Intel firması belirli aralıklarla yeni işlemcileri duyurur ve kullananlara tanıtır. Arge araştırma çalışmalarında özenli ve titiz davranması nedeniyle genel olarak yüksek performanslı bilgisayar ürünleri üretimi yapar. Bu bilgisayar ürünleri düşük güç tüketimleri ile dikkatleri üzerine çeker. Intel Core İ7 işlemci ile TDP değerini düşürme çalışmalarında bulunur. Güç tüketimlerini düşürmesi kullananlar tarafından beğeni ile karşılanır. Bu işlemcinin özellikleri yeni nesil işlemciler arasında yerini alır. Bilgisayar parçası olarak yüksek veri aktarım akışı sağlaması sayesinde teknoloji dünyasında dikkatleri üzerine çeker. Genel anlamda iş yeri gibi alanlarda tercih edilen bu ürün düşük güç sergilemesine karşı veri aktarım hızı ve TDP ile ilgi görür. Ürün içerisinde 4 çekirdek ve 8 iş parçası bulunur. 2.80 GHz temel frekans taşıyan işlemci hız arttırma işlemi ile 3.80’lere kadar çıkar. Standart olarak 45 değerde kullanım sergileyen işlemci modeli yapılandırma sonrasında 35 değerde güç tüketimine kadar düşer. Markanın ele aldığı yeni nesil işlemci olarak sergilenen ürün teknoloji konusunda donanımlılık sergiler. Pek çok bilgisayar tarafından tercih edilen temel frekans değeri 4.2 olarak yer alır. Turbo frekans değeri 4.50’ye kadar çıkabilir. Yeni nesil işlemci yapısı olan bu ürün teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ile dikkatleri üzerine çeker. 8 çekirdek 16 parça özelliğine ek olarak 3.6 hızı bilgisayarınıza yansıtır. Bilgisayar kullanan ve teknolojiyi yakından takip eden kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bu ürün yeni nesil sistemi ile masaüstü bilgisayarda kullanım alanı bulur. Intel Core İ7 işlemci fiyatları uygun fiyat avantajları ile satışa sunulur. Intel Core İ7 işlemci en ucuz fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Intel Core İ7 işlemci masaüstü ürününü tercih ederek Intel Core İ7 işlemci satın alabilir, yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Intel Core I7 İşlemci

Bilgisayar kullanımında bilgisayar bileşenleri önemli yer tutar. İşlemci üretimi konusunda adını teknoloji dünyasında duyuran İntel markası teknolojik üretimler yapar. Yenilenen teknolojiyi takip ederek ürettiği işlemci ile bilgisayar kullanımına hız kazandırır. İşlemci üretimlerinde adından söz ettiren marka güçlü işlemci İntel Core İ7 ile farklı nesilleri ve özellikleri bilgisayarlara sunar. Laptop, masaüstü, tablet gibi farklı teknolojik araçların üretimini yapan marka özellikle masaüstü bilgisayarlar için işlemciler geliştirir. Bilgisayar üreticileri ile yenilenen teknolojiyi takip eder. Uzun yıllar çalışma ve araştırmaları sonucunda bilgisayarlara ek olarak güç ve farklı kullanım alanları sunan işlemciler üretir. Marka işlemcilere sahip olduğu özelliklerine uygun olarak isimler verir. Intel core İ7 işlemciler kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Bilgisayar üzerinde kullandığınız yüksek kapasiteli programlarda, yeni nesil oyunlarda işlemciden yararlanarak hız elde edebilirsiniz. Yeni nesil olması nedeniyle kullananlara sayısız avantaj sağlayan bu ürün uygun fiyat avantajları ile kullananlara sunulur. Markanın merkezi Amerika'da yer alan Silikon Vadisi olarak yer alır. Teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği Silikon Vadisi'nde marka birçok işlemci üretimi ve tasarımı yapar. İntel core İ7 işlemci birçok seride üretilir. İşlemci serisini ilk olarak 2008 yılında tanıtılır. En güçlü işlemciler arasında yer alan Intel core İ7 adını teknoloji dünyasında duyurur. Intel markası işlemcilerinde gelişim ve teknolojik değişimleri yansıtmaya devam eder. Arge çalışmalarında bulunan marka işlemciler gibi bilgisayar parçalarının üretimi konusunda rakipsiz olur. İ7 Intel işlemci oyun bilgisayarları için uygun teknolojilere sahip olarak üretilir. Intel core İ7 işlemci kullanarak video düzenleme, çizim ve tasarım yapma gibi yüksek performans isteyen programları kullanabilirsiniz.

Tercih Edilen Intel Core İ7 İşlemci

Intel Core İ7 değeri ile gücünü ortaya koyar. Kendi arasında farklı seriler ve değerler taşıyan bu ürün sıkça dizüstü ve masaüstü bilgisayarda kullanılır. Intel Core İ7 işlemci 4 çekirdek, 8 iş parçalarından oluşur. İşlemci gücünü temel frekanslardan alır. Temel frekans değeri olarak 3.60 değerini baz alan işlemci 4.0 değerine kadar artırmaya olanak sağlar. Yüksek güç tüketimi sergileyen bileşen yapısıyla 84w TDP değerini taşır. Farklı serileri yer alan İntel Core İ7 işlemci 4.0 frekansı ile markanın hızlı ürünleri arasında yerini alır. 4.40 turbo hıza kadar çıkabilen işlemci sıklıkla tercih edilir. Frekans özellikleri sayesinde yüksek hız sunması nedeniyle dizüstü bilgisayarlarda kullanım alanı bulur. Masaüstü cihazlarda da kullanım alanı bulan işlemci güçlü olmaları nedeniyle kullananlar tarafından beğeni ile karşılanır. Intel Core İ7 işlemciler 4, 5, 6 nesil olarak bilgisayarlarda kullanım alanı bulur. İşyeri ve ofis için uygunluk gösteren işlemci modeli sunduğu yüksek performans sayesinde birçok elektronik cihazda kullanılabilir. Marka tarafından güncellenen seri özellikleri teknolojik gelişmeleri ile dikkatleri üzerine çeker. Proje gibi çalışmaların yapıldığı bilgisayarlarda Intel core İ7 işlemci serisi kullanım alanı bulur.

Intel Core I7 İşlemci Avantajları

Teknolojinin gelişmesi gelişmesi ile birlikte bilgisayar ürünleri çeşitlilik gösterir. Masaüstü, dizüstü ve tablet ürünlerinde yer alan işlemciler farklı özellikler taşır. Intel markasının ürettiği işlemci modelleri teknolojik gelişim ve değerleri yakından takip eder. Intel core İ7 işlemci modeli ile birçok seride işlemci tasarımına yer veren marka yüksek performanslı işlem yapmanıza olanak sağlar. Intel Core İ7 işlemci kullananlara birden fazla alanda avantaj sunar. Bu avantajlardan yararlanmak ve bilgisayarınıza hız kazandırmak istiyorsanız Intel Core İ7 işlemci serilerini tercih edebilirsiniz. Intel core İ7 işlemci düşük güç tüketimi yapmasıyla tasarrufa destek olur. Intel Core İ7 10. nesil işlemci kullanarak yeni nesil yüksek performanslı oyunları bilgisayarınızda hızlı şekilde oynayabilirsiniz. Bu işlemci sayesinde donma, kasma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Intel Core İ7 işlemci özellikleri teknik olarak göz doldurur. Intel İ7 işlemci özellikleri sahip olduğu teknolojik yeterlilikler ile teknoloji dünyasında öne çıkan ürün olarak yer alır. Intel Core İ7 işlemci masaüstü sıkça tercih edilen model olur. İş yerinde ve ofiste yapacağınız plan, proje ve tasarımlarda bu ürün sayesinde hız kazanabilir, düşük güç tüketimi yapabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden yapacağınız alışveriş ile Intel fan kullanımına da başlayabilirsiniz.

Intel Core I7 İşlemci Kaçıncı Nesil Alınır?

Intel core İ7 farklı nesil değerlerinde üretilir. Sahip olmak istediğiniz model ve nesile uygun olarak bilgisayar özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Bilgisayarınızın desteklediği ve kullanım açısından size konforu sağlayacak Intel core İ7 işlemci seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Birçok uygulama ve program sırasında hız ve konforu yaşatan işlemci nesilleri birçok bilgisayar ürünü ile uyumluluk gösterir.

Intel Core I7 İşlemci Laptop İçin Uygun mu?

Intel core İ7 işlemci farklı serilerde üretilir. Bilgisayar, laptop, tablet gibi ürünlerde uyumluluk sergileyen işlemci nesil modelleri laptop için uygunluk gösterir. Laptopta bu ürünü tercih etmeden önce laptopunuzun özelliklerine dikkat etmeniz ve özelliklerine uygun olarak seçim yapmanız tavsiye edilir.

Intel Core I7 İşlemci Tablet İle Uyumlu mu?

Intel Core İ7 işlemci nesil özellikleri olarak farklılık taşır. Tablet ile uyumluluk sergileyen Intel Core i7 9. nesil işlemci tabletin özelliklerine bağlı olarak uyumluluk sergiler. Tabletin özelliklerine uygun işlemci modeli tercihinde bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Core i7 İşlemci Fiyatları

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/46/46