Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ebru’nun Sözlüğü-AÖF 3. Sınıf Dersleri E- Sözlük

Ebru'nun Sözlüğü
200,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/848

3.  Sınıf Dersleri

 

Uzun süren çalışmalar sonucunda, sizleri başarıya doğru, hızlı ve emin yollardan ulaştırmayı amaç edinen, tüm dersler için, ayrı ayrı 19 yılda düzenlenmiş, ülkemizdeki ilk ve tek akademik sözlüktür.  


Anadolu Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi birçok üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Dekanlarına sunularak; onay alınmış bir çalışmadır.  


Açık öğretim ve uzaktan eğitim gören, sorularını istedikleri zaman soramayan öğrenciler öncelikli olmak üzere düzenlenmiştir. Korona ve deprem döneminde, örgün eğitim gören öğrencileri de kapsamı içine almıştır...  


Herhangi birisinin değil, akademisyenlerin tanımladığı, güvenilir, net, doğru, hızlı, mobil, ekonomik, akademik verilerin, elektronik ortamdan, istedikleri zaman ulaşabilecekleri elektronik verilerdir...  


Sınıfların dersleri, Anadolu Üniversitesi başta olmak üzere, açık öğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerin derslerine göre belirlenerek, daha az maliyetle elde edilmesi sağlanmıştır.   


Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme Kamu Yönetimi, Maliye, Turizm İşletmeciliği bölümleri haricinde bir bölümdeyseniz, 3. sınıfın derslerini kapsayan paketimizi alarak aradığı dersleri bulabilecek ve aklınıza takılan tüm kelime anlamlarına ulaşabilecektir.  Örneğin Lojistik 3. sınıf öğrencisi, aldığı 3. sınıf paketin içinde, derslerinin, ayrı ayrı tanımlandığını görecektir.


Ülkemizde olmadığı gibi, Sorbonne, Oxford, Harvard Üniversitesi gibi üniversitelerin bile henüz düzenlemediği bir girişimdir. Ebru’nun Sözlüğü ülkemizde ilki gerçekleştiren, akademik baş yapıttır!


NOT: Satın almış olduğunuz dersi, internetten üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra kullanmaya başlayacaksınız. Windows ve Android’e göre hazırlanmıştır. Ders linkleri, sipariş verirken gireceğiniz mail adresine, e mail olarak gönderilecektir.

Ebru’nun Sözlüğü-AÖF 3. Sınıf Dersleri E- Sözlük Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003RW6TY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön