Demirdöküm Kombiler

Kombiler evinizin, bulunduğunuz mekanın, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını gideren bir cihazdır. Kombiler sayesinde dilediğiniz gibi ısınma kolaylığı sağlarsınız. Ayrıca bulunduğunuz odanın, yerin sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kombiler, bunun haricinde kullandığınız suyun sıcaklık düzeyini ayarlamanıza da imkan verir. Ortaya çıkabilecek arıza gibi sorunları da kolay şekilde fark edebilirsiniz. Kombilerin, pilot alevli ve elektronik ateşlemeli tipleri bulunur. Cihazlar yanma havasının temini ile baca gazlarının dışarıya atılış şekilleri doğrultusunda üçe ayrılır. Bunlar, hermetik, baca tipli ve baca fanlı kombilerdir. Bacalı kombiler, yanması için gerekli olan havayı monte edildiği yerden, hermetik olan modeller ise özel atık gaz boru teknolojisi ile direkt dış ortamdan alan modelleridir.

Demirdöküm Kombi

Koç grubu, Firmanın 2007 yılında yüzde 72.56 oranında ki hissesini Alman Vailant şirketine satmıştır. Demirdöküm kombilerin yerli üretim modelleri Türkiye'de, ithal olan modelleri ise Fransa’da üretilir. Markanın ithal kombisi, Themafast modelidir.

En çok rağbet gören kombi markalarından olan firmanın, geniş ürün çeşidi ile ihtiyacınıza uygun, dilediğiniz kombi modelini kolaylıkla bulacaksınız. Demirdöküm kombilerin montajı son derece basittir. Duvara montaj edilerek, alandan tasarruf sağlarsınız. İstediğiniz sessizlikle, kombinizi çalıştırma imkanını elde edersiniz. Firmanın bütün kombilerinde ısıtma gücü ayarı yapılabilir. Bu ayarı, servis ayar değişkenleri ile firmanın mevcut olan servislerine yaptırabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Fiyatları

Kullanıcılar tarafından dikkat edilen, önemsenen hususların başında bir kombinin sessiz çalışması, sağlamlığı, teknik servis imkanları, ekonomik olması, garanti şartları ve süresi gelir. Ayrıca bütçeniz, evinizin büyüklüğü, bulunduğu cephe ve yer aldığı kat gibi durumlar da, incelemek istediğiniz kombiyi belirlemenizde, son derece kolaylık sağlar. Demirdöküm kombiler, farklı ihtiyaçlara cevap verirken, yedek parça fiyatları da her keseye uygun orandadır.

Kombi tercihinde bulunmadan önce, ısıtılması gereken mekanın, evin ısı kaybı durumunu mutlaka öğrenmelisiniz. Böylelikle yaşam alanınıza uygun olan doğru ürünü belirleyebilirsiniz. Mekanınızda izolasyon seviyesinin durumu da, kombi seçimlerinde mühimdir. Eğer müstakil bir eviniz varsa yoğuşmalı kombileri veya normal kombilerin büyük olan kapasitelerini tercih etmelisiniz. Son olarak farklı alternatiflerin yanma ve yakıt tasarruf özelliklerini karşılaştırınız.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Demirdöküm marka kombilerin pek çok farklı modeli bulunur. Nitron ve Atron en fazla kullanılan modeller arasında yer alır. Bu kombiler baca türüne göre hermetik ve bacalı olarak iki gruptan oluşur. Isıtma tekniklerine göre kombilerin, konvansiyonel ve yoğuşmalı modelleri mevcuttur. Doğalgaz kombileri çalışmaya başladığından itibaren, yüksek seviyede su buharı oluşturur. Oluşan bu durumun sonucunda yoğuşmalı ürünler size fayda sağlayacaktır. Çünkü kombiler, yoğuşmalı bir halde çıkan su buharı ile meydana gelen enerjiyi kendi enerjisine ekleyerek, daha sonra bunu su buharı olarak dışarı çıkarma görevi görür. Yoğuşmalı kombilerin, konvansiyonel olan kombilere oranla aralarında bulunan ayrılık, atmosfere atılan atık gazın sıcaklığının da ısıtma yararına kullanılabilmesidir. Yoğuşmalı kombi modelleri ile kovansiyonel modeller arasında bazı benzerlikler vardır. Bu emsal durum, baca tipinden kaynaklanan hermetik kombi olma özelliğidir.

Demirdöküm kombilerin, günlük programlama özellikleri mevcuttur. Bu özelliğinin etkisi ile evinizde bulunmadığınız zamanlarda kombinizi belirlediğiniz saatlerde çalıştırabilirsiniz.

Örneğin, akşam 18:00’de işten geliyorsanız, önceden programlamış olduğunuz program saati sayesinde, kombinizin siz gelmeden önce çalışmasını sağlayabilir, evinize geldiğinizde sıcak bir ortamla karşılaşabilirsiniz.

Bu harika özellik Aden, Ultima ve Solaris modellerinde standart olarak bulunur. Isofast modeline sahip ürünlerinde, standart şekilde mevcut olan uzaktan kumandalı programlanabilme niteliği bulunan oda termostatı, program saati olarak da çalışır. Diğer modellerinde ise bu özellik opsiyonel olarak bulunur.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Demirdöküm Kombi Fiyatları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Demirdöküm Kombiler
  2. Vaillant Kombiler
  3. Buderus Kombiler
  4. Baymak Kombiler
  5. E.C.A Kombiler
  6. Bosch Kombiler
  7. Termodinamik Kombiler
  8. Ariston Thermo Kombiler
  9. Viessmann Kombiler
  10. Alarko Kombiler
  11. Daikin Kombiler
  12. MAKTEK Kombiler
  13. Protherm Kombiler
  14. Warmhaus Kombiler
  15. Airfel Kombiler
  16. Sanica Kombiler
  17. Thermex Kombiler
  18. Arçelik Kombiler
  19. Copa Kombiler
  20. Ferroli Kombiler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kapasite
 5. Isıtma Tekniği
 6. Baca Tipi
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Demirdöküm
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/demirdokum
Başa dön