ARA
Loading interface...
Loading interface...
Hotpoint Ariston
Hotpoint Ariston ENTM 18211 F (TK) A+ 374 lt No-Frost Buzdolabı

Hotpoint Ariston ENTM 18211 F (TK) A+ 374 lt No-Frost Buzdolabı

Hotpoint Ariston
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Hotpoint Ariston ENTM 18211 F (TK) A+ 374 lt No-Frost Buzdolabı

Hotpoint Ariston ENTM 18211 F (TK) A+ 374 Lt No Frost Buzdolabı, yüksek saklama hacmine sahip kullanışlı bir ürüne sahip olmak isteyen tüketiciler için taşıdığı önemli özelliklerle dikkatleri üzerinde topluyor. 374 litrelik toplam brüt hacim alanı yemeklik malzemelerden, kutu ve konserve ürünlerine kadar birçok gıdaya ev sahipliği yapabiliyor. İki önemli alana ayrılan buzdolabı, üst kısmında dondurucu alana yer verirken alt kısımda da soğutucu alan bulunuyor. Oldukça sade olan tasarımını dondurucu bölümün kapısına yerleştirilmiş olan Hotpoint Ariston logosu destekliyor. Tek renkli dizaynı hem geleneksel mutfaklarda hem de modern mutfaklarda diğer eşyalarla uyum içinde bir görünüm oluşturuyor. Ürünün tabanında yer alan ve dolabın daha sağlam bir şekilde durmasını sağlayan ayak desteği kullanıcılara güvenli bir kullanım için yardımcı oluyor.

Hotpoint Ariston No Frost Buzdolabı, kapı kolu bulunmayan tasarımı sayesinde minimum alan kaplamayı başarıyor. Kapı kolu yerine gömme alanlar yardımıyla dolabın kapılarının açılabilmesini pratik bir şekilde mümkün kılıyor. Dayanıklı olan ve küf tutmayan metal menteşeler yardımıyla dolap kapıları kolayca hareket ettirilebiliyor. Kapı contaları kapıları kapatırken yumuşak bir kapanış gerçekleşmesini mümkün hale getiriyor. Bu contalar aynı zamanda dışarıdaki sıcak havayla alışverişi keserek dolabın iç alanının verimli bir soğutma işlemine erişebilmesine yardım ediyor. Hotpoint Ariston 374 Lt No Frost Buzdolabı, kapı açık uyarısı vererek dolabın kapıları tam olarak kapanmadığında ya da tamamen açık bırakıldığında kullanıcıları bilinçlendiriyor. Elektrik enerjisi kaybı yaşanmasının önüne geçen bu özellik elektrik faturalarında da olumlu etkiler doğuruyor. Derinlik açısından 73 santimetrelik bir alana sahip olan buzdolabı, yatay olarak yerleştirilmesi gereken ürünler için yeterli bir alan yaratarak kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Düşük Elektrik Tüketimi Sağlayan Buzdolabı

  • Hotpoint Ariston Buzdolabı, A+ elektrik tüketimi performansıyla beğeni toplarken yıllık 314 kWh enerji kullanarak minimum harcamayla maksimum performans ortaya koyuyor.
  • No Frost dondurma teknolojisini kullanan ürün, karlanmasız olarak dondurma işleminin gerçekleşmesini sağlıyor.
  • Solo olarak kullanılabilen model, gürültü kirliliğine karşı koyan 46 desibellik çalışma sesi düzeyiyle hassas kulaklara sahip tüketiciler için dahi memnun edici bir başarı yaratıyor.
  • 7 saat boyunca elektrik kesintisine maruz kalması durumunda bile içerisindeki ürünlerin soğukluğunu koruyan buzdolabı, kullanıcıları için güvenli kullanım oluşturuyor.

Hotpoint Ariston A+ No Frost Buzdolabı, T iklim sınıfında bulunuyor. 24 saatlik süre içerisinde dondurucu bölmede 3 kilogramlık gıda dondurabilme yeteneği taşıyan ürün, dondurulmuş gıdaları sıkça tüketenler için yararlı bir tercih olmayı başarıyor. Yönü değişebilir olan kapısı kullanım kolaylığı sağlarken dolabın yerleştirilebileceği alan sayısını arttırarak kullanıcılara avantaj sağlıyor. 3 adet rafı bulunan Hotpoint Ariston A+ Buzdolabı, alanların daha verimli kullanılabilmesi için tüketicilere yardımcı oluyor. Madeni facefilit profilen sahip olan bu raflar sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı olan yapılarıyla uzun süreli kullanımları olanaklı hale getiriyor. Çıkarılabilir olma özelliği taşıyan raflar hızlı bir şekilde temizlenip tekrar yerlerine takılabiliyor.

Kapasitesi Yüksek Donanımsal Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı 
Enerji Sınıfı: A+ 
Brüt Hacim: 374 Lt
Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 87 Lt 
Ses Seviyesi: 46 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 314 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 180.5 cm x 70 cm x 68.5 cm

Amerikan Teknolojisi Modern Tasarımla Güçleniyor

Temelleri 1911'de atılan Hotpoint, beyaz eşya alanında çevreci özellikleri ön plana çıkaran yeni nesil teknolojilerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Zaman kazandıran pratik tasarımlarıyla buzdolabı kullanımını oldukça işlevsel hale getirmeyi başararak takdir alıyor. Markanın dayanıklı ürünleri uzun soluklu kullanımlar için ideal nitelikler taşıyor.


Performans


Enerji verimlilik sınıfı : A+
İklim sınıfı : T
Elektrik kesintisinde muhafaza süresi (sa) : 7.0
Dondurma kapasitesi (Kg/24 sa) : 3.0
Ses seviyesi (dB) : 46
Enerji Tüketimi (kWh / sene) : 314.0


Hacim


Toplam brüt hacim (lt) : 374
Buzdolabı brüt hacim (lt) : 287
Derin dondurucu brüt hacim (lt) : 87

Ana fonksiyonlar


Soğutma sistemi : No-Frost

Özellikler


Renk : Beyaz
Yönü değişebilir kapı
Raf adedi : 3
Raf tipi : Cam raf - madeni facefilt profil
Hijyen kontrol sistemi

Donanım


Yumurtalık kabı : 2

Estetik


Yükseklik (cm) : 180.5
Genişlik (cm) : 70.0
Derinlik (cm) : 68.5


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön