Ürettiği depolama birimleri ve hafıza modülleri ile bilgisayar kullanıcılarının yakından tanıdığı Kingston, üst düzey bellek modüllerine verdiği HyperX adı altında geliştirdiği kulaklık modelleriyle de teknoloji meraklılarının yüzünü güldürüyor. Oyun ve multimedya odaklı kullanımlarda son derece başarılı performans sergileyen Kingston kulaklık çeşitleri, Hi-Fi özellikleri sunabilmesiyle de kullanıcıların takdirini kazanıyor. Oyunculara özel şık tasarımlarıyla görsel açıdan da beklentileri karşılayan Kingston kulaklık modelleri, uzun soluklu oyun oturumları için uygunluk gösteriyor. Çeşitli eSpor turnuvalarında da resmi olarak yer alan Kingston HyperX kulaklıklar, ilgili turnuvalarda iyi sonuçlar elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

Kingston Kulaklık Çeşitleri

Genellikle alüminyum çerçeve ve suni deri kaplamalı yastıklamayla desteklenen Kingston kulaklık çeşitleri, oyuncuların ağrısız, konforlu ve verimli bir oyun süreci yaşayabilmelerine zemin hazırlıyor. Odasında, çeşitli nedenlerle harici hoparlör kullanamayan ve çevresel sesler başta olmak üzere, oyun ya da multimedya içeriklerine ait sesleri eksiksiz şekilde işitebilmeyi hedefleyenlerin yönelebilecekleri modeller, frekans aralıkları ile tatmin edici sesler sunuyor. Sürücü olarak nitelendirilen hoparlör genişlikleri 50 mm ve üzeri olan Kingston kulaklık çeşitleri; bas, mid ve tiz seslerin en az kayıpla duyulabilmesinde önemli rol oynuyor. Oluşturduğu berrak ve gerçekçi sesler sayesinde Hi-Fi meraklılarının da alışveriş listelerine girmeye hak kazanan ürünlerin kulakları saran yapısı, pasif gürültü engelleyici görevi üstlenerek dışarıdan gelen gürültülerin oyun ve eğlence süreçlerini olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçiyor. Tercih edilen ürüne göre farklı kumaş ve kaplama seçenekleriyle zenginleştirilen yastıklarla gelebilen modeller, mevsim ve oda koşullarına bağlı olarak kulaklık yastıklarını değiştirmek isteyenleri memnun ediyor.

Takılıp çıkarılabilen mikrofonları aracılığıyla kullanıcıların gerek sesli iletişim kurma uygulamalarını değerlendirebilmelerine gerekse oyunlardaki takım arkadaşlarıyla kesintisiz iletişim kurabilmelerine olanak veren ürünler, sanal 7.1 kanal ses sunabilen mini ses kartlarıyla gelebiliyor. İşletim sistemi üzerinden aktif edildikten sonra harici bir ses kartı olarak kullanılabilen mini ses kartları, oyun ve filmlerdeki çevresel seslerin kulaklık aracılığıyla işitilebilmesine imkan tanıyor. Ayrıca, ses çözümleme işlemlerinin bilgisayardaki ses kartına getirdiği yükü de ortadan kaldırıyor.

Kingston Kulaklık Fiyatları

Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet ve oyun konsolu gibi araçlarla uyumlu çalışan Kingston kulaklık çeşitleri, TeamSpeak ve Discord gibi uygulamalar tarafından onaylı olabiliyor. Skype, Ventrilo ve RaidCall gibi sohbet uygulamalarıyla da mükemmelen değerlendirilebilen modeller, düşük ağırlıklı olmaları sayesinde sohbet esnasında kullanıcısına herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Yeni nesil oyunlardaki yüksek çözünürlüklü sesleri ve kaliteli müzikleri harici hoparlör yerine kulaklıkla duyabilmeyi isteyenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri Kingston kulaklık çeşitleri, yüksek ses seviyesinde herhangi bir ses bozulması ve parazit oluşturmamasıyla öne çıkıyor. Kulaklıklarla birlikte gelen mikrofonların dip gürültüsünü büyük oranda ortadan kaldırması ise özellikle sesli iletişim uygulamalarını sıklıkla değerlendirenlerin kaliteli ve keyifli bir görüşme yaşayabilmelerini sağlıyor.

Edindiği kulaklığı uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeyi amaçlayanları mutlu eden ürünler, sahip oldukları teknik kabiliyetlere ve beraberlerinde getirdikleri ekstralara göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Bu bağlamda Kingston kulaklık fiyatları, kullanıcıların tercih edecekleri modele göre çeşitlilik gösteriyor. Markanın giriş seviyesine konumlandırarak ulaşılabilir fiyat aralıkları üzerinden teknoloji ve oyun meraklılarıyla buluşturduğu modeller, yapısal ve teknik açıdan yeterlilik sağlarken daha yüksek fiyatlarla alıcı bulan aygıtlar, harici mini ses kartı gibi imkanlarla gelebiliyor.

Geliştirdiği ürünlerin çeşitliliğini her geçen gün arttıran ve oyun tutkunları arasında itibarı daha da artan Kingston’ın HyperX serisi kulaklıkları, çok amaçlı kullanım için uygunluk gösterirken oyuncuların başarılarını zirveye taşımalarına da olanak veriyor.

Kingston Kulaklık Fiyatları ve Markaları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kingston
  2. Sennheiser
  3. Philips
  4. Sony
  5. SteelSeries
  6. Pioneer
  7. JBL
  8. Jabra Gn
  9. Logitech
  10. Bose
  11. Razer
  12. Beats
  13. HP
  14. HyperX
  15. Urbanears
  16. Bang & Olufsen
  17. Rampage
  18. Gamepower
  19. Snopy
  20. Trust
  21. Onikuma
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
 12. Gürültü Önleme
 13. Satıcı
 • Marka Kingston
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/kingston
Başa dön