Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel DS6-905W Beyaz Sürgülü Aspiratör

Kumtel
1.672,11 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.578,26 TL
1.682,01 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/22002

Kumtel Beyaz Sürgülü Aspiratör

Mutfakta konfor, aranan en temel özelliklerin başında gelir. Birbirinden lezzetli yemekleri pişirirken etrafa yayılan kokuların rahatsız edici boyuta ulaşmaması istenir. Bunun çözümü ise yüksek teknolojiyle donatılmış bir aspiratöre sahip olmaktan geçer. Kumtel markasının kullanıcılılarına sunduğu beyaz sürgülü aspiratör bu tarz ihtiyaçların tam olarak cevabıdır. Hızlı motoru, yüksek emiş gücü ve eşsiz tasarımıyla her mutfakta aranılan bir parça.

Pişirmek Ustalık İster

  • Kumtel Beyaz Sürgülü Aspiratör DS06- 905W, yüksek performans gücüne sahip iki kademeli hız teknolojisiyle üretilmiştir. Bu şekilde havalandırma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşir.
  • Sisteme yerleştirilen tek motor, yüksek emiş gücündedir. Aynı zamanda ortamdaki tüm gazları bünyesinde toplayacak şekilde geliştirilmiştir.
  • Kumtel Beyaz Sürgülü Aspiratör DS06-905W kullanım kolaylığı sunar. Tasarımındaki sürgülü aparat ile aspiratörün havalandırmasını devreye sokmak oldukça basit.
  • Güçlü led aydınlatmayla donatılmış beyaz aspiratör DS06-905W, ışık kalitesi sayesinde yemek yaparken aydınlık ve göz yormayan bir görüntü sunuyor.

Teknik Özellikleri

Kumtel Beyaz Sürgülü Aspiratör DS06- 905W, pek çok gelişmiş teknik özelliğe sahiptir. Tüm fonksiyonların tek bir motorda toplandığı bu ürünün motor gücü 105w’dır. Bunun yanında emiş kapasitesinin maksimum noktası 450m’dır yani yaklaşık 3 saat kesintisiz yüksek emiş performansı sunar. Mekanik kontrol tipine sahip aspiratörün ses seviyesi 72 dB’dir. Oldukça sessiz çalışan bir makine olduğu için kullanım konforunu ikiye katlar. Aynı zamanda yıkanabilir filtreye sahip olması hem hijyenik hem de ekonomik açıdan avantajlıdır. 60 cm genişliğinde ve beyaz renkte olan bu aspiratörün garanti süresi 24 aydır.

Kurulum Bilgileri

Kumtel Beyaz Sürgülü Aspiratör kurulum bilgileri kutunun içerisinde belirtilmektedir. Kutu içeriğinde, kurulum detaylarına ve ölçülerine ulaşmak mümkündür. Bunun yanında aspiratör gibi bir ürünün kurulumunu evde kendi kendinize yapmanız tavsiye edilmez. Yetkili servise bildirildiği sürede kutunun açılmaması ve alanında uzman kişilerce ürünün kurulumunun yapılması önerilir. Aksi durumda yetkili servis gelmeden kutu açıldığında ürün garanti dışı kalabilir.

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Aspiratör kelime anlamı olarak herhangi bir gaz, hava, sıvı, buhar vb. parçacıkları veya tozları çekmeye yarayan aygıttır. Mutfağın temel taşlarından biri olan aspiratörü seçerken kaliteli ve konforlu olması için bazı noktalara dikkat edilmelidir.

İlk olarak seçilecek aspiratör mutlaka kolay bir kullanıma sahip olmalıdır. Yemek yaparken kullanılacağından dolayı kolay ve pratik olması avantaj sağlar. Ürünün montajının kolayca yapılabilmesi önemli olduğu kadar yıkanabilir ve kolayca çıkarılabilir bir filtreye de sahip olmalıdır. Tercihen sessiz bir aspiratör olması da dikkat edilecek noktalardandır. Bunun sebebi ise uzun süreli devam eden aspiratör sesinin etrafa rahatsızlık vermesidir. Bir diğer önemli özelliği de emiş gücüdür. Yüksek performans gösterebilmesi için ortamdaki gazları maksimum seviyede çekmelidir. Seçeceğiniz ürünün elektrik yalıtımının iyi yapılmış olması da güvenliği ve ürünün uzun seneler kullanılabilmesini etkiler.

Son olarak seçeceğiniz aspiratörün büyüklüğü en az ocağınızla aynı boyutta olmalıdır. Bu sebeple seçim yapılırken mutfak alanının genişliği göz önüne alınmalıdır. Ürünün modeli ve rengi de yine mutfağın tasarımına göre karar verilebilir.

Kumtel Markası

Kumtel, 1972 yılında Türkiye’de kurulan Kayseri merkezli beyaz eşya markasıdır. Kurulduğu günden bugüne yerli üretime katkılarıyla giderek büyümektedir. Uygun fiyatlı ve son derece kaliteli ürünleriyle kullanıcılarının beğenilerini kazanmaya devam ediyor. Başta aspiratör olmak üzere fırın, davlumbaz, ankastre set gibi daha birçok ürünün üretimi sağlanmaktadır. Bunun yanında ihracat açısından da gelişen Kumtel 120 farklı ülkeye ürün ihraç ederek dünya pazarları tarafından da tanınma fırsatı elde etmektedir.

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }

Kumtel DS6-905W Beyaz Sürgülü Aspiratör Özellikleri

Genişlik (cm) 60 cm
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Renk Beyaz
Maksimum Emiş 450 m 3/saat
Ses Seviyesi (dB) 72 dB
Kademe Sayısı 2
Kontrol Tipi Mekanik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000TJCGE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön