Dijital ortamda yayımlanan müzik eserlerini dilediği her yerde dinleyebilmeyi amaçlayan müzikseverler, hoparlör tercihlerini Bluetooth destekli modellerden yana kullanabiliyorlar. Tüketici elektroniği başta olmak üzere geliştirdiği sayısız ürünle Türkiye’de en bilinen markalardan birine dönüşen Mikado, farklı formlara sahip Bluetooth hoparlörleriyle dikkat çekiyor. Farklı renkleri, tasarım dilleri, işlevsel özellikleri ve ses çıkış güçleriyle büyük çeşitlilik arz eden Mikado Bluetooth hoparlör modelleri; evde, iş yerinde, eğitim kurumlarında ve tatil alanlarında rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

Üzerlerinde USB bellek ve SD kart girişleri yer alabilen ürünler, ilgili elektronik ortamlardaki dijital içeriklerin eksiksiz biçimde dinlenebilmesine olanak veriyor. Belirtilen formatlardaki ses dosyalarının yanı sıra radyo yayınlarını da takip etmek isteyen teknoloji meraklıları için radyo fonksiyonu da sunan bazı aygıtlar, radyo kanallarını otomatik tarayıp kaydedebiliyor. Dijital ekranları sayesinde saat ve tarih gibi verilerin görüntülenebilmesine imkan tanıyan Mikado Bluetooth hoparlör modelleri, alarm ve uyku modu gibi seçenekleriyle işlevsellik noktasında memnuniyet yaratıyor.

Genellikle dahili batarya ile gelen ürünler, kısa sürede şarj edilirken tam şarj sonrasında kesintisiz şekilde saatlerce çalışabiliyor. Taşınabilir şarj cihazlarıyla da şarj edilebilen hoparlörler; tatil yerlerinde, sahillerde ve benzeri dış mekanlarda keyifle kullanılabiliyor. Ortam koşullarından etkilenmeyerek müzik dinleme sürecinin kesintisiz devam etmesini mümkün kılan modeller, kasaları içine farklı açılarda konumlandırılan sürücüleriyle son derece tatmin edici seslere hayat veriyor.

Taşınabilir boyutlarda üretilen ve çantada taşınabilen hoparlörlerin yanı sıra doğrudan sabit alanlarda değerlendirilebilecek boyutlarda aygıtlar da kullanıcılarıyla buluşuyor. Boyut açısından olduğu gibi ses çıkış gücüyle de farklılık gösteren modeller, beraberlerinde getirdiği uzaktan kumandayla kontrol edilebiliyor. 3D stereo ses özelliği sunan ve metal yapıdaki kasalarıyla dayanıklılık konusunda sınıfı geçen Mikado Bluetooth hoparlör çeşitleri, Bluetooth destekli akıllı aygıtlarla ve bilgisayarlarla eşleştirilebiliyor. Ses çıkış gücünün yüksek olması nedeniyle çalışması esnasında hareket etmemesi için taban kısımları kauçukla kaplanan ürünler, üretim sürecinde gösterilen özen ile takdir kazanıyor.

Mikado Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Kullanıcıların evlerinde eğlenceli saatler geçirebilmesine hizmet eden ve geleneksel hoparlör formundan uzak yapıdaki aygıtlar da Mikado’nun geniş ürün gamı içerisinde bulunuyor. Hayli yüksek ses çıkış gücüne sahip olan modeller; karaoke mikrofonu girişi, uzaktan kumanda, AUX girişi ve daha pek çok ekstra ile geliyor. Şarkı geçişlerinde ve ses seviyesi ayarlama sürecinde görev alabilen dahili kontrol butonlarıyla zenginleştirilen hoparlörler, mükemmel bir multimedya deneyimi vadediyor.

Çanta, tüp ve klasik hoparlör formunda üretilen Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra odalarında çok kanallı ses sistemi kullanmak isteyenlerin beklentilerine yanıt veren modeller de teknoloji meraklılarını cezbediyor. Subwoofer ve uydu hoparlörlere sahip çok kanallı ses sistemleri; Bluetooth, USB ve SD kart girişleriyle fark yaratıyor. Medya kontrol işlemlerinin manuel ya da uzaktan kumanda aracılığıyla gerçekleştirilebilmesine olanak veren ürünler, tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Evlerdeki oyun odalarına ve salonlara konumlandırılabilecek nitelikteki aygıtlar, modern kullanım senaryolarında görev alabiliyor. Yalnızca müzik dinlemek için değil çok kanallı ses sistemi destekli oyun ve filmlerin de takip edilebilmesinde değerlendirilebilen hoparlörler, yüksek ses çıkışlarıyla bulundukları odayı rahatlıkla doldurabiliyor.

Edindiği hoparlörün detaylı ve berrak sesler üretmesini arzu eden teknoloji meraklılarının yönelebilecekleri modeller, erişilebilir aralıklarda yer alıyor. Yüksek meblağlar ödemeden taşınabilirlik konusunda yeterlilik gösteren ve sunduğu ekstra özelliklerle eğlenceli anlar yaşanabilmesine yardımcı olan Mikado Bluetooth hoparlör fiyatları ile yüz güldürüyor. Birbirinden başarılı ve fiyat-performans segmentinde bulunan ürünleriyle beğeni toplayan Mikado, Bluetooth teknolojisini destekleyen hoparlörleriyle adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mikado Bluetooth Hoparlör Fiyatları

51 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 51 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/60004557/mikado