek Kalite ve Etkili Tasarım Oyunculara Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor

Oyuncular bir ekipman satın alırken yalnızca o ekipmanın sağladığı faydaya bakmıyor; ekipmanın görsel tasarımına da ilgi gösteriyor. Corsair, ürettiği ekipmanlarda modern, sade ancak oldukça etkili bir tasarım kullanıyor. Bu tasarımı RGB teknolojisi ile taçlandıran Corsair, kullanıcılara neredeyse tamamen özelleştirilebilen ürünler sunuyor. Corsair mousepad modellerinde bulunan RGB aydınlatmaları iCUE yazılım arayüzü sayesinde 16.7 milyon farklı renkte ışıklandırabiliyor ve çeşitli parlama modlarında ışıldamasını sağlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda diğer Corsair ekipmanlarını kullanıyorsanız iCUE yazılım arayüzü sizlere tek tuş ile entegre etme imkanı sunuyor. Bu sayede tüm ekipmanlarınız aynı ahenkte parıldıyor. Sizler de oyun deneyiminizi ve rekabetçi oyunlardaki başarınızı en üst seviyeye çıkartacak bir mousepade sahip olmak isterseniz Corsair mousepad modellerini inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Corsair Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Corsair Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. Officekup Mouse Padleri
  19. fotografyabaskı Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. Addison Mouse Padleri
  23. KayaTech Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. TKZ Mouse Padleri
  26. Ankaflex Mouse Padleri
  27. GamingPadci Mouse Padleri
  28. Londo Mouse Padleri
  29. Rampage Mouse Padleri
  30. Cyber Mouse Padleri
  31. MF Product Mouse Padleri
  32. Bubm Mouse Padleri
  33. Ednet Mouse Padleri
  34. Frisby Mouse Padleri
  35. Trust Mouse Padleri
  36. Vizyon Mouse Padleri
  37. Elba Mouse Padleri
  38. Gamingburada Mouse Padleri
  39. Linea Mouse Padleri
  40. Nur Home Mouse Padleri
  41. Promate Mouse Padleri
  42. Tx Mouse Padleri
  43. XRades Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. HP Mouse Padleri
  46. Inca Mouse Padleri
  47. KKmoon Mouse Padleri
  48. Kingston Mouse Padleri
  49. OEM Mouse Padleri
  50. Check Mouse Padleri
  51. Helixsun Mouse Padleri
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Corsair

Mouse Pad Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/42/29/corsair
Başa dön