Goldmaster Ütüler

Ütüler, elektrikli ev aletleri içerisinde işlevleri ve tasarımlarıyla öne çıkan ürünler arasındadır. Modern teknoloji ile geliştirilmiş, ergonomik yapıya sahip bir ütü ile çamaşırlarınız daha rahat ütülenirken, ütüye ayırdığınız süre de kısalır. Ütü yapmayı zevkli hale getiren yenilikçi fonksiyonlar, zorlu görevden zevk almanızı sağlar. Kullanıcısının ihtiyaç ve arzularını yakından bilen Goldmaster, hem ekstra buharlı hem de paslanmaz çelik tabanlı ütüler ile hassas çamaşırlarınıza hassas çözümler üretir.

Goldmaster Ütü

Ütüler, elektrikli ev aletleri içinde en işlevsel cihazların başında gelir. Yeni temizlenip kurutulmuş kıyafetlerinizde kullanıldığı gibi, zaman içerisinde muntazamlığını yitiren giysilerde de etkilidir. Kullanacağınız ütüye karar vermeden önce, ütüden beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Goldmaster, farklı maddelerden ürettiği taban seçenekleri ve farklı kullanımlara hitap eden yeni tasarımları ile işlevsel ütüler üretir. Seçeceğiniz ütüye, kişisel ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak karar vermeniz, ütü sırasında daha keyifli vakit geçirmenizi doğrudan etkiler.

Ütüler, performansları dışında başka pek çok özellikle donatılarak, bir ütüden beklenenin üzerinde hizmet vermek üzere tasarlanır. Ütünün çeşitli özellikler ile donatılmış olması, uzun ve sıkıcı zaman geçirmenize sebep olan işlemleri engeller. Kolay ve kaliteli ütü yapmanız, ütü sırasında daha az yorulmanızı ve daha pürüzsüz kıyafetlere ulaşmanızı sağlar. Ütünün ergonomik açıdan fiziksel yapınıza uyması, bilek yorgunluğunuzu ortadan kaldırır. Kullanıcı dostu tasarıma sahip bir ütü tercih ederek, hem daha kısa sürede hem de fiziksel rahatsızlık yaşamadan muntazam kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Goldmaster Ütü Fiyatları

Goldmaster ütülerin fiyatları, ütünün verebileceği maksimum buhar seviyesi, ürün modeli ve diğer teknolojik yeniliklerine göre değişiklik gösterir. Modern özelliklerle donatılmış ütüler, çamaşırlarınızı her zamankinden daha verimli ütüler. En zor kırışıklıkları bile kolayca açan bir ütü ile pürüzsüz ve muntazam giysilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, kumaş cinsine göre buhar seviyesini azaltabilir, hassas kumaşlara az buhar vererek, yıpranmalarını engelleyebilirsiniz. Ütünün üzerinde bulunan ısı ayar düğmesi sayesinde farklı kumaş türlerine, farklı ısı seviyelerinde müdahale edebilirsiniz.

Ütünün buhar gücü gibi, taban özellikleri de fiyatlarını etkiler. Ütüler; yapışma engelleyici, kolay ütüleme ve hassas temas sağlayan ya da ekstra buhar sistemi ile donatılmış olabilir. Önemli olan, sizin hangi tür bir tabana ihtiyacınız olduğunu belirlemenizdir. Böylece, daha verimli ütü yapabilir, her bir kıyafetinizi muntazam hale getirebilirsiniz. Kıyafetlerin üzerinde kolay hareket eden ütüler, zamanla tabanda oluşacak aşınmayı da engeller. Böylece, kıyafetlerinizi yıpranmadan korurken, aynı ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ütünüze karar verirken, uzun vadeli düşünmeniz, sizler için en ideal ütüye karar vermenizde yardımcı olur.

Goldmaster Ütü Modelleri

Ütü modeline karar verirken, ürünün beklentilerinizi karşılaması en önemli unsurdur. Teknik anlamda sizler için yeterli bir modele karar verirseniz, sahip olduğunuz ütüyü çok daha performanslı kullanabilirsiniz. Goldmaster ütü modelleri çelik ya da seramik gibi farklı taban seçenekleri sunar. Her tabanın farklı avantajları vardır ve sizler ihtiyaçlarınızı belirleyerek en iyisine karar verebilirsiniz. Kıyafetlerinizin yapısından, kullanım tercihlerinize kadar çeşitli unsurları belirleyerek, sizler için ideal olan ütü modelini bulabilirsiniz.

Ütünün ekstra buhar çıkışlı olması, inatçı kumaşlar için kullanışlı olur. Bu ekstra buhar ile, bölgesel kırışıklıkları da kolayca giderebilirsiniz. Ütünün kablosu ütü sırasında sizleri engellememelidir. Ütü yaparken işlevselliği kadar, ütünün emniyetli olması da önem taşır. Aşırı ısınmaya engel olan, otomatik kapanma özellikli bir model ile ütü sırasında yaşanacak herhangi bir kazayı önleyebilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri arasından, hem kolay kullanabileceğiniz hem de işlevsel bir ütüye ihtiyaçlarınız bazında karar verebilirsiniz.

Goldmaster Ütü Fiyatları

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Goldmaster
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Tefal
  5. Arnica
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Vestel
  10. Grundig
  11. Homend
  12. Sinbo
  13. Arçelik
  14. Bosch
  15. Siemens
  16. Singer
  17. Beko
  18. Braun
  19. King
  20. Premier
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Buhar Kazanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Goldmaster
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN