ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
LG GC-C502HQCU 471 lt No-Frost Buzdolabı

LG GC-C502HQCU 471 lt No-Frost Buzdolabı

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
LG GC-C502HQCU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı

Eşsiz tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken LG GC-C502HQCU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı, NatureFRESH özelliği sayesinde taze yiyecek ve ürünlerin tadını çıkarmanıza fırsat tanıyor. Mutfağın vazgeçilmezi olan buzdolaplarında ihtiyaç duyulan ne varsa bünyesinde barındıran buzdolabı ile dilediğiniz yiyeceği bozulma korkusu olmadan saklayabilirsiniz. LG LINEARCooling kompresörü sayesinde sıcaklık dalgalanmalarını azaltan No-Frost buzdolabı, özellikle meyve ve sebzelerin lezzetinin korunmasına yardımcı oluyor. 24 saat eşit soğutma imkanı sunan bu özellik yiyeceklerin görünümünün bozulmasını da engelliyor. Dikkat çeken beyaz rengi ve estetik tasarımıyla mutfağınıza ferahlık getiren LG buzdolabı, mekana uyum sağlayarak dekorasyonun önemli bir öğesi haline geliyor. 

LG Buzdolabıyla Tüm İhtiyaçlar Karşılanıyor

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran özellikleriyle dikkat çeken LG GC-C502HQCU buzdolabı, düşük ses seviyesi sayesinde konforlu kullanım imkanı sunarken, kapı açık uyarı sistemi sayesinde enerji tasarrufuna yardımcı oluyor. Çift kapılı tasarımıyla dondurucu ve soğutucu alanının ayrı ayrı kullanılmasına imkan tanıyan LG buzdolabı, kolay kullanım avantajıyla ön plana çıkıyor. Hygiene Fresh hava filtreleme sistemine sahip olan ürün, buzdolabı içindeki havanın arıtılıp temizlenmesini sağlayarak kötü koku oluşumunun önüne geçiyor. Böylelikle buzdolabını her açtığınızda birbirine karışmış yemek kokuları değil, temiz bir hava solumuş oluyorsunuz. 

Taze Yiyeceklerin Tadını Çıkarmak Çok Kolay

 • DoorCooling özelliği bulunan LG GC-C502HQCU buzdolabı, geleneksel soğutma sistemlerinin  aksine %35 daha hızlı bir şekilde buzdolabının iç sıcaklığının eşitlenmesini sağlıyor. Bu da yiyeceklerin daha sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı oluyor. 
 • A++ enerji sınıfıyla dikkat çeken LG buzdolabı, daha az elektrik tüketimi ile enerji tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor. 
 • LED panel aydınlatmasıyla dikkat çeken ürün, buzdolabının içindeki yiyecekleri kolaylıkla görmenize yardımcı olurken, daha az enerji harcayarak verimliliğe katkıda bulunuyor. 
 • 471 litre iç hacmi ve 117 litre dondurucu bölme kapasitesine sahip olan buzdolabı, geniş aileler için ideal bir seçenek haline gelirken, daha fazla yiyecek saklamanıza da olanak tanıyor. 
 • Çoklu hava akışına yardımcı olan çok sayıdaki soğuk hava deliği hızlı ve eşit bir soğutma imkanı sunarak, her ürünün aynı sıcaklıkta saklanmasını sağlıyor. 
 • Mekanik kontrol paneline sahip olan LG buzdolabı, sıcaklık ayarlamalarının kolaylıkla yapılmasını sağlayarak fonksiyonel kullanım avantajı sunuyor. 

Dikkat Çeken Üst Düzey Teknik Özellikler

Üst düzey teknik özellikleriyle dikkat çeken LG A++ buzdolabı, uzun ömürlü kullanım imkanı sunmasının yanı sıra, yiyeceklerin istediğiniz koşullarda bozulmadan saklanmasına yardımı oluyor.

 • Hacim: 471 lt
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Ses Seviyesi: 39 dB
 • Boyut (Y x G x D): 73x70x178 cm
 • Dondurucu Özelliği: No Frost

Lider Marka LG

1947 yılında Güney Kore'nin Busan şehrinde In Hwoi Koo tarafından kurulmuş olan LG, kuruluşundan itibaren başarılarını göstermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda tecrübe kazanan marka, 1966 yılında Kore'de ilk TV üretimini yapmış ve sonrasında elektrikli ev aletleri sektöründe ilerlemeye devam etmiştir. LG markası günümüzde kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulan tüm elektrikli ev aletleri ve beyaz eşyaların üretimini yapmakta ve hem kalitesi hem de tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. 

Doğru Kullanım ve Bakımın Önemi

LG buzdolabı kullanım koşullarının dikkatlice uygulanması uzun ömürlü kullanım için önemli bir etken olarak dikkat çekiyor. LG GC-C502HQCU buzdolabının uzun süreli ve doğru kullanımı için kimyasal temizlik malzemelerinden kaçınılması önerliyor. cihazın temizliği için nemli bir bez yeterli olurken, iç sıcaklığın olumsuz olarak etkilenmemesi için yiyeceklerin soğuduktan sonra dolaba yerleştirilmesi gerekiyor. Uzun süreli kullanımın olmayacağı durumlarda ya da tatile çıkarken buzdolabınızı tatil moduna getirerek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.


LG GC-C502HQCU A++ 471 Litre No Frost Beyaz
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Kapı yönü değişiyor mu?
Cevaplar (3)
Kapı yönü değişmemektedir.
Fixkırmızıbeyaz satıcısı cevapladı
30 Nisan
4 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Kapı yönü değişmiyor.
ARGOS satıcısı cevapladı
30 Nisan
4 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Üretici çift taraflı kapı kullanımına dair bir bilgi paylaşmamıştır.
Herşey Var satıcısı cevapladı
30 Nisan
5 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön