Neato Robot Süpürge

Neato robot süpürgeler, tüm zeminlerde etkili temizlik sağlayan fonksiyonel tasarımları ve uzun süreli pil ömrü sayesinde günlük temizlikte en güçlü yardımcınızdır. El değdirmeden evinizi süpürme konforu sunan Neato robot süpürgeler, D şekilli oval başlı tasarımları sayesinde tüm kenar, köşe, bucak ve duvar kenarları boyunca tozları ve kirleri mükemmel bir biçimde yakalar ve hapseder. Ahşap, laminant, fayans, halı ve sert zeminlerde rahatça çalışan modeller, zamanlanabilme özellikleriyle dilediğiniz zamanda çalışmaya programlanabilirler. Haritalama özelliği ile evinizi sizden daha iyi tanıyan robot süpürgeler, temizlenecek alanlar için en ideal rotayı belirler. Süpürgeniz işini mükemmel bir şekilde yaparken size de keyifle izlemek kalır. 

Temizlikte Çığır Açan Robot Teknolojisi

Neato robot süpürgeler, 30 W ile 61 W arasında değişen güçlerle çalışır. Li-ion batarya teknolojisine sahip olan robort süpürgeler, 2100 mAh ile 4200 mAh arasında değişen pil kapasitesi ve 60 dk ile 120 dk arasında değişen çalışma performansı sunar. 100 m² ile 120 m²'lik bir alanda etkili temizlik sağlayan Neato robot süpürgeler, kuru emiş türüne sahiptir. 2000 Pa emiş gücü performansı sayesinde etraftaki tüm tozları ve döküntüleri çeker ve kalıntısız temizlik sağlar. Süpürgeniz iki saatte şarj edilebilir. Büyük bir dairede temizlik yapacaksanız şarj yetmez diye telaşa kapılmanıza gerek yoktur. Çünkü Neato robot süpürgeler işinizi tamamlamak için otomatik olarak iki defa daha şarj olan cihazlardır. Böylece temizliğiniz yarıda kalmaz. Neato robot süpürgeler, LaserSmart haritalama ile navigasyon kullanarak hassas bir şekilde tüm noktaları tarar ve temizler. Cihazlar, daha verimli bir yol planı yapmak ve tek bir şarjla daha fazla alanı temizlemek için evinizin düzenini hatırlar ve birden fazla odayı tarayarak haritalar. Bunun sonucunda çok daha geniş bir kapsama alanı, iki kat daha hızlı temizlik sunar. Neato robot süpürgeler eşyalarınız arasında sıkışıp kalmamak için nereye gideceğini çok iyi bilir. İki kat daha küçük partikülleri yakalayan Ultra Performans Filtresine sahip olan modeller, gelişmiş spiral birleşik fırçası sayesinde daha fazla evcil hayvan tüyünü yakalayarak size daha rahat nefes alabileceğiniz bir ortam yaratır.

Çeşitli Temizlik Modları ve Akıllı Cihazlardan Yönetebilme 

Akıllı telefonlarınız ve akıllı cihazlarınızla son derece uyumlu bir şekilde çalışan Neato robot süpürgeleri, telefonunuza indireceğiniz Neato uygulaması ile ya da Alexa, Apple Watch, Google Home, IFTTT ve daha pek çok uygulama ile kolayca yönetebilir, temizliği başlatabilir veya programlayabilirsiniz. Robotunuzun o anda nerede olduğunu görebilmek için Kapsam Haritalarını kullanarak bir temizlik özeti görüntüleyebilirsiniz. Neato robot süpürgeler, şebeke üzerinden düzenli yazılım güncellemeleri almanızı sağlar ve sürekli yeni deneyimler sunarak evinizin daima değişen yeni ihtiyaçlarına çözümler üretir. Robotunuz üzerinde nihai kontrol sağlamak için yerleşik durumda bulunan Wi-Fi bağlantısı Neo app'u kullanarak tüm zeminlerinizi her yerden temizleyebilir, hareket hâlindeyken başlatma, duraklatma, durdurma, bildirimler alma ve zamanlama özelliklerini kullanabilirsiniz. Eko ve Turbo modu bulunan modeller, seçilebilir temizlik performansı sunar. Eco modu daha uzun süre, daha sessiz ve enerji tasarrufu sağlayan bir temizlik performansı sunarken, Turbo modu maksimum güçle süper güçlü bir temizlik performansı sergiler. Cihazların D şekilli başlıkları %50 daha geniş ve kenardan kenara temizleme sağlar. D başlık tasarımı sayesinde robotun vakumu, köşelere ve duvar diplerine rahat bir şekilde yaklaşır. Cihazlar için aşılabilir yükseklik seviyesi 14 mm ile 20 mm arasındadır. Neato robot süpürgeler, mobilyalarınızın altına sığan alçak bir profil ile tasarlanmıştır ve halılardan parkelere, laminantlardan fayanslara kadar tüm yüzey tiplerine kendini kolayca ayarlar.

Ultra Performans Filtresi çıkarılabiliyor mu? 

Evet. 0.3 mikrona kadar küçük partikülleri yakalayan Ultra Performans Filtresi kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir özelliktedir. 

Neato robot süpürgelerin toz haznesi kapasitesi ne kadardır?

Neato robot süpürgelerin ekstra büyük ve torbasız çöp haznesi 700 ml kapasiteye sahiptir ve çok daha fazla tozu ve kiri hapsedebilir. Üstelik kolay boşaltılma özelliği sayesinde son derece zahmetsiz temizlenir.

Neato robot süpürgelerin çalışırken şarjı biterse ne oluyor? 

Neato robotlar, çalışma esnasında şarjları bitmeye başlarsa şarj istasyonuna geri dönmeyi bilir. Şarj olmak için şarj tabanına giderek entgre olan robotlar şarj olduktan sonra işinizi yarım bırakmamak için otomatik olarak geldikleri alana geri döner ve temizlik yapmayı devam ettirir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Neato Robot Süpürge

Konumseçilmedi
Kullanım Alanı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/neato