Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)


Dyson Türkiye Garantisi Nedir?


• Ürününüzü Dyson Türkiye resmi mağazasından aldığınız takdirde Dyson uzmanları tarafından verilen benzersiz Dyson satış sonrası tecrübesini yaşayabilirsiniz.


• Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye websitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi kablolu süpürgeler icin 5 yıldır.


• Garanti süresi boyunca arızalı ürününüz kargo aracılığı ile adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve servis hizmeti sonrasında ücretsiz olarak teslim edilir.


• Dyson Türkiye yetkili servis bilgilerine Dyson Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Dyson Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 elektrikli süpürge, torba değiştirme ve filtre temizliği sorununu ortadan kaldıran yenilikçi tasarımı ile konforlu bir kullanım vadediyor. Güçlü emiş gücü ile toza ve kire meydan okuyan elektrikli süpürge, özel başlıkları ile dip köşe temizler. Ergonomik detayları ile süpürme işlemini kolaylaştırır. Farklı zeminlerde bile en iyi performansı göstermeyi garanti eder. 

Temizliğin Son Teknoloji Ürünü Yardımcısı 

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 elektrikli süpürge, hem ev hem de iş yerleri için tercih edilebilir. Merdivenleri, dar alanları, duvar kirlerini, tirbünleri temizlemek için özel başlıklar bulunduran süpürge, tozu haznesine hapseder. Bilye teknolojisi sayesinde cihaz çekiştirmeye, zorlamaya gerek kalmadan hızlı ve kıvrak manevralar yapabilir. Dönebilen çubuk ile hareket özgürlüğü sağlar, hızlı açılan aparatlar kolaylıkla değiştirilerek size yardım eder. Özellikle alerji ve astımı olanlar için kurtarıcı olan süpürge, en küçük tozları bile yutarak rahat nefes almanıza destek verir. 

Alerjenlerden Korkmanıza Gerek Yok 

  • Ultra etkili siklon teknolojisi tıkanmayı engeller. Yakalanan tozlar hapsedilir ve emiş kaybı oluşturmadan temizliği sürdürür. 
  • Filtre yıkama veya temizleme derdi yoktur. 
  • Hazne tek bir hareketle boşaltılabilir, kullanıcının toza temas etmesine gerek kalmaz. 
  • Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 elektrikli süpürge, geniş haznesi ile durmadan, ara vermeden temizlik yapmanızı sağlar. 
  • HEPA filtre astım ve alerji dostudur. Sertifikası bulunan ürün, alerjenleri makine içine hapseder ve tekrar eve üflenmesine mani olur. 
  • 127 cm'ye kadar yükselen çubuk yüksek yerleri, duvar ve tavanlar süpürmenize imkan verir. 

Temizlikte Teknolojinin Gücü  

Emiş Gücü: 106 AW

Siklon Teknolojisi: 2 Katmanlı Radial Siklonlar

Botur: 347 mm x 383 mm x 295 mm 

Ağırlık: 5.68 kg

Filtre: Ömür boyu- Yıkanmaz

Tam Teçhizatlı Bir Süpürge 

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2, kutusunda elektrikli süpürge ve aksesuarlarını bulundurur. Pnömatik temizleme başlığı, dolaşmayan türbin aparatı, kombinasyon aparatı, merdiven temizleme yardımcısı, tangle free zemin başlığı, kolay montaj tangle free turbin başlığı ve kolay montaj dar alan temizleme aparatı kutuda yer alır. Cihazın Dyson Türkiye garantisi bulunur. Kutuda kendine yer bulan kullanım kılavuzu, kullanıcılara uygulama ve bakımda yardımcı olur. 

Temizliğin Bir Numarası Dyson 

Dyson, James Dyson tarafından 1993 yılında kutulmuştur. Dünyanın dört bir yanına elektronik ürünler ile ün salan İngiliz şirket, ürünlerindeki alerji ve astım dostu özelliklerle tanınır. Elektrikli süpürge, hava temizleyici fan, el kurutma makinesi ve ısıtıcı ürünleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen Dyson, 1995 yılında Türkiye'de tüketicilerle buluşmuş 2018 yılında ise Türkiye ofisini faaliyete geçirmiştir. Geleceğin teknolojilerini günümüze getiren firma, uzun ömürlü ev aletleri üretir. Dyson ürünlerinde hava ve zemin temizliği ön plandadır. Özel fan teknolojileri ile çalışan cihazlar, alerji dostu özellikler ile donatılmıştır. Ürün kaliteleri sertifikalar ile tescilidir. 

Köşe Bucak Temizlik 

Dyson elektrikli süpürge, köşe bucak temizlik için özel olarak tasarlanır. Hijyenik hazne temizliği sayesinde bakımı oldukça kolay olan cihaz, mikroskobik tozları bile yakalar ve hapseder. Emiş kaybı yaratmayan siklon silindirler yıkanacak veya değiştirilecek filtre sorununu ortadan kaldırır. Köşe bucak temizliği kolay hale getiren, hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek süpürgeler ile merdivenli, yüksek duvarlı veya geniş evleri temizlemek bile oldukça kolaydır. 

Siz de Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 elektrikli süpürge ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı, ev ve iş yerlerinizin daha hızlı ve etkili temizlenmesini sağlayan süpürge ile temizliği keyifli hale getirebilirsiniz. Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön