ILife Robot Süpürge

Teknoloji geliştikçe rutin temizleme işlemleri de akıllı ev cihazları kapsamında çok farklı boyutlara ulaşıyor. Siz evde yokken bile her türlü leke, toz, kir, parçacık veya mite gibi istenmeyen maddeleri süpüren robot süpürgeler, günlük işlerinize daha çok vakit ayırmanıza aracılık ediyor. ILife robotik elektrikli süpürgeler, zemini temizlemek için bir emme ve fırça kombinasyonu kullanan ve şarj edilebilir pille çalışan cihazlar olarak biliniyor. Robot süpürge sektöründeki en popüler markalardan ILife, dairesel ve zeminde dolaşan yapısıyla dilediğiniz alanı temizliyor. Uzaktan kumandayla veya akıllı uygulamalar kullanarak özerk bir şekilde çalışan ILife robot süpürge modellerini hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Evinize Son Teknoloji Hijyeni Taşıyın

Çin'in Shenzhen kentinde bulunan ILife,  2010 yılından beri yenilikçi ev teknolojileri üreterek faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin tek odak noktası yenilikçi robovaclar üretmekten geçiyor. Kızılötesi algılama sistemlerini, lityum iyon aküleri ve BLOC fan motorlarını ilk birleştiren marka, bugün dört kıtada depoları ve servis merkezleriyle en çok tercih edilen robot süpürgeleri yaratıyor. Tüm ILife robot süpürge modelleri, sert zeminleri temizlemek ve paspaslamak için tasarlanan bir dizi özellikten oluşuyor. V8'ler, V serisindeki en gelişmiş model olarak kabul ediliyor. Bu model, nispeten büyük 750 mililitre çöp haznesi, yüksek emiş ayarı ve i-bırakma-paspaslama özelliği sunuyor. Tüm robot süpürgelerde yer alan paspas sistemi, kabloların veya döşemelerin zarar görmesini önlemek için su miktarını sınırlayacak şekilde tasarlanıyor. Ayrıca bu akıllı cihazların tüm; kenar, nokta ve programlanmış temizleme de yapabiliyor.

ILife Robot Süpürgelerin Öne Çıkan Özellikleri

 • Süpürme ve nemli temizleme gibi hepsi bir arada özellikler sunan  ILife robot süpürge modelleri sert zeminleri koruyor.
 • Küçük ince ışık tasarıma ve akıllı sensörlere sahip profesyonel robot süpürgeler, evinizi tanımlayarak kirlerin gizlendiği yerleri temizliyor.
 •  Maksimum mod ve pet kıl teknolojisi ile güçlü motor, tüyleri, artıkları, tozu ve pislikleri kolayca ve verimli bir şekilde alıyor.
 • Fayans, parke, laminant ve daha fazlası için sert zemin tiplerine otomatik olarak yerleştiriliyor, şarj ediliyor ve ayarlanıyor.
 •  I-drop teknolojisi, sadece çalıştığı zaman su damlatıyor ve zemini korumanıza yardım ediyor. 
 • Kolay akıllı telefon veya tablet uygulaması sayesinde nerede olursanız olun 7/24 evinizi temizliyor. 
 • Tüm ILife robot süpürge modelleri gelişmiş sensör teknolojileri sayesinde mobilyalara çarpmıyor veya zarar vermiyor.

Kapsamlı ve Akıllı Temizlik Teknolojileri

Hafif ve kompakt yapıya sahip tasarımları sayesinde ILife robot süpürgeler; kir, kalıntı, toz ve mite benzeri artıkların gizlendiği koltuk veya yatağın altına kolayca ulaşabiliyor. Güçlü emiş kanalına sahip robot süpürgeler, kılların tıkanması sorununun yol açtığı dolaşma olmadan kir, toz, pat kıl ve tüy alma konusunda etkileyici bir iş yapıyor. Günlük rutin temizliğini başlatması için planlı çalışma süresi ayarlanabilen cihazlar, evde olmadığınız zamanlarda dahi mükemmel iş çıkarıyor. ILife robot süpürgeler, güvenli temizlik koşulları için gövdenin altında kızılötesi sensörü sunuyor. Böylece düşmeyi önlemek için merdivenleri akıllıca tespit ediyor.

Tüm bunların yanı sıra bu mükemmel robot süpürgeler, otomatik olarak şarj istasyonunu arıyor ve pil azaldığında enerji merkezine geri dönüyor. Ekstra büyük RoadRover tekerlekleri ile ILife robot süpürgeler, sert zeminlerden düşük tüylü halılara doğru kolayca geçiş yapabiliyor. Ayrıca,  pürüzsüz bir temizlik sağlamak için kapı döşemeleri üzerinde de gezebiliyor. Siz de hemen şimdi dilediğiniz ILife robot süpürge modelleriyle yenilikçi teknolojilerin gücünden yararlanarak kapsamlı temizlik performansları elde edebilmek için hepsiburada.com'un cazip kampanya ve fiyat tekliflerinden yararlanarak alışverişe başlayabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

ILife Robot Süpürge

6 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. ILife Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Rowenta Robot Süpürgeler
  5. Dyson Robot Süpürgeler
  6. Electrolux Robot Süpürgeler
  7. Anker Robot Süpürgeler
  8. iRobot Robot Süpürgeler
  9. Fakir Robot Süpürgeler
  10. Yukka Robot Süpürgeler
  11. Ecovacs Robot Süpürgeler
  12. Liectroux Robot Süpürgeler
  13. 360 Robot Süpürgeler
  14. Samsung Robot Süpürgeler
  15. Viomi Robot Süpürgeler
  16. Hobot Robot Süpürgeler
  17. Proscenic Robot Süpürgeler
  18. Robogil Robot Süpürgeler
  19. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Boy
 5. Ses Seviyesi (dB)
 6. Pil Tipi
 7. Şarj Süresi
 8. Renk
 9. Fiyat Aralığı
  -
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. En
 13. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka ILife
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/ilife
Başa dön