Teknolojik özellikleriyle göz dolduran kulaklıklar; video izlerken, müzik dinlerken ya da oyun oynarken yoğun olarak kullanılıyor. Creative kulaklık modelleri, yenilikçi tasarımları ile öne çıkıyor. Kulak içi ürünler daha çok akıllı telefon ile konuşma yaparken ya da müzik dinlerken tercih ediliyor. Özellikle dış mekanda işe yarayan kulak içi modeller, rahat tasarımlarıyla göz dolduruyor. Mini boy kulak üstü ürünler ise müzik dinlemeyi seven sporcuların beğenisini kazanıyor. Enseden birbirine bağlanan bu tip kablolu kulaklıklar, koşarken ya da farklı sporlar yaparken müziğin keyfini çıkarabilmeye olanak tanıyor. Hafiflikleriyle dikkat çeken ürünler, ses kaliteleri açısından da gereksinimleri fazlasıyla karşılıyor.

Creative Kulaklık Çeşitleri

Oyun tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği kulak üstü Creative kulaklık çeşitleri, gelişmiş tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sesleri tüm detaylarıyla hissedebilmeyi sağlayan oyuncu kulaklıkları, gerçekçi bir atmosfer yaşatıyor. Bas seslerini de ideal biçimde duyabilmeye imkan tanıyan Creative ürünleri, sağlam yapılarıyla farkını ortaya koyuyor. Oyunlardaki çevresel sesleri kullanıcıya başarıyla yansıtan kulaklık modelleri, teknolojik ayrıntılarıyla beğeni topluyor. Akıllı telefon ya da tablet gibi mobil cihazlara takılabilen kulak üstü modeller, müzik dinlerken ve video izlerken de ses kalitesinin tadını çıkarabilmeyi sağlıyor. Birçok modelde bulunan kablo üstü ses kontrol elemanları, ürünlerin fonksiyonelliği arttırıyor. Kablo üzerinden kontrol edebilme imkanı sunan ürünler, mikrofonu açıp kapatabilmeyi ya da ses seviyesini ayarlayabilmeyi kolaylaştırıyor.

Creative kulaklık çeşitleri, hafif tasarımları sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sunuyor. Taç biçimindeki dizaynı ve dayanıklı kablolarıyla öne çıkan kulak üstü ürünler, oyun oynamayı konforlu bir hale getiriyor. Çeşitli kulak üstü modeller, akıllı telefonlar ile konuşurken ya da müzik dinlerken de kullanılabiliyor. Yeni nesil cihazlar ile uyum içinde çalışabilen Creative kulaklık çeşitleri, kaliteli bir ses performansı ortaya çıkarıyor. Kablo üstünde bulunan mikrofon ve ses kontrol unsurları rahat bir konuşma deneyimi yaratıyor. Katlanabilir kulaklık başlarına sahip ürünleri istenilen yere taşıyabilmek mümkün oluyor. Kulak üstü modeller; bilgisayar kullanımı, telefonla konuşma ya da müzik dinleme gibi aktivitelerde işe yarıyor. Mavi, siyah, kırmızı ya da beyaz gibi bir çok renk seçeneğine sahip olan ürünler; modern giyim stillerini başarıyla tamamlıyor.

Creative Kulaklık Fiyatları

Kulaklık seçerken ne amaçla kullanılacağına dikkat etmek gerekiyor.  Kulak içi ya da kulak üstü olarak üretilmiş dayanıklı Creative ürünlerinden uzun süre rahatlıkla yararlanabiliyor. Zarif tasarımları ve  güçlü ses çıkışları ile dikkat çeken modeller, oyun severlerin vazgeçilmezleri arasına giriyor. Kablosuz modeller de yenilikçi teknolojilerden faydalanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Yüksek ses kalitesine sahip birçok ürün, müziğin yaratacağı etkiyi üst seviyelere taşıyor. Farklı alanlarda kullanılabilen kulaklıklar, gelişmiş özellikleri ile temiz bir ses deneyimi ortaya çıkarıyor. Dinleyicinin rahatça müzik dinleyebilmesini ya da oyun oynayabilmesini sağlayacak birçok detay, ürünlerin işlevselliğini arttırıyor.

Creative kulaklık fiyatları ve özellikleri, kullanıcılara güçlü bir ses performansı yaşatıyor. Kulak üstü modelleri tercih edenler, dizi ya da filmlerin keyfini çevreyi rahatsız etmeden çıkarabiliyor. Akıllı cihazlarla ahenk içinde çalışabilen ürün çeşitleri de net ve temiz telefon görüşmeleri gerçekleştirebilmeye olanak tanıyor. Müzik severlerin dışarıda ya da evde kullanabileceği fonksiyonel kulaklıklar, şarkıların tadını her ortamda doyasıya yaşayabilmeyi sağlıyor. Modeller, görüntüye eşlik edecek ses özelliklerini uygun biçimde hissedebilmeye imkan veriyor. Teknolojik detaylarla zenginleştirilmiş ürünler sayesinde, oyunlarda başarıyı yakalamak için gerekli olan konsantrasyona ulaşmak mümkün oluyor. Hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilen kulaklıklar, bilgisayar ya da akıllı cihazlarla yapılan birçok işlemde kullanıcıların en önemli yardımcısı haline geliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Creative Kulaklık Fiyatları ve Markaları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Creative Kulaklıklar
  2. Logitech Kulaklıklar
  3. SteelSeries Kulaklıklar
  4. Rampage Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. JBL Kulaklıklar
  10. Jabra Gn Kulaklıklar
  11. Bose Kulaklıklar
  12. Razer Kulaklıklar
  13. Beats Kulaklıklar
  14. HP Kulaklıklar
  15. HyperX Kulaklıklar
  16. Urbanears Kulaklıklar
  17. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  18. Gamepower Kulaklıklar
  19. Snopy Kulaklıklar
  20. MF Product Kulaklıklar
  21. Trust Kulaklıklar
 5. Bağlantı
 6. Kullanım Tipi
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Kulaklık Modeli
 10. Gürültü Önleme
 11. Renk
  1. Beyaz
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı
 • Marka Creative
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/creative
Başa dön