Yaşam alanlarındaki temel sorunlardan biri de kesinlikle temizliktir. Bu sorunu çözmek için çeşitli cihazlar ve sistemler geliştirilir. Algoritmalar sayesinde insan yönlendirmesi olmadan kullanılabilmesi onu oldukça pratik bir ürün haline getirir. Yaşadıkları yerin bir haritasını tutarlar ve bu haritayı rotalarını belirlemek için kullanırlar. Eski yöntemle yapılan ev temizliği süreci çok zaman ve çaba gerektirir. Bunu geçmişte bırakmak için, Philips robot süpürge seçenekleri hemen hemen her işi yapabilir. Kompakt tasarımları sayesinde, otonom olarak çalışabilir ve neredeyse her yere gidebilirler. Temizleme işlemi sırasında birçok kararı kendileri verirler. Philips toz hazneli robot süpürge modelleri ilk kurulduktan hemen sonra, cihazın hassas sensörleri odanın bir haritasını hafızasında saklar. Odanın büyüklüğünü hesaplamak için odada sinyaller alınarak yapılan bu haritaları da kullanabilirsiniz. Bundan sonraki süreç bu haritaya göre rotayı belirlemek ve gerekli adımları atmaktır. Temizlik robotu, odadaki yükseklik farkına hassas bir şekilde tepki verir. Basamak, merdiven gibi yüksekliği farklı olan şeylerden uzak durarak kendinizi çeşitli kazalardan koruyabilirsiniz. Benzer bir işlevi yerine getiren duvar sensörleriyle birlikte robot vakum, duvarlar boyunca ve mobilyaların altında gizlice hareket eder. Bu durumu fark ederek yön değiştirirler.

Philips Robot Süpürge Modelleri

Philips robot süpürge modelleri olarak da adlandırdığımız akıllı robot elektrikli süpürge türleri, çalıştıkları zemindeki kablo, halı teli ve nesneleri gibi nesneleri başarıyla geçirir. Cihazın önündeki engel kapasitesinden çok daha büyük ise o engelin etrafında hareket eder. Bazı modeller kendilerini şarj edebilir. Bu özellikleri sayesinde kullanımı hızlı ve kolaydır. Kapsam dahilinde, yalnızca belirtilen aralığın sınırları içinde çalışır. Cihazların mekaniğindeki manyetik şeritler ve sanal duvar teknolojisi sayesinde, kısıtlı alanı hiçbir engel ayırmaz, sadece çalışması için programlanmış alan içinde kalır. Belirli aralıklarla veya isteğe bağlı olarak otomatik olarak çalışırlar. Bu sayede zeminleriniz her zaman çok temiz kalır. Oldukça küçük oldukları için ulaşılması zor birçok yeri çabucak temizlerler. Boy dolap altı ve köşe, perde ve ısıtıcının altındaki zemin gibi alanlar robot süpürgelerin ulaşıp bu kadar sert temizleyebildiği ender alanlardan bazılarıdır. Zemin temizleyicileri eğilip ayağa kalktıklarında yorgunluğa ve bir dizi sağlık sorununa neden olabilir. Teknolojik gelişimin de etkisiyle ev temizliğine harcanan enerji giderek azalır. Gelişmiş teknolojilerle donatılmış robotlar ile eskiden zahmetli işler artık saniyeler içinde tamamlanabilir. Günlük süpürme işlerinizi akıllı robotların yapmasına izin vererek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Philips Robot Süpürge Özellikleri

Şarj edilebilir robot süpürgeler de yatırım ürünleri olarak kabul edilir. Kaliteli mekaniği olan bir robot elektrikli süpürge satın alırsanız, bu cihaz büyük olasılıkla uzun süreli performans gösterir. Nesnelerin İnterneti teknolojisini kullanan son teknoloji algoritmaları, cihazın çalıştığı alandan uzakta olsanız bile talimatlarıyla çalışmaya devam edebilir. Bu şekilde temizliğe ayırmanız gereken zamanı diğer işlere ve en önemlisi kendinize daha verimli bir şekilde harcayabilirsiniz. Paspas ve fırça modelleri ile daha ince detaylara ve köşelere nüfuz ederek ince bir temizlik işlemi sağlarlar. Tercih ettiğiniz marka ve modellere göre cihazlar uygunsa akıllı telefonunuz ile robotu kolayca kontrol edebilir, mobil uygulama ile entegrasyon sağlayabilir ve işlemler sırasında istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bu sayede cihazla farklı ortamlarda olsanız bile, vakumlama işlemi üzerinde istatistiklere ve kontrole sahip olursunuz. Tasarım hedeflerinden biri olan bu cihazlar, minimum boyutları sayesinde manuel süpürme ile ulaşılması zor alanlara kolayca ulaşabilir.

Philips Robot Süpürge Öne Çıkan Detaylar

Yeni nesil teknolojilerin tüm imkanlarından faydalanılarak dizayn edilen robot süpürge modelleri arasında seçim yaparken bazı püf noktaları bilmek en doğru tercihi yapmanızda size yardımcı olur. Bu detaylar şu şekilde listelenebilir:

 • Philips robot süpürge batarya kısımlarının ekstra güçlü performans sergilemesi seçim sırasında kullanıcıların dikkate aldıkları detaylar arasında yer alır.
 • Philips robot süpürge modelleri üretilirken marka kullanıcı ihtiyaçlarına ve isteklerine büyük önem verir. Bu doğrultuda hem kaliteli materyal kullanıp hem de yeni nesil teknolojilerin özelliklerinin yansıtıldığı ürünler piyasaya sunar.
 • Modelleri incelerken motor gücü dikkate almanız gereken ilk detaylardan biridir. Motor gücü yüksek olan cihazların emiş gücü ve performansı da buna bağlı olarak yükselir. Philips robot süpürge yorumları ve beğeni oranları modellerle ilgili tereddüt ettiğiniz noktalarda sorularınıza yanıt bulmanızı sağlar.
 • Diğer kullanıcılar tarafından yapılan tavsiyeler ve yorumlar seçim sürecinde büyük rol sahibi olur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan modelleri incelerken yorumlara da göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Üstelik ürünlerin temizliği, bakımı ve kullanımı gibi diğer detaylarla ilgili bilgileri de yorumlar aracılığıyla elde etmeniz mümkündür. Philips robot süpürge özellikleri itibariyle kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt vermeyi amaç edinir.
 • Yıllar içerisinde değişen ihtiyaçlar ortaya farklı özelliklere sahip olan ürünlerin çıkmasında etkili olur.
 • Ürünler arasında seçim yapacağınız zaman toz kapasitesini de incelemeniz tavsiye edilir. Kullanım alanınıza göre kapasite oranlarına göz atarak ihtiyacınız olarak ürünü daha kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.
 • Philips Robot Süpürge Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Fiyat unsuru da kullanıcıların modellerden birini satın alırken dikkate aldıkları temel unsurların başında yer alır. Philips robot süpürge fiyat aralıkları için araştırma yaptığınız zaman karşınıza pek çok alternatif çıktığınız görebilirsiniz.
 • Ürünler için belirlenen fiyat aralıkları performans ve kaliteleriyle doğru orantıda olması kullanıcı memnuniyetini kazandıran faktörlerden biridir.
 • Philips robot süpürge boyutları itibariyle kullanıcıların beklentilerini karşılayacak niteliklere sahiptir. 50 mm boy, 300 mm derinlik ve 300 mm en gibi oldukça ideal boyutlarda olan bu ürünler taşınabilirlik açısından olduğu gibi kullanım açısından da ekstra kolaylık sağlar.
 • Yuvarlak dışında daha oval ve kare olarak da dizayn edilen birbirinden farklı seçenekler ürünlerin her zevke hitap etmesine imkan tanır.
 • Fazlasıyla modern ve konforlu olan bu ürünlere her dönem yeni özellikler ilave edilir. Ürünlere eklenen her detay, fiyat skalasını da etkiler. Genel anlamda ürünlerin kapasite ve performanslarına bağlı olarak fiyat aralıkları belirlenir.
 • Philips robot süpürge satın al seçeneğini kullanarak hoşunuza giden ve arayışlarınıza yanıt veren ürünlerden birine kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Modellerin fiyat aralıkları için araştırma yaptığınız süre zarfında ürünlerin özelliklerini de incelemeniz tavsiye edilir.
 • Philips Robot Süpürge Avantajları

Philips Robot Süpürge Kullanımı

Robot süpürge kullanımı oldukça pratiktir. Ancak kullanımında hassas davranmak gerekir. Akıllı robot süpürgeleriniz de zeminde hareket eden diğer nesneler gibi her halükârda tozlanacaktır. Akıllı robot süpürgeleriniz tozlandıktan sonra nemli bir bezle silinmelidir. Ayrıca akıllı robot süpürgelerinizde yer alan filtre haznelerini boşaltmak da büyük bir önem arz etmektedir. Akıllı robot süpürgelerinizin temizliği esnasında, akıllı robot süpürgelerinizde toz, tüy kalmaması için mikrofiber bez tercih edebilirsiniz. Mikrofiber bez yerine nemli bir bez de tercih edilebilir fakat her iki bezin üzerine de kesinlikle aşındırıcı ya da alkollü herhangi bir temizleyici damlatmayın. Damlattığınız takdirde akıllı robot süpürgeniz matlaşabilir ve üzerinde belli başlı çizikler oluşabilir.

Philips Robot Süpürge Bakımı

Akıllı robotunuzu sık sık temizlediğiniz bez ile robotunuzun kenarlarında ya da alt kısımlarında yer alan sensörleri de silmeyi ihmal etmeyin. Böylelikle süpürgeniz çeşitli engeller ve kirleri daha rahat görebilecektir. Ayrıca akıllı robot süpürgelerinizde yer alan fırça kapağını ve ana fırçaları da çıkararak bulundukları alanları temizleyebilirsiniz. Akıllı robot süpürgenizde bulunan ve fırça haznesine doğru açılan fan hava yolunu da silmelisiniz. Fan hava yolunda yapışmış kir birikintileri akıllı robot süpürgenizin emiş gücünü düşürebileceğinden dolayı çalışma kalitesinde de düşüşe neden olabilir. Ayrıca akıllı robot süpürgenizin fırçalarını da ılık su ve sabun yardımıyla düzenli olarak temizlemek akıllı robot süpürgenizin temizlik kalitesini arttıracaktır. Önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Akıllı robotunuzun temizlik aşamasında kullandığınız bezlerin çok ıslak olmaması ve robotlarınızın herhangi bir su damlacığı da dahil diğer sıvı damlalarla temas etmemesi önemlidir. Akıllı robot süpürgeler su geçirmez değildir ve herhangi bir sıvı ile teması sonucunda ciddi hasarlarla karşılaşabilirler.

Philips Robot Süpürge İndirim ve Kampanyaları

Yılın belli dönemlerinde birçok ürün için farklı indirim ve kampanyalar yapılıyor. Bu özel günler arasında; anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, kadınlar günü, yılbaşı, kara cuma yer alıyor. Bunun dışında günlük ya da saatlik fırsatlar da bulunabiliyor. Online alışveriş sitelerinde Philips robot süpürge ürünleri için de indirim ve kampanya düzenleniyor. Bu sebeple kullanıcıların robot süpürge satın alma aşamasında ilgili alanlara göz atması tavsiye ediliyor. Philips robot süpürge indirimleri “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmında listeleniyor. Bunun dışında Philips robot süpürge kampanyalarına ise “Kampanyalar” bölümünden erişiliyor. Robot süpürgelerde herhangi bir indirim yoksa beğenilen ürün için indirim alarmı kurulabiliyor. Aktif hale gelen alarm ürünlerin fiyatında bir azalış olduğunda kullanıcıyı bilgilendiriyor. Böylece kullanıcı anlık indirimleri kaçırmamış oluyor. İndirim alarmı dışında süpürgeler beğeni listelerine eklenebiliyor.

Philips Robot Süpürge Fiyatları

Philips robot süpürge fiyatları, özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu robot süpürgeler farklı çalışma modları ile kullanıcılara sunuluyor. Boyutu, rengi, emiş gücü, kullanım alanı, çalışma modu, gücü, şarj süresi gibi özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında karşımıza çıkıyor. Hepsiburada aracılığı ile uygun ve geniş fiyat yelpazesine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Fiyat performans kalitesi sağlayan ve fonksiyonel olarak kullanıcıyı tatmin eden ürünleri uygun fiyata almak önemli bir husus oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Robot Süpürge

38 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 38 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?