Goldmaster Dikey Süpürge

Kolunuzu yormadan yararlanabileceğiniz Goldmaster dikey süpürge modelleri oldukça düşük bir ağırlık düzeyine sahip olmalarıyla beğeni toplar. Hafif olmalarının yanı sıra dar alanlara ulaşabilen akıllı tasarımlarıyla da dikkat çeken dikey süpürgeler farklı başlıklarla beraber de kullanılabilir. Dar alanlara erişebilen tasarımlarıyla fark yaratan elektrikli süpürgeler köşe noktaları ve duvar diplerini başarıyla temizleyebilmenize yardımcı olur. Ergonomik ve şık gövdeleri rahatça kavranabilen Goldmaster dikey süpürge çeşitleri dayanıklı teleskopik borularıyla verimlilik oluşturur. Minimum düzeyde ses çıkararak kullanıcılarına ve ev sakinlerine konfor sağlayan dikey süpürgeler modern motorlarıyla kesintisiz güç sağlayarak kısa bir zaman içerisinde yaşam alanlarını temizleyebilmeye yardımcı olur. Motor gücünü kademeli olarak ayarlayabileceğiniz modeller aracılığıyla kirlerin zorluğuna göre düşük ya da yüksek çalışma temposu özelliğinden faydalanarak evinizi kir ve artıklardan arındırarak daha hijyenik hale getirebilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi Sağlayan Motor Desteği

  • Goldmaster dikey süpürge çeşitlerinde kullanılan motorlar düşük gürültü oranına sahip olmalarına ek olarak az elektrik tüketmeleriyle de kullanıcılarından olumlu notlar almayı başarır.
  • Bakır motor teknolojisi uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlarken hem halıda hem de sert zeminde yararlanabileceğiniz süpürgelerle evinizin tüm noktalara erişme şansı yakalarsınız.
  • Şeffaflık özelliğine sahip toz hazneleri sayesinde Goldmaster dikey süpürge ile çektiğiniz kirlerin miktarını gözlemleyip hazne dolduğunda bu kirleri uygun bir alana boşaltabilirsiniz.
  • Kolayca açılan toz haznesi sayesinde üzerinize tozları sıçratmadan kirli maddeleri ortadan kaldırıp ürününüzü yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
  • HEPA filtre sistemine sahip olmalarıyla öne çıkan Goldmaster dikey süpürge modelleri partiküllerin ve zararlı alerjenlerin evinize yayılmasını engellemeye yardım ederek hijyeni artırır.

Farklı Kullanım Seçenekleriyle Evinize Uyum Gösteren Süpürgeler

Goldmaster dikey süpürge ürünleri üç farklı kullanım seçeneği sunarak evinizi verimli bir şekilde temizleyebilmenizi sağlar. Elde kullanım seçeneğini değerlendirerek erişmenin zor olduğu alanlara kolayca ulaşıp gerekli temizliği yapabilirsiniz. Turbo fırça aparatıyla beraber halı yüzeyini temizlerken dik kullanım opsiyonundan yararlanarak halıların iç kısımlarına ulaşmış toz ve artıkları başarıyla çekebilirsiniz. Ekstra normal fırça aparatı aracılığıyla sert zeminlerde de kullanabileceğiniz Goldmaster dikey süpürge çeşitleri parkeden mermer ve fayanslara kadar birçok alana konforlu bir şekilde ulaşıp ilgili yüzeylerdeki istenmeyen maddelerden kurtulabilmenizi sağlar. Başlatma ve durdurma işlemlerini anında gerçekleştirebilmenize imkân tanıyan tuşlarıyla kullanıcılarına destek olan dikey süpürgeler ince gövdeleriyle kullanım sonrasında az alan işgal edecek şekilde güvenle muhafaza edilebilir.

Uzun Süreli Kullanım Deneyimi Vadeden Süpürgeler

Kaliteli ve dayanıklı motorlarına ek olarak teleskopik boruları ve aparatlarıyla da verim sağlayan Goldmaster dikey süpürgeler uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşatır. Boyunu ayarlayabileceğiniz teleskopik borular temizlik yaptığınız bölgeye göre uzatıp kısaltabileceğiniz yapılarıyla konfor yaratır. Enerji sınıfının yanı sıra halıda ve sert zeminde çekiş konusunda olumlu puanlarla sınıflandırılan dikey süpürge çeşitleri birçok renk opsiyonuna da sahiptir. Goldmaster markasının imal ettiği dikey süpürgeler toz torbasız kullanıldıkları için toz ve artıklardan pratik bir şekilde kurtulabilmenizi sağlar. Yıkanabilir toz haznesine sahip modeller aracılığıyla süpürgenizi daha temiz ve kullanışlı hale getirerek ev, iş yeri ve ofis gibi alanlarda kısa sürede tamamlanan temizleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kablo sarma özelliğine sahip şık süpürgeleri satın alarak kullanım sonrasında ürününüzün kablosunu kısa sürede toparlayabilirsiniz. Uzun kabloları sayesinde hareket alanınızı artırarak odalar arasında ya da koridorda ilerleyerek geniş bir bölgeyi tek priz üzerinden temizleyebilmenizi sağlayan Goldmaster dikey süpürgeler zaman kazandırıcı özellikleriyle göz doldurur. Dikey olarak park edebileceğiniz elektrikli süpürgeler evinizde birçok noktada güvenle muhafaza edebileceğiniz yapıdadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster Dikey Süpürge

13 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032/goldmaster