Access pointler, birden fazla bilgisayarın İnternete bağlanmasına ve birbiriyle erişim sağlamasına imkân tanıyan cihazlardır. En dikkat çeken özellikleri arasında modemler sayesinde aktarılan ağ sinyallerini güçlendirmesi ve başka bağlantılara kaliteli sinyaller göndermesi yer alır. Bu tür cihazlar, kablolu ağları kablosuza dönüştürmek için tercih edilir. Ethernet kablosu aracılığıyla gerçekleştirilen bağlantı, kablosuz ağa çevrilerek kullanılır. Dark Access Point modelleri ile router denilen cihazlar, birbiriyle çok fazla karıştırılsa da router, sinyalleri birçok bilgisayara Ethernet kablosuyla iletir. Bu özellikler Access point modellerinde de yer alabilir. Ama bu cihazların asıl amacı sinyalleri güçlendirmek ve kablosuz bir şekilde sinyalleri aktarmaktır. Dark Access Point modellerinde yer alan router desteği ile isterseniz kablolu şekilde diğer bilgisayarlara da İnternet erişimi sağlayabilirsiniz.

Güvenli ve Yüksek Hızda Veri İletişimi

 • Dark Accsess Point modelleri, Ethernet kablosu sayesinde bilgisayar ile bağlantı kurar ve ara yüze erişerek rahatlıkla kurulumu gerçekleştirir.
 • Kurulum bittikten sonra kablosuz ağlar bölümünden belirlediğiniz isimdeki ağa yine kendi belirlediğiniz şifreyle giriş yapabilirsiniz.
 • Ağınızı kısa süreliğine başka kullanıcılarla paylaşmayı düşünürseniz Dark Accsess Point ara yüzünden misafir ağ oluşturmak en doğrusudur. Çünkü bu ağların süresini kendinizin belirlemesi, sizin için daha güvenlidir.
 • Ağınıza şifre koyarak yabancı kişilerin erişimini engelleyebilir, ağınızdaki tüm verileri koruma altına alabilirsiniz.

Kesintisiz Bağlantı Gücü

Dark Accsess Point modellerinin kurulumu oldukça basittir. Her modelinde bu işlem değişkenlik gösterse de genel kurum detaylarıyla hepsi kolay kuruluma sahiptir. Dark Accsess Pointlerin kurulumu esnasında ekrana gelen adımları izleyerek sorun yaşamadan kurulumu gerçekleştirilir. Kurulum işleminden önce kullanım kılavuzunda bulunan tüm talimatları detaylı şekilde okuyabilir, daha sonra kuruluma başlayabilirsiniz. 

Dark Accsess Pointlerin kullanım kılavuzları da her model için farklı anlatılabilir. Ancak verilen tüm talimatlar çeşitli görsellerle belirtildiği için kolaylıkla anlaşılabilir. Kurulum sırasında bazı noktalara çok dikkat edilmelidir. Kablosuz ağ tarafında oldukça zor bir şifre koyulması en önemli hususlardan biridir. Belirlediğiniz şifre hem rakam hem de harfleri aynı anda içermelidir. Bu şekilde oluşturulan şifre ile ağınız daha güvende olur. Kurulum aşaması sona erdiğinde cihazınızın IP alıp almadığı kontrol edilmelidir. Çünkü kontrol edilmezse her bağlanmaya çalıştığınızda IP adresini manuel şekilde girmeniz gerekebilir. Kurduğunuz bu ağı isimlendirmeyi de unutmamalısınız.

Kurulum yaparken eğer bir sorunla karşılaşırsanız Dark Accsess Point modelinizin yer aldığı resmi web sitesine girerek oradaki kurulum adımlarını daha detaylı incelerek kurulumu sağlayabilirsiniz. Dark Accsess Point fiyatları modelin sunduğu teknik özelliklere göre farklılık gösterebilir. Router desteği, Mbps gücü, fiber özelliği ve modem olarak da kullanıma uygun olması gibi birçok detay bu fiyatlara etki eden durumlardan bazılarıdır. Kullanım alanınızı belirledikten sonra sizin için en doğru bir Accsess Point cihazını kolayca seçebilirsiniz.

Dark Accsess Pointlerin farklı birçok tasarımı ve teknik özellikleri vardır. Bu cihazlar yardımıyla misafir ağlar oluşturmak mümkündür. Bu ağların oturum süresini ayarlayabilir, bu ağ sayesinde kişisel verilerinize erişim imkânını ortadan kaldırabilirsiniz. Accsess Point modellerinin anten gücü de büyük önem taşır. Standart Access pointlerin anten gücü ortalama 2 dB’dir. Ama daha yüksek güçte Dark Accsess Point modellerini de bulabilirsiniz. Yalnızca ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunan modellere yönelerek fiyat açısından da avantaj elde edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri bulunan Dark Accsess Point cihazları ise daha sonra gerekli olan ihtiyaçlarınız için fayda sağlayabilir. Dark Accsess Point modellerinin fiyat ve teknik özelliklerini inceleyerek en doğru modeli tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dark Access Point Fiyatları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Dark Access Pointler
  2. TP-LINK Access Pointler
  3. Ubiquiti Access Pointler
  4. Asus Access Pointler
  5. Engenıus Access Pointler
  6. Tenda Access Pointler
  7. Everest Access Pointler
  8. Keenetic Access Pointler
  9. Zyxel Access Pointler
  10. LigoWave Access Pointler
  11. Edimax Access Pointler
  12. HP Access Pointler
  13. Mikrotik Access Pointler
  14. Linksys Access Pointler
  15. Ubıquıtı (Ubnt) Access Pointler
  16. D-Link Access Pointler
  17. Draytek Access Pointler
  18. Hadron Access Pointler
  19. IP-Com Access Pointler
  20. Ruıjıe Access Pointler
  21. Airties Access Pointler
  22. Jet Access Pointler
  23. LogiLink Access Pointler
  24. Pix-Link Access Pointler
  25. Ubnt Access Pointler
  26. Aruba Access Pointler
  27. Cisco Access Pointler
  28. Cnet Access Pointler
  29. Daftech Access Pointler
  30. Digitus Access Pointler
  31. Easy Idea Access Pointler
  32. GOMAX Access Pointler
  33. Google Access Pointler
  34. Havana Access Pointler
  35. Hikvision Access Pointler
  36. Netis Access Pointler
  37. Power Access Pointler
  38. Redline Access Pointler
  39. Reyee Access Pointler
  40. Ubiquiti Networks Access Pointler
  41. Versatile Access Pointler
  42. ZE-TA Access Pointler
 5. Port Sayısı
 6. Access Point Özelliği
 7. Router Özelliği
 8. Anten Sayısı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı
 • Marka Dark
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/dark
Başa dön