Çekirdekler bilgisayarda beyin görevini üstlenirler. Merkezi yönetim sistemi de denilebilir. İ9 işlemciler İntel Core işlemci sistemindeki en yüksek seviyedir. Sistemler bu kadar önemliyken kullandığınız aletlere en kaliteli olanını almak sizin için çok doğru bir tercih olur. Makineye talimat veren sistemlerin teknolojik aletlerde kullanılan tipine işlemci denir. Kullandığınız makinenin uzun süre kullanımını sağlamak isterseniz en kaliteli olanını ve sağlam olanını tercih edebilirsiniz. Bu teknolojik cihazınızın ömrünün oldukça uzun olmasını sağlar. İşlemciler cihazların beyni gibidir. Cihaz için tüm talimatlar işlemci tarafından verilir. Teknolojik cihazlarda en çok tercih edilen işlemci İntel markasıdır. Intel, Amerika

İntel Core ise Intel’in yeni ürünüdür. Bir nevi yeni işlemci türü de denilebilir. Core işlemci çekirdekler tarafından yönetilir. Çekirdek sayısına göre bir kalitesi vardır. Çekirdek sayısı arttıkça niteliği de artar. Bir işlemcide çekirdek sayısı arttıkça kullanıldığı ürünün çalışma kapasitesi de artar. Örneğin işlemcinin kullanıldığı ürün bir bilgisayar ise çok daha fazla program kullanılabilir. Birçok oyun programını kaldırır ve donma ya da duraklama yapmaz. Bir nevi işlemcilerin zirvesidir de denilebilir. İntel Core i9 işlemci fiyatları belirlenirken kalitesi de göz önüne alınır. Bu üstün hizmet sunan i9 işletim sistemine sahip bilgisayarı kendiniz ve işiniz için tercih edebilirsiniz.

İntel Core i9 işlemci Özellikleri

İşlemcilerdeki “i” harfi ise işlemcinin üst düzey seviyesini belirler. İ’ye göre işlemciler kategorilere ayrılır. Ve İ’nin yanındaki sayı arttıkça ürünün çalışma kapasitesi artar. İntel core işlemcileri i3, i5, i7 ve i9 olmak üzere 4 farklı dala ayrılır. I3 işlemci İntel Core i serisinin başladığı ilk duraktır. I3 diğerlerine göre oldukça düşük bir performans sergiler. Aynı zamanda az sayıda çekirdeğe sahiptir. İntel Core i5 ise orta sayılabilecek bir seviyededir. i5 seviyesindeki bir bilgisayarda rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Oyun sırasında donma gibi bir durum yaşamazsınız. Aynı zamanda i5 işlemcilerde i3 işlemciye göre çok daha fazla çekirdek bulunur. Bu da ürünün çalışma kapasitesini artırır. İntel Core i7 işlemci sistemi ise zirveye yakın bir konumda bulunur. Siz değerli kullanıcılarına oldukça üstün bir hizmet sunar. İ5’ten çok daha fazla sayıda çekirdeğe sahiptir. Üstelik çalışma kapasitesi de i5’ten daha yüksektir. İntel Core i9 ise kelimenin tam anlamıyla bir zirvedir. İ9 işlemci özellikleri oldukça fazladır. İ9 işlemci sistemi en üst düzey işlemci sistemidir. İstediğiniz her türlü programı ürününüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz her türlü oyunu da oynayabilirsiniz. Tüm bunlar olurken donma veya duraklama gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Aynı anda çok fazla programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. İntel Core i9 işlemci özellikleri başlıcaları alanındaki en yüksek çalışma kapasitesine sahip olan işletim sistemi olmasıdır. Bilgisayarınızın ekranında oldukça yüksek bir kalitede çözünürlük bulunur. Kullanıcılarına oldukça iyi bir grafik performansı sergiler. Bu sebeple siz de i9 işletim sistemine sahip bilgisayarları günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz.

  • Yüksek çözünürlükte grafik performansı sergiler.
  • Oldukça yüksek bir çalışma kapasitesi vardır.
  • Oyun bilgisayarlarında sıklıkla tercih edilebilir.
  • Fazla sayıda çekirdeğe sahiptir.
İ9 İşlemci

İntel markasının Core serisindeki işlemcilerden en iyisi İntel Core i9 işlemci çeşididir. İ9 işlemcileri kullanıldığı üründe oldukça yüksek bir performans sergiler. Oyun bilgisayarlarında da sıklıkla tercih edilen intel i9 işlemciler alanın en yüksek çalışma kapasitesine sahip işlemcilerdir. İ9 işlemci sistemine sahip bilgisayarınızda her türlü oyun programını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oyun dışında iş ya da eğitimde kullanılan programların hepsini kaldırabilecek bir niteliğe sahiptir. Mimarlar ve mühendisler başta olmak üzere iş sırasında oldukça ağır bilgisayar programını kullanan meslek grupları i9 işlemci sistemini kullanırlar. Aynı zamanda günümüzde artık bir meslek sayılan içerik üreticiliği sırasında da kullanılır. Düzenli bir şekilde video ve fotoğraf çeken içerik üreticileri elde ettikleri bu ürünleri düzenleme sırasında i9 işlemcili bilgisayarları kullanırlar. Bilgisayarlarının çalışma kapasitesinin oldukça yüksek olması gerekir. İçerik üreticileri de bu ihtiyaçlarını tam karşılayabilmesi için i9 özelliğine sahip bilgisayarları kullanırlar. İntel i9 işlemci özellikleri gerçekten çok önemli niteliğe sahiptir. Profesyonel video düzenleme programlarını kaldırabilen bir çalışma kapasitesine sahiptir. İntel Core i9 işlemcilerde 8 çekirdek bulunur. Çekirdeklerin ana görevi aynı anda birden fazla talimatı yerine getirir. İstenen tüm işleri aynı anda, düzenli ve doğru şekilde yapabilmesi için bilgisayarlarda en az 4 çekirdek bulunması gerekir. 8 çekirdeğe sahip i9 işlemciler bu göre çok rahatlıkla yerine getirebilir. Bilgisayar oyunlarıyla ya da içerik üreticiliği ile profesyonel olarak ilgileniyorsanız Intel Core i9 işletim sistemine sahip bilgisayarları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İntel i9 İşlemci Yorumları

Teknolojik cihazınızın ömrünün oldukça uzun olmasını istiyorsanız yüksek çalışma kapasitesine sahip bir işlemci tercih edebilirsiniz.. İşlemciler cihazların adeta bir beyni gibidir. Cihaz için tüm talimatlar işlemci tarafından verilir. Teknolojik cihazlarda en çok tercih edilen işlemci markası Intel’dir. Intel markasının Core adını verdiği bir işlemci sistemi serisi vardır. Intel Core işlemci serisinin en yüksek çalışma kapasitesine sahip işlemcisi i9’dur. Mühendislik ve mimarlık başta olmak üzere bazı meslek grupları işleri sırasında aktif şekilde bilgisayar kullanmaktadır. Bu işler her bilgisayarda yapılabilecek işler ya da görevler değildir. Oldukça yüksek çalışma kapasitesine sahip bilgisayarlar kullanmaları gerekir. Bu sebeple bu şekilde bilgisayarlarında yoğun program kullanmalarını sağlayan çalışma kapasitesi yüksek olan işlemci sistemlerini kullanırlar. Profesyonel bilgisayar oyuncuları ya da içerik üreticileri de aynı şekilde yüksek çalışma kapasitesine sahip bilgisayarları kullanırlar. Bu kişiler genellikle i9 işlemci sistemine sahip bilgisayarları tercih ederler. Bunun başlıca sebebi ise kaliteli ürün kullanmalarının onların işini daha iyi yapmalarını sağlamasıdır. Aynı zamanda aynı anda birden fazla programı eş zamanlı kullanmaları da gerekir. İ9 işlemci bu istekleri karşılayan bir sistemdir. İ9 işlemci satın almayı düşünüyorsanız ve tereddütleriniz varsa Intel Core i9 işlemci yorumları size yardımcı olabilir. Satın almaya karar verdiğiniz zaman ise Hepsiburada üzerinden rahat ve güvenilir şekilde Intel Core i9 işlemci satın al kısmından sipariş oluşturabilir, İntel soğutucu fan çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Hem bu sayede Intel Core i9 işlemci en ucuz çeşidini de görmüş ve satın almış olursunuz.

Oyun Bilgisayarlarında Hangi İşlemci Tercih Edilir?

Aktif şekilde bilgisayarda oyun oynayan bir gamer iseniz size çalışma kapasitesi yüksek olan bir bilgisayar lazım olur. Bu isteğinizi ise tam anlamıyla i

İntel Core i9 işlemci sistemi karşılar.

Çalışma Kapasitesi Yüksek Olan İşlemci Hangisidir?

Aynı anda birden fazla programı eş zamanlı kullanmanızı sağlayan ve size oldukça yüksek bir konforu sağlayacak olan işlemci i9 ‘dur. İntel markasının Core serisindeki i9 kendi i serisinin en iyisidir.

Bilgisayarda Yoğun Program Kullananlar Hangi İşlemciyi Tercih Edebilirler?

Yoğun birçok program kullanan kişiler ve aynı anda çok fazla iş yürütenler kaliteli ve hızlı bilgisayarlar kullanabilirler. Kullanacakları bilgisayarlarda çalışma kapasitesinin yüksek olmasına dikkat edebilirler. Bu ihtiyaçlarını 8 çekirdek ve daha fazlasına sahip olan i9 işlemcili bilgisayarlar ile karşılayabilirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Core i9 İşlemci Fiyatları

32 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 24 / 32 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/46/46